Νέα

Απόπειρα ληστείας σε κοσμηματοπωλείο στην Ομόνοια - Νεκρός ο δράστης!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα μακεδόνας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνείτε με τις ενέργειες του ιδιοκτήτη του κοσμηματοπωλείου;

  • Ναι! Η πολιτεία και η αστυνόμευση είναι απούσες ούτως ή άλλως!

    Ψήφοι: 183 66,5%
  • Όχι! Η χρήση της αυτοδικίας δεν θα πρέπει να επιλέγεται σε καμία περίπτωση!

    Ψήφοι: 92 33,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    275

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.867
Like
131
Πόντοι
16
Από το "έχω δουλέψει τέτοια σενάρια" με το έχω απέναντί μου οροθετικό πρεζάκι με μαχαίρι στο χέρι,υπάρχει μια απόσταση..

Εδώ άλλοι που είναι η δουλειά τους(αστυνομία,στρατός,κ.ά.) και έχουν εκπαιδευτεί για κρίσιμα περιστατικά, δε βγάζουν άκρη και εσύ περιμένεις από έναν καταστηματάρχη να βγάλει άκρη αναίμακτα με τον κάθε ληστή.

Επίσης φαντάζομαι ότι καταλαβαίνεις πως με ένα πρεζάκι δεν παίζει συνεννόηση ώστε να διαπραγματευτείς πράγματα και καταστάσεις..

Παραβλέπεις το γεγονός ότι ο δράστης ήταν εγκλωβισμένος μέσα και ο καταστηματάρχης έξω. Δεν τον απειλούσε στριμωγμένο στη γωνία, όπου συμφωνώ ότι θα έπαιζαν άλλα σενάρια. Είναι η νύχτα με τη μέρα.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Τύπε κατά 99% θα βγάλουν πόρισμα ότι πέθανε απ την πρέζα.
Μάλλον θα διαλέξουν τη  μέση οδό, δηλαδή μια απλή τιμωρία του κοσμηματοπώλη για επικίνδυνα χτυπήματα κλπ

Θα τιμωρηθεί ο κοσμηματοπωλης επειδη μπουκαρε στο μαγαζι του ενα πρεζακι με μαχαιρι.. Που το δικαιο σε αυτο?
Θα πρεπει να τιμωρηθουν οι πολιτικοι και δικαστικοι που αφηνουν λαθρο και πρεζακια να κυκλοφορουν ανενοχλητα ενω ειναι βεβαιο οτι θα εγκληματισουν. Αν πας απο μαχαιρωμα κατά 99% θα συμβει απο ληστεια στον δρομο.
Και ο ληστης θα ειναι πρεζακι η λαθρο
Γιατι ακομα κυκλοφορουν ελευθεροι?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.744
Πόντοι
2.356
Αυτό που μου κάνει τραγική εντύπωση είναι ότι με αυτό το γεγονός πάλι χωριζόμαστε σε στρατόπεδα. Και κάτι ακόμα. Όλοι αυτοί οι φίλοι αυτού του νέου ανθρώπου γιατί δεν ήταν δίπλα του στα πρόβλήματα που είχε; Πώς έφτασε μέχρι εκεί;

Σε κάθε περίπτωση δεν ήταν επικίνδυνος ως ληστής. Ούτε τον πυροσβεστήρα δεν μπόρεσε να κρατήσει. Έπρεπε απλά να τον ακινητοποίησουν. Πολύ λυπηρό γεγονός.

Ήδη διάβασα ότι γράψανε συνθήματα στο σπίτι του δικηγόρου του κοσμηματοπώλη... Νέος κύκλος Φύσσα ξεκινά... Αυτή τη φορά εναντίον των "νοικοκυραίων".
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.867
Like
131
Πόντοι
16
Θα πρεπει να τιμωρηθουν οι πολιτικοι και δικαστικοι που αφηνουν λαθρο και πρεζακια να κυκλοφορουν ανενοχλητα ενω ειναι βεβαιο οτι θα εγκληματισουν. Αν πας απο μαχαιρωμα κατά 99% θα συμβει απο ληστεια στον δρομο.
Και ο ληστης θα ειναι πρεζακι η λαθρο
Γιατι ακομα κυκλοφορουν ελευθεροι?

Συμφωνώ απόλυτα
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.190
Κριτικές
26
Like
11.140
Πόντοι
4.746
Δράση αντίδραση .
Δηλαδή όταν ο άλλος παραβιάζει το προσωπικό σου χωρώ άσυλο τι κάνεις θα κοιμάσαι ;  η πάνω στην δράση του κακοποιοί θα αντιδράσεις ανάλογα και ούτε ο συγκεκριμενος ληστής πήγε με ειρηνικές διαθέσεις πήγε απειλώντας  με μαχαίρι.
Πόσες φόρες καταστηματαρχεσ δεν κωλώνουν ούτε σε όπλα και χάνουν την ζωή τούς
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.457
Κριτικές
36
Like
38.055
Πόντοι
18.565
Θα τιμωρηθεί ο κοσμηματοπωλης επειδη μπουκαρε στο μαγαζι του ενα πρεζακι με μαχαιρι.. Που το δικαιο σε αυτο?
Θα πρεπει να τιμωρηθουν οι πολιτικοι και δικαστικοι που αφηνουν λαθρο και πρεζακια να κυκλοφορουν ανενοχλητα ενω ειναι βεβαιο οτι θα εγκληματισουν. Αν πας απο μαχαιρωμα κατά 99% θα συμβει απο ληστεια στον δρομο.
Και ο ληστης θα ειναι πρεζακι η λαθρο
Γιατι ακομα κυκλοφορουν ελευθεροι?
Οι περισσοτερες ληστειες τα τελευταια 20 χρονια σε κοσμηματοπωλεια ειδικα, δεν εχουν γινει, ουτε απο λαθρο, ουτε απο πρεζακια. Εχουν γινει απι μικτες συμμοριες Ελληνων κα Βαλκανιων, κυριως Ρουμανων.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
e4e57ddb-19366364_481051938898045_4908309284102137363_n.jpg



Zackie O: H πρώτη κυρία της LGBTQ+ κοινότητας δεν είναι πια εδώ


της παει το ξανθο  :effemine:
 

Sfirokopos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
677
Like
158
Πόντοι
6
Άλλο σπίτι, άλλο μαγαζί, και ειδικά κοσμηματοπωλείο.
Το σπίτι είναι άσυλο, το μαγαζί είναι μέρος που μπαίνουν πελάτες δίπλα στο πεζοδρόμιο, με εκτεθειμένα εμπορεύματα και ταμείο.
Το κοσμηματοπωλείο το ασφαλίζεις όμορφα και ωραία και αν έρθουν να στο κλέψουν, πίνεις καφέ απέναντι και τηλεφωνείς την αστυνομία και την ασφαλιστική εταιρία.
Δεν μπλέκεις σε καμία περίπτωση με τους κλέφτες.
Στις τράπεζες υπάρχει ρητή οδηγία προς τους ταμίες, σε περίπτωση ληστείας να μην προβάλουν καμία αντίσταση και κυρίως να μην εμποδίσουν τον δράστη να φύγει. Τα λεφτά είναι ασφαλισμένα και δεν έχουν καμία αξία εκείνη τη στιγμή, μπροστά στους κινδύνους που υπάρχουν σε περίπτωση εμπλοκής
Στις τράπεζες οι ταμείες έχουν να διαχειριστούν ξανά λεφτά....Οπότε χέστηκαν και αν τα πάρουν οι λίστες όλα....Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως είχε να κάνει με την προσωπική περιουσία του ιδιοκτήτη....Με την επένδυση του...Πως στη χώρα που είμαστε άμα μπλέξεις με ασφαλιστικές.... Και μείνεις και 1-2 μέρες κλειστός...Δεν θα πω καταστράφηκες...Θα πω ότι τον ήπιες πανηγυρικά....Οπότε ο άνθρωπος αυτός προσπάθησε να σώσει την περιουσία του...Με γυμνά χέρια..Αντιμετώπισε έναν άνθρωπο ..έναν ληστή.. που δεν ήξερε καν τι κουβαλούσε πάνω του..Όσοι είμαστε έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια ξέρουμε....Το θέμα είναι ότι αν μας τύχει κάτι παρόμοιο...Εμείς Εμείς πως θα αντιδράσουμε;;... πως θα μας τα σκάσει; ;;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Στις τράπεζες οι ταμείες έχουν να διαχειριστούν ξανά λεφτά....Οπότε χέστηκαν και αν τα πάρουν οι λίστες όλα....Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως είχε να κάνει με την προσωπική περιουσία του ιδιοκτήτη....Με την επένδυση του...Πως στη χώρα που είμαστε άμα μπλέξεις με ασφαλιστικές.... Και μείνεις και 1-2 μέρες κλειστός...Δεν θα πω καταστράφηκες...Θα πω ότι τον ήπιες πανηγυρικά....Οπότε ο άνθρωπος αυτός προσπάθησε να σώσει την περιουσία του...Με γυμνά χέρια..Αντιμετώπισε έναν άνθρωπο ..έναν ληστή.. που δεν ήξερε καν τι κουβαλούσε πάνω του..Όσοι είμαστε έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια ξέρουμε....Το θέμα είναι ότι αν μας τύχει κάτι παρόμοιο...Εμείς Εμείς πως θα αντιδράσουμε;;... πως θα μας τα σκάσει; ;;
η αληθεια ειναι αυτη φιλε μου.....ΟΙ ΛΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΔΕΚΑΡΑΣ....Θυμασαι τη λιστα λαγκαντ?τα χε γαμησει ολα λεμε...φοβος και τρομος!ασε την αλλη την φοβερη και τρομερη,ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ,την ακουγαμε και καναμε τσισα.....καλα τα λες.....ΟΙ ΠΑΛΙΟΛΙΣΤΕΣ ΤΑ ΧΟΥΝΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΟΛΑ!
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Τύπε κατά 99% θα βγάλουν πόρισμα ότι πέθανε απ την πρέζα.
Μάλλον θα διαλέξουν τη  μέση οδό, δηλαδή μια απλή τιμωρία του κοσμηματοπώλη για επικίνδυνα χτυπήματα κλπ

τον ιδιοκτητη απο που και που ουτε πλημμέλημα κανονικα αφου σηκωθηκε ορθιος μετα τα χτθπηματα , απειησε κοσμο και μετα εφαγε γερα απο τους μπατσους . Δεν στεκεται πουθενα η κατηγορια  . Ισως αμα του εκανε ο ληστής μηνυση για ξυλοδαρμο αλλα αυτος στα θυμαρακια .... :priest:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.457
Κριτικές
36
Like
38.055
Πόντοι
18.565
.Όσοι είμαστε έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια ξέρουμε....Το θέμα είναι ότι αν μας τύχει κάτι παρόμοιο...Εμείς Εμείς πως θα αντιδράσουμε;;... πως θα μας τα σκάσει; ;;
Τι παει να πει πως θα αντιδρασουμε. Την κοπαναμε οσο πιο αναιμακτα γινεται. Αξιζει να φας το κεφαλι σου για 200-300 χιλ.; Τοσο κοστολογεις την ζωη σου;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Αυτό που μου κάνει τραγική εντύπωση είναι ότι με αυτό το γεγονός πάλι χωριζόμαστε σε στρατόπεδα. Και κάτι ακόμα. Όλοι αυτοί οι φίλοι αυτού του νέου ανθρώπου γιατί δεν ήταν δίπλα του στα πρόβλήματα που είχε; Πώς έφτασε μέχρι εκεί;

Σε κάθε περίπτωση δεν ήταν επικίνδυνος ως ληστής. Ούτε τον πυροσβεστήρα δεν μπόρεσε να κρατήσει. Έπρεπε απλά να τον ακινητοποίησουν. Πολύ λυπηρό γεγονός.

Ήδη διάβασα ότι γράψανε συνθήματα στο σπίτι του δικηγόρου του κοσμηματοπώλη... Νέος κύκλος Φύσσα ξεκινά... Αυτή τη φορά εναντίον των "νοικοκυραίων".

Πως δεν ήταν δίπλα του....Είχε και συνεργό ο οποίος διέφυγε....
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.242
Κριτικές
81
Like
8.010
Πόντοι
7.865
Όλο μαλακιες εδώ μέσα.Δεν μας ενδιαφέρει, μάγκες μου, ποιός έχει κάνει τις περισσότερες ληστείες.Δεν μας νοιάζει αν ήταν ναρκομανής ή ομοφυλόφιλος.Δεν μας νοιάζει αν έγινε στην Ομόνοια ή στο Ψυχικό.Το θέμα είναι ότι κάποιος μπαίνει σε ένα μαγαζί,οπου κάποιος έχει εναποθέσει κόπους και οικονομίες μια ζωής-με ένα μαχαίρι,υπο την επίρρεια ουσιών- και εν δυνάμει δεν θέλει μονο να κλέψει,αλλά και να σκοτώσει.Εσύ λοιπόν που βλέπεις να σου γαμάνε την ζωή,δεν μπορείς να μείνεις ψύχραιμος.Ο ληστής,σε τέτοια κατάσταση,δεν έχει να χάσει τίποτε,ενώ εσύ τα πάντα.Δεν σε νοιάζει αν είναι ακτιβιστής κάποιου σκοπού.Δεν σε νοιάζει αν είναι ναρκομανής ή πούστης,όπως τον λέτε πολλοί.Σε νοιάζει που θα καταστρέψει την ζωή σου κάποιος άκυρος.Δεν ξέρω πόσο ήρεμοι θα ήσασταν εσείς,αλλά εγώ δεςν θα ήμουν.Και το λέω ως κάποιος που ποτέ δεν έβαλε ένα κλειδάκι να ανοίξει την δική του επιχείρηση.Όσο για τις ασφαλιστικές,που λένε κάποιοι,δεν σε ασφαλίζουν παρα μονο αν έχεις δώσει πολλά,πάρα πολλά λεφτά για μέτρα ασφαλείας.Επίσης παίζει ρόλο και η περιοχή που βρίσκεται η επιχείρισή σου.Στο κέντρο δεν ασφαλίζουν σχεδόν τίποτε,παρά μόνο μεγάλα εμπορικά πολυεθνικών,όπως ΖΑRA κτλ.Δεν είναι ούτε απλά τα πράγματα,ούτε εύκολα,ούτε όλοι ξαφνικά κρύβουν μέσα τους έναν εγκληματία.Τώρα λοιπόν,ο επιχειρηματίες βρέθηκε μπλεγμένος και δεν ξέρουμε τι θα γίνει.Αν καθαρίσει με τον νόμο, θα έχει γίνει στόχος άλλων "ακριβιστών", που εν γένει σιωπούν σε εγκλήματα κατά άλλων συμπολιτών μας, όπως κατά του νεαρού στον λόφο του Φιλοπάππου κτλ,αλλά αφηνιάζουν για δικούς τους, οι οποίοι παρανόμησαν και εν τέλει σκοτώθηκαν,αφου πήγαν να σκοτώσουν.Δεν ξέρω αν έκανε καλά που τον κλώτσαγε στο κεφάλι,δε ξέρω αν πέθανε απο αυτό ο τύπος,αλλά ξέρω πως ο νόμος δεν μπορεί να αλέγξει την κατάσταση και οι πολίτες θα πάρουν τον νόμο στα χέρια τους,καθώς βρίσκεσαι τελικά και κερατάς και δαρμένος.
 

Sfirokopos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
677
Like
158
Πόντοι
6
η αληθεια ειναι αυτη φιλε μου.....ΟΙ ΛΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΔΕΚΑΡΑΣ....Θυμασαι τη λιστα λαγκαντ?τα χε γαμησει ολα λεμε...φοβος και τρομος!ασε την αλλη την φοβερη και τρομερη,ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ,την ακουγαμε και καναμε τσισα.....καλα τα λες.....ΟΙ ΠΑΛΙΟΛΙΣΤΕΣ ΤΑ ΧΟΥΝΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΟΛΑ!
....Εντάξει με τάπωσες....Τι να κάνω Τι να κάνω δεν τελειώσαμε όλοι πανεπιστήμιο....Λοιπόν Εσύ λοιπόν που είσαι μορφωμένος..ή μορφωμένη....Δίδαξε μας πολιτισμό...Όταν λυμαίνονται οι ληστές τις περιουσίες μας...Να ανοίξουμε και τα πόδια μας..Να μας ρίξουν και ένα φεύγοντας
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
....Εντάξει με τάπωσες....Τι να κάνω Τι να κάνω δεν τελειώσαμε όλοι πανεπιστήμιο....Λοιπόν Εσύ λοιπόν που είσαι μορφωμένος..ή μορφωμένη....Δίδαξε μας πολιτισμό...Όταν λυμαίνονται οι ληστές τις περιουσίες μας...Να ανοίξουμε και τα πόδια μας..Να μας ρίξουν και ένα φεύγοντας
Κολλητε εχει και χειροτερα....ειναι κατι λιστες για ψωνια,οπου σε βρουνε σε τελειωνουνε με τη μια....να ευχεσαι να μη σου τυχει λιστα, σαββατο πρωι, για σουπερ...η χειροτερη.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Όλο μαλακιες εδώ μέσα.Δεν μας ενδιαφέρει, μάγκες μου, ποιός έχει κάνει τις περισσότερες ληστείες.Δεν μας νοιάζει αν ήταν ναρκομανής ή ομοφυλόφιλος.Δεν μας νοιάζει αν έγινε στην Ομόνοια ή στο Ψυχικό.Το θέμα είναι ότι κάποιος μπαίνει σε ένα μαγαζί,οπου κάποιος έχει εναποθέσει κόπους και οικονομίες μια ζωής-με ένα μαχαίρι,υπο την επίρρεια ουσιών- και εν δυνάμει δεν θέλει μονο να κλέψει,αλλά και να σκοτώσει.Εσύ λοιπόν που βλέπεις να σου γαμάνε την ζωή,δεν μπορείς να μείνεις ψύχραιμος.Ο ληστής,σε τέτοια κατάσταση,δεν έχει να χάσει τίποτε,ενώ εσύ τα πάντα.Δεν σε νοιάζει αν είναι ακτιβιστής κάποιου σκοπού.Δεν σε νοιάζει αν είναι ναρκομανής ή πούστης,όπως τον λέτε πολλοί.Σε νοιάζει που θα καταστρέψει την ζωή σου κάποιος άκυρος.Δεν ξέρω πόσο ήρεμοι θα ήσασταν εσείς,αλλά εγώ δεςν θα ήμουν.Και το λέω ως κάποιος που ποτέ δεν έβαλε ένα κλειδάκι να ανοίξει την δική του επιχείρηση.Όσο για τις ασφαλιστικές,που λένε κάποιοι,δεν σε ασφαλίζουν παρα μονο αν έχεις δώσει πολλά,πάρα πολλά λεφτά για μέτρα ασφαλείας.Επίσης παίζει ρόλο και η περιοχή που βρίσκεται η επιχείρισή σου.Στο κέντρο δεν ασφαλίζουν σχεδόν τίποτε,παρά μόνο μεγάλα εμπορικά πολυεθνικών,όπως ΖΑRA κτλ.Δεν είναι ούτε απλά τα πράγματα,ούτε εύκολα,ούτε όλοι ξαφνικά κρύβουν μέσα τους έναν εγκληματία.Τώρα λοιπόν,ο επιχειρηματίες βρέθηκε μπλεγμένος και δεν ξέρουμε τι θα γίνει.Αν καθαρίσει με τον νόμο, θα έχει γίνει στόχος άλλων "ακριβιστών", που εν γένει σιωπούν σε εγκλήματα κατά άλλων συμπολιτών μας, όπως κατά του νεαρού στον λόφο του Φιλοπάππου κτλ,αλλά αφηνιάζουν για δικούς τους, οι οποίοι παρανόμησαν και εν τέλει σκοτώθηκαν,αφου πήγαν να σκοτώσουν.Δεν ξέρω αν έκανε καλά που τον κλώτσαγε στο κεφάλι,δε ξέρω αν πέθανε απο αυτό ο τύπος,αλλά ξέρω πως ο νόμος δεν μπορεί να αλέγξει την κατάσταση και οι πολίτες θα πάρουν τον νόμο στα χέρια τους,καθώς βρίσκεσαι τελικά και κερατάς και δαρμένος.
Οπως παντα ευστοχος σε οτι θεμα καταπιανεσαι φιλε. Μπραβο απο μενα . Και οσον αφορα την ασφαλιση της περιουσιας σου, ετσι οπως τα λες ειναι. Οι ασφαλιστικες θετουν ενα σωρο ορους και προυποθεσεις για να ασφαλισουν, ποσο μαλλον να πληρωσουν , αν συμβει κατι. Δεν ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα.
 

Sfirokopos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
677
Like
158
Πόντοι
6
Κολλητε εχει και χειροτερα....ειναι κατι λιστες για ψωνια,οπου σε βρουνε σε τελειωνουνε με τη μια....να ευχεσαι να μη σου τυχει λιστα, σαββατο πρωι, για σουπερ...η χειροτερη.
....
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Οι περισσοτερες ληστειες τα τελευταια 20 χρονια σε κοσμηματοπωλεια ειδικα, δεν εχουν γινει, ουτε απο λαθρο, ουτε απο πρεζακια. Εχουν γινει απι μικτες συμμοριες Ελληνων κα Βαλκανιων, κυριως Ρουμανων.

Μιλησα για το καθημερινο εγκλημα στον δρομο. Αν βρεθείς καποτε μαχαιρομενος δεν πιστευεις πως ο δραστης κατα 99% θα ειναι πρεζακι η λαθρο που προσπαθησε να σε ληστεψει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom