Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ο κλασσικος παπιας
οποτε μπαινει γαμιουνται ολα
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Αφού μιλάει και ο ένας εκ των τριών υβριστών του τσατ (και όχι μόνον του τσατ) για θρεντ που γαμιούνται, ενώ ΠΟΤΕ δεν έχει ανοίξει το στοματάκι του να μας πει μια άποψη, εύγε!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: Για κάποιο λόγο που δεν αντιλαμβάνεσαι :2funny: για αυτούς αυτά είναι έγκυρες πηγές. Φέρε τα δικά σου στοιχεία και πηγές να τα αντιπαραβάλεις αφού αμφισβητείς, να το ξαναπώ, όπως
[move]ο
            λ
                        ο
                                  ι [/move]
οι άνθρωποι. Να μην επαναλάβουμε τα λόγια του anal hunter γιατί προφανώς ο άνθρωπος μόλις γύρισε από διακοπές στο Αγ. Όρος.

Ατράνταχτο επιχείρημα.
Με κατατσάκισες τώρα!                      :jerking:

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Αφού μιλάει και ο ένας εκ των τριών υβριστών του τσατ (και όχι μόνον του τσατ) για θρεντ που γαμιούνται, ενώ ΠΟΤΕ δεν έχει ανοίξει το στοματάκι του να μας πει μια άποψη, εύγε!

αν ανοιξεις τα ματια σου και καμια φορα θ αδεις οτι λεω
ναι υβριστες των τσατ και σου χω πει τον λογο κιολας
σχετικο θρεντ με σερβια
οσο και ν ακουραζεις τον κοσμο δεν θα βγαλεις τιποτα
μονο θα σε δουλευουν οπως σου χρειαζεται δλδ
τελος σπαμ παπια
προχωρα παρακατω
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Κύριοι, συνεχίστε μόνοι σας να κάνετε καλό στην υπόθεση που όλοι βλέπουμε πόσο σας καίει.
Δεν θα ασχοληθώ άλλο.
Σας συγχαίρω, απλά.          :jerking:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Μετά θα ψάχνονται κάποιοι:
Μωρε ποιος φταίει που γαμιούνται όλα τα τόπικς;

Φέθρυ...
Από καθαρά μεθοδολογική άποψη, όταν θέλεις να αμφισβητήσεις τις πηγές κάποιου, παραθέτεις εσύ πηγές κατά μαχητό τεκμήριο πιο αξιόπιστες...
Δεν ζητάς από αυτόν που υποστήριξε μια θέση βάσει κάποιων πηγών να σου βρει και την αντίθετη άποψη..
Σε συνδυασμό με την τάση σου να αποδίδεις στους άλλους θέσεις που θα ήθελες εσύ να έχουν για να τους την πεις πιο εύκολα, αυτές οι αρετές σου δυσχεραίνουν ουσιωδώς κάθε προσπάθεια ουσιαστικού διαλόγου...
Δεν λέω ότι φταις εσύ που τα θρεντς που συμμετέχεις καταλήγουν σε ατελειώτα μπαν, μιούτ και γουώρντ...
Αλλά κάνε λίγη αυτοκριτική...
Δεν φταίνε για όλα οι άλλοι...
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Φέθρυ...
Από καθαρά μεθοδολογική άποψη, όταν θέλεις να αμφισβητήσεις τις πηγές κάποιου, παραθέτεις εσύ πηγές κατά μαχητό τεκμήριο πιο αξιόπιστες...
Δεν ζητάς από αυτόν που υποστήριξε μια θέση βάσει κάποιων πηγών να σου βρει και την αντίθετη άποψη..
Σε συνδυασμό με την τάση σου να αποδίδεις στους άλλους θέσεις που θα ήθελες εσύ να έχουν για να τους την πεις πιο εύκολα, αυτές οι αρετές σου δυσχεραίνουν ουσιωδώς κάθε προσπάθεια ουσιαστικού διαλόγου...
Δεν λέω ότι φταις εσύ που τα θρεντς που συμμετέχεις καταλήγουν σε ατελειώτα μπαν, μιούτ και γουώρντ...
Αλλά κάνε λίγη αυτοκριτική...
Δεν φταίνε για όλα οι άλλοι...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: (<- είναι από τα προηγούμενα βιντεάκια)

Ολόσωστος ο str81977...
;)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Φέθρυ...
Από καθαρά μεθοδολογική άποψη, όταν θέλεις να αμφισβητήσεις τις πηγές κάποιου, παραθέτεις εσύ πηγές κατά μαχητό τεκμήριο πιο αξιόπιστες...
Δεν ζητάς από αυτόν που υποστήριξε μια θέση βάσει κάποιων πηγών να σου βρει και την αντίθετη άποψη..
Σε συνδυασμό με την τάση σου να αποδίδεις στους άλλους θέσεις που θα ήθελες εσύ να έχουν για να τους την πεις πιο εύκολα, αυτές οι αρετές σου δυσχεραίνουν ουσιωδώς κάθε προσπάθεια ουσιαστικού διαλόγου...
Δεν λέω ότι φταις εσύ που τα θρεντς που συμμετέχεις καταλήγουν σε ατελειώτα μπαν, μιούτ και γουώρντ...
Αλλά κάνε λίγη αυτοκριτική...
Δεν φταίνε για όλα οι άλλοι...


Μα ΔΕΝ έχω στοιχεία για την υπόθεση και ζητάω να μάθω.
Δεν άνοιξα εγώ το τόπικ.
Και όταν κάποιος μου καταγγέλλει κάτι, δεν θα πάρω στα σοβαρά τις πηγές του αν είναι απο το ΣΤΟΧΟ ή απο παρόμοιες εφημερίδες και μπλογκς.

Όσο για τα μιουταρίσματα που λες (και καμώνεσαι πως δεν βλέπεις την αγέλη απο απόλυτο, stranger κλπ) που ΠΟΤΕ δεν συνεισφέρουν ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΠΟΨΗ στη συζήτηση παρά μόνο γρυλλίζουν), δεν είμαι εγώ αυτός που εξεστόμισε τη φράση "γαμώ το μουνί που σε πέταγε" και τώρα επαίρεται γι αυτήν, όντας ξεμιουταρισμένος εντός δώδεκα ωρών.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Μια τελευταια διαπιστωση.....ιστορικα αποδεδειγμενο...ολοι οι ΥΠΕΡπατριωτες σε ΟΛΑ τα κρατη ειχαν ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ προβλημα....αλλους τους ειχαν βιασει μικρους,αλλοι ηταν καραγκει....(υπαρχουν και εγχωρια παραδειγματα οπως π.χ ο αρχηγος της ΧΑ)

επειδη βλεπω μια προκλητικη διαθεση τυπε να σου θυμησω οτι στον εμφυλιο δεν φανηκε κατι τετοιο ;)
νομιζω καταλαβες τι εννοω
οσο για τους γκευ που λες
δεν ειναι καλο να ειμαστε φασιστες και ρατσιστες με αυτους
πρεπει να σεβομαστε τις επιλογες τους και οχι ν ατους <<ξεφωνιζουμε>> οποιοι και αν ειναι ;)
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
H δασκάλα μαθαίνει ελληνικά στα παιδάκια της μειονότητας εκτός προγράμματος.
Σε όσα θέλουν οι δικοί τους και τα ίδια.


To έχω ποστάρει από το Φλεβάρη το θέμα. δεν το έμαθα χθες.

[glow=red,2,300]Θα ξεστραβωθείς να διαβάσεις επιτέλους?[/glow]

Kαι το κόμμα που το ανέδειξε ο Στόχος το κράζει.
βλέπε εδώ:
Eπι της ουσίας έχεις να πεις κάτι τελικά λοιπόν?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Μα ΔΕΝ έχω στοιχεία για την υπόθεση και ζητάω να μάθω.
Δεν άνοιξα εγώ το τόπικ.
Και όταν κάποιος μου καταγγέλλει κάτι, δεν θα πάρω στα σοβαρά τις πηγές του αν είναι απο το ΣΤΟΧΟ ή απο παρόμοιες εφημερίδες και μπλογκς.

Όσο για τα μιουταρίσματα που λες (και καμώνεσαι πως δεν βλέπεις την αγέλη απο απόλυτο, stranger κλπ) που ΠΟΤΕ δεν συνεισφέρουν ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΠΟΨΗ στη συζήτηση παρά μόνο γρυλλίζουν), δεν είμαι εγώ αυτός που εξεστόμισε τη φράση "γαμώ το μουνί που σε πέταγε" και τώρα επαίρεται γι αυτήν, όντας ξεμιουταρισμένος εντός δώδεκα ωρών.

στην αγελη υπαρχουν κατι τυποι σαν εσενα
απαντω γιατι μιλησες για μενα
να μαθεις να μην λες ψεματα
οσο αυτα που λεει ο τυπος εχει δικιο
οπου γραφεις γινεται χαμος,και ποσοι ειναι αυτοι που δεν θελουν να ασχοληθουν ναξερες
τι πμ πεφτει να δεις
ολοι συμφωνουν οτι δεν εχεις λογο υπαρξης εδω παρα μονο για διαφωνια και καυγα
οπως και το αβαταρ σου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν είμαι εγώ αυτός που εξεστόμισε τη φράση "γαμώ το μουνί που σε πέταγε" και τώρα επαίρεται γι αυτήν, όντας ξεμιουταρισμένος εντός δώδεκα ωρών.

[youtube=425,350]3AFb46lYWFQ[/youtube]
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
στην αγελη υπαρχουν κατι τυποι σαν εσενα
απαντω γιατι μιλησες για μενα
να μαθεις να μην λες ψεματα
οσο αυτα που λεει ο τυπος εχει δικιο
οπου γραφεις γινεται χαμος,και ποσοι ειναι αυτοι που δεν θελουν να ασχοληθουν ναξερες
τι πμ πεφτει να δεις
ολοι συμφωνουν οτι δεν εχεις λογο υπαρξης εδω παρα μονο για διαφωνια και καυγα
οπως και το αβαταρ σου

Μην του λες τέτοια και φύγει!
Δίνει άλλο νόημα στις συζητήσεις! Εγώ προσωπικά γελάω πολύ άμα φύγει ο φέρθι τι θα κάνω μετά;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Kαι το κόμμα που το ανέδειξε ο Στόχος το κράζει.
βλέπε εδώ:
Eπι της ουσίας έχεις να πεις κάτι τελικά λοιπόν?

Δεν είμαι υποχρεωμένος να ξέρω απ έξω όλη τη βιβλιογραφία σου στο φόρουμ.

Και δεν μου φαίνεται αντικειμενικό και αξιόπιστο το δημοσίευμα μιας σελίδας που έχει ως προμετωπίδα "τα ορφανά του Μαρξ" και είναι εμφανές τι -πολιτικό- καπνό φουμάρει.

Το κατάλαβες ή να το κάνω spelling;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
θα αργησουν πολυ ακομη τα μπινελικια?
αντε νυσταξαμε θελουμε να παμε και για υπνο  :rockon:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Ξεκαρφωτο αλλα εγω γιατι εγινα Warned?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Δεν είμαι υποχρεωμένος να ξέρω απ έξω όλη τη βιβλιογραφία σου στο φόρουμ.

Και δεν μου φαίνεται αντικειμενικό και αξιόπιστο το δημοσίευμα μιας σελίδας που έχει ως προμετωπίδα "τα ορφανά του Μαρξ" και είναι εμφανές τι -πολιτικό- καπνό φουμάρει.

Το κατάλαβες ή να το κάνω spelling;

Ο Στόχος βρίζει το κόμμα που το ανέδειξε
κατάλαβες ή να κάνω και κακα?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
<<απολυτο αρσενικο>>....ποσο χρονων εισαι; πανω απο 70 για να ξερεις τι εγινε στον εμφυλιο...με τους γκει δεν εχω τιποτα...αλλα με τους γκει που το παιζουν απολυτα αρσενικα...ναι τα εχω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom