Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Ανατριχίλα!

 

Συνημμένα

  • aris1.jpg
    aris1.jpg
    31,5 KB · Εμφανίσεις: 20

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
459
Like
388
Πόντοι
21
Κρίμα το παιδί.
Άδικη που είναι η ζωή, 16 μόνο ετών, κρίμα....
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
ΑΓΓΕΛΕ ζωντανος για παντα ΑΡΕΙΑΝΟΣ
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    168,2 KB · Εμφανίσεις: 37
  • 2.jpg
    2.jpg
    106,9 KB · Εμφανίσεις: 49

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
http://[URL unfurl="true"]www.woop.gr/sites/default/files/imagecache/slideshow-mini/2013_01/74575475.jpg[/img[/URL]]

[i]Η αφιέρωση του Αγκάνθο στον αδικοχαμένο παίκτη της Κ-17 του Άρη, Άγγελο Τσιπούρα δεν ήταν η μόνη αυτό το Σαββατοκύριακο.

Ο νεαρός παίκτης της Κ-17 του ΠΑΟΚ, Στέλιος Πόζογλου αφιέρωσε με τον ίδιο τρόπο το γκολ που πέτυχε στον μικρό Άγγελο, με το μήνυμα στην μπλούζα του να αναφέρει: «Ο άνθρωπος πεθαίνει όταν τον ξεχάσεις. Εγώ δε θα σε ξεχάσω ποτέ».

Όπως τόνισε ο ποδοσφαιριστής των Θεσσαλονικιών με δηλώσεις του στην εφημερίδα «Goal», ήταν συμμαθητές με τον Άγγελο και ήταν το λιγότερο που μπορούσε να κάνει.

«Είναι το λιγότερο που θα μπορούσα να κάνω. Με τον Άγγελο ήμασταν συμμαθητές επτά χρόνια. Επτά χρόνια συμμαθητές και επτά χρόνια αντίπαλοι. Ξέρετε πόσες φορές έχουμε παίξει «κόντρα»; Αμέτρητες. Αλλά αυτό δεν επηρέασε ούτε στο ελάχιστο τη φιλία μας.

Τη Δευτέρα πήγαμε σχολείο και κάποια στιγμή ο λυκειάρχης μας μάζεψε και μας είπε τι έγινε. Σοκαρίστηκα. Τον αγαπώ πολύ τον Άγγελο. Από τη στιγμή που έμαθα τι συνέβη ήθελα να του κάνω αυτό το δώρο. Η τελευταία φορά που μίλησα μαζί του ήταν την Παρασκευή στο σχολείο. Και περίμενα να τον δω και τη Δευτέρα...

Από την πρώτη στιγμή το σκεφτόμουν. Δεν είπα τίποτα στον προπονητή μου. Το συζήτησα όμως με τους γονείς μου και μου είπαν να το κάνω. Έχω αρκετές φωτογραφίες του Αγγέλου, όμως τη συγκεκριμένη μου την έστειλε ο συμπαίκτης μου Ραφαήλ Σοϊλεμέζογλου, ο οποίος μαζί με τον Τίμο Τσελεπίδη με βοήθησαν να φτιάξω το μπλουζάκι.

Το έφτιαξα την Παρασκευή. Ήλπιζα να σκοράρω διότι σε διαφορετική περίπτωση θα το έδειχνα στο τέλος του αγώνα. Τελικά το γκολ ήρθε. Αυτό είναι το δώρο μου στον Άγγελο. Δεν πρόκειται να τον ξεχάσω ποτέ. θα μας λείψει. Ήταν ένα εξαιρετικό παιδί και καλός μαθητής», δήλωσε ο Στέλιος Πόζογλου στην εφημερίδα Goal.[/i]
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μπραβο στο παιδι για την κίνηση του αυτή. Αποδεικνυει οτι πολλες φορες οι ανηλικοι μπορουν να παραδωσουν μαθηματα ηθους στους ενήλικες.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Μπραβο στο παιδι για την κίνηση του αυτή. Αποδεικνυει οτι πολλες φορες οι ανηλικοι μπορουν να παραδωσουν μαθηματα ηθους στους ενήλικες.
Ο μαλακας ο Κακος να τα βλεπει αυτα που απεβαλε τον Ισπανο ... Αρειανος δεν  ειμαι αλλα το σωστο να λεγεται... Κομπλεξικος ... 
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ο μαλακας ο Κακος να τα βλεπει αυτα που απεβαλε τον Ισπανο ... Αρειανος δεν  ειμαι αλλα το σωστο να λεγεται... Κομπλεξικος ... 
Συμφωνω απολυτα . Και εγω δεν ειμαι Αρειανος. ΑΕΚ ειμαι αλλά δεν εχει καμία σχεση. Ειμαστε άνθρωποι πάνω απο ολα. Η στεγνη εφαρμογη μιας παραγραφου της κεδ ,δεν μπορει να μετραει παραπανω απο τα αισθηματα για το χαμο ενος νεου παιδιού. Στο κατω κατω το ποδοσφαιρο ειναι θέαμα και οχι θέμα τηρησης νομων σε μια αιθουσα δικαστηρίου.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Συμπολίτες συνήθως (αν όχι πάντα) σας βρίζω αλλά ήρθε η ώρα να πάρω το μέρος σας. Μόλις σήμερα έμαθα αναλυτικά για τα καραγκιοζιλίκια του Κάκου. Ο τύπος απέδειξε ότι εκτός από ιδιόρρυθμος, τυπολάτρης και ψωνάρα είναι και ΜΑΛΑΚΑΣ με κεφαλαία γράμματα και αναφέρομαι στη φάση που έδειξε δεύτερη κίτρινη και κόκκινη στον παίχτη σας που έβγαλε τη φανέλα προς τιμήν του αδικοχαμένου Άγγελου, είδα τη φάση και τραβούσα τα μαλλιά μου! Αλλά τί άλλο να περιμένει κανείς απ' αυτήν την πουστάρα... Μάλλον περί κακιασμένης αδερφής πρόκειται, δεν εξηγείται αλλιώς
 

Συνημμένα

  • kakos.jpg
    kakos.jpg
    62,1 KB · Εμφανίσεις: 14

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τυποι στα αρχιδια μου τι εγινε ο αγωνας ας ζουσε το παιδακι και ας επεφταν και οι 2 ομαδες.Αυτα φτιαχνονται,η απωλεια μιας ζωης ομως ειδικα οταν χανεται τοσο νεα δεν φτιαχνεται ποτε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Τυποι στα αρχιδια μου τι εγινε ο αγωνας ας ζουσε το παιδακι και ας επεφταν και οι 2 ομαδες.Αυτα φτιαχνονται,η απωλεια μιας ζωης ομως ειδικα οταν χανεται τοσο νεα δεν φτιαχνεται ποτε.

Έτσι ακριβώς.
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Αλλάξτε τον τίτλο του τόπικ αυτού σε ΟΛΥΜΠΙΑΚ-ΑΡΗΣ ή ΑΡΜΑΤ-ΑΡΗΣ ή MARINAKIS FOR EVER...Μπορείτε επίσης να το πείτε και ''ΣΤΗΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 4 ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΓΛΥΦΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΘΟΥΜΕ''

3 δανεικούς και έχει και συνέχεια...Το νούμερο 1 παράρτημα του γαύρου όλων των εποχών
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αλλάξτε τον τίτλο του τόπικ αυτού σε ΟΛΥΜΠΙΑΚ-ΑΡΗΣ ή ΑΡΜΑΤ-ΑΡΗΣ ή MARINAKIS FOR EVER...Μπορείτε επίσης να το πείτε και ''ΣΤΗΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 4 ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΓΛΥΦΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΘΟΥΜΕ''

3 δανεικούς και έχει και συνέχεια...Το νούμερο 1 παράρτημα του γαύρου όλων των εποχών

Μαρία με τα κίτρινα ποιον αγαπάς καλύτερα εμένα ή το γείτονα;
 

Συνημμένα

  • Erpeta_sta_xania_2_jpg.jpg
    Erpeta_sta_xania_2_jpg.jpg
    70,7 KB · Εμφανίσεις: 17

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Αλλάξτε τον τίτλο του τόπικ αυτού σε ΟΛΥΜΠΙΑΚ-ΑΡΗΣ ή ΑΡΜΑΤ-ΑΡΗΣ ή MARINAKIS FOR EVER...Μπορείτε επίσης να το πείτε και ''ΣΤΗΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 4 ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΓΛΥΦΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΘΟΥΜΕ''

3 δανεικούς και έχει και συνέχεια...Το νούμερο 1 παράρτημα του γαύρου όλων των εποχών
ποσους παικτες εχεις αλλαξει με βαζελο; μεταξυ μας δεν ηθελες κανεναν απο τους 3 στην ομαδα σου;
παιζει να ερθει και τεταρτος το καλοκαιρι.... Παντελιτς!!!
ο Πετρος τελικα ειναι με το ενα μιση ποδι στην ομαδα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Συμπολίτες συνήθως (αν όχι πάντα) σας βρίζω αλλά ήρθε η ώρα να πάρω το μέρος σας. Μόλις σήμερα έμαθα αναλυτικά για τα καραγκιοζιλίκια του Κάκου. Ο τύπος απέδειξε ότι εκτός από ιδιόρρυθμος, τυπολάτρης και ψωνάρα είναι και ΜΑΛΑΚΑΣ με κεφαλαία γράμματα και αναφέρομαι στη φάση που έδειξε δεύτερη κίτρινη και κόκκινη στον παίχτη σας που έβγαλε τη φανέλα προς τιμήν του αδικοχαμένου Άγγελου, είδα τη φάση και τραβούσα τα μαλλιά μου! Αλλά τί άλλο να περιμένει κανείς απ' αυτήν την πουστάρα... Μάλλον περί κακιασμένης αδερφής πρόκειται, δεν εξηγείται αλλιώς
[/ΤΙ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!! ΚΑΛΕ!!!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Τυποι στα αρχιδια μου τι εγινε ο αγωνας ας ζουσε το παιδακι και ας επεφταν και οι 2 ομαδες.Αυτα φτιαχνονται,η απωλεια μιας ζωης ομως ειδικα οταν χανεται τοσο νεα δεν φτιαχνεται ποτε.
παιδια σαν και αυτο δεν φευγουν ποτε
οπως και το παοκτσακι που εκανε την αφιερωση θα ειναι για παντα φιλος
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Τον Κάκο τον πουτάνας γιο, ξέρετε να τον βρίζετε, τον πουτάνας γιο που σφύριζε στο Κ17 ΑΡΗΣ - ΠΑΣ 3-0 δεν ξέρετε να τον βρίσετε όμως...

ΤΡΕΙΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΓΙΑ ΙΣΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/multimedia_normal/article/2013_01/17669_main.jpg[/img[/URL]]

Σε μία απίστευτη κίνηση που δείχνει ότι η ανθρωπιά δεν έχει... σύνορα προέβησαν οι φίλοι της Σεντ Ετιέν, που ανάρτησαν πανό για τον αδόκητο χαμό του Άγγελου Τσιπούρα!


Το μεγαλείο που κρύβεται -δυστυχώς πολύ καλά κάποιες φορές- στον αθλητισμό ανέδειξαν με τον πλέον εμφατικό τρόπο οι οπαδοί των «στεφανουά». Η Σεντ Ετιέν υποδεχόταν την Μπαστιά για την 22η αγωνιστική του Σαμπιονά, σε ένα παιχνίδι όπου τελικά νίκησε με 3-0.

Οι φίλαθλοί της ωστόσο έδειξαν πως το ανθρώπινο στοιχείο είναι αυτό που πάνω απ' όλα υπερέχει -και- στο ποδόσφαιρο, προχωρώντας σε μία πραγματικά αξιέπαινη πράξη. Μαθαίνοντας για τον αναπάντεχο θάνατο του 17χρονου ποδοσφαιριστή του Άρη, Άγγελου Τσιπούρα πριν από μερικές ημέρες, ανάρτησαν πανό για να τιμήσουν την μνήμη του, στέλνοντας μήνυμα συμπαράστασης στην οικογένειά του, αλλά και στον SUPER 3.

Να σημειωθεί ότι η συγκεκριμένη φωτογραφία, αναρτήθηκε από τον πρώην άσο των «κιτρίνων», Ρικάρντο Φατί που πλέον αγωνίζεται στην Αζαξιό, στον προσωπικό του λογαριασμό στο twitter.
[URL unfurl="true"]http://www.gazzetta.gr/podosfairo/article/365931-timisan-ton-tsipoyra-sti-gallia[/URL]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom