Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πότε "ανάρτησα" λοιπόν την ταμπέλα ΣΥΡΙΖΑ που υπαινίσσεσαι;
Αν είσαι έντιμος, θα μου πεις.

Όταν έφτανες σε πολλαπλούς οργασμούς με τα αποτελέσματα των δημοσκοπήσεων ας πούμε;
Για να μην πω για την πλήρη ταύτιση απόψεων με την κουμουνδούρου όσο κουλές και αν ήταν αυτές...

Κοίτα Φέθρυ...
Ως νικ έχεις "καεί"..

Όπως κάποτε είχαν καεί και τα νικ "Πέτρος Πελεκάνος", "Χρυς" και "Θεόφιλος"...(δεν ισχυρίζομαι ότι ήσουν εσύ...)

Ηρέμησε λίγο...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Υπενθυμίζω στους συνομιλητές πως πριν δύο και τρία βράδια αντίστοιχα, μπήκαν στο τσατ αφιονισμένοι ο Απόλυτος, ο Νεοκλής (που τελικά μπαναρίστηκε οριστικά) και ο stranger, βρίζοντάς με χυδαία επί μισή ώρα, όπως και όλους τους υπόλοιπους που διαμαρτυρήθηκαν γι αυτή  την απίστευτη καφρίλα.
Αν δεν το πιστεύετε, ρωτείστε τον Σόνυ και τον Σταύρο που έκαναν το μπαν.
Και έρχεται μετά εδώ ο Απόλυτος να μιλάει και για ήθος.
Αλλά και ο περσόνα την επομένη το πρωί, καταγγέλλοντας τη ...λογοκρισία στο τσατ.
Βγάλτε συμπεράσματα.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Όταν έφτανες σε πολλαπλούς οργασμούς με τα αποτελέσματα των δημοσκοπήσεων ας πούμε;
Για να μην πω για την πλήρη ταύτιση απόψεων με την κουμουνδούρου όσο κουλές και αν ήταν αυτές...

Κοίτα Φέθρυ...
Ως νικ έχεις "καεί"..

Όπως κάποτε είχαν καεί και τα νικ "Πέτρος Πελεκάνος", "Χρυς" και "Θεόφιλος"...(δεν ισχυρίζομαι ότι ήσουν εσύ...)

Ηρέμησε λίγο...

Ε κι εσύ έχεις ταυτιστεί με τη Ρηγίλλης, αλλά δεν είπα ποτέ οτι είσαι ο Γιακουμάτος.

Και δεν έχεις παρά να μου παραθέσεις τους οργασμούς που λες για τις δημοσκοπήσεις. Εκτός αν μιλάς αέρα πατέρα.

Επίσης, θα σε στενοχωρήσω, αλλά δεν είσαι αυτός που θα μου πει αν έχω καεί ή όχι. Οϋτε εγώ αν έχει καεί το δικό σου υπεράνω (αλλά δεξιότατο) στυλάκι

Αν μάλιστα μου απαντούσες σε κάτι που σε ρώτησα πριν αρκετή ώρα, τι καλά που θάτανε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Υπενθυμίζω στους συνομιλητές πως πριν δύο και τρία βράδια αντίστοιχα, μπήκαν στο τσατ αφιομισμένοι ο Απόλυτος, ο Νεοκλής (που τελικά μπαναρίστηκε οριστικά) και ο stranger, βρίζοντάς με χυδαία επί μισή ώρα, όπως και όλους τους υπόλοιπους που διαμαρτυρήθηκαν γι αυτή  την απίστευτη καφρίλα.
Αν δεν το πιστεύετε, ρωτείστε τον Σόνυ και τον Σταύρο που έκαναν το μπαν.
Και έρχεται μετά εδώ ο Απόλυτος να μιλάει και για ήθος.
Αλλά και ο περσόνα την επομένη το πρωί, καταγγέλλοντας τη ...λογοκρισία στο τσατ.
Βγάλτε συμπεράσματα.

ο απολυτος σε εβρισε γιατι ειπες ψεματα οτι εκανα κλωνος
και τους ψευτες τους βριζω
στοχω ξαναπει αυτο
και οπως ολοι ξερουν δεν εχω κλωνο γιατι δεν εχω την αναγκη να εχω
το ειπα και στον μοντ αλλα απαντηση δεν ειχα
απο μενα γιαυτο το βρισιμο
ελπιζω να το καταλαβες πιο απλο δεν γινεται
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
οφ τοπικ τελος απο μενα σημερα
φιλια
 

Επισκέπτης
Pε τον Φέθρυ... έχει φάει βρισίδι ο κακομοίρης από γενιές ολόκληρες... Aλλά όσο τον βλέπω να αντιδρά λογικά ή να ειρωνεύεται με τακτ, τόσο τον θεωρώ προσωπικότητα του site. Προσωπικότητα σημαίνει πολλά καλά και πολλά κακά.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Όσο για την απόλυτη ταύτιση με την Κουμουνδούρου που λες, στρέιτ, δεν έχεις παρά να δεις τη χτεσινοβραδινή μου άποψη για την αποφυλάκιση του πραξικοπηματία Ιωαννίδη.
Εκτός αν σου φαίνεται κι αυτή τυπική της Κουμουνδούρου.

Εσύ, αλήθεια, έχεις διαφωνήσει ποτέ με κάτι που να σχετίζεται με την κυβέρνηση και το "εργο" της; (Ας μην το σχολιάσουμε το τελευταίο, μέρες που είναι)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Υπενθυμίζω στους συνομιλητές πως πριν δύο και τρία βράδια αντίστοιχα, μπήκαν στο τσατ αφιονισμένοι ο Απόλυτος, ο Νεοκλής (που τελικά μπαναρίστηκε οριστικά) και ο stranger, βρίζοντάς με χυδαία επί μισή ώρα, όπως και όλους τους υπόλοιπους που διαμαρτυρήθηκαν γι αυτή  την απίστευτη καφρίλα.
Αν δεν το πιστεύετε, ρωτείστε τον Σόνυ και τον Σταύρο που έκαναν το μπαν.
Και έρχεται μετά εδώ ο Απόλυτος να μιλάει και για ήθος.
Αλλά και ο περσόνα την επομένη το πρωί, καταγγέλλοντας τη ...λογοκρισία στο τσατ.
Βγάλτε συμπεράσματα.


Όχι ρε γμτ. Μα γιατί δε λέτε τίποτα να ερχόμαστε...για μάρτυρες;
 

Επισκέπτης
Φεθρυ ,

Δεν υπάρχει μέρα που να έχουμε συμφωνήσει.
Παρ' ολ' αυτά σε σέβομαι για το επίπεδο της αντιπαράθεσης που παρέχεις.

Συνέχισε ... αλλά μην προκαλείς !
Απλή συμβουλή !
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Φεθρυ ,

Δεν υπάρχει μέρα που να έχουμε συμφωνήσει.
Παρ' ολ' αυτά σε σέβομαι για το επίπεδο της αντιπαράθεσης που παρέχεις.

Συνέχισε ... αλλά μην προκαλείς !
Απλή συμβουλή !

ΕΓΩ προκαλώ βρε Μήτσο;
Εκτός αν προκαλώ μόνο και μόνο που υπάρχω στο σάιτ!

Πάντως, σε ευχαριστώ θερμά, και σένα και τον since1991, που εν μέσω ...ηλεκτρισμένης ατμόσφαιρας (το λέω κομψά), βρήκες το θάρρος να γράψεις τις παραπάνω γραμμές.

Ειλικρινά.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ήταν μια ευχάριστη νύχτα :cheesy:
Συγκινητικό το τελευταίο post, πρέπει να ευχαριστήσεις το σκηνοθέτη, το σεναριογράφο, τον μοντέρ, και όλους όσους συνέβαλαν. δάκρυ. Good and calm night
 

Επισκέπτης
Tρίβονται όλοι στου βοσκού την γκλίτσα...
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Πότε "ανάρτησα" λοιπόν την ταμπέλα ΣΥΡΙΖΑ που υπαινίσσεσαι;
Αν είσαι έντιμος (και δεν έχω λόγο να μην το αμφισβητώ), θα μου πεις.
Στο κάτω κάτω εσύ ούτε με έβρισες ούτε υπαινίχτηκες οτι είμαι γυναίκα.

Με την ίδια λογική όμως, κι εσύ έχεις μόνος σου βάλει στον εαυτό σου την ταμπέλα του εθνικιστή. Έτσι δεν είναι;
Και δεν είναι κακό να είσαι εθνικιστής ή ότι άλλο. Κακό είναι να νομίζεις οτι κατέχεις την απόλυτη αλήθεια και πρέπει να πατάξεις όλους τους άλλους.

Όσο για τα βρισίδια και τις διαγραφές μηνυμάτων που λες, θα ήθελα πριν απ όλα την άποψή σου για τη φράση "γαμώ το μουνί της μάνας σου" που εξεστόμισε προς εμένα ο περσόνα.

Δε μου λες ρε βασιλάκι καϊλα, θα μας το λες μαζί με κάθε ποστ σου ότι ο περσόνας σε έβρισε και τι σου είπε ακριβώς; Όχι αλλά αν είναι να το κάνεις, σου προτείνω να το βάλεις στην υπογραφή σου να μην κουράζεσαι να το γράφεις και συνέχεια. Για σκέψου το.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386





[/quote]
Εν μέρει δεκτή η ένστασή σου...
Και να συμπληρώσω ότι ο ναζισμός έχει άνοδο και στην άλλη χώρα που τον έθεσε στο χοντροντούλαπο της ιστορίας που έλεγε και ο σιδερένιος, στις ΗΠΑ...

Αλλά...

Στη σημερινή του μορφή δεν είναι παρά ένα κίνημα ακραίας αντίδρασης στην πολυπολιτισμικότητα και στην παγκοσμιοποίηση με ρατσιστικά χαρακτηριστικά, όχι μια οργανωμένη πρόταση εξουσίας όπως ήταν το nsdap το 1933..
Και αν οι αριθμοί του στην Ρωσία αυξάνονται, απέχουν πολύ από τα χαρακτηριστούν πολιτική ομάδα με επιρροή...
Κυρίως τους χρησιμοποιούν οι πουτινικοί για καμια βρωμοδουλειά και να τρομοκρατούν αντιπάλους και μετανάστες για να σφίγγουν οι κώλοι...

Εκτιμώ ότι η ανθρωπότητα θα αργήσει να δει την ανατολή μιας 30-1-1933, όπου ένα αυθεντικά ναζιστικό κόμμα ανήλθε στην εξουσία με νομιμοφανείς διαδικασίες...


Η πολιτική πρακτική της Ρωσίας θυμίζει κάπως τον τότε ναζισμό. Επίσης υπάρχουν όλες οι συνθήκες που υπήρχαν και τότε ( διεθνής οικονομική κρίση κλπ.)
η ναζιστική Γερμανία εμφανιζόνταν ως η αντι-αγγλική αντι-ιμπεριαλιστική δύναμη και ήταν πιο συμπαθής γενικά τότε στους λαούς από όσο σήμερα νομίζουμε εκ των υστέρων.
Ρουμανία,βαλτικές δημοκρατίες, Ουγγαρία, Βουλγαρία, Ελλάδα εμφανώς και Ισπανία, Πορτογαλία, Σουηδία, Δανία, Ολλανδία,Τουρκία πιο υπόρρητα ήταν φιλοναζιστικές χώρες. Οι κυβερνήσεις τους βέβαια αλλά ως γνωστόν μια κυβέρνηση δε στέκεται μόνο με το ζόρι. Χρειάζεται λίγο ή πολύ κάποιου βαθμού λαική συναίνεση.

Ο λόγος του Πούτιν και γενικά της ρωσικής εξωτερικής πολιτικής έχει κάτι από αντιαμερικάνικο αντιιμπεριαλισμό. Επίσης τότε συγκρότηση συμμαχίας με Ιαπωνία, τώρα η Ρωσία συγκροτεί άξονα συμμαχίας με Κίνα
( με τη θεσμική μορφή του Συμφώνου της Σαγκάης που ιδρύθυκε το 2001 και συμπεριλαμβάνονται επίσης Καζακστάν, Ουζμπεκιστάν, Τατζικιστάν και Κυργυστάν. Και προσκείμενες και παρατηρητές  και ίσως μελλοντικά μέλη Ιράν, Πακιστάν).
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η πολιτική πρακτική της Ρωσίας θυμίζει κάπως τον τότε ναζισμό.
κάτσε τώρα γιατί πας να μας τρελλάνεις.
η πολιτική των Ηνωμένων πολιτειών μετά το 90 τι ακριβώς θυμίζει;

αυτό το εάν δεν συμμορφωθείς θα σου "επιβάλλω" την ειρήνη μου σε τι ακριβώς προσομοιάζει;
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Η πολιτική πρακτική της Ρωσίας θυμίζει κάπως τον τότε ναζισμό. Επίσης υπάρχουν όλες οι συνθήκες που υπήρχαν και τότε ( διεθνής οικονομική κρίση κλπ.)
η ναζιστική Γερμανία εμφανιζόνταν ως η αντι-αγγλική αντι-ιμπεριαλιστική δύναμη και ήταν πιο συμπαθής γενικά τότε στους λαούς από όσο σήμερα νομίζουμε εκ των υστέρων.
Ρουμανία,βαλτικές δημοκρατίες, Ουγγαρία, Βουλγαρία, Ελλάδα εμφανώς και Ισπανία, Πορτογαλία, Σουηδία, Δανία, Ολλανδία,Τουρκία πιο υπόρρητα ήταν φιλοναζιστικές χώρες. Οι κυβερνήσεις τους βέβαια αλλά ως γνωστόν μια κυβέρνηση δε στέκεται μόνο με το ζόρι. Χρειάζεται λίγο ή πολύ κάποιου βαθμού λαική συναίνεση.

Ο λόγος του Πούτιν και γενικά της ρωσικής εξωτερικής πολιτικής έχει κάτι από αντιαμερικάνικο αντιιμπεριαλισμό. Επίσης τότε συγκρότηση συμμαχίας με Ιαπωνία, τώρα η Ρωσία συγκροτεί άξονα συμμαχίας με Κίνα
( με τη θεσμική μορφή του Συμφώνου της Σαγκάης που ιδρύθυκε το 2001 και συμπεριλαμβάνονται επίσης Καζακστάν, Ουζμπεκιστάν, Τατζικιστάν και Κυργυστάν. Και προσκείμενες και παρατηρητές  και ίσως μελλοντικά μέλη Ιράν, Πακιστάν).

Καλα κανει η Ρωσια και ειναι κοντρα στην Αμερικη.

Και εμεις αντιαμερικανικος ειμαστε σαν λαος.Απλα το θεμα ειναι ποτε θα παμε ολο και πιο πολυ με την Ρωσια παρα να γλυφουμε ολη την ωρα την Αμερικη.
 

Επισκέπτης
Η πολιτική πρακτική της Ρωσίας θυμίζει κάπως τον τότε ναζισμό. Επίσης υπάρχουν όλες οι συνθήκες που υπήρχαν και τότε ( διεθνής οικονομική κρίση κλπ.)
η ναζιστική Γερμανία εμφανιζόνταν ως η αντι-αγγλική αντι-ιμπεριαλιστική δύναμη και ήταν πιο συμπαθής γενικά τότε στους λαούς από όσο σήμερα νομίζουμε εκ των υστέρων.
Ρουμανία,βαλτικές δημοκρατίες, Ουγγαρία, Βουλγαρία, Ελλάδα εμφανώς και Ισπανία, Πορτογαλία, Σουηδία, Δανία, Ολλανδία,Τουρκία πιο υπόρρητα ήταν φιλοναζιστικές χώρες. Οι κυβερνήσεις τους βέβαια αλλά ως γνωστόν μια κυβέρνηση δε στέκεται μόνο με το ζόρι. Χρειάζεται λίγο ή πολύ κάποιου βαθμού λαική συναίνεση.

Ο λόγος του Πούτιν και γενικά της ρωσικής εξωτερικής πολιτικής έχει κάτι από αντιαμερικάνικο αντιιμπεριαλισμό. Επίσης τότε συγκρότηση συμμαχίας με Ιαπωνία, τώρα η Ρωσία συγκροτεί άξονα συμμαχίας με Κίνα
( με τη θεσμική μορφή του Συμφώνου της Σαγκάης που ιδρύθυκε το 2001 και συμπεριλαμβάνονται επίσης Καζακστάν, Ουζμπεκιστάν, Τατζικιστάν και Κυργυστάν. Και προσκείμενες και παρατηρητές  και ίσως μελλοντικά μέλη Ιράν, Πακιστάν).
Το ευλογο συμπερασμα οποιου διαβασει το παραπανω ειναι οτι η Ρωσια σημερα αποτελει απειλη για την παγκοσμια ειρηνη,αντιστοιχη με αυτην την ναζιστικης Γερμανιας στην δεκαετια του 1930 και(υπορρητα)το ιδιο ανορθοδοξη και σκοταδιστικη.Σιγουρα η Ρωσια παιζει το δικο της ιμπεριαλιστικο παιχνιδι και με την ενεργειακη της πολιτικη εχει προσεταιρισθει χωρες που ηταν απο πριν το 1917 τμημα της επικρατειας της Τσαρικης Ρωσιας και αργοτερα της ΕΣΣΔ.Απο εκει ομως μεχρι να αποτελεσει κατι αντιστοιχο της Χιτλερικης Γερμανιας,που δεν εμεινε στην Ιστορια για τις οποιες συμπαθειες συγκεντρωνε στα '30s αλλα για την σφαγη του Β' Π.Π. υπαρχει μεγαλη αποσταση.Για την ωρα η Ρωσια"αμυνεται"στις προσπαθειες των Αμερικανων να την περικυκλωσουν πολιτικα(Βλεπε αποπειρα ενταξης της Ουκρανιας στο ΝΑΤΟ,συνασκησεις Γεωργιανων και Αμερικανων,αντιπυραυλικη ασπιδα στην Τσεχια και Πολωνια).

Η πολιτικη πρακτικη της Ρωσιας ειναι να ανασυστησει τον"φυσικο χωρο"της Ρωσικης-Σοβιετικης Αυτοκρατοριας,και να γινει,μεσω της ενεργειακης πολιτικης της,"απαραιτητος"και"αναγκαιος"εταιρος των Δυτικο-Ευρωπαιων.Κυριως αυτων γιατι η Ρωσια-Σοβιετια"βλεπει"παραδοσιακα πολυ περισσοτερο προς την Ευρωπη παρα προς την Ασια.Προσφατα η Gazprom προτεινε στην Λιβυη την κατασκευη Μεσογειακου αγωγου προς το Ευρωπαικο Εδαφος και εχουν γινει επισης σοβαρα ενεργειακα κονε με την Βενεζουελα,οι δε συμφωνιες με τις πρωην Σοβιετικες δημοκρατιες που αναφερεις φαινεται να ξωπεταζουν οριστικα τους Αμερικανους απο την Κεντρικη Ασια.

Οταν λεω"ανασυσταση του φυσικου χωρου"δεν εννοω αλλαγη συνορων(πολυ σημαντικο αυτο),το πολυ η ολη φαση να καταληξει σε μια πολυ χαλαρη συνομοσπονδια,αυτοκρατορικης υφης που θα συγκεντρωνει τις πρωην Σοβιετικες Κεντρασιατικες Δημοκρατιες με την Μοσχα σαν επικεντρο.






 

Επισκέπτης
Και για τον"Πολεμο της Παπιας"τωρα:Fethry εχεις μια παρουσια στο site με την οποια διαφωνω μερικες φορες στα επιχειρηματα της και,κυριως,στην εριστικη(για αρκετους)μεθοδολογια αλλα τελος παντων αυτη ειναι η δικια σου παρουσια και ξεχωριζει.Υπαρχουν ατομα μεσα στο site που συχαινομαι να βλεπω τα post τους,(και αυτο ανεξαρτητα του αν εκφερουν σωστη η λαθος αποψη,απλα τους εχω εκτιμησει ως ΜΕΓΙΣΤΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ)αλλα αυτο δεν ισχυει για σενα.

Μην κανεις την ΜΑΛΑΚΙΑ να εγκαταλειψεις το"καμενο"(συμφωνα με τον Straight)nick σου σε καμμια περιπτωση,και το ιδιο ισχυει βεβαια για ολους εδω μεσα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και για τον"Πολεμο της Παπιας"τωρα:Fethry εχεις μια παρουσια στο site με την οποια διαφωνω μερικες φορες στα επιχειρηματα της και,κυριως,στην εριστικη(για αρκετους)μεθοδολογια αλλα τελος παντων αυτη ειναι η δικια σου παρουσια και ξεχωριζει.Υπαρχουν ατομα μεσα στο site που συχαινομαι να βλεπω τα post τους,(και αυτο ανεξαρτητα του αν εκφερουν σωστη η λαθος αποψη,απλα τους εχω εκτιμησει ως ΜΕΓΙΣΤΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ)αλλα αυτο δεν ισχυει για σενα.

Μην κανεις την ΜΑΛΑΚΙΑ να εγκαταλειψεις το"καμενο"(συμφωνα με τον Straight)nick σου σε καμμια περιπτωση,και το ιδιο ισχυει βεβαια για ολους εδω μεσα.
ο φέθρυ ανακάλυψε στα γεράματα ένα χώρο όπου μπορεί να βγάζει τις εμμονές του και τα κόμπλεξ του ελεύθερα.
Δεν είναι κακό....
Αρκεί να μην κάνει διαρκώς σε όλο τον κόσμο τα νεύρα τσατάλια..........
 

Επισκέπτης
ο φέθρυ ανακάλυψε στα γεράματα ένα χώρο όπου μπορεί να βγάζει τις εμμονές του και τα κόμπλεξ του ελεύθερα.
Δεν είναι κακό....
Αρκεί να μην κάνει διαρκώς σε όλο τον κόσμο τα νεύρα τσατάλια..........
O Fethry θα ηταν το"ιδανικο"alter ego σου αν δεν ειχατε πλακωθει τοσο ασχημα.

Η εικονα που υπαρχει ειναι ο παπιας εναντιον ολων,και ολοι να του επιτιθενται επιμονα,προσωπικα,ανορθολογικα.

Κριμα,για μενα ειναι πολυ χρησιμη η"εριστικη"παρουσια του και η"αιρετικη"εως και(χωρις εισαγωγικα)προκλητικη μερικες φορες επιχειρηματολογια του.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom