Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
αγαπητε ταλε....ο φεθρυ τα καταλαβαινει ολα απλα γουσταρει την φαση....πουλαει τρελα..
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
εγω θα κοίταγα αν τον έφερες σε τέτοια θέση ώστε να την βρίσει πρώτα....αν ναι τότε θα τον δικαιολογούσα...αν όχι τότε θα τον σιχτίριζα......σαφής?

Όχι.
Γιατί μια βρισιά είναι μια πράξη που κρίνεται αυτή καθεαυτή σε ένα φόρουμ που τις απαγορεύει.
Πολλά μέτρα και πολλά σταθμά έχεις, φιλαράκι.
Δυστυχώς.

Πως να στο πω.
Ακόμα και κάποιος να έχει προκαλέσει κάποιον σε αφόρητο βαθμό, όπως λες και δείχνεις και να πιστεύεις ενώ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΠΑΡΩΝ όπως είπες, αν ο δεύτερος τον σκοτώσει (τον προκαλούντα), ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ και οτι δεν θα τιμωρηθεί γι αυτό.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
γλυκε μου ....απολυτε.....αλλο με το κλαψιμο και αλλοι με το κλασιμο!!!! :headbang:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ρε φεθρυ ολοι ειναι κακοι....αλλα εσυ εισαι ο τελειος?καλα δεν περιμενω σοβαρη απαντηση τρελα πουλας αλλωστε :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
γλυκε μου απολυτε.....με σενα δεν θα θυμωσω ποτε!!!!! τους αγαπαω τους χαζουληδες......
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όχι.
Γιατί μια βρισιά είναι μια πράξη που κρίνεται αυτή καθεαυτή σε ένα φόρουμ που τις απαγορεύει.
Πολλά μέτρα και πολλά σταθμά έχεις, φιλαράκι.
Δυστυχώς.

Πως να στο πω.
Ακόμα και κάποιος να έχει προκαλέσει κάποιον σε αφόρητο βαθμό, όπως λες και δείχνεις και να πιστεύεις ενώ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΠΑΡΩΝ όπως είπες, αν ο δεύτερος τον σκοτώσει (τον προκαλούντα), ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ και οτι δεν θα τιμωρηθεί γι αυτό.
ναι αλλά δεν μας είπες ακόμα τη γνώμη σου για τον Σολωμού.....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Όχι.
Γιατί μια βρισιά είναι μια πράξη που κρίνεται αυτή καθεαυτή σε ένα φόρουμ που τις απαγορεύει.
Πολλά μέτρα και πολλά σταθμά έχεις, φιλαράκι.
Δυστυχώς.
δεν εξετάζω αν το φόρουμ τις απαγορε'ύει....στα παπάρια μου, αν με έχουν φέρει στο σημείο να βρ'ίσω ότι έχει και δεν έχει ο άλλος...το λιγότερο που θα νοιαστώ είναι οι απαγορεύσεις......και τα μέτρα μου και τα σταθμά μου είναι μια χαρά πιστεύω.....κανείς δεν μπορεί να τα κρίνει.....συνήθως  η αιτία φταίει και όχι το αποτέλεσμα.....έχεις ακούσει βέβαια για βρασμό ψυχής....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν εξετάζω αν το φόρουμ τις απαγορε'ύει....στα παπάρια μου, αν με έχουν φέρει στο σημείο να βρ'ίσω ότι έχει και δεν έχει ο άλλος...το λιγότερο που θα νοιαστώ είναι οι απαγορεύσεις......και τα μέτρα μου και τα σταθμά μου είναι μια χαρά πιστεύω.....κανείς δεν μπορεί να τα κρίνει.....συνήθως  η αιτία φταίει και όχι το αποτέλεσμα.....έχεις ακούσει βέβαια για βρασμό ψυχής....
κλωνόγρια....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ναι αλλά δεν μας είπες ακόμα τη γνώμη σου για τον Σολωμού.....

Θα σου πω ό,τι θες, αφού πρώτα ζητήσεις συγγνώμη.
Με υβριστές της μητέρας μου ΔΕΝ ΣΥΝΔΙΑΛΕΓΟΜΑΙ.
Επιλογή σου να περιφέρεις την ανανδρία και το ανύπαρκτο περιεχόμενο των παντελονιών σου σε κοινή θέα.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δεν εξετάζω αν το φόρουμ τις απαγορε'ύει....στα παπάρια μου, αν με έχουν φέρει στο σημείο να βρ'ίσω ότι έχει και δεν έχει ο άλλος...το λιγότερο που θα νοιαστώ είναι οι απαγορεύσεις......και τα μέτρα μου και τα σταθμά μου είναι μια χαρά πιστεύω.....κανείς δεν μπορεί να τα κρίνει.....συνήθως  η αιτία φταίει και όχι το αποτέλεσμα.....έχεις ακούσει βέβαια για βρασμό ψυχής....

Αν εγώ τώρα ΥΠΟΚΡΙΘΩ (ή απλά ΘΕΩΡΗΣΩ) οτι μ' έχεις φέρει σε θέση να σου βρίσω τη μητέρα, θα το δικαιολογούσες δηλαδή;
Θέλω να πιστεύω οτι καταλαβαίνεις οτι το θέτω μόνο ως παράδειγμα.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
<<ναι αλλά δεν μας είπες ακόμα τη γνώμη σου για τον Σολωμού.>>....παλι τα ιδια; ΕΙΠΑΜΕ ο σκωτσεζικος.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom