Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
άσε το παιδάκι να παίξει ρε χαμένε

έπεσε ξύλο στο τέλος? Όπως καταλαβαίνεις το β ημίχρονο δεν άντεξα ψυχολογικά να το δω  :2funny:

Ούτε κι εγώ άντεξα.
Άσε που έχω τη μεγάλη με γαστρεντερίτιδα κι όπως καταλαβαίνεις ήλπιζα μήπως νικήσουμε κιόλας..
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ούτε κι εγώ άντεξα.
Άσε που έχω τη μεγάλη με γαστρεντερίτιδα κι όπως καταλαβαίνεις ήλπιζα μήπως νικήσουμε κιόλας..
δεν πιάνουν σε σας οι αρρώστιες. Εμείς χαίρουμε άκρας υγείας οπότε το αποτέλεσμα ήταν αναμενόμενο
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
[size=25pt]Καταδικάζει τις «ακραίες συμπεριφορές» η ΠΑΕ[/size]

Σε συνέχεια των καταγγελιών του Νίκου Αγγελούδη για προβολή υβριστικού μηνύματος στον φωτεινό πίνακα της Τούμπας, αλλά και για επίθεση σε ποδοσφαιριστές του Άρη στα αποδυτήρια από ανθρώπους της ασφαλείας του ΠΑΟΚ, η «κίτρινη» ΠΑΕ με οργισμένη ανακοίνωσή της ζητεί από τα αρμόδια όργανα να επιληφθούν του θέματος.

Αναλυτικά:

«Το προκλητικό σχόλιο του ποδοσφαιριστή Αθανασιάδη -απ’ ό,τι φαίνεται- βρήκε υποστηρικτές ανάμεσα στους υπευθύνους διεξαγωγής του παιχνιδιού από την γηπεδούχο ΠΑΕ, καθώς ανά τακτά χρονικά διαστήματα στον ηλεκτρονικό πίνακα του γηπέδου αναγράφηκε το συγκεκριμένο σλόγκαν.

Η αμεσότητα του συγκεκριμένου σλόγκαν ήρθε να επιβεβαιωθεί και στη φυσούνα, όπου οι ποδοσφαιριστές του ΑΡΗ, Παπαστεριανός και Νταμαρλής, δέχτηκαν άνανδρη επίθεση και χτυπήθηκαν από ανθρώπους της ασφάλειας της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ.

Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ καταδικάζει τις παραπάνω ακραίες συμπεριφορές και περιμένει την αντίδραση από τους αρμόδιους φορείς και την ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ.

Υ.Γ. Σεβόμενοι την μνήμη των αδικοχαμένων οπαδών στα Τέμπη, η ΠΑΕ ΑΡΗΣ παρέδωσε στεφάνι, το οποίο για άγνωστο λόγο δεν κατατέθηκε ποτέ».


 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Τελικά το τρακτέρ θα μου το δώσετε η θα το χρειαστείτε? :grin:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Εμείς πλάκα πλάκα είμαστε χειρότεροι, αυτος ο αγκανθο κάτι λεει...εμείς ουτε εναν δεν έχουμε που κάτι λεει :P
είμαι σίγουρος ότι αν έπαιζε σε σοβαρή ομάδα θα κεντούσε
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Mου έλειψε να ακούω ραδιόφωνο μετά απο ξεκωλιασματα :grin:

Μερικοί λένε ότι ο παοκ ηταν απλά τυχερός και είναι ευχαριστημένοι :2funny:
 

brain_gamer

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
540
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα,καλη εβδομαδα,καλο μηνα & περαστικα..
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
[quote author=brain_gamer  link=topic=570.msg4100352#msg4100352 date=1349074982]
καλημερα,καλη εβδομαδα,καλο μηνα & περαστικα..
[/quote]
καλημέρα γιατρέ

ο γαμημένος την ψωλιά δεν την φοβάται ρε
 

Επισκέπτης
[quote author=brain_gamer  link=topic=570.msg4100352#msg4100352 date=1349074982]
καλημερα,καλη εβδομαδα,καλο μηνα & περαστικα..
[/quote]

Επίσης για τα 2 πρώτα.
Έγραψες απουσίες. Έχουμε τπτ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom