Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Είσαι άθλιος.
Όποιος τα έβλεπε εκείνη την ώρα και έχει τέτοιες απόψεις είναι γεμάτος σκατά. Το να είχε χάσει δικούς του το σκέφτηκες εσύ και η κλανομπανιέρα του internet η πάπια; Στη θεωρεία ζείτε όλοι. Μαγκιά είναι κάνω σούζες με το παπί υπάνθρωποι όχι να σε φάνε για τη πατρίδα σου
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αν κατάλαβα καλά, μπλέκουμε το παρελθόν (εισβολή στην Κύπρο) με το οτι ο τούρκος έκανε το "καθήκον" του???
 

Επισκέπτης
ρε εσυ χτες δεν ελεγες οτι δεν πιστευεις σε σημαιες συνορα και λοιπα?
οτι η γη ανηκει σε ολους και κατι τετοια?

χιπικες γελοιες θεωριες  :2funny: :2funny: :2funny: τι λενε μερικοι μπας και τους κανει την χαρη να τους γαμησει κανενα αλλοδαπο ε?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Είσαι άθλιος.
Όποιος τα έβλεπε εκείνη την ώρα και έχει τέτοιες απόψεις είναι γεμάτος σκατά. Το να είχε χάσει δικούς του το σκέφτηκες εσύ και η κλανομπανιέρα του internet η πάπια; Στη θεωρεία ζείτε όλοι. Μαγκιά είναι κάνω σούζες με το παπί ηλίθιοι όχι να σε φάνε για τη πατρίδα σου

Το να λέει "γαμώ τη μητρα που σε πέταγε" κάποιος ενώ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΖΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ, είναι δείγμα ανδρισμού μήπως;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε βλάκα επιτέλους θα καταλάβεις που βρίσκεσαι; Σφαλιάρες θα έτρωγες άμα τα έλεγες αυτά έξω
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
μου ειναι αδιαφορο αν σου ειναι ενδιαφερον η σταση μου και οι αποψεις μου
απλα γραφω
και μαντεψε?θα συνεχισω να γραφω :2funny: :2funny:

Κι εγώ.
Και όσο και να προσπαθείς, δεν μου γίνεται πιο ενδιαφέρουσα.
Ξέρεις ποια.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ρε δε σταματατε?
αμαν ρε φεθρυ  το χεις πει σε 757954797 ποστς αυτο το πραγμα
στην εβρισε? και? σε ξερει ή ξερει τη μανα σου ή εσυ εκεινον? νικ που βριζονται με νικς... κ το κανατε μεσανατολικο κ κλαμα κ οδυρμος σ ολα τα τοπικ! ελεος πια

οσο για το θεμα του σολωμου επειδη με μενα μιλαγε τοτε ο φεθρυς, η λογικη του ηταν "πως τον σολωμου τον σκοτωσε τ/κ στρατιωτης που εκανε το καθηκον του που του κατεβασαν την σημαια".. κ αναρωτιοταν τι θα καναμε εμεις στη θεση του... κ εγινε χαμος φυσικα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ρε εσυ χτες δεν ελεγες οτι δεν πιστευεις σε σημαιες συνορα και λοιπα?
οτι η γη ανηκει σε ολους και κατι τετοια?
ε ναι και τωρα τι λεω?????δυο φανατικοι μετρησαν την ''μαγκια''τους και ο ενας εχασε....την αλλη φορα θα ειναι αλλοιως.Τι αλλαζει?????οσο θα υπαρχει φανατισμος θα γινονται αυτα....οτι ελεγα χτες λεω και σημερα....εσεις κοιτατε μονο την δικια σας μερια και τους ''δικους σας''φανατικους
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Είσαι ηλίθιος τέρμα. Βγες έξω και πές ότι λές και άμα αρχίσουν να σου βρίζουνε ό,τι ξέρεις, ρώτα τους
Το να λέει "γαμώ τη μητρα που σε πέταγε" κάποιος ενώ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΖΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ, είναι δείγμα ανδρισμού μήπως;

:2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
ε ναι και τωρα τι λεω?????δυο φανατικοι μετρησαν την ''μαγκια''τους και ο ενας εχασε....την αλλη φορα θα ειναι αλλοιως.Τι αλλαζει?????οσο θα υπαρχει φανατισμος θα γινονται αυτα....οτι ελεγα χτες λεω και σημερα....εσεις κοιτατε μονο την δικια σας μερια και τους ''δικους σας''φανατικους

χριστιδι σου απαντω εδω ρε γιατι τα βαριεμαι τα πμ
οποτε γιατι φωναζετε για τους ισραηλινους κανετε πορειες και λοιπα?
καλα τους κανουν τοτε με την λογικη σου?ειναι πιομαγκες οπως λες
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
χριστιδι σου απαντω εδω ρε γιατι τα βαριεμαι τα πμ
οποτε γιατι φωναζετε για τους ισραηλινους κανετε πορειες και λοιπα?
καλα τους κανουν τοτε με την λογικη σου?ειναι πιομαγκες οπως λες
δεν καταλαβα με εχεις καταταξει καπου και λες για πορειες και τετοια????
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
δεν καταλαβα με εχεις καταταξει καπου και λες για πορειες και τετοια????

ε αποτι λες εισαι υπερ των ανθρωπων αυτων
ε σε ρωταω τωρα
εισαι υπερ η κατα των παλαιστηνιων ας πουμε?
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.713
Κριτικές
3
Like
4.840
Πόντοι
606
κ αναρωτιοταν τι θα καναμε εμεις στη θεση του
εγω,παντως,αν ημουν στη θεση του θα πυροβολουσα στα ποδια.Δεν σημαινει οπωσδηποτε οτι θα τον σκοτωνα.Οι τουρκοι,ως γνωστον,διακατεχονται απο ενα φετιχισμο,οσον αφορα τη σημαια,δειγμα της παιδειας που εχουν παρει...Θυμηθειτε τις φανατικες δηλωσεις της τσιλερ για τη σημαια τους,οταν εφαγαν κραξιμο απ'τους αμερικανους για τη δολοφονια σολωμου.Ετσι κι αλλιως,ειμαστε σε μειονεκτικη θεση απεναντι τους(αναλογια 1 προς 9 ο στρατος),οποτε δεν θα μας επαιρνε να κανουμε μαγκιες...
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ρε φεθρυ σαιτ για μπουρδελα ειναι στο χω πει ξανα, τιποτα παραπανω. Ουτε κοινο για κοινωνιολογικες και ιστορικες αναζητησεις θα βρεις ουτε καν αντιπροσωπευτικο δειγμα κοινωνιας ειναι, τουλαχιστον οσοι καφροι ποσταρουν βρισιες ανενοχλητοι. Οι μεν τον Σολωμου οι δε τον Αλλάχβερντί Κιλίτς. Ειμαι σιγουρος το δευτερο ονομα δε λεει σε κανεναν τιποτα. Τα χω ακουσει ολα, μα ολα αυτα στη ζωη μου 2 φορες. Αστους πατριωτες να ποσταρουν στα μπουρδελα.κομ τι χαλιεσαι;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
Ρε φεθρυ σαιτ για μπουρδελα ειναι στο χω πει ξανα, τιποτα παραπανω. Ουτε κοινο για κοινωνιολογικες και ιστορικες αναζητησεις θα βρεις ουτε καν αντιπροσωπευτικο δειγμα κοινωνιας ειναι, τουλαχιστον οσοι καφροι ποσταρουν βρισιες ανενοχλητοι. Οι μεν τον Σολωμου οι δε τον Αλλάχβερντί Κιλίτς. Ειμαι σιγουρος το δευτερο ονομα δε λεει σε κανεναν τιποτα. Τα χω ακουσει ολα, μα ολα αυτα στη ζωη μου 2 φορες. Αστους πατριωτες να ποσταρουν στα μπουρδελα.κομ τι χαλιεσαι;

πως ηξερα οτι θα εμφανιστεις βρε συ :2funny:
ατιμουλικο :2funny:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
πως ηξερα οτι θα εμφανιστεις βρε συ :2funny:
ατιμουλικο :2funny:
Βαριεμαι να σου απαντησω ρε καμενε. Σε οποιο θρεντ μπαινεις το πηδας. Σε καθε σου ποστ γελας και δεν εχεις καταλαβεις οτι γελας μονος σου. Ελα πες τα δικα σου πατριωταρα μου σε αφηνω. Ο κολοκοτρωνης, ο καραισκακης και εσεις του μπουρδελα. Α ρε κακοιμοιρηδες
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ρε δε σταματατε?
αμαν ρε φεθρυ  το χεις πει σε 757954797 ποστς αυτο το πραγμα
στην εβρισε? και? σε ξερει ή ξερει τη μανα σου ή εσυ εκεινον? νικ που βριζονται με νικς... κ το κανατε μεσανατολικο κ κλαμα κ οδυρμος σ ολα τα τοπικ! ελεος πια

οσο για το θεμα του σολωμου επειδη με μενα μιλαγε τοτε ο φεθρυς, η λογικη του ηταν "πως τον σολωμου τον σκοτωσε τ/κ στρατιωτης που εκανε το καθηκον του που του κατεβασαν την σημαια".. κ αναρωτιοταν τι θα καναμε εμεις στη θεση του... κ εγινε χαμος φυσικα

Μπαϊτ, εκείνο το βράδυ ειπώθηκε μέχρι και οτι ήτανε χαπακωμένος ο Σολωμού, και κανένας δεν αντέδρασε.
Εκτός αν βγάζετε χαπακωμένο έναν -κατά τα άλλα- ήρωα.
Όσο για το οτι λέω και ξαναλέω κάτι, ας σου βρίσει και σένα κάποιος τη μητέρα (τη δική μου άλλωστε ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΝ ΖΕΙ το καθίκι) και μετά τα λέμε.
Και μη ρίχνεις μονομερώς λάδι στη φωτιά πληζ, τα καταφέρνουν να με βρίζουν και χωρίς εσένα.

Το ερώτημα του τι θα έκανες εσύ αν ήσουν τουρκοκύπριος και κάποιος ανέβαινε στον ιστό της σημαίας σου για να την κατεβάσει, παραμένει.
Μόνο τώρα ο Αλφόνσος είπε οτι θα τον χτυπούσε στα πόδια.
Φυσικά δεν ξέρω αν ήσουνα Γκρίζος Λύκος (ή αντίστοιχα ΕΟΚΑ Β') τι θα έκανες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
Βαριεμαι να σου απαντησω ρε καμενε. Σε οποιο θρεντ μπαινεις το πηδας. Σε καθε σου ποστ γελας και δεν εχεις καταλαβεις οτι γελας μονος σου. Ελα πες τα δικα σου πατριωταρα μου σε αφηνω. Ο κολοκοτρωνης, ο καραισκακης και εσεις του μπουρδελα. Α ρε κακοιμοιρηδες

δικε μουυυυ
μεγαλεεεεε
τυπε μουυυυυ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom