Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ενταξει φεθρυ μεγια το πλυντηριο....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
απαντα ευθεως σε αυτο που σε ρωταει,τι κανεις τον γερμανο....

Όχι βέβαια, θεωρεί δεδομένο οτι για να γίνει κάτι τέτοιο πρέπει και πάλι να φταίω εγώ.
Όπως επίσης και δεν μας λέει τι μοίρα πρέπει να επιφυλάσσεται σε ένα πολιτισμένο σάιτ στους (για δεύτερη φορά) υβριστές μανάδων.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66

Από εδώ ξεκίνησαν όλα.....
Οποιος έχει όρεξη μπορεί να το μελετήσει............

Είναι όντως πολύ διδακτικό.
Αλλά δυστυχώς ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να μελετήσει τα μπινελίκια προς τη μητέρα μου της 31-8, διότι τα άσβησαν.
Ώστε τώρα να καμώνεσαι τον θιγμένο, ενώ είσαι ένας κλασικός κωλοπαιδαράς.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Λυπάμαι, αλλά δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις.
Μπαίνεις όμως σε ένα "διάλογο" χωρίς να παίρνεις θέση τι πρέπει να γίνεται όταν πέφτουν μπινελίκια για μανάδες.
Γιατί μόνο οι μανάδες είναι??
Άστο να πάει στο διάολο γιατί το κάνεις συνέχεια.
Οχι συμφωνείς με την άποψη του έτσι? Του άλλου μήπως??
Και ποια είναι η κριτική σου για αυτά που είπε ο Χ?
Άμα δεν το είχες αυτό το γαμήμενο το χούι...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Θα ήταν ευχάριστο διάλειμμα στην καθημερινότητά μας, η κουβέντα που έγινε εκείνο το βράδυ να γινόταν κάπου έξω, στον απλό κόσμο, για να δούμε τι λεκτικές περιγραφές θα είχε αποκομίσει, αν προλάβαινε
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Γιατί μόνο οι μανάδες είναι??
Άστο να πάει στο διάολο γιατί το κάνεις συνέχεια.
Οχι συμφωνείς με την άποψη του έτσι? Του άλλου μήπως??
Και ποια είναι η κριτική σου για αυτά που είπε ο Χ?
Άμα δεν το είχες αυτό το γαμήμενο το χούι...

Αν είσαι έστω και 1% καλοπροαίρετος, πάρε ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΦΟΡΑ θέση για τις αθλιότητες του φίλου σου.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
χρηστιδη...εισαι ο δικηγορος του φεθρυ?ο φεθρυ μαλλον μπαινει εδω για τρελιτσες την βρισκει...φεθρυ εχεις σε ολα δικιο...αν σε ικανοποιει...παιδια πειτε ολοι ενα συγγνωμη στον φεθρυ...μετα θα πληξει ομως... :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
Θα ήταν ευχάριστο διάλειμμα στην καθημερινότητά μας η κουβέντα που έγινε εκείνο το βράδυ να γινόταν κάπου έξω, στον απλό κόσμο, για να δούμε τι λεκτικές περιγραφές θα είχε αποκομίσει, αν προλάβαινε

μαλλον κατι αλλο θα ετρωγε :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
χρηστιδη...εισαι ο δικηγορος του φεθρυ?ο φεθρυ μαλλον μπαινει εδω για τρελιτσες την βρισκει...φεθρυ εχεις σε ολα δικιο...αν σε ικανοποιει...παιδια πειτε ολοι ενα συγγνωμη στον φεθρυ...μετα θα πληξει ομως... :2funny:

Αν έμπαινες ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ στην ουσία............
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ρεεεε ζητειστε ολοι συγγνωμηηηη...και μην μιλατε αλλο..
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
οπως μπαινεις εσυ φεθρυ?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Θα ήταν ευχάριστο διάλειμμα στην καθημερινότητά μας, η κουβέντα που έγινε εκείνο το βράδυ να γινόταν κάπου έξω, στον απλό κόσμο, για να δούμε τι λεκτικές περιγραφές θα είχε αποκομίσει, αν προλάβαινε

Θα με κάνανε ντα;
Ποιοι καλέ;
Οι θρασύδειλοι;
Κοπιάστε να μου τα αερίσετε!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
είναι πλέον προφανές τώρα που ξαναμελέτησα ΕΚΕΙΝΗ την ΑΠΟΦΡΑΔΑ ΝΥΧΤΑ ότι ο άνθρωπος έχει εμμονή με το νικ 1personanongrata.

Μιλάμε το τι μπινελίκι άκουγε εν χορώ από καμμιά 10αρία άτομα ούτε στον εχθρό μου δε θα το ευχόμουνα...

Παρόλα αυτά τα έχει ακόμα μαζί μου... Και επεiδή εγώ δεν τα φτιάχνω μαζί του συνεχίζει.

Να μπούμε στην ουσία αγάπη μου... Να μπούμε στην ουσία εκείνης της νύχτας..........
 

Επισκέπτης
Εγω προτεινω εδω και τωρα να γινει in real life μια συναντηση περσονα-φεθρυ.Χωρις πολλα πολλα λογια.Κλειστε ραντεβου και βρεθειτε ιδια τωρα.Να δουμε ποιος ειναι ο πιο δαρτης!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
είναι πλέον προφανές τώρα που ξαναμελέτησα ΕΚΕΙΝΗ την ΑΠΟΦΡΑΔΑ ΝΥΧΤΑ ότι ο άνθρωπος έχει εμμονή με το νικ 1personanongrata.

Μιλάμε το τι μπινελίκι άκουγε εν χορώ από καμμιά 10αρία άτομα ούτε στον εχθρό μου δε θα το ευχόμουνα...

Παρόλα αυτά τα έχει ακόμα μαζί μου... Και επεiδή εγώ δεν τα φτιάχνω μαζί του συνεχίζει.

Να μπούμε στην ουσία αγάπη μου... Μα μπούμε στην ουσία εκείνης της νύχτας..........

Αγάπη μου να λες την ΟΧΙΑ, τη χούφτα σου δηλαδή.

Και πριν απ΄όλα, αν είσαι άντρας, να ζητήσεις συγγνώμη για το βρίσιμο νο2 της μητέρας μου.
Μετά, κάνουμε όσο διάλογο θες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω προτεινω εδω και τωρα να γινει in real life μια συναντηση περσονα-φεθρυ.Χωρις πολλα πολλα λογια.Κλειστε ραντεβου και βρεθειτε ιδια τωρα.Να δουμε ποιος ειναι ο πιο δαρτης!
εγώ δεν είμαι δάρτης ρε...
γδάρτης είμαι....... Πρωτόγονος, άξεστος, ασύδοτος αληταράς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom