Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αν κατάλαβα καλά, μπλέκουμε το παρελθόν (εισβολή στην Κύπρο) με το οτι ο τούρκος έκανε το "καθήκον" του???
έτσι που πάμε θα πούμε στο τέλος ότι...καλά κάνανε οι τούρκοι και δίκιο έιχανε που  μας πηδάγανε 400 χρόνια....και η επανάσταση το 21 ΄'ηταν λα΄θος..δεν θα έπρεπε να γίνει...να μέναμε υπόδουλοι ήταν το ποιό σωστό.....πως τ αντέχω βρε ο πούστης και δεν έχω εκραγεί ακόμα ούτε και εγω ξέρω....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ε αποτι λες εισαι υπερ των ανθρωπων αυτων
ε σε ρωταω τωρα
εισαι υπερ η κατα των παλαιστηνιων ας πουμε?
τι λες ρε υπερ ποιανων ανθρωπων ειμαι εγω?????Υπερ των τουρκων?????Αυτοι ειναι αρχιφανατιλες.....
εγω ειμαι κατα του φανατισμου σε οποιδηποτε θεμα.....ο φανατισμος οδηγει τους ανθρωπους στο να πιανονται κοροιδα και να καθοδηγουνται.....
Εσεις ομως αφου γουσταρετε φανατισμους και εχθρες κλπ γιατι τρελλαινοσαστε??????
που ειναι το δυσκολο που δεν καταλαβαινετε?????οπως ο Σολωμου θα ηταν ηρωας αν εκανε την μαγκια του για σας ,το ιδιο ηρωας για τους αλλους ειναι ο τουρκος....
Αυτα εχει η φανατιλα και το μισος....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
έτσι που πάμε θα πούμε στο τέλος ότι...καλά κάνανε οι τούρκοι και δίκιο έιχανε που  μας πηδάγανε 400 χρόνια....και η επανάσταση το 21 ΄'ηταν λα΄θος..δεν θα έπρεπε να γίνει...να μέναμε υπόδουλοι ήταν το ποιό σωστό.....πως τ αντέχω βρε ο πούστης και δεν έχω εκραγεί ακόμα ούτε και εγω ξέρω....

ρε εννοειται
αφου περναγαμε καλα
το ελεγε κια το βιβλιο της ιστοριας ;)
αλλα με τετοια φασισταρια που ειχαμε στην εποχη τι περιμενες
αλητες κανατε επανασταση :2funny:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ε αποτι λες εισαι υπερ των ανθρωπων αυτων
ε σε ρωταω τωρα
εισαι υπερ η κατα των παλαιστηνιων ας πουμε?
για μενα ολα τα γουρουνια εχουν ιδια μουρη....οποιος καταλαβαινει καταλαβε...
Δεν μπορω να τα ξεχωρισω οσο και αν προσπαθω...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
φεθρυ

εγω ειπα θα τον χτυπουσα στα ποδια?
εγω ειπα τοτε οτι εμεις φανταζομαι θα τον συλλαμβαναμε κ σιγουρα δνε θα τον σκοτωνε κανενας
δεν ξερω αν ηταν χαπακωμενος την συγκεκριμενη στιγμη, ψυχολογικα προβληματα κ τετοια ξερω παρα πολυ καλα πως ειχε. αυτο δεν αναιρει σε καμια περιπτωση την πραξη του ουτε αυτο που εκαναν οι τουρκοι... τι μας λες τωρα..

δεν ριχνω κανενα λαδι στη φωτια, διαφωνω με ολες τις βρισιες ειτε σε μανες ειτε οπουδηποτε αλλα δνε θα χτυπιεμαι σε ολα τα τοπικ ολη μερα αν μου βρισουν τη μανα νικς ενος φορουμ.. ελεος δεν ειναι εδω η ζωη μας
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
έτσι που πάμε θα πούμε στο τέλος ότι...καλά κάνανε οι τούρκοι και δίκιο έιχανε που  μας πηδάγανε 400 χρόνια....και η επανάσταση το 21 ΄'ηταν λα΄θος..δεν θα έπρεπε να γίνει...να μέναμε υπόδουλοι ήταν το ποιό σωστό.....πως τ αντέχω βρε ο πούστης και δεν έχω εκραγεί ακόμα ούτε και εγω ξέρω....

Κανείς δεν είπε κάτι τέτοιο, ακόμα.
Κάτι ναζιστές προχτές λέγανε υπέρ του Χίτλερ (που υποδούλωσε μάλλον την πατρίδα μας, αν θυμάμαι καλά, όπως και οι Τούρκοι, που σε κάνουν να βγάζεις έκζεμα), αλλά μιας και με βρίζανε κι αυτοί, επετευύχθη η απαιτούμενη ομοψυχία.
Μην εκραγείς λοιπόν.
Η μην εκραγείς επιλεκτικά, τουλάχιστον.

Υ.Γ. Ακόμα περιμένω την ερώτηση που δεν είδα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
τι λες ρε υπερ ποιανων ανθρωπων ειμαι εγω?????Υπερ των τουρκων?????Αυτοι ειναι αρχιφανατιλες.....
εγω ειμαι κατα του φανατισμου σε οποιδηποτε θεμα.....ο φανατισμος οδηγει τους ανθρωπους στο να πιανονται κοροιδα και να καθοδηγουνται.....
Εσεις ομως αφου γουσταρετε φανατισμους και εχθρες κλπ γιατι τρελλαινοσαστε??????
που ειναι το δυσκολο που δεν καταλαβαινετε?????οπως ο Σολωμου θα ηταν ηρωας αν εκανε την μαγκια του για σας ,το ιδιο ηρωας για τους αλλους ειναι ο τουρκος....
Αυτα εχει η φανατιλα και το μισος....

ακριβως γιαυτο τον λεμε ηρωα επιδη οπως λες εκανε την μαγκια του
οποτε με απλη λογικη οι ισραηλινοι ειναι ηρωες αφου οι παλαιστηνιοι κανουν περιπου οτι ο σολωμος
ρε εσυ λες καλα του κανανε εμεις γουσταρουμε εχθρες? :2funny:
εμεις το καταδικαζουμε το γεγονος :2funny:
εχεις μπερδευτει βρε
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρε φεθρυ σαιτ για μπουρδελα ειναι στο χω πει ξανα, τιποτα παραπανω. Ουτε κοινο για κοινωνιολογικες και ιστορικες αναζητησεις θα βρεις ουτε καν αντιπροσωπευτικο δειγμα κοινωνιας ειναι, τουλαχιστον οσοι καφροι ποσταρουν βρισιες ανενοχλητοι. Οι μεν τον Σολωμου οι δε τον Αλλάχβερντί Κιλίτς. Ειμαι σιγουρος το δευτερο ονομα δε λεει σε κανεναν τιποτα. Τα χω ακουσει ολα, μα ολα αυτα στη ζωη μου 2 φορες. Αστους πατριωτες να ποσταρουν στα μπουρδελα.κομ τι χαλιεσαι;

Το bourdela.com, να σε πω άσχετε αλλοδαπέ(?) γιατί ήσουν μικρός τότε μάλλον, είναι στη Ελλάδα και μέσα μπαίνουν Έλληνες. Τις πουστιές και όλα τα αδερφίστικα θεωρήματα να πάτε να τα πείτε στη Τουρκία και την Αλβανία, σας ανήκει
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φεθρυ

εγω ειπα θα τον χτυπουσα στα ποδια?
εγω ειπα τοτε οτι εμεις φανταζομαι θα τον συλλαμβαναμε κ σιγουρα δνε θα τον σκοτωνε κανενας
δεν ξερω αν ηταν χαπακωμενος την συγκεκριμενη στιγμη, ψυχολογικα προβληματα κ τετοια ξερω παρα πολυ καλα πως ειχε. αυτο δεν αναιρει σε καμια περιπτωση την πραξη του ουτε αυτο που εκαναν οι τουρκοι... τι μας λες τωρα..

δεν ριχνω κανενα λαδι στη φωτια, διαφωνω με ολες τις βρισιες ειτε σε μανες ειτε οπουδηποτε αλλα δνε θα χτυπιεμαι σε ολα τα τοπικ ολη μερα αν μου βρισουν τη μανα νικς ενος φορουμ.. ελεος δεν ειναι εδω η ζωη μας

Δεν το είπες εσύ.
Το είπε ο Αλφόνσος και το διόρθωσα.
Όσο για το λάδι στη φωτιά, γιατί ασχολείσαι με ένα θέμα όταν σου φέρνει τόση ναυτία κατά τα άλλα;
Φιλικά, πάντα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
φεθρυ

εγω ειπα θα τον χτυπουσα στα ποδια?
εγω ειπα τοτε οτι εμεις φανταζομαι θα τον συλλαμβαναμε κ σιγουρα δνε θα τον σκοτωνε κανενας
δεν ξερω αν ηταν χαπακωμενος την συγκεκριμενη στιγμη, ψυχολογικα προβληματα κ τετοια ξερω παρα πολυ καλα πως ειχε. αυτο δεν αναιρει σε καμια περιπτωση την πραξη του ουτε αυτο που εκαναν οι τουρκοι... τι μας λες τωρα..

δεν ριχνω κανενα λαδι στη φωτια, διαφωνω με ολες τις βρισιες ειτε σε μανες ειτε οπουδηποτε αλλα δνε θα χτυπιεμαι σε ολα τα τοπικ ολη μερα αν μου βρισουν τη μανα νικς ενος φορουμ.. ελεος δεν ειναι εδω η ζωη μας

εσυ δεν εισαι η κυπρια?
:thumbsup:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Κανείς δεν είπε κάτι τέτοιο, ακόμα.

ε..όπου νάναι όλο και κάτι θα ειπωθεί.......

για το άλλο είπα....τέλος....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
για να διαβασω για την δασκαλα μπηκα
οπως κ σε τοσα αλλα τοπικ αυτης της ενοτητας κ το μονο που βλεπω ειναι να λες τα ιδια κ τα ιδια
οση υπομονη να εχει καποιος.. του την εξανεμιζεις..
ενταξει τον μιουταρανε τον περσονα επειδη σου εβρισε τη μανα... οσες μερες/μερα το κανανε
τι αλλο δλδ? να τον κρεμασουμε στην πλ. συνταγματος?


ναι εγω ειμαι απολυτε :P
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
για να διαβασω για την δασκαλα μπηκα
οπως κ σε τοσα αλλα τοπικ αυτης της ενοτητας κ το μονο που βλεπω ειναι να λες τα ιδια κ τα ιδια
οσο υπομονη να εχει καποιος.. του την εξανεμιζεις..
ενταξει τον μιουταρανε τον περσονα επειδη σου εβρισε τη μανα... οσες μερες/μερα το κανανε
τι αλλο δλδ? να τον κρεμασουμε στην πλ. συνταγματος?

Όχι, αλλά να παραδεχτεί οτι την έβρισε (ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ μάλιστα) και να ζητήσει συγγνώμη.
Τόσο πολύ είναι αυτό που ζητάω;
Ή μήπως δεν εξαφανίστηκε μυστηριωδώς το κιτρινάκι του μιουταρίσματος εντός 12 ωρών;
Θέλω να πιστεύω πως ο νόμος τη; ζούγκλας δεν είναι το πρότυπό σου.

Και κάτι άλλο:
Τα ίδια και τα ίδια βρισίδια προς εμένα, δεν εξαντλούν την υπομονή σου;    :)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Όχι, αλλά να παραδεχτεί οτι την έβρισε (ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ μάλιστα) και να ζητήσει συγγνώμη.
Τόσο πολύ είναι αυτό που ζητάω;
Ή μήπως δεν εξαφανίστηκε μυστηριωδώς το κιτρινάκι του μιουταρίσματος εντός 12 ωρών;
Θέλω να πιστεύω πως ο νόμος τη; ζούγκλας δεν είναι το πρότυπό σου.
αμα σου ζητησει συγνωμη θα τελειωσει το θεμα?????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ειναι δυνατον να παιρνεις τοσο σοβαρα τα λεγομενα στο φορουμ?
αντε κ το παραδεχεται κ ζηταει συγγνωμη? και? θα ικανοποιηθεις ως ατομο? σιγα..
εσυ θα παραδεχτεις οτι προκαλεις απιστευτα τους περισσοτερους συνομιλητες σου, καταληγεις σε αυθαιρετα συμπερασματα γι αυτους κ τους την λες εμμεσως πλην σαφως κ οχι ξεκαθαρα? εσυ δε βριζεις μονο χαρακτηριζεις? :rolleyes:

Και κάτι άλλο:
Τα ίδια και τα ίδια βρισίδια προς εμένα, δεν εξαντλούν την υπομονή σου;    :)

φυσικα κ δεν μου αρεσει να βλεπω να την λενε ολοι σ εναν
αλλα δεν ειναι τρελλοι κ ξυπνησαν μια μερα κ αποφασισαν να στα χωνουν
δλδ ελεος δες λιγο ποσο προκαλεις!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
αμα σου ζητησει συγνωμη θα τελειωσει το θεμα?????

Ναι.

Και αν δεν συνεχίσει να με προκαλεί όπου σταθεί κι όπου βρεθεί, φυσικά.

Εγώ δηλώνω ΔΗΜΟΣΙΑ οτι ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΑΣΧΟΛΗΘΩ με την περίπτωσή του.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ειναι δυνατον να παιρνεις τοσο σοβαρα τα λεγομενα στο φορουμ?
αντε κ το παραδεχεται κ ζηταει συγγνωμη? και? θα ικανοποιηθεις ως ατομο? σιγα..
εσυ θα παραδεχτεις οτι προκαλεις απιστευτα τους περισσοτερους συνομιλητες σου, καταληγεις σε αυθαιρετα συμπερασματα γι αυτους κ τους την λες εμμεσως πλην σαφως κ οχι ξεκαθαρα? εσυ δε βριζεις μονο χαρακτηριζεις? :rolleyes:
παντως ειναι και αδικημενος....μπορει να κολλαει αλλα λεει λογικα πραγματα και τρωει πεσιματα απο ολους με μπινελικια...εγω δεν καταλαβαινω γιατι τσιμπαει ....η πολυ γατοπουλο ειναοι και τους κοροιδευει ολους η ΜΑΖΟΧΑ !!!!!!!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ειναι δυνατον να παιρνεις τοσο σοβαρα τα λεγομενα στο φορουμ?
αντε κ το παραδεχεται κ ζηταει συγγνωμη? και? θα ικανοποιηθεις ως ατομο? σιγα..
εσυ θα παραδεχτεις οτι προκαλεις απιστευτα τους περισσοτερους συνομιλητες σου, καταληγεις σε αυθαιρετα συμπερασματα γι αυτους κ τους την λες εμμεσως πλην σαφως κ οχι ξεκαθαρα? εσυ δε βριζεις μονο χαρακτηριζεις? :rolleyes:

Μπάϊτ μου, έλα στη θέση να σου βρίσει κάποιος ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ φορά τη μητέρα (την οποία ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΖΕΙ) και μετά τα λέμε.
Και εκπλήσσομαι ποτ σε ενοχλούν μόνο τα δικά μου ποσταρίσματα και όχι τα (ίδια και τα ίδια) βρισίδια που τρώω (απο τους ίδιους και τους ίδιους).
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ναι.

Και αν δεν συνεχίσει να με προκαλεί όπου σταθεί κι όπου βρεθεί, φυσικά.

Εγώ δηλώνω ΔΗΜΟΣΙΑ οτι ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΑΣΧΟΛΗΘΩ με την περίπτωσή του.
Ε ζητα του ρε περσονα μια συγνωμη να δουμε τι θα γινει.....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Κάνε έφεση ρε μάγκα και μη το κουραζεις άλλο.
Ήδη 15 σελίδες σε μια ώρα εκτός θέματος,κούρασε το σκηνικό.
Κάνε παρέα στον αρίωνα και κλάψτε παρέα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom