Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.333
Πόντοι
266
Φιλαράκι, η Αρειανάρα είναι σαν τη μάνα μας.
Εμείς μπορούμε να της χώνουμε τα μπινελίκια της ζωής μας, αλλά όχι να την πιάνουν στο στόμα τους και οι λινάτσες..
;)
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
κοπέλα μου δεν είναι ανάγκη τώρα να αρχίσουμε να λέμε αυτά που απεχθάνομαι. Μην αρχίσω τα τσιτάτα του στυλ, όταν εγώ πήγαινα εκδρομές για τον ΑΡΗ εσύ μάλωνες με τη μαμά σου για το αν θα δεις τηλεόραση μέχρι αργά το βράδυ. Ασχολήσου με κάτι άλλο

για πες μας ΠΟΥ εχεις παει ρε αλαναρα κ ποσο χρονων εισαι και ΠΟΣΕΣ εχεισ παει?? δεν σε ρωτησε κανεις αν πληρωσες με ευρω η δραχμη. κ ο γερος μου με δραχμες πηγαινε στο χαριλαου και καποια 18χρονα πιτσιρικια προχτες πηγαν οδικως στην  ιταλια με ευρω για ενα φιλικο παιχνιδι.. καταλαβες μωρη κουραδα ανυπαρκτη?

υγ: τι καλα που δεν μας ζαλιζατε τ αρχιδια τοσο καιρο :)
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
για πες μας ΠΟΥ εχεις παει ρε αλαναρα κ ποσο χρονων εισαι και ΠΟΣΕΣ εχεισ παει?? δεν σε ρωτησε κανεις αν πληρωσες με ευρω η δραχμη. κ ο γερος μου με δραχμες πηγαινε στο χαριλαου και καποια 18χρονα πιτσιρικια προχτες πηγαν οδικως στην  ιταλια με ευρω για ενα φιλικο παιχνιδι.. καταλαβες μωρη κουραδα ανυπαρκτη?

υγ: τι καλα που δεν μας ζαλιζατε τ αρχιδια τοσο καιρο :)
πας να γαμηθείς παρακάτω επειδή δεν έχω όρεξη?
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
πας να γαμηθείς παρακάτω επειδή δεν έχω όρεξη?

αμα δεν εχεις ορεξη μην γραφεις βρε παπαρι τις μαλακιες σου γιατι κανεις δεν σε χει ορεξη.. ενταξει καθυστερημενε?
οσοι αρειανοι γραψανε σε κραζανε βλακα.. σου λεει κατι αυτο η εσυ οταν πηγαινες στην μαρινελα κ τον παριο για τον ΑΡΗ εμεις ειμασταν μωρα? κωλοφλωρε. αντε πανε γραψε στα θρεντ με τα τραβελια κ μη μας ζαλιζεις τ αρχιδια εδω περα
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
αμα δεν εχεις ορεξη μην γραφεις βρε παπαρι τις μαλακιες σου γιατι κανεις δεν σε χει ορεξη.. ενταξει καθυστερημενε?
οσοι αρειανοι γραψανε σε κραζανε βλακα.. σου λεει κατι αυτο η εσυ οταν πηγαινες στην μαρινελα κ τον παριο για τον ΑΡΗ εμεις ειμασταν μωρα? κωλοφλωρε. αντε πανε γραψε στα θρεντ με τα τραβελια κ μη μας ζαλιζεις τ αρχιδια εδω περα
πας να γαμηθείς παρακάτω γιατί δεν έχω όρεξη?
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Εσύ πρέπει να είσαι ωραίος με τη ρακέτα στον κώλο..
Και εσύ ωραίος όταν κρύβεσαι και πέφτεις τον Μάιο!
Πάντως πανέξυπνο αυτό με την ρακέτα,φοβερό Βουλγαρικό αστείο!
Γελάμε ακόμα με το αστείο!
Από τότε έχω να κυκλοφορήσω στον δρόμο!
Φοβερό ΣΕ λέω!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Φιλαράκι, η Αρειανάρα είναι σαν τη μάνα μας.
Εμείς μπορούμε να της χώνουμε τα μπινελίκια της ζωής μας, αλλά όχι να την πιάνουν στο στόμα τους και οι λινάτσες..
Σιγά ρε μεγάλε,συγκινηθήκαμε πάρα πολύ με την μάνα σου!
Εγώ ξεκινάω το κλάμα από τώρα!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Γιά να ήμασταν ισοδύναμοι έπρεπε να παίζουμε εμείς με 8!!!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Η χειρότερη ομάδα μακράν που έχω δεί στην Νέα Σμύρνη!
Προσοχή,δεν σας βλέπω καλά.......
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
ρε ανθρωπε που η ομαδα σου ειναι ο πανιωνιος(!!!!!!)

μπηκες να ειρωνευτεις εσυ τον Αρη?? τι δουλεια εχεις εσυ βρε πανιωνιε(!!!) με τον Αρη?? ασχολησου με καμια γειτονια της αθηνας σαν και σενα. γελαει ο κοσμος εδω και κατι χρονια που μονοι σας προσπαθειτε να δημιουργησετε μια δηθεν κοντρα με τον Αρη για να φανειτε κι εσεις λιγο στον χαρτη, γιατι εχετε πνιγει στην ανυπαρξια σας... Πιστευεις στ αληθεια οτι οι οπαδοι του Αρη εχουμε καποιο ιδαιτερο μισος με τον πανιωνιο??? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πατε κανετε κανα μπανιο παγωμενο να συνελθετε. Βγηκαν οι γειτονιες της αθηνες να δημιουργησουν κοντρα με τον Αρη.  ποιος ασχολειται μαζι σας? Βγαλατε και αντισυνθημα τον τρελλογιατρο και το φωναζατε στην τουμπα που παιζατε με τον παοκ!!!!!!!!!! παιζατε με τον παοκ και βριζατε τον Αρη ???? γελουσανε και οι τουρκοι μαζι σας οταν το ακουσαν. στην 4 ηταν φιλαρακι μου και μου το ειπε. Συνελθετε λιγο κριμα ειναι να γελαει ολη η ελλαδα μαζι σας. Ειλικρινα για το καλο σας το λεω :)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Η χειρότερη ομάδα μακράν που έχω δεί στην Νέα Σμύρνη!
Προσοχή,δεν σας βλέπω καλά.......


Πρωτη αγωνιστικη ειναι ρε καραμιτρο,κερδισες μια νεανικη ομαδα που δεν ειχε ουτε 3 μηνες τους παιχτες ολους μαζι και καθεσαι και γραφεις σε ολα τα blogs?αραξε στα κυβικα σου και γραφε εκει που ειναι για την ομαδα σου,μη μας ζαλιζεις κι αλο τα μυαλα.
ΑΠΛΑ ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΤΥΧΟΙ ελα στη θεσσαλονικη να παιξεις δευτερο γυρο και τα λεμε για το ποια ομαδα ειναι η χειροτερη που εχει περασει απο ελληνικο γηπεδο..
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Πρωτη αγωνιστικη ειναι ρε καραμιτρο,κερδισες μια νεανικη ομαδα που δεν ειχε ουτε 3 μηνες τους παιχτες ολους μαζι και καθεσαι και γραφεις σε ολα τα blogs?αραξε στα κυβικα σου και γραφε εκει που ειναι για την ομαδα σου,μη μας ζαλιζεις κι αλο τα μυαλα.
ΑΠΛΑ ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΤΥΧΟΙ ελα στη θεσσαλονικη να παιξεις δευτερο γυρο και τα λεμε για το ποια ομαδα ειναι η χειροτερη που εχει περασει απο ελληνικο γηπεδο..
Γιατί η δική μου τι έχει μέσα?
Εγώ ούτε τους μισούς δεν ήξερα,ούτε τους έχω ξαναδεί!
Χωρίς Σάμαρη μέσα,ουδέν σχόλιο καραμήτρο!
Έχει γίνει δουλειά από έναν άπειρο προπονητή μπροστά στον Κατσαβάκη αλλά είναι ωραίο το κλάμα τώρα μετά τα βαπόρια δανεικών που είχατε κάποτε!
Άντε ταγάρια που μιλάτε,ούτε μία ευκαιρία δεν κάνατε!
Ανύπαρκτοι.........................
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
ρε ανθρωπε που η ομαδα σου ειναι ο πανιωνιος(!!!!!!)

μπηκες να ειρωνευτεις εσυ τον Αρη?? τι δουλεια εχεις εσυ βρε πανιωνιε(!!!) με τον Αρη?? ασχολησου με καμια γειτονια της αθηνας σαν και σενα. γελαει ο κοσμος εδω και κατι χρονια που μονοι σας προσπαθειτε να δημιουργησετε μια δηθεν κοντρα με τον Αρη για να φανειτε κι εσεις λιγο στον χαρτη, γιατι εχετε πνιγει στην ανυπαρξια σας... Πιστευεις στ αληθεια οτι οι οπαδοι του Αρη εχουμε καποιο ιδαιτερο μισος με τον πανιωνιο??? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πατε κανετε κανα μπανιο παγωμενο να συνελθετε. Βγηκαν οι γειτονιες της αθηνες να δημιουργησουν κοντρα με τον Αρη.  ποιος ασχολειται μαζι σας? Βγαλατε και αντισυνθημα τον τρελλογιατρο και το φωναζατε στην τουμπα που παιζατε με τον παοκ!!!!!!!!!! παιζατε με τον παοκ και βριζατε τον Αρη ???? γελουσανε και οι τουρκοι μαζι σας οταν το ακουσαν. στην 4 ηταν φιλαρακι μου και μου το ειπε. Συνελθετε λιγο κριμα ειναι να γελαει ολη η ελλαδα μαζι σας. Ειλικρινα για το καλο σας το λεω :)
Καλά η παραμύθα από τους δημοσιογράφους σας που σας πιπιλίζουν και σας δουλεύουν σας λένε ότι θέλουν.
Εμείς είμαστε μία συνοικιακή ομάδα με κάτι αρχιδάρες ΝΑ που έχουμε δώσει παικταράδες σε όλες τις ομάδες από τις ακαδημιάρες μας,όχι όπως κάτι τυχαίοι που χρωστάνε μέχρι τώρα 20 μύρια ευρώ σε εφορία και ΙΚΑ.
Με τι πλάτες ,μιλάτε κιόλας λαμόγια?
5η εθνική έπρεπε να ήσασταν τώρα με τα προσωρινά δελτία και μιλάς κιόλας αντί να κάνεις τουμπεκί και να το βουλώνεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom