Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κουμουνιστακια η ωρα σας τελειωσε.Τραβατε σε κανα κουμουνιστικο παρτι να τραγουδισετε τον Λενιν και να κραξετε τον Εθνικισμο.

Επρεπε ο Παπαδοπουλος να σας ειχε στειλει ολους στο μερος σας στη Σιβηρια να σπατε παγους μπας και σωθουμε απο σας.
:knuppel: :knuppel:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Κουμουνιστακια η ωρα σας τελειωσε.Τραβατε σε κανα κουμουνιστικο παρτι να τραγουδισετε τον Λενιν και να κραξετε τον Εθνικισμο.

Επρεπε ο Παπαδοπουλος να σας ειχε στειλει ολους στο μερος σας στη Σιβηρια να σπατε παγους μπας και σωθουμε απο σας.
:knuppel: :knuppel:
Που τον θυμηθηκες τον Παπαδοπουλο?
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Βλέπω οτι με την απουσία μου (διότι, αν κατάλαβα καλά, δεν "συγχωρείται" ούτε διήμερη καλοκαιρινή απουσία αν είναι να στα χώσουν οι γνωστοί) πως άρχισες τα ίδια:

.......................

Στις 20.04 ξεκίνησες τη μεγάλη σου αντεπίθεση...
Η ώρα είναι 2.50 άρα έχουν περάσει σχεδόν επτά ώρες κατά τις οποίες ποστάρεις ακατάπαυστα και απαντάς σε κάθε μα κάθε τί που γράφεται στο παρόν θρεντ (δεν ξέρω αν έγραψες και σε άλλα)...
Την ίδια ώρα βγήκα για 2 ποτά, έπαιξα company of heroes, είδα ειδήσεις, μίλησα στο τηλέφωνο...7
Υποθέτω ότι πάνω κάτω τα περισσότερα μέλη έκαναν κάτι αντίστοιχο:

Και σε ρωτώ: Το επτάωρο συνεχόμενο σπαμάρισμα που κάνεις, όχι μόνο σήμερα αλλά επί πόσες μέρες δεν ξέρω πια, σου φαίνεται τελείως φυσιολογικό;
Γιατί εγώ αν είχα παιδί που περνούσε τόση ώρα στον υπολογιστή θα το έτρεχα σε ειδικούς...
Εσένα δε σου χτυπάει καμπανάκι "Ρε πούστη, τί κάθομαι και κάνω τόση ώρα σε ένα σάιτ για πουτάνες; "
Δεν σε χαλάει;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Στις 20.04 ξεκίνησες τη μεγάλη σου αντεπίθεση...
Η ώρα είναι 2.50 άρα έχουν περάσει σχεδόν επτά ώρες κατά τις οποίες ποστάρεις ακατάπαυστα και απαντάς σε κάθε μα κάθε τί που γράφεται στο παρόν θρεντ (δεν ξέρω αν έγραψες και σε άλλα)...
Την ίδια ώρα βγήκα για 2 ποτά, έπαιξα company of heroes, είδα ειδήσεις, μίλησα στο τηλέφωνο...7
Υποθέτω ότι πάνω κάτω τα περισσότερα μέλη έκαναν κάτι αντίστοιχο:

Και σε ρωτώ: Το επτάωρο συνεχόμενο σπαμάρισμα που κάνεις, όχι μόνο σήμερα αλλά επί πόσες μέρες δεν ξέρω πια, σου φαίνεται τελείως φυσιολογικό;
Γιατί εγώ αν είχα παιδί που περνούσε τόση ώρα στον υπολογιστή θα το έτρεχα σε ειδικούς...
Εσένα δε σου χτυπάει καμπανάκι "Ρε πούστη, τί κάθομαι και κάνω τόση ώρα σε ένα σάιτ για πουτάνες; "
Δεν σε χαλάει;

Χαίρομαι που είχες ρεπό απο τα θερινά σεμινάρια της Ρηγίλλης απόψε.
Ενώ απο αύριο, ε;
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Χαίρομαι που είχες ρεπό απο τα θερινά σεμινάρια της Ρηγίλλης απόψε.
Ενώ απο αύριο, ε;

Τουλάχιστον όταν κάνω απολογισμό της μέρας μου, έχω να παραθέσω ουσιαστικότερα πράγματα από το "Έγραψα επί 7+ ώρες ΜΑΛΑΚΙΕΣ στο bourdela.com"...

Τα περί σεμιναρίων βέβαια τα εντάσσω στις ως άνω ΜΑΛΑΚΙΕΣ...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τουλάχιστον όταν κάνω απολογισμό της μέρας μου, έχω να παραθέσω ουσιαστικότερα πράγματα από το "Έγραψα επί 7+ ώρες ΜΑΛΑΚΙΕΣ στο bourdela.com"...

Τα περί σεμιναρίων βέβαια τα εντάσσω στις ως άνω ΜΑΛΑΚΙΕΣ...

Ότι πεις, προσωπικέ μου μπάτσε.

Μακάρι να ζητούσες και απο κάποιον να ζητήσει συγγνώμη για κάτι βρισιές που έριξε στη μητέρα μου.
Μιας και μίλησες για ΟΥΣΙΑΣΤΚΑ πράγματα.
Εσχάτως τα βρίσκετε, βλέπω.
Να υποθέσω και επί του ηθικού;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
παμε...
 

Συνημμένα

  • a77large.jpg
    a77large.jpg
    11,9 KB · Εμφανίσεις: 16
  • reply2.gif
    reply2.gif
    10,4 KB · Εμφανίσεις: 22

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλημέρα σε όλους..
διάβασα εν τάχει ξανά σχεδόν όλο το θρεντ και έχω να καταθέσω τα πλήρη συμεράσματά μου......

1.
έχω ρίξει απίστευτο γέλιο.
2.
ζητώ πάραυτα να μου παραχωρηθεί το ήδη υπάρχον νικ "gamoamanoules"
3.
έμαθα πορισμένα πράγματα που δεν ήξερα για τον Β παγκόσμιο.
4.
το θρεντ έγινε παιδική χαρά όταν ο φέθρυ δήλωσε πώς το θέμα της δασκάλας δεν υπήρξε σε καμμιά μεγάλη εφημερίδα και πώς όλα γράφτηκαν σε τοπικές εθνικιστικές εφημερίδες. Παρατέθηκε το "πρώτο θέμα" και μετά βέβαια προκειμένου ο εν λόγω μορφωμένος και ηθικός να αποφύγει ένα ακόμα πολιτικό του ατόπημα προσπαθούσε όπως πάντα κάνει επιτυχημένα να τα βάλει με τον "gamaomamoules to be" και με ότι κυκλοφόρησε στο θρεντ, πλην του αγαπητού χρηστίδη και ενός σαββουρομετρητή ονόματι Σάνιμ ο οποίος μετρούσε τις σελίδες σαββούρας.........

Μετά το διάλλειμμα για πατατάκια και κόκα κόλα, το βράδυ η συνέχεια επί της οθόνης........
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης

"Πράγματι, πήγα στον χώρο του σχολείου, εκεί η καθαρίστρια ήλθε σε λογομαχία με τα παιδιά, που της είχαν ήδη κάνει κάποια παράπονα. Εγώ παρακάλεσα την καθαρίστρια να μην συνεχίσει αυτόν τον διάλογο, γιατί με τα παιδιά δεν πρέπει να τα βάζουμε, και της είπα: «Σε παρακαλώ να μην συνεχιστεί αυτή η κόντρα με τα παιδιά κι όσο μπορείς να καθαρίζεις περισσότερο, γιατί οι δάσκαλοι του πρωινού κύκλου έκαναν παράπονα». Εκείνη θεώρησε ότι εγώ είχα προηγούμενα μαζί της και ότι εγώ έχω κάποιον απώτερο σκοπό για την επίπληξη και δεν άκουσε τι της έλεγα. Μου μίλησε άσχημα, εν πάση περιπτώσει εγώ μπήκα στην τάξη και άρχισα να κάνω την πρόβα με την χορωδία.

Σε λίγη ώρα βλέπω τον άντρα της καθαρίστριας να έρχεται μαινόμενος και στα τουρκικά ωρυόμενος προς το σχολείο και εκεί άρχισε να με σπρώχνει, να με απειλεί, να μου λέει ότι αύριο θα σου δείξω ποιος είναι ο Οσμάν, να μην ξαναμιλήσεις άσχημα στην γυναίκα μου. Προσπάθησα να τον καλοπιάσω, μου λέει δεν ακούω τίποτα, τα ‘χω τόσα πολλά μαζεμένα. Του λέω εγώ δεν έχω μαζί σας προηγούμενα. Κάθησα στην καρέκλα για να του δείξω ότι δεν είμαι επιθετική. Τον βάζω απέναντί μου να καθίσει. Αυτός δεν κάθησε και δυστυχώς πάνω στα νεύρα του με χτύπησε με την γροθιά του και δυστυχώς με χτύπησε πάνω στον καρπό. Και για εμένα όπως καταλαβαίνετε, το χέρι είναι το όπλο μου, είμαι δασκάλα. Ούτε ακορντεόν μπορούσα να παίξω, ούτε και στο μάθημα μπορώ να αντεπεξέλθω.

Μάλιστα, έχετε πάθει κάποια ζημιά;

Αυτή την στιγμή έχω κάποιες κακώσεις, οίδημα και είναι σε νάρθηκα το χέρι μου.

Και αυτά συμβαίνουν στην Ελλάδα του 2008, στην ελληνική επικράτεια, επειδή μία δασκάλα θέλει να κάνει απλά την δουλειά της. Και έχει αυτή την αντιμετώπιση. Από ότι γνωρίζουμε κυρία Νικοπούλου, καταθέσατε μήνυση και ο κύριος αυτός κατεδικάσθη σε δέκα μήνες φυλάκιση; Ανησυχείτε για την ασφάλεια σας στο χωριό; Πώς τα βλέπετε τα πράγματα;"

Το link προερχεται απο ενα ακροδεξιο site και το παρεθεσα και χθες,για να μην κανω copy paste ολοκληρο το κατεβατο αντιγραφω το(κατα την γνωμη μου)σημαντικοτερο σημειο.

Οπως βλεπετε η επιθεση δεν εγινε απο"Τουρκους πρακτορες"αλλα απο τον μαινομενο συζυγο της καθαριστριας,που ειναι στην μπουζου αυτην την στιγμη.
ΑΡΑ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗΣ ΤΩΝ ΑΝθΡΩΠΙΝΩΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ.ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.
το θρεντ έγινε παιδική χαρά όταν ο φέθρυ δήλωσε πώς το θέμα της δασκάλας δεν υπήρξε σε καμμιά μεγάλη εφημερίδα και πώς όλα γράφτηκαν σε τοπικές εθνικιστικές εφημερίδες. Παρατέθηκε το "πρώτο θέμα" και μετά βέβαια προκειμένου ο εν λόγω μορφωμένος και ηθικός να αποφύγει ένα ακόμα πολιτικό του ατόπημα προσπαθούσε όπως πάντα κάνει επιτυχημένα να τα βάλει με τον "gamaomamoules to be" και με ότι κυκλοφόρησε στο θρεντ, πλην του αγαπητού χρηστίδη και ενός σαββουρομετρητή ονόματι Σάνιμ ο οποίος μετρούσε τις σελίδες σαββούρας.........
ούτε το γεγονός ότι το θέμα δεν έπαιξε στις Αστικές Εφημερίδες
συνιστά επιχείρημα.
Τουναντίον...
Δυστυχώς πρέπει να φύγω για δουλειά.
Θεμα για την Νικοπουλου υπηρξε σε Αστικες Εφημεριδες αλλα το ζητημα δεν"κυνηγηθηκε"καθολου,ουτε και εγινε εκμεταλευση του(πολιτικα)για τον απλο λογο οτι αφορα μια προσωπικη διενεξη και δεν σχετιζεται με τα μειονοτικα στην Θρακη.
Η ιδια η ανυπαρξια του θεματος στον Αστικο τυπο υποδεικνυει(εμεσσως)οτι ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ(σαν θεμα).
Το ζητημα συντηρουν με τον γνωστο ΓΕΛΟΙΟ τροπο τους ακροδεξιες εως και φασιστικες εφημεριδες και ιστοσελιδες ΜΟΝΟΝ,συν οσοι καναν link με αυτες στην παρουσα ιστοσελιδα.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο Tomito ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΗΣΕΙ(ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΥΝΟΜΩΣΙΟΛΟΓΗΣΕΙ)ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ"ΤΟΥΝΑΝΤΙΟΝ".
Και την παραπανω ιστοσελιδα παρεθεσα χθες,εχει αρκετα σχετικα κειμενα για οποιον ενδιαφερεται.


Λοιπον,επειδη βαρεθηκα να παριστανω τον"Ιο"οι"Ελληνοψυχοι"και λοιπες"Πατριωτικες"δυναμεις του παροντος ιστοτοπου ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΩ και ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ(και οχι ΜΑΛΑΚΙΕΣ)ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ.

ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ(ΜΑΣ)ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ"ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ"ΝΑ ΕΚΣΤΡΑΤΕΥΣΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΡΕΙΟ.

 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
πολυ κατατοπιστικος ησουνα φιλε,αλλα και διαφορετικα να ητανε (που θα μπορουσε...)το εχουμε σχεδον εξαντλησει και εχουν ολοι συμφωνησει ΜΑΖΙ ΜΟΥ  στο οτι ο φανατισμος απο οπου και αν προερχεται μονο κακο κανει !!!!!!
η κανω λαθος??????
 

Επισκέπτης
πολυ κατατοπιστικος ησουνα φιλε,αλλα και διαφορετικα να ητανε (που θα μπορουσε...)το εχουμε σχεδον εξαντλησει και εχουν ολοι συμφωνησει ΜΑΖΙ ΜΟΥ  στο οτι ο φανατισμος απο οπου και αν προερχεται μονο κακο κανει !!!!!!
η κανω λαθος??????
Οταν καταπιεζεις το εθνικο συναισθημα καποιου,τον ριχνεις στην πιο μεγαλη(και μαυρη)φανατιλα και τον σπρωχνεις στην αγκαλια των πιο αντιδραστικων ομοεθνων του.

Αυτο ισχυει για ολες τις μειονοτητες ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ.Για την Ελληνικη στην Τουρκια,για την Τουρκικη στην Ελλαδα και την Κυπρο κλπ.κλπ.

Και την δουλεια αυτη την ξεκινανε ατομα σαν αυτα που συντηρουν για να βγαλουν το πολιτικαντικο"μεροκαματο"τους την ιστορια με την Νικοπουλου.

Ρε αυτος ηταν ΜΑΓΚΑΣ.
Και την πληρωσε την μαγκια του....αυτο λεμε ....
Εσεις μυξοκλαιτε πανω απο το χυμενο γαλα!!!!!!
Βοηθειαααααααααα.....ΠΑΡΤΕ ΧΑΜΠΑΡΙ :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Οποιος ρισκαρει ειτε μπροστα στα Τουρκικα οπλα,ειτε μπροστα στην Γυναικα,μπορει και να χασει μπορει και να κερδισει...

Και αμα χασει μαγκας ειναι και αν κερδισει(Ειτε την Τουρκικη σημαια,ειτε το Μουνι)παλι ΤΟ ΙΔΙΟ μαγκας ειναι.

Γιατι η Μαγκια δεν ειναι το να κερδιζεις,ειναι το να εχεις τα ΑΡΧΙΔΙΑ να ρισκαρεις.
 

Επισκέπτης
Tα άκρα είτε είναι δεξιά είτε αριστερά κρύβουν πολλές αλήθειες αλλά υποθάλπτουν και πολλά ψέμματα.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
2.
ζητώ πάραυτα να μου παραχωρηθεί το ήδη υπάρχον νικ "gamoamanoules"

Η δική σου πάντως δεν με αφορά πλέον.
Κατόπιν ψυχραιμότερης σκέψης κατέληξα στο συμπέρασμα οτι πρόκειται περί μπάζου, αν κρίνω απο το βλαστάρι της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom