Νέα

αποδειξη αγορας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ζητατε αποδειξη λιανικης πωλησης?

  • φυσικα.το κρατος πρεπει να εισπρατει το φ.π.α για να εχουμε παροχες.

    Ψήφοι: 28 45,9%
  • οχι βεβαια.γιατι για να συντηρουμε τις πισινες και τα σπιτια του αντωνακη,του μπενυ κ.λ.π?

    Ψήφοι: 17 27,9%
  • δεν με νοιαζει,οτι να'ναι

    Ψήφοι: 16 26,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν φορολογούνται γιατί τα κορίτσια δεν κάνουν επάγγελμα, κάνουν λειτούργημα.  :smitten:

κΑΙ ΤΟΤΕ γιατι η ταριφα ειναι κομμενη και δεν αφηνει ο καθενας οτι νομιζει?
ρε εισαι τελειως μπουφος ή πουλας τρελα? τι βλακειες ειναι αυτες που καθεσαι και γραφεις
ελεος πια.

Να ερθει να μας πει η εριναλ που ειναι και δικηγορος τι παιζει με αυτα ... τι δωρα και μλκιες
 
OP
OP
maturelover2013

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
εγω το ανεφερα για να δειτε που διακινειτε το μαυρο χρημα και κανουμε και ολοι μοκο και λεμε και ευχαριστω.που'τα χετε βαλει με τα μικρομαγαζα.και οι γιατροι λειτουργημα κανουν αλλα το κρατος τους υποχρεωνει να κοβουν αποδειξεις.τωρα αν κοβουν το 1/20 των αποδειξεων που θα πρεπε να κοβουν,αυτο ειναι αλλο ζητημα.επισης και κει δεν λεμε κουβεντα.απλα η υποκρισια σε αυτον τον τοπο περισσευει..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω το ανεφερα για να δειτε που διακινειτε το μαυρο χρημα και κανουμε και ολοι μοκο και λεμε και ευχαριστω.που'τα χετε βαλει με τα μικρομαγαζα.και οι γιατροι λειτουργημα κανουν αλλα το κρατος τους υποχρεωνει να κοβουν αποδειξεις.τωρα αν κοβουν το 1/20 των αποδειξεων που θα πρεπε να κοβουν,αυτο ειναι αλλο ζητημα.επισης και κει δεν λεμε κουβεντα.απλα η υποκρισια σε αυτον τον τοπο περισσευει..

Ο τυπος ειναι εντελως αλλου. Διοτι δεν λαμβανει υποψιν του οτι αυτες που ερχονται στην χωρα μας για πορνεια μπαινουν ΠΑΡΑΝΟΜΑ... οσες δεν εχουν χαρτια και δεν εχουν τιποτα κλεβουν το κρατος και ο αλλοπαρμενος σου λεει οτι πρεπει να τους δινεις και φιλοδωρημα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Picker μην τα λες αυτα πουθενα εξω γιατι οσοι ξερουν θα σε κανουν ρομπα.

Καλα μεταξυ μας ηδη παιζει να χεις γινει ρομπα με αυτα που θα λες... οποιος δεν μπορει να βρει γυναικα απεξω και παει μονο στις πουτανες ειναι προβληματικος ουτε για παρεα κανει ουτε για τιποτα.
Ειναι θεμα κοινωνικοποιησης οι γκομενες... οσο πιο κοινωνικοποιημενος εισαι τοσο καλυτερη γκομενα θα εχεις ... δεν ερχονται και ολες για τα λεφτα.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Ἐὰν ἔχετε λογιστὴν καὶ σᾶς τὸ εἶπεν αὐτός, ἀλλάξατὲ τον ἀμέσως.



 Τα δηλώνεις μόνο αν θέλεις να έχεις ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ σε επικείμενη αγορά ακινήτου.

ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ έχω από πωλήσεις ακινήτων παλαιότερα. Δεν μου χρειάζεται περισσότερο


Δεν σε υποχρεώνει κανείς να  δηλώσεις τα κέρδη.

Μάλλον εσύ κοίτα να αλλάξεις λογιστή αν σου είπε πως πρέπει να τα δηλώσεις οπωσδήποτε.


 

Επισκέπτης
εγω το ανεφερα για να δειτε που διακινειτε το μαυρο χρημα και κανουμε και ολοι μοκο και λεμε και ευχαριστω.που'τα χετε βαλει με τα μικρομαγαζα.και οι γιατροι λειτουργημα κανουν αλλα το κρατος τους υποχρεωνει να κοβουν αποδειξεις.τωρα αν κοβουν το 1/20 των αποδειξεων που θα πρεπε να κοβουν,αυτο ειναι αλλο ζητημα.επισης και κει δεν λεμε κουβεντα.απλα η υποκρισια σε αυτον τον τοπο περισσευει..

H ιατρική είναι επάγγελμα, καμία σχέση με την πορνεία. Η πορνεία είναι λειτούργημα και τρόπος ζωής για τις γυναίκες που την κάνουν. Απόλυτα τρόπος ζωής!

Ξεγελούν οι ίδιες τον εαυτό τους βαφτίζοντας την πορνεία "επάγγελμα" για να μην αισθάνονται άσχημα που τον τρώνε από όλους. Βάζουν και μία ταρίφα για να πιάνει και η θυσία τους τόπο.

Όταν δίνει κάποιος στη γκόμενά του λεφτά για να ψωνίσει παπούτσια, η γκόμενα του δίνει απόδειξη? Γιατί λοιπόν να του δώσει η πουτάνα? Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα! Η πορνεία δεν είναι επάγγελμα, είναι τρόπος ζωής.  

:rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
H ιατρική είναι επάγγελμα, καμία σχέση με την πορνεία. Η πορνεία είναι λειτούργημα και τρόπος ζωής για τις γυναίκες που την κάνουν. Απόλυτα τρόπος ζωής!

Ξεγελούν οι ίδιες τον εαυτό τους βαφτίζοντας την πορνεία "επάγγελμα" για να μην αισθάνονται άσχημα που τον τρώνε από όλους. Βάζουν και μία ταρίφα για να πιάνει και η θυσία τους κόπο.

Όταν δίνει κάποιος στη γκόμενά του λεφτά για να ψωνίσει παπούτσια, η γκόμενα του δίνει απόδειξη? Γιατί λοιπόν να του δώσει η πουτάνα? Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα! Η πορνεία δεν είναι επάγγελμα, είναι τρόπος ζωής.  

:rockon:

Tι σχεση εχει η γκομενα ρε περιεργε που ειναι νομιμη πολιτης με την παρανομη πουτανα
καλα τελειως μαλεας εισαι? ΕΠιχειρηματολογει κιολας ρε κοιτα εκει...


και ποιος σου ειπε οτι δινω εγω λεφτα στη γκομενα για να ψωνιζει παππουτσια? πωπω
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
H ιατρική είναι επάγγελμα, καμία σχέση με την πορνεία. Η πορνεία είναι λειτούργημα και τρόπος ζωής για τις γυναίκες που την κάνουν. Απόλυτα τρόπος ζωής!

Ξεγελούν οι ίδιες τον εαυτό τους βαφτίζοντας την πορνεία "επάγγελμα" για να μην αισθάνονται άσχημα που τον τρώνε από όλους. Βάζουν και μία ταρίφα για να πιάνει και η θυσία τους τόπο.

Όταν δίνει κάποιος στη γκόμενά του λεφτά για να ψωνίσει παπούτσια, η γκόμενα του δίνει απόδειξη? Γιατί λοιπόν να του δώσει η πουτάνα? Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα! Η πορνεία δεν είναι επάγγελμα, είναι τρόπος ζωής.  

:rockon:

Τύπε μου, για τις χώρες με νόμιμη πορνεία, Ολλανδίες, Γερμανίες κτλ ποια είναι η θέση σου;
 

Επισκέπτης
Τύπε μου, για τις χώρες με νόμιμη πορνεία, Ολλανδίες, Γερμανίες κτλ ποια είναι η θέση σου;

Κι εδώ φυσικά είναι νόμιμη η πορνεία, μόνο που είναι πιο δύσκολο για μια πουτάνα να βγάλει χαρτιά για να δηλωθεί και έτσι δουλεύουν οι περισσότερες παράνομα. Να πούμε όμως ότι η παράνομη πορνεία στη χώρα μας είναι πλέον πταίσμα, σύμφωνα με το νόμο Καστανίδη του 2010. Και πολύ σωστά!   :thumbsup:

Η γνώμη μου είναι ότι στις χώρες που αναφέρεις κακώς τη φορολογούν την πορνεία. Οι πουτάνες κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα που κάνουν και οι γκόμενες αλλά με πολύ πιο ξεκάθαρο και τίμιο τρόπο. Τι διαφορά στην ουσία έχει μια γκόμενα που σε ξεζουμίζει για να κάνει μανικιούρ-πεντικιούρ και να αγοράζει ακριβά ρούχα, από μία πουτάνα?

Πλήρης νομιμοποίηση και απελευθέρωση της πορνείας τώρα!  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Κι εδώ φυσικά είναι νόμιμη η πορνεία, μόνο που είναι πιο δύσκολο για μια πουτάνα να βγάλει χαρτιά για να δηλωθεί και έτσι δουλεύουν οι περισσότερες παράνομα. Να πούμε όμως ότι η παράνομη πορνεία στη χώρα μας είναι πλέον πτάισμα, σύμφωνα με το νόμο Καστανίδη του 2010. Και πολύ σωστά!   :thumbsup:

Η γνώμη μου είναι ότι στις χώρες που αναφέρεις κακώς τη φορολογούν την πορνεία. Οι πουτάνες κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα που κάνουν και οι γκόμενες αλλά με πολύ πιο ξεκάθαρο και τίμιο τρόπο. Τι διαφορά στην ουσία έχει μια γκόμενα που σε ξεζουμίζει για να κάνει μανικιούρ-πεντικιούρ και να αγοράζει ακριβά ρούχα, από μία πουτάνα?

Πλήρης νομιμοποίηση και απελευθέρωση της πορνείας τώρα!  :rockon:

Ρε μαλεα η πουτανα μπαινει παρανομα στη χωρα σου .... και για να ζησει αντι να παει να πουλησει αναπτηρες και να καθαρισει τζαμια στα φαναρια και να ζητιανεψει επειδη εχει μια εμφανιση και την περνει παει και εμπορευεται το σωμα της. Δεν εχει καμια διαφορα απο τους λαθρομεταναστες και αυτη λαθρομεταναστης ειναι. Τι δεν καταλαβαινεις ?

Εκτος αυτου η πορνεια ειναι επαγγελμα με κομμενη ταριφα και για αυτο πρεπει να φορολογειται , οι γκομενες τα κανουν αυτα εκει που τις παιρνει και στους ηλιθιους και μεταξυ μας καλα τους κανουν.Τι σχεση εχει το δωρο σε μια γκομενα που αμα θες το κανεις με την κομμενη ταριφα σε ενα μπουρδελο... εισαι τελειως παλαβος.

 
OP
OP
maturelover2013

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Tι σχεση εχει η γκομενα ρε περιεργε που ειναι νομιμη πολιτης με την παρανομη πουτανα
καλα τελειως μαλεας εισαι? ΕΠιχειρηματολογει κιολας ρε κοιτα εκει...


και ποιος σου ειπε οτι δινω εγω λεφτα στη γκομενα για να ψωνιζει παππουτσια? πωπω
ναι αλλα αμα εδινες,μετα θα μπορουσες να της πεις-αγαπη μου που ειναι η αποδειξη απο τα παπουτσια?εγω βεβαια εχω δασκαλεψει τη δικια μου και αν κανουνε τα παπουτσια 60 ευρω,λεει -χωρις αποδειξη 50 ειναι οκ?λεει ο μαγαζατορας οκ και ειμαστε ολοι ευτιχισμενοι εκτος απο τον στουρναρα που θα παρει τ'αρχιδια μου.οταν δω εστω και το παραμικρο φως οτι αυτη η χωρα αλλαζει και πληρωνουν και οι μεγαλοι,τοτε μονο θ'αλλαξω και γω.μεχι τοτε δεν περιγραφω αλλο.δεν ωφελει να μιλαω σε ντουβαρια...δεν εννοω εσενα μπολντυ!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι αλλα αμα εδινες,μετα θα μπορουσες να της πεις-αγαπη μου που ειναι η αποδειξη απο τα παπουτσια?εγω βεβαια εχω δασκαλεψει τη δικια μου και αν κανουνε τα παπουτσια 60 ευρω,λεει -χωρις αποδειξη 50 ειναι οκ?λεει ο μαγαζατορας οκ και ειμαστε ολοι ευτιχισμενοι εκτος απο τον στουρναρα που θα παρει τ'αρχιδια μου.οταν δω εστω και το παραμικρο φως οτι αυτη η χωρα αλλαζει και πληρωνουν και οι μεγαλοι,τοτε μονο θ'αλλαξω και γω.μεχι τοτε δεν περιγραφω αλλο.δεν ωφελει να μιλαω σε ντουβαρια...δεν εννοω εσενα μπολντυ!

Ναι σωστα... η γκομενα κανει νομιμη αγορα οταν παιρνει αποδειξη. Καλα τα επιχειρηματα του αλλουνου ειναι αστεια τελειως.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κι εδώ φυσικά είναι νόμιμη η πορνεία, μόνο που είναι πιο δύσκολο για μια πουτάνα να βγάλει χαρτιά για να δηλωθεί και έτσι δουλεύουν οι περισσότερες παράνομα. Να πούμε όμως ότι η παράνομη πορνεία στη χώρα μας είναι πλέον πταίσμα, σύμφωνα με το νόμο Καστανίδη του 2010. Και πολύ σωστά!   :thumbsup:

Η γνώμη μου είναι ότι στις χώρες που αναφέρεις κακώς τη φορολογούν την πορνεία. Οι πουτάνες κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα που κάνουν και οι γκόμενες αλλά με πολύ πιο ξεκάθαρο και τίμιο τρόπο. Τι διαφορά στην ουσία έχει μια γκόμενα που σε ξεζουμίζει για να κάνει μανικιούρ-πεντικιούρ και να αγοράζει ακριβά ρούχα, από μία πουτάνα?

Πλήρης νομιμοποίηση και απελευθέρωση της πορνείας τώρα!  :rockon:
H γνωμη σου ειναι για τον πουτσο τυπε,οπως και εσυ. :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
maturelover2013 το σωστο ειναι να δινεις εσυ το καλο παραδειγμα. Αν λενε ολοι ετσι γαμηθηκε το θεμα.

Μαχεστε τις ελλεηνιδες και τις γυναικες αλλα οταν ειναι να πας κοντρα στον διπλανο που σε κλεβει με το να μην πληρωνει τους φορους που πρεπει κάνετε τα κοροιδα  :P
 

Επισκέπτης
Ρε μαλεα η πουτανα μπαινει παρανομα στη χωρα σου ....

Οι Ρουμάνες που αποτελούν την πλειοψηφία των ιερόδουλων δεν είναι παράνομες βρε... Μίστερ Μαλάκα 2012.   :jerking:   Όσο για τις Ρωσίδες, κάποιες είναι παράνομες αλλά πολλές έχουν βίζα.

Γενικά από ό,τι θα έχεις καταλάβει αποφεύγω να μιλάω με καραγκιόζηδες. Τουμπεκί.   :birdman:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οι Ρουμάνες που αποτελούν την πλειοψηφία των ιερόδουλων δεν είναι παράνομες βρε... Μίστερ Μαλάκα 2012.   :jerking:   Όσο για τις Ρωσίδες, κάποιες είναι παράνομες αλλά πολλές έχουν βίζα.

Γενικά από ό,τι θα έχεις καταλάβει αποφεύγω να μιλάω με καραγκιόζηδες. Τουμπεκί.   :birdman:

Τοτε για ποιο λογο οταν σκανε οι αστυνομικοι κλεινουν ολα τα μπουρδελα?
ΑΠοφευγεις να μιλησεις με οσους δεν σε παιρνει.... πας και λες σε ολους οτι πηδας πουτανες
λες και τους ενδιαφερει και λες εμενα καραγκιοζη? Με αυτο που κανεις δειχνεις ποσο ηττημενος εισαι απο τις ελληνιδες γυναικες.

Να σου πω την αληθεια εγω προσωπικα αμφιβαλλω αμα δουλευεις και πουθενα... ποιος καραγκιοζης θα δεχοτανε να σε προσλαβει σιγα μην ειναι σοβαρη η επιχειρηση που δουλευεις εσυ  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ολες οι πουτανες παρανομες ειναι... για αυτο και οταν σκανε οι αστυνομικοι κλεινουν ολα....

ρωτα και τον Ακορεστο που τα ξερει πολυ καλυτερα απο εσενα  :P την αλλη φορα αναρωτιοταν αν υπαρχει εστω και ενα μπουρδελο σε ολη τη χωρα νομιμο και θα μου πεις εμενα οτι ειναι νομιμες σε αυτο που κανουν...
 

Επισκέπτης
Ολες οι πουτανες παρανομες ειναι... για αυτο και οταν σκανε οι αστυνομικοι κλεινουν ολα....

ρωτα και τον Ακορεστο που τα ξερει πολυ καλυτερα απο εσενα  :P την αλλη φορα αναρωτιοταν αν υπαρχει εστω και ενα μπουρδελο σε ολη τη χωρα νομιμο και θα μου πεις εμενα οτι ειναι νομιμες σε αυτο που κανουν...

Είσαι μεγάλος παρλαπίπας και τελείως άσχετος. Οι Ρουμάνες είναι πολίτες Ευρωπαϊκής Ένωσης ηλίθιε, μπορούν να ζουν στην Ελλάδα όπως ζουν στη Ρουμανία. Τα μπουρδέλα όντως είναι παράνομα γιατί υπάρχει ο γνωστός νόμος που ορίζει απόσταση από πλατείες, εκκλησίες κτλ. Επίσης, σου ξαναλέω, η παράνομη πορνεία με το νόμο Καστανίδη αποτελεί πταίσμα.

Δεν σου ξαναπαντάω γιατί είσαι χαζός και σε βαριέμαι.  :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Είσαι μεγάλος παρλαπίπας και τελείως άσχετος. Οι Ρουμάνες είναι πολίτες Ευρωπαϊκής Ένωσης ηλίθιε, μπορούν να ζουν στην Ελλάδα όπως ζουν στη Ρουμανία. Τα μπουρδέλα όντως είναι παράνομα γιατί υπάρχει ο γνωστός νόμος που ορίζει απόσταση από πλατείες, εκκλησίες κτλ. Επίσης, σου ξαναλέω, η παράνομη πορνεία με το νόμο Καστανίδη αποτελεί πταίσμα.

Δεν σου ξαναπαντάω γιατί είσαι χαζός και σε βαριέμαι.   :sunglasses:

Κοιτα τσαμπα ζοριζεσαι... αυτα που γραφεις δεν ειναι σωστα και δεν εχεις ιδεα γενικοτερα για τι πραγματα μιλαμε. Πουτανες ειναι και οι Ρωσιδες και οι ΟΥκρανιδες και οι μαυρες που γινεται χαμος κατω στην Αχαρνων αμα βγαινεις καθολου εκτος Μεταξουργειου γιατι πολυ φοβαμαι οτι εκτος απο Μεταξουργειο και ΦΥλης πουθενα αλλου δεν πηγαινεις. Τα γραφεις οπως θες τα πραγματα και παραπλανεις τον κοσμο ....

Τα μπουρδελα ειναι παρανομα διοτι δεν κοβουν αποδειξεις... καθε επιχειρηση που ειναι νομιμη πρεπει να εχει ταμειακη μηχανη να δειχνει οτι η συναλλαγη εγινε... το προβλημα της χωρας ειναι η φοροδιαφυγη αλλα φυσικα δεν περιμενουμε να ενδιαφερθουν ατομα που την καταστρεφουν μεσα στα οποια εισαι και εσυ και ο φιλος σου ο rigomortis και ερχεσαι να πεις εμενα ηλιθιο εκει ειναι η πλακα  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom