Νέα

Απολύεται ο καθηγητής που χτύπησε μαθήτρια σε ΕΠΑΛ στην Αττική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.204
Κριτικές
1
Like
159.924
Εσύ τώρα λέγεσαι επαγγελματίας; Γιατί διακρίνω μια ειρωνία για τον τρόπο που μιλάς για τους συγκεκριμένους πελάτες σου! Ντροπή σου!
Το ότι έγραψα παρακάτω ότι με τρυφερότητα ότι κάνω, δεν έδωσες σημασία Ε?και ότι η ειρωνια ήταν για τον νταη δάσκαλο ?!Δεν μπήκες στο κόπο να διαβάσεις τα ποστ μου όλα?Πήγαινε αλλού σε παρακαλώ για κόντρα, βαρετό παιχνίδι πλέον αυτό με μερικούς από εσάς ...κακώς απαντώ και εξηγώ..Βρε όρεξη μερικοί να την έχετε στημένη στη γωνία για μανούρα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.204
Κριτικές
1
Like
159.924
Και γω το χω κανει με δεξι κροσε κιολας τον αιφνιδιασα . Το τι ξυλο εφαγα μετα δε περιγραφεται , φημες οτι ακομα με δερνει τις διαψευδω ως ανυποστατες
Άσε ότι το θυμάμαι ακόμη μετα από χρόνια όμως..!! Κακό,αλλα όντος ήταν σνομπ και ξινη!!Και όντος έχω το DVD..!!
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Το ότι έγραψα παρακάτω ότι με τρυφερότητα ότι κάνω, δεν έδωσες σημασία Ε?και ότι η ειρωνια ήταν για νταη δάσκαλο ?!Αχ πήγαινε αλλού παρακαλώ για κόντρα, βαρετό παιχνίδι πλέον αυτό με μερικούς από εσάς ...κακώς απαντώ και εξηγώ
Αρχικά να πω ότι δε σε έπαιρνα ούτε με 30 ευρώ ειλικρινά, πόσο μάλλον να ασχοληθώ μαζί σου...Αλλά το να μιλάς με απαξία αποκαλύπτοντας αυτά που κάνεις στη δουλειά σου είναι κατάπτυστο και αντιδεολογικό.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.204
Κριτικές
1
Like
159.924
Αρχικά να πω ότι δε σε έπαιρνα ούτε με 30 ευρώ ειλικρινά, πόσο μάλλον να ασχοληθώ μαζί σου...Αλλά το να μιλάς με απαξία αποκαλύπτοντας αυτά που κάνεις στη δουλειά σου είναι κατάπτυστο και αντιδεολογικό.
Καλά που δεν ασχολήθηκες δλδ.. και μου απάντησες και αφιερώσες 2 μηνύματα?
Μη με πάρεις χρυσε μου, ούτε τζάμπα, εξάλλου νομίζεις ότι εγώ παίρνω τους πάντες?! Έπιλέγω!Άντε γεια τώρα ..Κάνε ένα καλό γ@μησι να χαλαρώσεις πολλά νεύρα..κρίσιμη ηλικία για εγκεφαλικό,πρέπει να εκτονωθείς!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Άσε ότι το θυμάμαι ακόμη μετα από χρόνια όμως..!! Κακό,αλλα όντος ήταν σνομπ και
Άσε ότι το θυμάμαι ακόμη μετα από χρόνια όμως..!! Κακό,αλλα όντος ήταν σνομπ και ξινη!!Και όντος έχω το DVD..!!
Εγω πηγα να υπερασπιστω ενα φιλο μου π τις ετρωγε απο ενα νταμαρι πορτιερη . Τωρα τη γαμησες του λεω και του τραβαω ενα δεξι κροσε . Μετα ξυπνησα στο νοσοκομειο δε θυμαμαι κατι αλλο
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.204
Κριτικές
1
Like
159.924
Εγω πηγα να υπερασπιστω ενα φιλο μου π τις ετρωγε απο ενα νταμαρι πορτιερη . Τωρα τη γαμησες του λεω και του τραβαω ενα δεξι κροσε . Μετα ξυπνησα στο νοσοκομειο δε θυμαμαι κατι αλλο
Αφού πρόλαβες και έδωσες κροσέ, κομπλέ!!????
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Και ο Αντρέϊ Τσοκατίλο καθηγητής σε ΕΠΑΛ της Ουκρανίας ήταν...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Εγω πηγα να υπερασπιστω ενα φιλο μου π τις ετρωγε απο ενα νταμαρι πορτιερη . Τωρα τη γαμησες του λεω και του τραβαω ενα δεξι κροσε . Μετα ξυπνησα στο νοσοκομειο δε θυμαμαι κατι αλλο
Θυμήθηκα ένα περιστατικό που διάβασα κάποτε, Ο Mike Tyson ξυπόλητος, να δέρνει 5-6 πορτιέρηδες στο Αμέρικα ???
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Αφού πρόλαβες και έδωσες κροσέ, κομπλέ!!????
Ξυπνησα και τον εψαχνα να του πω " δε σε χαλασε" αλλα ημουν δεμενος με ναρθηκες σα γυψοσανιδα σε ενα κρεβατι νοσοκομειου και δεν ηταν εκει
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.204
Κριτικές
1
Like
159.924
Ξυπνησα και τον εψαχνα να του πω " δε σε χαλασε" αλλα ημουν δεμενος με ναρθηκες σα γυψοσανιδα σε ενα κρεβατι νοσοκομειου και δεν ηταν εκει
Σταμάτα, κλαίω από τα γέλια!!!?????
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Αρχικά να πω ότι δε σε έπαιρνα ούτε με 30 ευρώ ειλικρινά, πόσο μάλλον να ασχοληθώ μαζί σου...Αλλά το να μιλάς με απαξία αποκαλύπτοντας αυτά που κάνεις στη δουλειά σου είναι κατάπτυστο και αντιδεολογικό.


ελάτε, υπερβάλλετε πάνω στο θυμικό σας
(όπως υπερέβαλε και η κα. Τζοάννα στο επίμαχο ποστ της)
πώς ακριβώς στοιχειοθετείται η αντιδεολογική αποκάλυψη της; ότι πηδάει κόσμο είπε, όχι ότι πήδηξε τις προάλλες τον Αουντλόρε και τον περασμένο μήνα τον ξάδελφο του τον Βρασίδα. Εκτός και αν δεν ξέρετε γενικά ότι κόσμος πηδάει κόσμο, είτε για λεφτά, είτε για στοργή, είτε για το ποιος θα μαζέψει τα πιάτα, και πέσατε από τα σύννεφα.

Εμένα δεν με ξένισε η μητρική υπερπροστατευτικότητα της κα. Τζοάννας, είναι βιολογικά ρυθμισμένη επ' αυτού, αντίστοιχα με ίδια άμεσα αντανακλαστικά θα έπρεπε να ήταν οι νομοθέτες για αποφυγή κοινωνικής ασυδοσίας και οι γονείς για επιβολή κανόνων στα παιδιά τους. Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τους δικαστές αν δεν έχουμε όλη την εικόνα (και αν την έχουμε, μπορούμε αλλά και πάλι κανείς δεν νοιάζεται για το συμπέρασμα μας) και ότι η ψυχραιμία έχει εκλείψει από ενήλικες, παιδιά, και ημιπιτσιρικάδες. Το ότι η έλλειψη ψυχραιμίας των δύο τελευταίων είναι απότοκο της διαπαιδαγώγησης από ενήλικες είναι δεδομένο αλλά δυστυχώς δεν δίνει συγχωροχάρτι: και το πίτμπουλ κάποιος άλλος δεν το εκπαίδευσε, αλλά την στιγμή που σου επιτίθεται, λίγη σημασία έχει. Μου αρκεί η κα. Τζοάννα να κάνει όντως αυτό με το οποίο κλείνει κάθε σχετική ομιλία πολιτικού: να καταδικάζει την βία από όπου, όπου και αν προέρχεται και η δική της βία να είναι νοητή. Εάν ναι, το πώς θα τιμωρούσε κάποιον βίαιο, το τι κάνει με τους πελάτες της και το τι λέει ότι κάνει με τους πελάτες της και σας σοκάρισε τόσο, λίγη σημασία έχει :)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
ελάτε, υπερβάλλετε πάνω στο θυμικό σας
(όπως υπερέβαλε και η κα. Τζοάννα στο επίμαχο ποστ της)
πώς ακριβώς στοιχειοθετείται η αντιδεολογική αποκάλυψη της; ότι πηδάει κόσμο είπε, όχι ότι πήδηξε τις προάλλες τον Αουντλόρε και τον περασμένο μήνα τον ξάδελφο του τον Βρασίδα. Εκτός και αν δεν ξέρετε γενικά ότι κόσμος πηδάει κόσμο, είτε για λεφτά, είτε για στοργή, είτε για το ποιος θα μαζέψει τα πιάτα, και πέσατε από τα σύννεφα.

Εμένα δεν με ξένισε η μητρική υπερπροστατευτικότητα της κα. Τζοάννας, είναι βιολογικά ρυθμισμένη επ' αυτού, αντίστοιχα με ίδια άμεσα αντανακλαστικά θα έπρεπε να ήταν οι νομοθέτες για αποφυγή κοινωνικής ασυδοσίας και οι γονείς για επιβολή κανόνων στα παιδιά τους. Το σίγουρο είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τους δικαστές αν δεν έχουμε όλη την εικόνα (και αν την έχουμε, μπορούμε αλλά και πάλι κανείς δεν νοιάζεται για το συμπέρασμα μας) και ότι η ψυχραιμία έχει εκλείψει από ενήλικες, παιδιά, και ημιπιτσιρικάδες. Το ότι η έλλειψη ψυχραιμίας των δύο τελευταίων είναι απότοκο της διαπαιδαγώγησης από ενήλικες είναι δεδομένο αλλά δυστυχώς δεν δίνει συγχωροχάρτι: και το πίτμπουλ κάποιος άλλος δεν το εκπαίδευσε, αλλά την στιγμή που σου επιτίθεται, λίγη σημασία έχει. Μου αρκεί η κα. Τζοάννα να κάνει όντως αυτό με το οποίο κλείνει κάθε σχετική ομιλία πολιτικού: να καταδικάζει την βία από όπου, όπου και αν προέρχεται και η δική της βία να είναι νοητή. Εάν ναι, το πώς θα τιμωρούσε κάποιον βίαιο, το τι κάνει με τους πελάτες της και το τι λέει ότι κάνει με τους πελάτες της και σας σοκάρισε τόσο, λίγη σημασία έχει :)
Κυρ εισαγγελεύ μου, ότι κόσμος θα πήδαγε κόσμο για το ποιος θα μαζέψει τα πιάτα η αλήθεια είναι με ρίχνει λίγο από τα σύννεφα... :2funny: :2funny:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Εσύ τώρα λέγεσαι επαγγελματίας; Γιατί διακρίνω μια ειρωνία για τον τρόπο που μιλάς για τους συγκεκριμένους πελάτες σου! Ντροπή σου!
Εδώ που τα λέμε, αν λέει αλήθεια ότι πάνε και την πληρώνουν για να τους καρφοκωλιάσει, καλώς γελάει με τα χάλια τους. Δεν το λες και μικρή ξεφτίλα να γυρεύουν γυναίκα με σκοπό να τους φερμάρει. Φαντάσου δηλ να ερχόταν μια γκόμενα και να σου έδινε ένα κατοστάρικο (ή όσα παίρνει τελοσπάντων αυτή για τη 1 ώρα) για να σε πηδήσει. Σαν εφιάλτης μου ακούγεται. Θα την έστελνα στα κωλογαμίδια προσωπικά!!
 

Detari1974

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
606
Πόντοι
300
Ας μάθουμε στα παιδιά μας να σέβονται λίγο, τόσο δα τους καθηγητές τους. Ας μάθουν και οι καθηγητές να ακούν τις απόψεις των παιδιών γτ και αυτοί κάποτε ήταν παιδιά. Ουτε τέτοιοι καθηγητές θα έπρεπε να υπάρχουν στα σχολεία μας ούτε κάτι τέτοια τυπακια με την κουκούλα και την καρέκλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ξυπνησα και τον εψαχνα να του πω " δε σε χαλασε" αλλα ημουν δεμενος με ναρθηκες σα γυψοσανιδα σε ενα κρεβατι νοσοκομειου και δεν ηταν εκει
Το χειροτερο θα ηταν οταν θα ανοιγες τα ματια σου στο νοσοκομειο, να ηταν οντως εκει, να γυρνουσε με το χερι μια αλυσιδα και να σου ελεγε "με θυμασαι ρε πουστη"?
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Το χειροτερο θα ηταν οταν θα ανοιγες τα ματια σου στο νοσοκομειο, να ηταν οντως εκει, να γυρνουσε με το χερι μια αλυσιδα και να σου ελεγε "με θυμασαι ρε πουστη"?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τι σπάει ,καρύδια??ΜΕΤΡΑ και ΚΡΑΤΆ απόσταση ωστε ν ακολουθήσουν τα γερα χτύπηματα, άχρηστο σε δυναμική το αριστερό ντιρεκτ,και ειδικά για δεξιοχειρες αγαπημένο μου αρκουδάκι..?
Σαν το δεξί κροσέ ,δεν πιάνει μια ??
Για δεξιόχειρες το αριστερό ψαρεύει και το δεξί δίνει τα ουσιαστικά κτυπηματα. Το αριστερό μόνο για κτυπημα συκώτι. Αν υπαρξουν προϋποθέσεις βέβαια. Γιατί μας τα κρύβουν; Όλα στη φόρα. :confused:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Προς όσους κατακρίνουν (έως βρίζουν) καθηγητές λέγοντας ότι ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ «ΤΟ ΠΑΙΔΙ» (που πολλές φορές είναι ολόκληρο γομάρι) έπρεπε να τηρούν τις διαδικασίες, εύχομαι ολόψυχα να τους τα κάνουν κάποια «παιδιά» και μετά να τηρήσουν ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ διαδικασίες.
Δεν θα έχουν πρόβλημα φαντάζομαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom