Νέα

Απόπειρα ληστείας σε κοσμηματοπωλείο στην Ομόνοια - Νεκρός ο δράστης!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα μακεδόνας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Συμφωνείτε με τις ενέργειες του ιδιοκτήτη του κοσμηματοπωλείου;

  • Ναι! Η πολιτεία και η αστυνόμευση είναι απούσες ούτως ή άλλως!

    Ψήφοι: 183 66,5%
  • Όχι! Η χρήση της αυτοδικίας δεν θα πρέπει να επιλέγεται σε καμία περίπτωση!

    Ψήφοι: 92 33,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    275

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
Γιατι δεν μπαινεις με το κανονικο προφιλ? Δεν ειναι ουτε μιουταρισμενο ουτε μπαναρισμενο, warned ειναι απλως

δε μπορω ρε τυπε δε ξερω γιατι βγαζει ένα μηνυμα ειστε banned κατι τετοιο
μακαρι να μπορουσα να εμπαινα από το προφιλ ., τοσα τηλ εχω στα μηνυματα
 

sta4tanakia

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
3.577
Like
81
Πόντοι
16
Την γαλλιδα ηθοποιο που επαιζε στον Αστεριξ, οτι ανηκε σε ομαδα που εβαζε γκαζακια σε ΑΤΜ, εχουμε πολλα
:2funny:
Ο  πούσυ την μύησε στην εφηβική επαναστατικότητα
αλλά μετά τα αριστερά μνημόνια κ τα τσιπρομερκελοκολλητιλίκια
μετάνιωσε.



 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
δε μπορω ρε τυπε δε ξερω γιατι βγαζει ένα μηνυμα ειστε banned κατι τετοιο
μακαρι να μπορουσα να εμπαινα από το προφιλ ., τοσα τηλ εχω στα μηνυματα
Ναι αυτο το εχω ξανακουσει, να γραφει warned αλλά να μην μπορει ο χρηστης να μπει. Κι εσυ ρε απιθανε αφου ηξερες οτι το προφιλ αυτο ειναι πιθανο να μπαναριστει, γιατι δεν εκανες backup τα τηλεφωνα?

Tα προσωπικα μηνυματα παντως νομιζω ερχονται και στο μειλ που εχεις δηλωσει, αν δεν κανω λαθος.
 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
Ναι αυτο το εχω ξανακουσει, να γραφει warned αλλά να μην μπορει ο χρηστης να μπει. Κι εσυ ρε απιθανε αφου ηξερες οτι το προφιλ αυτο ειναι πιθανο να μπαναριστει, γιατι δεν εκανες backup τα τηλεφωνα?

Tα μηνυματα παντως νομιζω ερχονται και στο μειλ που εχεις δηλωσει, αν δεν κανω λαθος.


στο μειλ πρεπει να το απενεργοποιησα τη ρυθμιση που ερχονταν




 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
δε μπορω ρε τυπε δε ξερω γιατι βγαζει ένα μηνυμα ειστε banned κατι τετοιο
μακαρι να μπορουσα να εμπαινα από το προφιλ ., τοσα τηλ εχω στα μηνυματα


184243786.jpg

 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
ιακωβε εσυ πηρες παροχη αν θυμαμαι καλα
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Κρίμα για το παιδί, και
κρίμα για όλα τα παιδιά που έμπλεξαν με τα ναρκωτικά

και δεν ελέγχουν τον εαυτό τους :(

διάβασα σχεδόν όλα τα σχόλια (όχι όλα, τα πέρασα λίγο γρήγορα), απλά ήθελα να απαντήσω σε κανα δυο πληροφοριακά και μόνο γιατί είναι λογικό οι πλειοψηφία όσον μπαίνουν εδώ μέσα (πηγαίνουν σε μπουρδέλα) να είναι αμόρφωτοι  :S (μη το παίρνετε στραβά οι υπόλοιποι, η πλειοψηφία ξαναγράφω)

εγώ βλέπω τους εθισμένους στα ναρκωτικά ως αρρώστους. τους λυπάμαι, όπως και οι ίδιοι τον εαυτό τους φαντάζομαι και δεν ξέρουν τι να κάνουν για να γίνουν καλά, όπως και οι καρκινοπαθείς, επειδή δεν υπάρχει θεραπεία γι' αυτό με το οποίο αρρώστησαν. έτσι το βλέπω εγώ...

επίσης το παιδί στο βίντεο, είναι ολοφάνερο ότι είναι υπό την επήρεια ουσιών ή για οποιοδήποτε άλλο λόγο, αδύναμος και ανήμπορος, όχι μόνο να μείνει όρθιος πόσο μάλλον να δραπετεύσει/ξεφύγει μέσα από τόσο κόσμο που είναι μαζεμένος εκεί έξω και ενώ η αστυνομία ήδη καταφθάνει. αυτό για αυτούς που ισχυρίζονται ότι με αυτές τις κλωτσιές προσπαθούσαν να τον κρατήσουν μέχρι να έρθει η αστυνομία. όλοι έχουμε δει πρεζάκια στο δρόμο ή στις συγκοινωνίες και τους καταλαβαίνουμε επειδή καλά καλά δεν μπορούν να σταθούν στα πόδια τους... :(

τεσπα... κρίμα

τώρα για τα υπόλοιπα που διάβασα

δεν ξερω τι εγινε ο τυπος....
ομως η ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΤΗΣ Η ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ-ΚΑΤΑΛΑΒΕ-

ενδιαφέρον βιντεάκι αυτό φίλε, δεν το είχα ξαναδεί και συμφωνώ μαζί σου. το παιδάκι μιλάει ειλικρινά, σαν ένα παιδάκι δηλαδή, λέει αυτό που σκέφτεται, την αλήθεια του. μακάρι να είναι καλά.

Μόνο επικίνδυνος;;; Είχε δυνατό όπλο!! Όσοι ήρθαν σε επαφή (συμπλοκή, υπάλληλοι δήμου κτλ) με τα αίματα και υγρά από το αρωστάκι πρέπει να υποστούν και την διαδικασία ελέγχου για HIV κτλ. Και μην μου πείτε ότι όλοι φόραγαν γάντια και ήταν προστατευμένοι.
Χειρότερα και από φάση κρεμπιέ γιατί ήταν 100% οροθετικός ενώ η ταναπού ίσως και να μην είναι!

αν ήμουν πουτάνα θα προτιμούσα να τα πιω από τον Ζακ που τον γνωρίζουν όλοι, ξέρω την ταυτότητά του, ξέρω ότι είναι οροθετικός και αφού το ξέρει και ο ίδιος θα παίρνει φάρμακα οπότε δεν θα κινδυνεύει η ζωή του από αυτό πλέον αλλά ούτε και θα μπορεί να μεταδώσει τον ιό...
παρά από εσένα που δεν σε γνωρίζω, με αυτό το nickname στο bou, που πας και γαμάς σε μπουρδέλα χωρίς να γνωρίζω την ταυτότητά σου, και χωρίς να γνωρίζω εάν έχεις κάνει ποτέ εξέταση για hiv ή γενικότερα εξετάσεις στη ζωή σου και που ακόμα και αν έχεις κάνει πριν 4 μήνες, μπορεί να κόλλησες τον ιό πριν 2 μήνες και να μην το γνωρίζεις ούτε εσύ.
πιο συνοπτικά
είναι ασφαλέστερο να κάνεις ακάποτο σεξ με οροθετικό/ή σε αγωγή, παρά με κάποιον/α που νομίζει ότι είναι υγιής (όπως εσύ, γιατί όπως είπα μπορεί να κόλλησες εχτές) :S (χχμμμ βασικά ναι, δεν είναι η άποψη μου αυτή, μπορείς να ρωτήσεις απλά έναν κατάλληλο γιατρό να στο επιβεβαιώσει ή να στο διαψεύσει, ίσως κάποιον δερματολόγο/αφροδισιολόγο ή κάποιον παθολόγο)

Aids ειχε το πρεζοπουστρακι. Θα πεθαινε συντομα ειτε απο aids ειτε απο πρεζα. Με την ληστεια απλα εμπλεξε τον ανθρωπο στην ηδη καταδικασμενη ζωη του
Δεν θα πέθαινε συντομότερα από εσένα αν/εφόσον έπαιρνε αγωγή. και προφανώς και έπαιρνε διαφορετικά θα ήταν ήδη νεκρός. οπότε... πέθανε από κλωτσιές. εσύ μπορεί να πεθάνεις από τη πολύ μαλακία ή να σε πατήσει κάποιο αμάξι. Κανείς δε ξέρει από που και πως θα του έρθει του καθενός το τέλος.

Αυτη ειναι η αποψη μου.

Συμφωνώ κι εγώ με τον φίλο. Ωραία τα έγραψε.
 

R3bel

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Θα σε παραπεμψω σε μια αμερικανικη ταινια, οπου μια φορα το χρονο τα εγκληματα αποποινικοποιουνται για μια μερα και δεν φανταζεσαι τι ζουγκλα επικρατει.

μια εξαγνισούλα την θέλουμε πάντως  :grin:
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Like
891
Πόντοι
86
Μαλλον δεν αντιληφθηκες τι διωξη εγινε, η θανατηφορα σωματικη βλαβη ειναι κακουργημα και προβλεπει καθειρξη 5-10 ετων.

alex71 αυτό το αδίκημα είναι κακούργημα μόνο στην θεωρία
Θα το διαπιστώσεις την ερχόμενη εβδομάδα

Για μένα ήταν ανθρωποκτονία από πρόθεση

 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
alex71 αυτό το αδίκημα είναι κακούργημα μόνο στην θεωρία
Θα το διαπιστώσεις την ερχόμενη εβδομάδα

Για μένα ήταν ανθρωποκτονία από πρόθεση
Και για καποιους αλλους δεν ειναι τιποτα.

Ο αρμοδιος αποφασισε (σωστα κατ' εμε) οτι ειναι θανατηφορα σωματικη βλαβη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom