Νέα

Αποτρίχωση στην επίμαχη περιοχή

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Οπως λεει και ο τιτλος, μου εχουν μπει σκεψεις για αποτριχωση με κερι στην επιμαχη περιοχη. Τωρα βαζω ξυραφι αλλα προκαλει ερεθισμους. Το λειζερ το φοβαμαι. Εχει καποιος εμπειρια? Γνωριζεται καποιο ινστιτουτο ή αισθητικο που το κανει?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.675
Κριτικές
90
Like
36.141
Πόντοι
25.467
Προτιμήστε το καμινέτο. Γρήγορο, αποτελεσματικό και άκρως απολυμαντικό. :)
 

Cockamamie

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2020
Μηνύματα
382
Like
753
Πόντοι
81
Μπορείς και με στάχτη η φλόγα λυχνάριου
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Ρε τύπε φοβάσαι το λειζερ και όχι το κερί;:confused:
Επίσης το ξυράφι πώς το χρησιμοποιείς; Αν ξυρίζεσαι προς τα κάτω και όχι κόντρα, είναι σχεδόν απίθανο να ερεθιστείς, τουλάχιστον όχι σε μεγάλο βαθμό.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Λιγη νιτρικη αμμωνια και δεν θα μεινει τιποτα,εναλλακτικα βιτριολι!!!
 
OP
OP
Π
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Το λειζερ μπορει να προκαλεσει στειροτητα ενω το κερι οχι. Γι αυτο ρωταω αν το προτεινει καποιος
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Το δυσκολο ειναι να βρεις μαγαζια που να αναλαμβανουν ανδρες σε αυτη την περιοχή. Σε όσα έχω ρωτήσει, αρνούνται και με κοιταζουν με μισό μάτι.
 

hippurus

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
99
Like
242
Πόντοι
20
[quote author=Πέτρος Γεωργίου link=undefined date=undefined]Το λειζερ μπορει να προκαλεσει στειροτητα ενω το κερι οχι. Γι αυτο ρωταω αν το προτεινει καποιος[/quote]

Που το στηρίζεις αυτό? Τα νέας τεχνολογίας laser δεν διεισδύουν βαθύτερα από όσο πρέπει (λόγω συγκεκριμένου μήκους κύματος) και η θερμοκρασία που αναπτύσεται, είναι μεν σχετικά υψηλή αλλά όχι τόσο ώστε να είναι επιβλαβής. Συνεπώς, δε βλέπω το λόγο να προκαλούν κάτι τέτοιο.

Το ψάχνω κι εγώ το θέμα τώρα τελευταία.... Μέχρι ώρας είμαι με το ξυράφι και όχι πολύ συχνά για να αποφύγω ερεθισμούς.
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
211
Like
301
Πόντοι
21
Γεια σας ενδιαφέρομαι για φωτόλυση ή αποτρίχωση για γεννητικά όργανα (άρχισα και πουτσο)
Υπάρχει κάποιο ινστιτούτο που ν προσφέρει κάποιες πιο χαλαρές υπηρεσίες ;
Είναι ο πελάτης γυμνός και του κάνει κάποια κοπέλα τη δουλειά;

Αν υπάρχει κάποιο ινστιτούτο που πηγαίνουν και κοπέλες εκδιδόμενες θα ήθελα να πληροφορίες. Κυρίως με ενδιαφέρει να είναι χαλαρή η ατμόσφαιρα.
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
275
Πόντοι
21
Γεια σας ενδιαφέρομαι για φωτόλυση ή αποτρίχωση για γεννητικά όργανα (άρχισα και πουτσο)
Υπάρχει κάποιο ινστιτούτο που ν προσφέρει κάποιες πιο χαλαρές υπηρεσίες ;
Είναι ο πελάτης γυμνός και του κάνει κάποια κοπέλα τη δουλειά;

Αν υπάρχει κάποιο ινστιτούτο που πηγαίνουν και κοπέλες εκδιδόμενες θα ήθελα να πληροφορίες. Κυρίως με ενδιαφέρει να είναι χαλαρή η ατμόσφαιρα.
Ναι κοπέλα είναι και στο τέλος των συνεδριών για δωράκι δεν του δίνει μπαλόνι όπως στα παιδάκια αλλά την κωλοτρυπίδα της...

Ε ρε κάτι μαλακίες που γράφετε ορισμένοι...
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Όταν λες χαλαρή ατμόσφαιρα, τι ακριβώς εννοείς; Πιστεύεις ότι στα ινστιντουτα αποτρίχωσης που δεν είναι χαλαρή η ατμόσφαιρα μπαίνεις μέσα και σε αρχίζουν στις καρπαζιές;
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
211
Like
301
Πόντοι
21
Δεν έχω πάει ποτέ σε τέτοιους χώρους. Δεν ξέρω τι γίνεται. Το να είμαι γυμνός εκεί για την αφαίρεση της τριχοφυΐας δεν είναι και το πιο συνηθισμένο πράγμα πιστεύω.

Έχουμε κάτι για πρόταση;
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
99
Like
143
Πόντοι
0
Δεν έχω πάει ποτέ σε τέτοιους χώρους. Δεν ξέρω τι γίνεται. Το να είμαι γυμνός εκεί για την αφαίρεση της τριχοφυΐας δεν είναι και το πιο συνηθισμένο πράγμα πιστεύω.

Έχουμε κάτι για πρόταση;
Δημήτρης σουρας ψυχίατρος αυτή είναι η σωστή πρόταση για εσένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom