Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
εγω ξαναπα...και ας κατηγορηθω,γιατι οι προοδευτικοι με ολο τον σεβασμο μια φορα δεν διαδηλωνουν για τον ελληνισμο τηε βορειου ηπειρου-ιμβρου-τενεδου-πολης-αγνοουμενους κυπρου και τα λοιπα?α,,,οποιος με κατηγορησει αν με κατηγορησει για φασιστα,του απαντω προκαταβολικα οτι ειμαι μαλακ...ςς
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω ξαναπα...και ας κατηγορηθω,γιατι οι προοδευτικοι με ολο τον σεβασμο μια φορα δεν διαδηλωνουν για τον ελληνισμο τηε βορειου ηπειρου-ιμβρου-τενεδου-πολης-αγνοουμενους κυπρου και τα λοιπα?α,,,οποιος με κατηγορησει αν με κατηγορησει για φασιστα,του απαντω προκαταβολικα οτι ειμαι μαλακ...ςς
ποιά Ιμβρο και Τένεδο ρε....
εκεί που αποβίβασαν εγκληματίες φυλακισμένους για να φύγουν και οι τελευταίοι Ελληνες;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866
εγω ξαναπα...και ας κατηγορηθω,γιατι οι προοδευτικοι με ολο τον σεβασμο μια φορα δεν διαδηλωνουν για τον ελληνισμο τηε βορειου ηπειρου-ιμβρου-τενεδου-πολης-αγνοουμενους κυπρου και τα λοιπα?α,,,οποιος με κατηγορησει αν με κατηγορησει για φασιστα,του απαντω προκαταβολικα οτι ειμαι μαλακ...ςς

στανταρ εισαι φασιστας
:2funny:
ρε γραψτους στα @@ σου
 

Επισκέπτης
ρε σουπερ ποντικε ποιος προτεινε αυτην την μπουρδα να παει ο τσιπρας επανω...?μεταφορικα βεβαια πιστευω παντα..
"Την αποκάλυψη κάνει σήμερα ,το παρόν της Κυριακής. Μετά τον ξυλοδαρμό απο τους μουσουλμάμους ,την έξωση που επιχειρείται απο τον δήμαρχο Ορφέως τώρα την απειλούν να την κάψουν μαζί με το σπίτι της. Γιατί σιωπούν οι αρμόδιοι;; Γιατί δεν παρεμβαίνουν ;;
Που είναι οι υπερευαίσθητοι κύριοι του ΣΥΡΙΖΑ για τα ανθρώπινα δικαιώματα;;"

psthermopilai.blogspot.com
Ο laplace εκανε βεβαια copy paste και μονον(στην πρωτη σελιδα του παροντος thread),υιοθετωντας ομως de facto τα"παραπονα"των"Ελληνοψυχων"για τους Συριζαιους.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
200
Πόντοι
866

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
απλα δεν βλεπω ευαισθησια,απο προοδευτικης μεριας οταν καταπιεζωνται οι ελληνες...πατριαρχειο,βορειος ηπειρος...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οπως λεει και ο τιτλος.......ΚΑΦΤΕ ΤΗ .....να τελειωνουμε....45 σελιδες παπαριες.....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
απλα δεν βλεπω ευαισθησια,απο προοδευτικης μεριας οταν καταπιεζωνται οι ελληνες...πατριαρχειο,βορειος ηπειρος...
Εδω ειμαστε αναρχοσαιτ δεν υπαρχουν αυτα που λες.....
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ενταξει οι φασιστες ειναι κακοι μιασματα,σκουληκια και οτι αλλο θες....οι προοδευτικοι τι προτεινουν για εξωτερικη πολιτικη..που ειναι οι αποψεις τους?
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
μαλλον δεν εχουν..απλα λοιδωρουντο παιζουν μαγκες και οτι αλλη μπουρδα θες
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ωραια θεωρια η αναρχια...καιγωντας αυτοκινητα..και με μισος δεν αποκτας συμπαθειες ομως...μαλλον προς το νομο του τεξας οδηγουν τους αλλους...γιατι αν καποιος παει να μου καψει το σπιτι η το αμαξιθα τον σακατεψω..
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ωραια θεωρια η αναρχια...καιγωντας αυτοκινητα..και με μισος δεν αποκτας συμπαθειες ομως...μαλλον προς το νομο του τεξας οδηγουν τους αλλους...γιατι αν καποιος παει να μου καψει το σπιτι η το αμαξιθα τον σακατεψω..
τα καλτσον να προσεχεις....
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
δεν φοραω  αλλοι τα φορανε..
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ξαναδιάβασε αυτό που έγραψα. Επιμένεις στην επιλεκτική σου μνήμη.
Και εάν είσαι τόσο μάγκας και αληθινός όσο λες να ζητήσεις όπως έκανα εγώ να γίνει ανάκληση των σβησμένων πόστ...
Οταν και όποτε βρίζω ξέρω γιατί το κάνω και σε ποιόν το κάνω. Για την πρώτη φορά εκτός το ότι σου έβρισε ότι είχες και δεν είχες το μισό σάιτ, το έκανα κι εγώ γιατί με έκανες έξαλλο.
ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ και χωρίς επί της ουσίας να τσκωνόμαστε, στη μέση του διαλόγου για το κάπνισμα άρχισες πάλι να ποστάρεις την ίδια μαλακία περί συγγνώμης της βρισιάς.
Και σου έγραψα τι είπα για να είσα ακριβολόγος....
Βέβαια μετά τη διόρθωσή μου βλέπω το γράφεις σωστά όχι όπως το επικαλέστηκες.
Για το τσατ πάλι ΑΒΑΒΑ απατεώνα.
Την πρώτη φορά έβρισα όπως ακριβώς το είπα ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ.
Δεύτερη δεν υπήρξε κόψε τη μαλακία.....
Προσπαθείς διαρκώς να δημιουργείς χάος για να βγαίνεις μονίμως από πάνω.
Δε σου απαντάω άλλο. Το κάνουν άλλοι καλύτερα από μένα.

Υ.Γ.
και με τη συγγνώμη του τάλου ΑΒΑΒΑ.........

Στις 31-8-2008 ΕΓΡΑΨΕΣ Η ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ξανά κάτι "για τη μήτρα που με πέταγε" ώστε να αναγκαστεί να σε μιουτάρει (με κίτρινο) ο Σόνυ;
Εκτός αν σε μιούταρε για ...κάτι άλλο που έγραψες.
Την επόμενη δε μέρα (1-8-2008), ΕΦΥΓΕ Η ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ το κιτρινάκι απο το νικ σου;

Επικαλούμαι τη μαρτυρία του Σόνυ.

Δυο μέρες μετά, ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΕΣ Η ΟΧΙ για το ..μπανάρισμα που έφαγε ο Νεοκλής επειδή έβριζε χυδαία (μαζί με τον Απόλυτο και τον stranger), τόσο εμένα, όσο και όσους τσατολογούντες διαμαρτυρήθηκαν; Και ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΣ Η ΟΧΙ ως ...πρωτοφανή λογοκρισία αυτό το μπανάρισμα;

Επικαλούμαι τη μαρτυρία του βυζολάγνου για τις χυδαιότητες στο τσατ.

Όσο για το Σολωμού, εσύ είσαι ο πρώτος που ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΑΙ τη μνήμη του, της οποίας προσπαθείς να εμφανιστείς ως ο μόνος θεματοφύλακας. Γιατί αν τη σεβόσουν, δεν θα ποστάριζες βιντεάκια απο τη δολοφονία του εναλλάξ με βιντεάκια της Μιχαλονάκου (στο θρεντ που και τώρα βρισκόμαστε).

Άσε τα σάπια λοιπόν και απάντησε επιτέλους, εσύ με τα παντελόνια και το αντίστοιχο περιεχόμενο.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οι σελιδες με τις παπαριες εγιναν 46.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom