Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
u74y.jpg




Φυσικα υπάρχει ΜΙΑ λύση.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ερχεται το παοκσακι ο χαβος :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:θα τον κερδισεις η θα σου κλεισει το σπιτι :dancing: :dancing:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
δεν υπαρχει ελληνας προπονητης.ποιοςτσιωλης ποιος παρασχος παππαδοπουλος.παντως αν δεν κερδισεις την καζουρα να την θεωρεις δεδομενη. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
δεν υπαρχει ελληνας προπονητης.ποιοςτσιωλης ποιος παρασχος παππαδοπουλος.παντως αν δεν κερδισεις την καζουρα να την θεωρεις δεδομενη. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



Λες και υπάρχει Ελληνας ποδοσφαιριστής....... :headbang:


Απο καζουρα χορτάτος είμαι, όταν ειναι καλής ποιότητας και εμπνευσμένη ειναι απόλαυση, έλα όμως που μας αρέσει να την κάνουμε αλλα οοοοοοοοχχχχιιιιι να τη δεχόμαστε!
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εχω πολλα φιλαρακια που μενουν χαριλαου.δεν εχω προβλημα με τους αρειανους.αλλα μετα απο καθε ηττα σαν παοκσης γινεται τοσωσε.οπως ειπε ο μπαλλης σε ενα ραδιοφωνο ο θεος να βαλει το χερι του γιατι σφιχτους σας βλεπω.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
εχω πολλα φιλαρακια που μενουν χαριλαου.δεν εχω προβλημα με τους αρειανους.αλλα μετα απο καθε ηττα σαν παοκσης γινεται τοσωσε.οπως ειπε ο μπαλλης σε ενα ραδιοφωνο ο θεος να βαλει το χερι του γιατι σφιχτους σας βλεπω.


Σφιχτούς;;;;;; ΜΟΝΟΟΟΟΟΟ;;;;;;; Σφιχτοτατοι και το χειρότερο ειναι οτι τα σκατα τα πολλα τα τρώμε ΑΠΟ ΜΕΣΑ διαχρονικά, βρίσκουν και τα καρταλια της σαπιλας και κάνουν.


Ολοι μας ζουΜΕ ανάμεσα ΜΑΣ, αλλα έχουν κανει έναν καταπληκτικό μηχανισμό να μας βάζουν να τρωγόμαστε μεταξύ μας ΚΑΙ για τα αθλητικά και συνεχίζει το "διαίρει και βασίλευε"..... ;)
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
Σφιχτούς;;;;;; ΜΟΝΟΟΟΟΟΟ;;;;;;; Σφιχτοτατοι και το χειρότερο ειναι οτι τα σκατα τα πολλα τα τρώμε ΑΠΟ ΜΕΣΑ διαχρονικά, βρίσκουν και τα καρταλια της σαπιλας και κάνουν.


Ολοι μας ζουΜΕ ανάμεσα ΜΑΣ, αλλα έχουν κανει έναν καταπληκτικό μηχανισμό να μας βάζουν να τρωγόμαστε μεταξύ μας ΚΑΙ για τα αθλητικά και συνεχίζει το "διαίρει και βασίλευε"..... ;)

Μάξιμε μη σκύβεις το κεφάλι, η β' εθνική (ανανεωμένη πλέον από την τελευταία περιπέτειά σας) σας περιμένει παλι.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φιλικο με την Νικη Βολου ζητησε ο Αρης.ειναι η μοναδικη Νικη που προκειται να δουν οι φιλοι του. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
ΑΡΗΣ ΣΤΗΝ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ, ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ

Και οι οπαδοί του Άρεως. Γιατί να τραβάνε αυτό το χτικιό. Να βλέπουν μια ομάδα στο γήπεδο που δεν έχει καμμία, μα καμμία σχέση με τη φανέλλα της. Μιλάμε για το μαρτύριο.
   
Μετράω λέξη προς λέξη το γραπτό μου. Αν ήμουν αρειανός, και τι δεν θα έδινα να πάρω την ομάδα από την σούπερ λίγκα. Να την πήγαινα σ’ άλλο πρωτάθλημα, σ’ άλλη κατηγορία.


Στην Β΄ εθνική, προτείνει ο αποδυτηριάκιας. Να το πάρετε απόφαση. Αυτή να ’ναι η συλλογική βούληση. Δεν θα μας φύγει η ψυχή για να συνεχίσουμε έναν Γολγοθά, μια τέτοια Σταύρωση.

Θα πάμε Β΄ εθνική. Θα το πούμε από τώρα. Δεν έχουμε στόχο την παραμονή στη σούπερ λίγκα. Κι εκεί, στην Β΄ εθνική, θα μείνουμε όσο χρειαστεί (!).



 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Συνελλήφθησαν 11 νεοναζί. Ακυρωνεται ο φιλικός αγώνας-αναπάρασταση του πρωταθλήματος 1944 για τον Αρη...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
που ειναι τα αρειανα;χαθηκανε :dunno: :dunno: :dunno:μετρανε φαπες :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

voucheristas

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
2.010
Like
0
Πόντοι
16
που ειναι τα αρειανα;χαθηκανε :dunno: :dunno: :dunno:μετρανε φαπες :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Περιμένουν τον γαύρο μπας και δεν παίξει κανένας καλά και τον πάρουν δανεικό ...  :grin: :grin: :grin:

Τι πούστηδες όμως και εμείς, τον βλέπουμε τον κατακαημένο συντοπίτη να πνέει τα λοίσθια, και εμείς χώνουμε το μαχαίρι αργά αργά πιο βαθιά  :grin:

Αρχίζω τους λυπάμαι  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom