Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
φεθρυ
.. ποσως θα συγκινηθω αν μου βρισουν οτι θελουν σ ενα φορουμ τα νικς
σιγα μην κατσω να σκοτιζομαι κιολας για το τι λενε αγνωστοι σε αγνωστους
το θεωρω ως κ αστειο να μ ενοχλησει σοβαρα κ να το κανω θεμα ολη την ωρα

σου απαντησα κ για τα δικα τους μαζικα ποσταρισματα ανωθεν
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Νομίζω ότι οι Κύπριοι πρέπει το θέμα της Κατοχής του νησιού τους και των περουσιών και των αγνοουμένων, να το δουν κάτω από ένα γενικότερο πρίσμα. Αυτά συμβαίνουν δια μέσου των αιώνων. Σκοτώσανε τον πατέρα κάποιου οι Τούρκοι; Το 1821 ο προγονός του σκότωσε τη γιαγιά τους. Δεν έχει σημασία που 400 χρόνια ήμασταν μογγολιστάν. Συμβαίνουν αυτά. Θέλουν την Δυτική Θράκη; Ε μα τόσοι Τούρκοι ζουν εκεί, να το συζητήσουμε. Άθλια υποκείμενα σαν και εσάς, είναι το αποτέλεσμα 50 χρόνων Δεξιάς και 30 χρόνων life style. Άνθρωποι που κατηγορούν ακόμα και με γεμάτο στομάχι
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Νομίζω ότι οι Κύπριοι πρέπει το θέμα της Κατοχής του νησιού τους και των περουσιών και των αγνοουμένων, να το δουν κάτω από ένα γενικότερο πρίσμα. Αυτά συμβαίνουν δια μέσου των αιώνων. Σκοτώσανε τον πατέρα κάποιου οι Τούρκοι; Το 1821 ο προγονός του σκότωσε τη γιαγιά τους. Δεν έχει σημασία που 400 χρόνια ήμασταν μογγολιστάν. Συμβαίνουν αυτά. Θέλουν την Δυτική Θράκη; Ε μα τόσοι Τούρκοι ζουν εκεί, να το συζητήσουμε. Άθλια υποκείμενα σαν και εσάς, είναι το αποτέλεσμα 50 χρόνων Δεξιάς και 30 χρόνων life style. Άνθρωποι που κατηγορούν ακόμα και με γεμάτο στομάχι
μιλα με τη λαμπα ρε.....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ειναι δυνατον να παιρνεις τοσο σοβαρα τα λεγομενα στο φορουμ?
αντε κ το παραδεχεται κ ζηταει συγγνωμη? και? θα ικανοποιηθεις ως ατομο? σιγα..
εσυ θα παραδεχτεις οτι προκαλεις απιστευτα τους περισσοτερους συνομιλητες σου, καταληγεις σε αυθαιρετα συμπερασματα γι αυτους κ τους την λες εμμεσως πλην σαφως κ οχι ξεκαθαρα? εσυ δε βριζεις μονο χαρακτηριζεις? :rolleyes:

φυσικα κ δεν μου αρεσει να βλεπω να την λενε ολοι σ εναν
αλλα δεν ειναι τρελλοι κ ξυπνησαν μια μερα κ αποφασισαν να στα χωνουν
δλδ ελεος δες λιγο ποσο προκαλεις!

Εκτός του να είναι τρελλοί (που δεν είναι), υπάρχει άλλη πιθανή εξήγηση;
Με σένα (και με δεκάδες άλλα αξιόλογα μέλη του σάίτ που με εκτιμούν και τους εκτιμώ, θα με κολάκευε αν ανήκες κι εσύ σ' αυτούς) γιατί δεν βρίστηκα ποτέ και ούτε πρόκειται;
Και μερικοί απ αυτούς, είναι και τελείως αντιδιαμετρικής άποψης απο τη δική μου.
Σκέψου το.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Νομίζω ότι οι Κύπριοι πρέπει το θέμα της Κατοχής του νησιού τους και των περουσιών και των αγνοουμένων, να το δουν κάτω από ένα γενικότερο πρίσμα. Αυτά συμβαίνουν δια μέσου των αιώνων. Σκοτώσανε τον πατέρα κάποιου οι Τούρκοι; Το 1821 ο προγονός του σκότωσε τη γιαγιά τους. Δεν έχει σημασία που 400 χρόνια ήμασταν μογγολιστάν. Συμβαίνουν αυτά. Θέλουν την Δυτική Θράκη; Ε μα τόσοι Τούρκοι ζουν εκεί, να το συζητήσουμε. Άθλια υποκείμενα σαν και εσάς, είναι το αποτέλεσμα 50 χρόνων Δεξιάς και 30 χρόνων life style. Άνθρωποι που κατηγορούν ακόμα και με γεμάτο στομάχι
μπερδευτηκαμε ολοι σε ενα φορουμ....
μικροι μεγαλοι στον καφενε...
ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Νομίζω ότι οι Κύπριοι πρέπει το θέμα της Κατοχής του νησιού τους και των περουσιών και των αγνοουμένων, να το δουν κάτω από ένα γενικότερο πρίσμα. Αυτά συμβαίνουν δια μέσου των αιώνων. Σκοτώσανε τον πατέρα κάποιου οι Τούρκοι; Το 1821 ο προγονός του σκότωσε τη γιαγιά τους. Δεν έχει σημασία που 400 χρόνια ήμασταν μογγολιστάν. Συμβαίνουν αυτά. Θέλουν την Δυτική Θράκη; Ε μα τόσοι Τούρκοι ζουν εκεί, να το συζητήσουμε. Άθλια υποκείμενα σαν και εσάς, είναι το αποτέλεσμα 50 χρόνων Δεξιάς και 30 χρόνων life style. Άνθρωποι που κατηγορούν ακόμα και με γεμάτο στομάχι
Σκορπιες σκεψεις, πληρης συγχυση, κυπριακο, οθωμανικη κυριαρχια, δυτικη θρακη, μεταπολιτευση, λαιφ σταιλ σε 6 γραμμες ρε λεονορο;και πηγε μια και δεκα; ουφ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εκτός του να είναι τρελλοί (που δεν είναι), υπάρχει άλλη πιθανή εξήγηση;
Με σένα (και με δεκάδες άλλα αξιόλογα μέλη του σάίτ που με εκτιμούν και τους εκτιμώ, θα με κολάκευε αν ανήκες κι εσύ σ' αυτούς) γιατί δεν βρίστηκα ποτέ και ούτε πρόκειται;
Και μερικοί απ αυτούς, είναι και τελείως αντιδιαμετρικής άποψης απο τη δική μου.
Σκέψου το.
γιατι δεν ειμαστε ολοι το ιδιο
με μενα δεν θα βριστεις γιατι δεν βριζω
αλλοι εκφραζονται διαφορετικα (δεν ειπα πως συμφωνω με τις βρισιες)
εσυ θα παραδεχτεις οτι τους προκαλεις? κ εγω προκληθηκα με αυτα που εγραφες για τον σολωμου.. αλλα δεν θα σ εβριζα. αν ηταν αλλος στη θεση μου νομιζεις θα ηταν κουλ? ενταξει ολοι εχουμε αποψεις αλλα μερικες φορες ας σκεφτομαστε κ λιγο πριν τις πουμε...

κ εγω εκτιμω ατομα με τα οποια βριζεσαι (βλ. λεο) κ δεν τους θεωρω οτι να ναι κ οτι σκοπο εχουν να στα χωνουν επειδη ετσι χωρις λογο...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
Σκορπιες σκεψεις, πληρης συγχυση, κυπριακο, οθωμανικη κυριαρχια, δυτικη θρακη, μεταπολιτευση, λαιφ σταιλ σε 6 γραμμες ρε λεονορο;και πηγε μια και δεκα; ουφ

βρε παλι εσυ εδω?
επαιξες με τα κουβαδακια σου?
τον εσκαια τον βγαλατε απτην φυλακη βρε? :2funny: :2funny:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Σκορπιες σκεψεις, πληρης συγχυση, κυπριακο, οθωμανικη κυριαρχια, δυτικη θρακη, μεταπολιτευση, λαιφ σταιλ σε 6 γραμμες ρε λεονορο;και πηγε μια και δεκα; ουφ
παιδακια ειναι μωρε που εχουν μαθει ενα ποιματακι και μαγκιζουν και κραζουν οτι δεν γουσταρουν σε ενα φορουμ......
εχω φαει τετοιους στη μαπα.......ουκ ολιγους.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Το κινέζο στη Κίνα. Η σε κάποια άλλη μογγολική χώρα έστω. Το ότι έχεις δικαίωμα και μιλάς και να ισοπεδώνεις τα πάντα σε ασήμαντες θεωρείες, είναι χρήσιμο σε πανεπιστημία στη Ελβετία και άθλιο στη Ελλάδα. Ένα σύνολο από κακώς νοούμενους αριστερούς υπάρχει με μόνη απασχόληση να υποβαθμίζει οτιδήποτε συνδέεται μα αυτή τη χώρα.
Να δεις πόσους άχρηστους έχω φάει εγώ, που στο μικρόκοσμό τους, έχουν χάσει κάθε αντίληψη της πραγματικότητας, όχι της θεωρείας
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Το κινέζο στη Κίνα. Η σε κάποια άλλη μογγολική χώρα έστω. Το ότι έχεις δικαίωμα και μιλάς και να ισοπεδώνεις τα πάντα σε ασήμαντες θεωρείες, είναι χρήσιμο σε πανεπιστημία στη Ελβετία και άθλιο στη Ελλάδα. Ένα σύνολο από κακώς νοούμενους αριστερούς υπάρχει με μόνη απασχόληση να υποβαθμίζει οτιδήποτε συνδεέται μα αυτή τη χώρα.
Να δεις πόσους άχρηστους έχω φάει εγώ, που στο μικρόκοσμό τους, έχουν χάσει κάθε αντίληψη της πραγματικότητας, όχι της θεωρείας
στη λαμπα τα ειπες????τι σου ειπε????
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
Το κινέζο στη Κίνα. Η σε κάποια άλλη μογγολική χώρα έστω. Το ότι έχεις δικαίωμα και μιλάς και να ισοπεδώνεις τα πάντα σε ασήμαντες θεωρείες, είναι χρήσιμο σε πανεπιστημία στη Ελβετία και άθλιο στη Ελλάδα. Ένα σύνολο από κακώς νοούμενους αριστερούς υπάρχει με μόνη απασχόληση να υποβαθμίζει οτιδήποτε συνδεέται μα αυτή τη χώρα.
Να δεις πόσους άχρηστους έχω φάει εγώ, που στο μικρόκοσμό τους, έχουν χάσει κάθε αντίληψη της πραγματικότητας, όχι της θεωρείας

αστους ρε τιποτα παιδακια ειναι που ονειρευονται λευτερια στον εσκαια :2funny:
κακομαθημενα που τρωνε τα λεφτα του μπαμπα
και το παιζουν αριστερα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ότι υπάρχει και παρακάτω σε πολλούς ανθρώπους και καταστάσεις
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
γιατι δεν ειμαστε ολοι το ιδιο
με μενα δεν θα βριστεις γιατι δεν βριζω
αλλοι εκφραζονται διαφορετικα (δεν ειπα πως συμφωνω με τις βρισιες)
εσυ θα παραδεχτεις οτι τους προκαλεις? κ εγω προκληθηκα με αυτα που εγραφες για τον σολωμου.. αλλα δεν θα σ εβριζα. αν ηταν αλλος στη θεση μου νομιζεις θα ηταν κουλ? ενταξει ολοι εχουμε αποψεις αλλα μερικες φορες ας σκεφτομαστε κ λιγο πριν τις πουμε...

κ εγω εκτιμω ατομα με τα οποια βριζεσαι (βλ. λεο) κ δεν τους θεωρω οτι να ναι κ οτι σκοπο εχουν να στα χωνουν επειδη ετσι χωρις λογο...

Εδώ και μέρες, ο λεο προσπαθεί να αποδείξει οτι είμαι ..γκόμενα.
Δεν θα τον πάρω και στα σοβαρά. φυσικά.
Αν εσύ τον εκτιμάς, δεν μου πέφτει λόγος.

Όσο για την πρόκληση που λες, έχεις σκεφτεί ποτέ μήπως θεωρείται εξ ορισμού "πρόκληση" μια άποψη με την οποία δεν συμφωνούν οι πολλοί;
Ειδικά στα εθνικά θέματα.
Δεν φαντάζομαι να είσαι της άποψης να φιμώνονται οι αντίθετες απόψεις, όταν σ' αυτό το φόρουμ έχουν εμφανιστεί μέχρι και οπαδοί των θαλάμων αερίων και του Νταχάου.

Όσο για το Σολωμού, τώρα που ηρεμήσαμε κάπως, προσπάθησε να σκεφτείς τι ακριβώς είπα εκείνο το βράδυ.
Και που το πήγαινα.
Όχι βεβαίως στο να προσβάλω ένα νεκρό.
Αντίκειται στην κουλτούρα μου.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εντάξει, ότι είσαι ταπεινόφρων φαίνεται από αυτά που λες, μη λες όμως και χαζομαρούλες, έστω και αν για εσένα θέματα που είναι για άλλους σημαντικά, είναι λεπτομέρειες.... στη Ιστορία και τη Θεωρεία
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εντάξει, ότι είσαι ταπεινόφρων φαίνεται από αυτά που λες, μη λες όμως και χαζομαρούλες, έστω και αν για εσένα θέματα που είναι για άλλους σημαντικά, είναι λεπτομέρειες.... στη Ιστορία και τη Θεωρεία

Ρε μεγάλε, γιατί ασχολείσαι με την πάρτη μου όταν σου έχω κάνει σαφές πως δεν με ενδιαφέρει η περίπτωσή σου;
Επίσης, η Θεωρία γράφεται με γιώτα, όπως και η Ιστορία.
Και σου θυμίζω πως όταν ζήτησα ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΕΣ πηγές για το αρχικό θρεντ (που κανένας δεν θυμάται πια) ήσουν απο αυτούς που ειρωνεύονταν.
Τώρα μιλάς για πράγματα ιερά;
Όταν ο άλλος έβαζε το Σολωμού εναλλάξ με τη Μιχαλονάκου, γιατί δεν διαμαρτυρόσουνα που προσβάλλει αυτά που εσύ θεωρείς σημαντικά;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
γιατι δεν ειμαστε ολοι το ιδιο
με μενα δεν θα βριστεις γιατι δεν βριζω
αλλοι εκφραζονται διαφορετικα (δεν ειπα πως συμφωνω με τις βρισιες)
εσυ θα παραδεχτεις οτι τους προκαλεις? κ εγω προκληθηκα με αυτα που εγραφες για τον σολωμου.. αλλα δεν θα σ εβριζα. αν ηταν αλλος στη θεση μου νομιζεις θα ηταν κουλ? ενταξει ολοι εχουμε αποψεις αλλα μερικες φορες ας σκεφτομαστε κ λιγο πριν τις πουμε...

κ εγω εκτιμω ατομα με τα οποια βριζεσαι (βλ. λεο) κ δεν τους θεωρω οτι να ναι κ οτι σκοπο εχουν να στα χωνουν επειδη ετσι χωρις λογο...
επειδη πιστευω οτι εισαι απο τα λιγα ατομα εδω μεσα που αν δεν σκεφτουν πρωτα δεν μιλανε....επετρεψε μου να  σου πω κατι...
ατομα σωστα και λογικα και κατασταλαγμενα δεν επιτρεπεται  να προκαλουνται απο τις διαφορετικες αποψεις....δεν γινεται επειδη διαφωνουμε με καποιον να τον καιμε....
Και δεν εννοω εσενα αλλα αυτους που δεν μπορουν να δεχτουν την διαφορετικοτητα και το μονο που κανουν ειναι να βριζουν...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
επειδη πιστευω οτι εισαι απο τα λιγα ατομα εδω μεσα που αν δεν σκεφτουν πρωτα δεν μιλανε....επετρεψε μου να  σου πω κατι...
ατομα σωστα και λογικα και κατασταλαγμενα δεν επιτρεπεται  να προκαλουνται απο τις διαφορετικες αποψεις....δεν γινεται επειδη διαφωνουμε με καποιον να τον καιμε....
Και δεν εννοω εσενα αλλα αυτους που δεν μπορουν να δεχτουν την διαφορετικοτητα και το μονο που κανουν ειναι να βριζουν...


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom