Νέα

Απόπειρα ληστείας σε κοσμηματοπωλείο στην Ομόνοια - Νεκρός ο δράστης!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα μακεδόνας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Συμφωνείτε με τις ενέργειες του ιδιοκτήτη του κοσμηματοπωλείου;

  • Ναι! Η πολιτεία και η αστυνόμευση είναι απούσες ούτως ή άλλως!

    Ψήφοι: 183 66,5%
  • Όχι! Η χρήση της αυτοδικίας δεν θα πρέπει να επιλέγεται σε καμία περίπτωση!

    Ψήφοι: 92 33,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    275

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
Επίσης πως γίνεται κάποιοι να υποστηρίζουν μια δολοφονία μην έχωντας αναρωτηθεί αν εκείνοι θα μπορούσαν να έκανα το ίδιο
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
εδω διευθηντης τραπεζας πηγε τον αλλον μεσα για 1200 δραχμες οταν εκανε "ΛΗΣΤΕΙΑ" Κ ΖΗΤΗΣΕ ΕΝΑ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ....
νομιζω ζακι ηταν και αυτο αλλα η πραξη κλοπη εγινε αλλιως...
ουτε d/queen ηταν ουτε στρακι...μπηκε κ ζητησε με ψευτικο οπλο απο οτι θυμαμαι..
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
---------
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΠΑΣΧΕΙΣ ΦΙΛΕ...ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ...
γιατι πολυ απλα δεν ηταν το δικο μασ παιδι, μανα,αδελφη..οκ?

ωχου! Νοτ ΟΚ!
καταλαβαινις τι εννοω!
και ΝΑΙ σ ενα βαθμο συμπασχεις...νιωθεις την λυπη του αλλου... οχι την ΙΔΙΑ λυπη, εννοειται!
τι κολλησες τωρα σε αυτο?
απ ολα αυτα εκει βρηκες να αντιρησεις?
 
OP
OP
μακεδόνας

μακεδόνας

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
---------
αν διωξεις ολους τους ξενους με ΝΟΜΟ=ΑΠΕΛΑΣΗ...
ΛΕΩ...
εκλεψες,σκοτωσες, εκβιασες ,βιασες...ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΓΙΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΚΗ Κ ΠΙΣΩ στο γαμημενο πακισταν....
(σημειωση η ΤΟΥΡΚΙΑ οταν δεν ειχε πιλοτους ειχε αρκετους πακιστανους)...
ετσι ΑΔΕΙΑΖΕΙΣ ΧΩΡΟ....
-------------
ΜΕΤΑ αντι να εχεις καποιον να κοιταται κ να τρωει 5-10-30 χρονια του μαθαινεις κατι οταν βγει ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ....
ΣΥΝ ΜΕ την οποια δουλεια αποζημιωνει τους συγγενεις του θυματος...εχει περιλθαψη κ ισως μια 2η ευκαιρια....ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΑΤΕΣ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ..ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ..

εχεις δει εσυ κανεναν να εχει αποφυλακιστει να εχει δευτερη ευκαιρια?

καταρχας οταν πας να πιασεις δουλεια σοβαρη,σου ζητανε ποινικο μητρωο

να βγαλω εγω μια αδεια σεκιουριτι για εναν μισθο πεινας 490 ευρω

και ποινικο μητρωο καθαρο ετσι? Ουτε παραβαση ΚΟΚ

λεω εγω τωρα

για ναρκωτικα,ληστειες,αποπειρες ανθρωποκτονιας κλπ βγαινει ο αλλος σε 6-7 χρονια αντι για 15 που εχει φαει

θα παει να δουλεψει? Οχι, γιατι εαν παει σε συνεντευξη και πει ειμαι φυλακοβιος δεν θα τον ξανακαλεσουν για συνεντευξη

θα παει να ξανακλεψει,εκβιασει,ληστεψει, και ναρκομπιζνες

γιαυτο που λες ολα αυτα ειναι ουτοπιες  για την Ελλαδα

χειροτερα θα πανε τα πραγματα,οταν θα κοπουν τα επιδοματα στους προσφυγες γιατι θα κουραστει Η Ε.Ε να πληρωνει να σε δω μετα που θα σε σφαζουν για 1 ευρω

απελαση ναι...

 
OP
OP
μακεδόνας

μακεδόνας

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
εδω διευθηντης τραπεζας πηγε τον αλλον μεσα για 1200 δραχμες οταν εκανε "ΛΗΣΤΕΙΑ" Κ ΖΗΤΗΣΕ ΕΝΑ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ....
νομιζω ζακι ηταν και αυτο αλλα η πραξη κλοπη εγινε αλλιως...
ουτε d/queen ηταν ουτε στρακι...μπηκε κ ζητησε με ψευτικο οπλο απο οτι θυμαμαι..


 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
δεν θα γλυτωσει το μαγαζι του θα του το καψουν
Μαλιστα. Χορτοφαγοι ακτιβιστες σπανε και βανδαλιζουν κρεοπωλεια ατιμωρητοι, καινε τζιπακια κυνηγων και το δημοσιοποιουν, θα καψουν το κοσμηταπωλειο. Σε τετοια περιπτωση, τι εμποδιζει κρεοπωλες, κοσμηταπωλες να μαζευτουν, να πανε βραδυ και να καψουν τη πλησιεστερη καταληψη, αφου ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει νομος και ο καθενας οτι θελει κανει Αν δε το κανουν, θα ειναι αξιοι της μοιρας τους.
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Προσπαθούμε να είμαστε περιεκτικοί και να μην γράφουμε για τα αυτονόητα σεντόνια.
Βέβαια εάν σε ευχαριστεί εσένα η πολυλογία για όσα οι πάντες γνωρίζουν ,έχει καλώς.
Δεν ήθελες να προσβάλεις, καλώς!! αποδεκτόν !!

Σε αυτό που επιμένεις να ρωτάς για την εγκληματικότητα έχουνε γραφτεί δεκάδες ποστ
από πολλούς.
Η κυβέρνηση  της αριστεράς
είτε με τις αθρόες αποφυλακίσεις
είτε με το "λιάσιμο"
είτε με το "κάντε ότι κοιμάστε"
είτε με τις ποινές χάδι
είτε με τις δηλώσεις βούτση και λοιπών θεσμικών αλητών
προάγει το έγκλημα των κακοποιών εκφοβίζοντας ταυτόχρονα την υγιή κοινωνία.

Ελπίζω να παραδέχεσαι τα αυτονόητα διότι όπως είπες δεν έχεις σχέση με την κουμουνδούρου.
Φτιάξε το πληκτρολόγιο σου
και αν μπορείς μην χρησιμοποιείς τόσο πολύ τα κεφαλαία,
φιλικά

μερσι για τις οδηγιες.
απο το 08 ή το 09 που γραφτηκα στο μπου χρησιμοποιω το ιδιο πληκτρολογιο, και πανω κατω την ιδια αναλογια caps/no caps οπου ηθελα να τονισω. ποτε δεν μου εγινε συσταση απο μελος/admin
θα λαβω ομως τις συστασεις σοβαρα και ευχαριστω.

ομως, για αλλη μια φορα ΔΕΝ βλεπω την επιχειργηματολγια σου καθολου!
πως εγινε δεν σημαινει οτι εχεις τον τροπο να την διπλωσεις παλι πισω.
π. το '11 12 '13 δεν ειχαμε τοσους λαθρο απο τον πολεμνο συριας (κλπ)
αυτο απο μονο του δημιουργησε πιεσεις.
δεν μπορεις να το αναστρεψεις (η εστω να προσθεσω την λεξη ΕΥΚΟΛΑ αυτο)
Ποιος λοιπον για σενα θα μας βοηθησει να επαναφερουμε?
Με ποιον τροπο? Τι θα κανει?
δεν μας λες.

Και νομιζω σκοπιμως.
Οποτε καπου εδω δεν μπορω να σε παρακολουθησω αλλο.
 

R3bel

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
ονειρεύομαι κάποια μέρα να ζω σε χώρα με stand your ground laws [URL unfurl="true"]https://en.wikipedia.org/wiki/Stand-your-ground_law[/url]

κατα τ' άλλα όλα καλά παιδιά. Διαδηλώσεις λοατκι υπερ ένος ληστή, ντου Ρουβίκωνα σε εκκλησία εν ώρα Λειτουργίας , στο διαδίκτυο διαβάζουμε σχόλια ΕΚΑΜιτων & δικαστών που ξέρουν καλύτερα ποιος φταίει και πως θα αντιμετωπιζόταν ορθότερα το συμβαν  :cum: :cum: :cum: :cum:

παίζει όλα αυτά να είναι κάποιου είδους οργανωμένο σχέδιο να φασιστοποιηθεί κι άλλο ο λαός. Γιατί σιγά σιγά η ΧΑ μου μοιάζει κάπως αριστερή πλέον  :2funny:

 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.060
Like
706
Πόντοι
96
Ο Θάνος γραφικός;
Δηλαδή οι Μειμαράκης, Λιάπης, Άδωνις, Σπηλιοτόπουλος, Βαρβιτσιώτης, Σιούφας, Κεφαλογιάννης, Σπυράκη, και λοιπό συναπάντημα τι είναι;
μονο γραφικοι δεν ειναι....
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
1
Like
5.567
Πόντοι
2.356
το αιμα του ας βαψει με το χρωμα του τα χερια καθε "Φιλου" του, που εγραψε για αυτον μετα θανατον (τι νοημα εχει εφοσον κλασμενο τον ειχε ζωντανο για να φτασει ο ανθρωπος σε τετοιο σημειο) και δε του καηκε καρφακι τοσο καιρο...
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.060
Like
706
Πόντοι
96
Δε ξερω τι εικονα εχετε στις γειτονιες σας, αλλα εδω στα Πατησια υπαρχει ραγδαια αυξηση σε διαρηξεις, κλεψιες, ο κοσμος χανει απο ενα πορτοφολι στο λεωφορειο μεχρι λαπτοπ και μια τηλεοραση και μεχρι περιουσιες απο το σπιτι η το μαγαζι του . Και αυτοκινητα και μηχανακια εξαφανιζονται.  Και υπαρχει πολυ θυμος και οργη. Οι κλεφτες γνωριζουν οτι ειναι στην Ελλαδα και το ρισκαρουν ευκολοτερα. Μπαινω, δε με ανακαλυπτει κανεις, ουτε η αστυνομια αργοτερα  και ολα καλα. Μπαινω και κατι παει στραβα; διαχειρησιμη η κατασταση. Αλλα μπορει να γινει η στραβη οπως εδω με τον κοσμηματοπωλη η τον αλλον στη Βορεια Ελλαδα που ανα δεκα χρονια καθαριζει εναν κλεφτη με τη καραμπινα και τιποτα δε του κανουν, ελευθερος ειναι. Αν και τα πρεζακια ειναι ειδικη κατηγορια. Δεν εχουν συναισθηση, προκειμενου να εξασφαλισουν την επομενη δοση τους.
τα πραγματα ειναι απλα...
Σε μια κοινωνια που μετα το 90 ειδικα , το μονο που αρχισε να μετρα ειναι το χρημα και η αποκτηση του με καθε τροπο, δανεια, λαμογιες , ο ευκολος τροπος ζωης που δηθεν ολοι μπορουν να εχουν , η ψευδεσθηση της ευδαιμονιας, η υποχωρηση ολων των ηθικων αναστολων και των αξιων , η φενακη του american dream... και ηλθε η κριση και το χρημα εγινε εξαιρετικα δυσκολο, σε μεγαλο μερος της κοινωνιας ανυπαρκτο, και τωρα; καταθλιψη, αυτοκτονιες, ναρκωτικα (πιο εντονα) , εγκληματικοτητα σε συνδυασμο με την παρανομη μεταναστευση ... βουτυρο στο ψωμακι των νοσταλγων του ολοκληρωτισμου, καθως οι ψευτογιαλατζηδες αριστεροι του καναπε αμπελοφιλοσοφοι ,πηραν μια εξουσια που ουτε στα ονειρα τους δεν εβλεπαν, οχι μονο δεν εβαλαν την δημοκρατια μπροστα και τα ανθρωπινα δικαιωματα ,αλλα με καθε τροπο αδεξιο και επιδεξιο την κατασυκοφαντησαν ,και τωρα πια εχουμε μια κοινωνια σε πληρη συγχυση, σηψη και πνευματικη νεκρωση...αυτη η χωρα θελει πια μια ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ επανασταση ...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
-------
AYTO ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΜΝΗΜΗ...
ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑΤΙ...
--------
ΕΡΩΤΗΣΗ...
ΓΙΑΤΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΟΠΛΟ....
-ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ....
ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΟ
-ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΖΗΤΙΑΝΟΣ...
-------
δεν ξερω τι εγινε ο τυπος....
ομως η ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΤΗΣ Η ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ-ΚΑΤΑΛΑΒΕ-
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
εχεις δει εσυ κανεναν να εχει αποφυλακιστει να εχει δευτερη ευκαιρια?

καταρχας οταν πας να πιασεις δουλεια σοβαρη,σου ζητανε ποινικο μητρωο

να βγαλω εγω μια αδεια σεκιουριτι για εναν μισθο πεινας 490 ευρω

και ποινικο μητρωο καθαρο ετσι? Ουτε παραβαση ΚΟΚ

λεω εγω τωρα

για ναρκωτικα,ληστειες,αποπειρες ανθρωποκτονιας κλπ βγαινει ο αλλος σε 6-7 χρονια αντι για 15 που εχει φαει

θα παει να δουλεψει? Οχι, γιατι εαν παει σε συνεντευξη και πει ειμαι φυλακοβιος δεν θα τον ξανακαλεσουν για συνεντευξη

θα παει να ξανακλεψει,εκβιασει,ληστεψει, και ναρκομπιζνες

γιαυτο που λες ολα αυτα ειναι ουτοπιες  για την Ελλαδα

χειροτερα θα πανε τα πραγματα,οταν θα κοπουν τα επιδοματα στους προσφυγες γιατι θα κουραστει Η Ε.Ε να πληρωνει να σε δω μετα που θα σε σφαζουν για 1 ευρω

απελαση ναι...
--------
η ηττα εχει γινει ηδη οταν σκεφτεσαι(κ εγω μεσα στην μαζα)
-αυτα δεν γινονται
-ουτοπια...
-ονειρα
 

sta4tanakia

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
3.577
Like
81
Πόντοι
16
μερσι για τις οδηγιες.
απο το 08 ή το 09 που γραφτηκα στο μπου χρησιμοποιω το ιδιο πληκτρολογιο, και πανω κατω την ιδια αναλογια caps/no caps οπου ηθελα να τονισω. ποτε δεν μου εγινε συσταση απο μελος/admin
θα λαβω ομως τις συστασεις σοβαρα και ευχαριστω.

ομως, για αλλη μια φορα ΔΕΝ βλεπω την επιχειργηματολγια σου καθολου!
πως εγινε δεν σημαινει οτι εχεις τον τροπο να την διπλωσεις παλι πισω.
π. το '11 12 '13 δεν ειχαμε τοσους λαθρο απο τον πολεμνο συριας (κλπ)
αυτο απο μονο του δημιουργησε πιεσεις.
δεν μπορεις να το αναστρεψεις (η εστω να προσθεσω την λεξη ΕΥΚΟΛΑ αυτο)
Ποιος λοιπον για σενα θα μας βοηθησει να επαναφερουμε?
Με ποιον τροπο? Τι θα κανει?
δεν μας λες.

Και νομιζω σκοπιμως.
Οποτε καπου εδω δεν μπορω να σε παρακολουθησω αλλο.

Πρώτον ,
σου είπα φτιάξε το πληκτρολόγιο σου
για να μην κουράζεις όσους διαβάζουν
όσα τέλος πάντων επαναλαμβάνεις

παρντον μεσιε!
δεν ηθελά να προσβαλώ!
η φγασή "με το μπαρδον αμα λαχει ναουμε" ειναι για την ακγιβειά "με το μπαρδον ΚΑΙ αμα λαχει ναουμε" και πγωτοειπωθηκέ απο τον Χαγυ Κλυνν στα 80ς,
και ηθελά να γιξώ λίγο τους τονούς και χαγήν αστεεισμού την χγησιμοποιησά!

δεν έχω σχεσή με ...Κουμο/ρου ...πα ντι τού!
είμαι σκεπτόμενος ψηφοφόρος και νο νο το σκυλακί κανενός κομματός!
λαθή φυσικά μπρεί να κανώ, αλλά οντάς ελευθεγός , τα διογθωνώ.


ομώςςςςςςςς,
στο πγοκειμενό!

ΔΕΝ ΛΕς ΠΟΙΌΣ/ΤΙ/ΠΩς θα ΚΑΤΑΦΕΓΕΊ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΊ ΤΟ ΤΕΓΆς ΤΗς ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΌΣ?

Αεγολογίες "παλιοτεγά ηταν ολα καλά" δεν πεγνάνε, εαν θες να τεκμηγιώσεις γνωμή.

Τελος, μην αγπαζεσαί(οχί μαζί μού!). Κουβεντά κανουμέ!

Δεύτερον,

μάθε να ακούς τον αντίλογο όταν μάλιστα όσα αναπαράγεις είναι σοφίσματα μιάς μικρής
κατά λάθος κυβερνητικής  μειοψηφίας
που ταλαιπωρεί την κοινωνία.

Τρίτον και πάντα περιεκτικά-λακωνικά,
στο καλό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Οι κατηγορίες που έχουν απαγγελθεί στον κοσμηματοπώλη τον «ρίχνουν» στα μαλακά.
Είτε η μία είτε η άλλη δεν απαιτούν ποινή που πρέπει να την υπηρετήσει

Εγω, βάση του βίντεο, θα του έβαζα κατηγορία για κάθειρξη
Μαλλον δεν αντιληφθηκες τι διωξη εγινε, η θανατηφορα σωματικη βλαβη ειναι κακουργημα και προβλεπει καθειρξη 5-10 ετων.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
και εγω αυτό πιστευω , πως αν ΟΛΑ τα εγκληματα αποποινικοποιηθουν η εγκληματικοτητα θα ΜΕΙΩΘΕΙ.
τωρα πονταρουν οι κακουργοι στο οτι ο αλλος δεν θελει να μπλεξει και σου λεει δωσε φραγκα.

αν τετοιοι μαγκες ηξεραν οτι ο φονος ειναι νομιμος να δουμε ποσες ληστειες-εκβιασμοι-βιασμοι-αδικιες θα γινονταν.
θα ειχαν οι μισοι οπλα και θα λειτουργουσαν σαν αστυνομικοι σε αμυνα στις ΗΠΑ.
ποσο καιρο θα εμεναν ζωντανοι τα καθαρματα?
εμενα ληστεψαν 4 απειλοντας μου οτι θα μου σπασουν το αμαξι, υστερα δεν τους πατησα για να μην μπλεξω.
ο κοσμος θα ηταν καλυτερος αν καποιος τους ειχε πατησει στις προηγουμενες πολλες ληστειες που ειχαν κανει (τους αναγνωρισα την αλλη μερα ηταν σεσημασμενοι)
Θα σε παραπεμψω σε μια αμερικανικη ταινια, οπου μια φορα το χρονο τα εγκληματα αποποινικοποιουνται για μια μερα και δεν φανταζεσαι τι ζουγκλα επικρατει.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
30 σελίδες και δεκάδες άρθρα για κάποιο πρεζάκι που μπήκε να ληστέψει με μαχαίρι και για τον 25χρονο Έλληνα εργαζόμενο/σπουδαστή μετανάστη που ήρθε 5 μέρες στη χώρα του διακοπές και τον φούνταραν λαθροπιθήκια στο λόφο Φιλοπάππου
ΜΟΥΓΚΑ...

Έχει γεμίσει η χώρα λοβοτομημένες πολιτικά ορθές λούγκρες
 

le samurai

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2018
Μηνύματα
133
Like
6
Πόντοι
1
ο συριζα ΤΩΡΑ πρεπει να ριζοσπαστικοποιηθει ακομα περισσοτερο , να δειξει ότι μπορει να αποτρεψει τον εκφασισμο της κοινωνιας από κατακάθια που δολοφονουν ανθρώπους αρρωστους

ζητω η δραση του ρουβικωνα
και φανταζομαι ο χωρος που εγινε ο φονος θα είναι ιερος για ολο το δημοκραΤΙΚΟ ΛΑΟ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom