Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
στο θρεντ των αφεντικων ειμαι

μα μας το αποδεικνύουν συνεχώς ποιος είναι το αφεντικό τις πόλις μας όλη μέρα εδώ είναι γιαφτο και εγώ θα αλλάξω πολιτική και θα τους αφήνω να γράφουνε συνεχώς

 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Γελάνε και οι τυφλοί!!!!
 

Συνημμένα

  • SPORTTOUVORRA_b.jpg
    SPORTTOUVORRA_b.jpg
    11,9 KB · Εμφανίσεις: 15

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
βέροια - ΑΡΗΣ
0-1 Νέτο στο 22 με πέναλτι
0-2 Βλόνταρτσικ 90+
ΑΡΗΣ: Σηφάκης, Νέτο, Καράμπελας (62΄Αουρέλιο), Ρομπέρζ, Κουλουχέρης (62΄Γκιάρο), Πρίττας, Μπατιόν (46΄Βιτόλο), Κάλβο (38΄Χαβίτο), Φελίπε, Ντελόρτε (62΄Βλοντάρτσικ), Παπάζογλου (62΄Κόκε)
http://[URL unfurl="true"]www.imageshack.gr/files/6mfjj5dvythf2bggz7q3.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.imageshack.gr/files/5txn3vsoznovrii3mpxb.jpg[/img[/URL]]
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
βέροια - ΑΡΗΣ
0-1 Νέτο στο 22 με πέναλτι
0-2 Βλόνταρτσικ 90+
ΑΡΗΣ: Σηφάκης, Νέτο, Καράμπελας (62΄Αουρέλιο), Ρομπέρζ, Κουλουχέρης (62΄Γκιάρο), Πρίττας, Μπατιόν (46΄Βιτόλο), Κάλβο (38΄Χαβίτο), Φελίπε, Ντελόρτε (62΄Βλοντάρτσικ), Παπάζογλου (62΄Κόκε)
http://[URL unfurl="true"]www.imageshack.gr/files/6mfjj5dvythf2bggz7q3.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.imageshack.gr/files/5txn3vsoznovrii3mpxb.jpg[/img[/URL]]

[/quote]

Ξέχασες να αναφέρεις τα 500 τρελαμένα σουπεράκια .... εεεεε αρειανάκια ήθελα να πώ που τραβήχτηκαν στην ακριτική νάουσσα
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
φτυσε ρε την καραμελα με τον κοσμο δεν βαρεθηκες; αλλα τι αλλο να πεις; τι αλλο σε συμφερει;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
Ενταση πριν από τη σέντρα 

Στο δημοτικό γήπεδο της Νάουσας βρέθηκαν περίπου 1.000 οπαδοί του Αρη που ταξίδεψαν για να παρακολουθήσουν το φιλικό από τη Θεσσαλονίκη, αλλά και τις γύρω περιοχές. Την ώρα που αρκετοί από αυτούς προσπαθούσαν να μπουν στη θύρα τους, συνέπεσαν και με δύο οπαδούς του ΠΑΟΚ, οι οποίοι φορούσαν και διακριτικά της ομάδας τους, κασκόλ και εμφανίσεις. Αυτό όπως ήταν φυσικό δημιούργησε μεγάλη ένταση. Μάλιστα κάποιοι επιχείρησαν να προβούν και σε χειροδικίες, με αποτέλεσμα οι οπαδοί του ΠΑΟΚ να βρεθούν σε πολύ δύσκολη θέση. Τελικά τα πνεύματα ηρέμησαν με την παρέμβαση του προέδρου της ΠΑΕ Αρης Λάμπρου Σκόρδα και του μεγαλομέτοχου της Βέροιας Γιώργου Αρβανιτίδη. Στη συνέχεια οι οπαδοί του ΠΑΟΚ απομακρύνθηκαν με τη συνοδεία ανδρών ιδιωτικής ασφαλείας και ανδρών της αστυνομίας και ευτυχώς το συμβάν έληξε εκεί.

Τυπικά φιλοξενούμενος

Οι οπαδοί του Αρη κέρδισαν κατά κράτος τη μάχη της εξέδρας, δίνοντας δυναμικό «παρών» με φωνές και συνθήματα. Δεν σταμάτησαν καθόλου να συμπαραστέκονται στην αγαπημένη τους ομάδα και να στηρίζουν τους παίκτες. Η ατμόσφαιρα που δημιούργησαν, αλλά και η αριθμητική τους υπεροχή, τους έκανε να είναι τυπικά φιλοξενούμενοι στη Νάουσα και ουσιαστικά γηπεδούχοι.

Διαμαρτυρία για το γήπεδο

Εντονες ήταν οι διαμαρτυρίες των οπαδών της Βέροιας που παρακολούθησαν το χθεσινό παιχνίδι. Η αιτία δεν ήταν άλλη από τα έργα που έχουν ξεκινήσει στο γήπεδο της ομάδας τους, αλλά δεν έχουν ακόμη ολοκληρωθεί. Οι Βεροιώτες, απογοητευμένοι από αυτήν την κατάσταση, ανάρτησαν και πανό με σχετικά συνθήματα που έγραφαν: «Ντροπή, φτάνει πια», «από υποσχέσεις χορτάσαμε», «θέλουμε γήπεδο και όχι βοσκοτόπι».

 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
ΑΡΗΣ G3 και βαλεντίνο:

Για να σοβαρέψουμε λίγο, πείτε μου αν θέλετε την άποψή σας για την περίπτωση Χαριτόπουλου...
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
ΑΡΗΣ G3 και βαλεντίνο:

Για να σοβαρέψουμε λίγο, πείτε μου αν θέλετε την άποψή σας για την περίπτωση Χαριτόπουλου...


εμείς ρε να σοβαρευτούμε άντε αγόρι μου πάνε πανηγύρισε το τέρμα που έβαλε η παρτιζάν άντε κόψε τις μαλακίες σου εδώ μέσα
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
εμείς ρε να σοβαρευτούμε άντε αγόρι μου πάνε πανηγύρισε το τέρμα που έβαλε η παρτιζάν άντε κόψε τις μαλακίες σου εδώ μέσα
ωπα ωπα τι λες; αν τις κοψει πως θα διασκεδαζουμε;
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
εμείς ρε να σοβαρευτούμε άντε αγόρι μου πάνε πανηγύρισε το τέρμα που έβαλε η παρτιζάν άντε κόψε τις μαλακίες σου εδώ μέσα
Ωχ ο αλλος προλαβε και απεκτησε κομπλεξ και με την ΠΑΡΤΙΖΑΝ!!!Καλα ρε συ και αυτο σε πειραξε?πας καλα?
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
νάτα βγήκανε όλα τα κοτόπουλα για βοσκή ..............
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
νάτα βγήκανε όλα τα κοτόπουλα για βοσκή ..............
Ετσι ακριβως!Και που πανε για βοσκη???Καπου που να εχει μικρους γλοιωδεις οργανισμους που ερπονται!!!(γιατι αν το πω αλλιως θα με κραξετε!)
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Ειναι πρωι και εχω αναστολες ακομα αδερφε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γιατί;  έχουν αυτοί και πρέπει να έχεις κι εσύ;
κορίτσια θα μας πείτε τελικά τί έγινε με τον Χαριτόπουλο;

ποιός (άραγε) έδωσε τη γραμμή για το πέσιμο;
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
έλα κιαλο έβαλε η παρτιζάν θέλω να πανηγυρίζετε ρε πάνω από όλα ο mpaouk  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom