Νέα

Απίστευτο γκομενοτακουνο-σκηνικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jasonbecker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Ε αυτο θα ήθελε για να τον ρωτησε...
αλλά δε χάνεις τίποτα να επιχειρήσεις μια προσέγγιση με τρόπο...  ;)
εχουνε πονηρεωει και αυτεσ τισ ερωτησεισ μεσα στο μετρο τισ κανουνε μεσ στο κοσμο για να σε μουρλενουνε.παραεξω μουγκα
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
εχουνε πονηρεωει και αυτεσ τισ ερωτησεισ μεσα στο μετρο τισ κανουνε μεσ στο κοσμο για να σε μουρλενουνε.παραεξω μουγκα
έτσι ακριβώς είναι....δήθεν μια "αθώα" ερώτηση η οποία ναι μεν να σε μουρλαίνει αλλά απ'την άλλη να μην δίνει δικαιώματα.Ο Θεός και η ψυχή τους γτ μπορεί να το κάνουν....ίσως για τόνωση ηθικού
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
ama fορουσε αυτα:
copy-of-dsc02478.jpg

και την ξαναδεις(που στο ευχομαι ολοψυχα!)ρωτα την απο που τα πηρε κ ποσο γτ τα ζαχαρωνω καιρο...


ευχαριστω!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
δεν φορούσε τέτοια....
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
έτσι ακριβώς είναι....δήθεν μια "αθώα" ερώτηση η οποία ναι μεν να σε μουρλαίνει αλλά απ'την άλλη να μην δίνει δικαιώματα.Ο Θεός και η ψυχή τους γτ μπορεί να το κάνουν....ίσως για τόνωση ηθικού
ετσι ακριβωσ.τονωση του μαλακισμενου κομπλεξισμου που εχουνε.οχι ολεσ οι περισοτερεσ
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ama fορουσε αυτα:
copy-of-dsc02478.jpg

και την ξαναδεις(που στο ευχομαι ολοψυχα!)ρωτα την απο που τα πηρε κ ποσο γτ τα ζαχαρωνω καιρο...


ευχαριστω!
ποπο γαματα ποσο να εχουνε να τα κανω δωρο καπου;
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
δεν φορούσε τέτοια....
που το ηξερες?!δε σας αρεσαν ε? γμτ...δεν ειμαι τακουνοφιλη και δε το εχω με το περπατημα σε τακουνια ειμαι γ γελια...αλλα αυτα τα αγαπησα.

χε...σωστος ο heel,οχι Λουκριτια, ησαντε πολυ πιο καυλιαρικα...

να παρει η ευχη να παρει
απο που ανεβηκε?μπορει εκει να μενει/συχναζει...πανε καμια βολτα...
ποπο γαματα ποσο να εχουνε να τα κανω δωρο καπου;
σε μενα????????????????????????καλα σκαω....δε ξερω αλλα αν τα βρεις πες μου πλιζ!!!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ετσι ακριβωσ.τονωση του μαλακισμενου κομπλεξισμου που εχουνε.οχι ολεσ οι περισοτερεσ
μυστήρια τρένα τι να πεις....και το έχουν πολλές αυτό το κακό(εννοείτε όχι όλες).παίζει πάντως η Ελλάδα να έχει ένα από τα μεγαλύτερα ποσοστά γυναικών που το κάνουν
 
OP
OP
J

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
απο που ανεβηκε?μπορει εκει να μενει/συχναζει...πανε καμια
[/quote]

Συνταγμα εγινε το σκηνικο και κατεβηκε μεγαρο μουσικης.
Μιλωντας στο τρενο στο κινητο της ειπε οτι πηγαινε Κολωνακι για ποτο... Οποιος εχει καποια πληροφορια, ας βοηθησει τον πικραμενο Τζεησον....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
απο που ανεβηκε?μπορει εκει να μενει/συχναζει...πανε καμια


Συνταγμα εγινε το σκηνικο και κατεβηκε μεγαρο μουσικης.
Μιλωντας στο τρενο στο κινητο της ειπε οτι πηγαινε Κολωνακι για ποτο...
αν εχεις χρονο και υπομονη και αν φυσικα γουσταρεις τρελα κανε καμια δυο βολτες...δε ξερεις ποτε...
η τυχη βοηθαει τους τολμηρους.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
που το ηξερες?!δε σας αρεσαν ε? γμτ...δεν ειμαι τακουνοφιλη και δε το εχω με το περπατημα σε τακουνια ειμαι γ γελια...αλλα αυτα τα αγαπησα.
απο που ανεβηκε?μπορει εκει να μενει/συχναζει...πανε καμια βολτα...σε μενα????????????????????????καλα σκαω....δε ξερω αλλα αν τα βρεις πες μου πλιζ!!!
το ποιο πιθανο αφου τα εβγαλε απο σακουλα να τα ειχε δανειστει απο καμια φιλη τησ και να ντρεποτανε να τα βαλει σπιτι τησ μη την κραξει ο πατερασ τησ.θα ειχε κανα ραντεβου με κανα παληκαρι.ξερεισ τα χαζα αυτα που κανετε εσεισ οι γκομενεσ ανταλαγη ρουχων και τετοια
 

ksenuxtis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
απο που ανεβηκε?μπορει εκει να μενει/συχναζει...πανε καμια


Συνταγμα εγινε το σκηνικο και κατεβηκε μεγαρο μουσικης.
Μιλωντας στο τρενο στο κινητο της ειπε οτι πηγαινε Κολωνακι για ποτο... Οποιος εχει καποια πληροφορια, ας βοηθησει τον πικραμενο Τζεησον....

Πως δεν τον επαιξες επι τοπου ρε φιλε...

Σε καταλαβαινω γιατι και εγω ειμαι φετιχιστης και κατι τετοια ειναι πραγματικο βασανο...

Προσωπο ειδες η δεν ασχοληθηκες?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
το ποιο πιθανο αφου τα εβγαλε απο σακουλα να τα ειχε δανειστει απο καμια φιλη τησ και να ντρεποτανε να τα βαλει σπιτι τησ μη την κραξει ο πατερασ τησ.θα ειχε κανα ραντεβου με κανα παληκαρι.ξερεισ τα χαζα αυτα που κανετε εσεισ οι γκομενεσ ανταλαγη ρουχων και τετοια
αμα εισαι πανω απο 15 ετων δε κανεις τετοιες μλκς!
αντε ρουχα...αλλα γοβες?!σιγα...
εμεις κανουμε το αλλο που ειναι κ το πιο πιθανο:ως κολλημενες με τα παπουτσια μολις τα αγοραζουμε δεν εχουμε υπομονη να φτασουμε μεχρι το σπιτι γ να τα βαλουμε.θελουμε ΤΩΡΑ....
 
OP
OP
J

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Πως δεν τον επαιξες επι τοπου ρε φιλε...

Σε καταλαβαινω γιατι και εγω ειμαι φετιχιστης και κατι τετοια ειναι πραγματικο βασανο...

Προσωπο ειδες η δεν ασχοληθηκες?

Ναι φιλε...η γυναικα ελεγε απο πανω εως κατω...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
σε νιωθω φιλε.
το ιδιο επαθα και γω ως νεκροφιλος σε μια σταση λεοφορειου με μια γρια που με ρωτησε με βλεμα μες τον καταρακτη : πως μπορω να παω στο πρωτο νεκροταφειο ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?

Eκεινη τη στιγμη ενιωσα και γω το ιδιο μαλακας με σενα αδερφε μου...
(που να ναι τωρα η γρια...?) :'(
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
σε νιωθω φιλε.
το ιδιο επαθα και γω ως νεκροφιλος σε μια σταση λεοφορειου με μια γρια που με ρωτησε με βλεμα μες τον καταρακτη : πως μπορω να παω στο πρωτο νεκροταφειο ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?

Eκεινη τη στιγμη ενιωσα και γω το ιδιο μαλακας με σενα αδερφε μου...
(που να ναι τωρα η γρια...?) :'(
χαχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα.....έλεος ρε φίλε...έλεος δηλαδή.έφτυσα από τα γέλια το ποτό που έπινα την ώρα που διάβαζα το ποστ.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Συνάδελφε Jasonbecker, όλοι μας έχουμε πάθει κάτι παρόμοιο!! Εγώ ακόμα σκέφτομαι μια φάση σαν τη δική σου που έχασα μέσα απ'τα χέρια μου. Δεν πειράζει, τα παθήματα να γίνονται μαθήματα.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
αμα εισαι πανω απο 15 ετων δε κανεις τετοιες μλκς!
αντε ρουχα...αλλα γοβες?!σιγα...
εμεις κανουμε το αλλο που ειναι κ το πιο πιθανο:ως κολλημενες με τα παπουτσια μολις τα αγοραζουμε δεν εχουμε υπομονη να φτασουμε μεχρι το σπιτι γ να τα βαλουμε.θελουμε ΤΩΡΑ....
εμενα παντωσ φιλεσ μου αδερφεσ μου ξαδερφεσ μου συνεχεια με τα ρουχα απο τισ αλλεσ ειναι αφου χανω την μπαλα λεμε.εξαλου κυριακη σημερα σιγα μην ειχε παει για ωωνια η μανταμ :dancing: :dancing:
 
OP
OP
J

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
σε νιωθω φιλε.
το ιδιο επαθα και γω ως νεκροφιλος σε μια σταση λεοφορειου με μια γρια που με ρωτησε με βλεμα μες τον καταρακτη : πως μπορω να παω στο πρωτο νεκροταφειο ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ?

Eκεινη τη στιγμη ενιωσα και γω το ιδιο μαλακας με σενα αδερφε μου...
(που να ναι τωρα η γρια...?) :'(

Καντε την καρδια σας πετρα και μη το γαμησετε ΚΑΙ αυτο το θρεντ φιλοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom