Νέα

Απαράδεκτη φωτογραφία με νεοσύλλεκτους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cretan_nudist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 513
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Οταν εχουμε να κανουμε με ομαδα πολλων ατομων και μαλιστα γυφτων που ενοχλουν, κανουμε το μαλακα. Διοτι δεν ειμαστε σιγουροι αν οι παρεβρισκομενοι μας συνδραμουν.  Αν ειναι 2 ως 3 αναλογα και τι ατομα, κλωτσια στ΄αρχιδια και μπουκετο στη μυτη ή στα μελιγκια χωρις κουβεντα. Αν πεσει ο πρωτος, οι αλλοι 99% θα αρκεστουν σε φωνες, θα κωλοσουν και δεν θα κανουν κινηση.

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ειπαμε η αστυνομια σας μπουζουριαζει ολους
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Παιδια κακα τα ψεματα! Δεν νοιαζεται ο κοσμος. Εγω εχω δει πακιστανο με την πουτσα καβλωμενη να κανει κολλητηρι σε ανηλικη με σορτσακι. Δηλαδη ειχε κολλησει πανω στον κωλο της πολυ προκλητικα. Και γυρω ηταν ανθρωποι ηλικιας 50+ και δεν ελεγαν τιποτα. Αμα τον αρπαζα απο το σβερκο και τον πεταγα εξω απ το τραμ, τοτε ναι θα μιλαγαν! Θα με ελεγαν χρυσαυγιτη! Οι γονεις αυτων των ανθρωπων, οι παππουδες μας, δεν θα επετρεπαν τετοιες συμπεριφορες, θα γινοταν χαμος! Αλλα τα παιδια τους, οι γονεις μας, κανουν μοκο. Αυτη ειναι η γενια που παραστρατησε και κατεστρεψε την Ελλαδα!

Θα με ρωτησε καποιος πονηρος: Και εσυ γιατι δεν εκανες τιποτα; Θα εκανα, αν ηξερα οτι η κοινωνια εγκρινει την πραξη μου. Οταν η κοινωνια επικροτει το αδικο, και καταδικαζει το δικαιο, μου δενει τα χερια. Πρωτα χαλασε η κοινωνια, μετα το κρατος.
τι ειναι αυτα που γραφεις ρε νουμερο.ελεος.πιο τιποτενιο χεστη απο σενα δεν πιστευω να εχει για μελος το σάιτ.αν δεν επεμβεις εσυ που εισαι πιο νεος ποιος θα επεμβει βρε ντροπη του λαου?δεν το χωραει ο νους μου που πιστευεις οτι θα σε αποδοκιμαζε ο κοσμος για μια καλη πραξη.ουστ ρε βλημα.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.282
Like
384
Πόντοι
36
Αμα ήταν ναυτικο θα τους τρεχανε τορπιλακατο δωδεκανησα 12 μηνες (δυστυχώς μόνο παλια ήταν 21) να πνίγονται και να λαδώνουν μηχανές μεχρι το λάδι να φτασει στο σκατο τους. Τώρα εκαι που είναι το πολυ τεθωρακισμενα ή σκοπια στην παραμεθόριο που μαλλον χαρη θα τους κανεις.....
εδω και χρονια ναυτες δεν παιρνουν μεταθεση για πλοιο....
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
4
Like
1.326
Πόντοι
216
Παιδια κακα τα ψεματα! Δεν νοιαζεται ο κοσμος. Εγω εχω δει πακιστανο με την πουτσα καβλωμενη να κανει κολλητηρι σε ανηλικη με σορτσακι. Δηλαδη ειχε κολλησει πανω στον κωλο της πολυ προκλητικα. Και γυρω ηταν ανθρωποι ηλικιας 50+ και δεν ελεγαν τιποτα. Αμα τον αρπαζα απο το σβερκο και τον πεταγα εξω απ το τραμ, τοτε ναι θα μιλαγαν! Θα με ελεγαν χρυσαυγιτη! Οι γονεις αυτων των ανθρωπων, οι παππουδες μας, δεν θα επετρεπαν τετοιες συμπεριφορες, θα γινοταν χαμος! Αλλα τα παιδια τους, οι γονεις μας, κανουν μοκο. Αυτη ειναι η γενια που παραστρατησε και κατεστρεψε την Ελλαδα!

Θα με ρωτησε καποιος πονηρος: Και εσυ γιατι δεν εκανες τιποτα; Θα εκανα, αν ηξερα οτι η κοινωνια εγκρινει την πραξη μου. Οταν η κοινωνια επικροτει το αδικο, και καταδικαζει το δικαιο, μου δενει τα χερια. Πρωτα χαλασε η κοινωνια, μετα το κρατος.

Και στα δικά μας τύπε!!!

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Παιδια κακα τα ψεματα! Δεν νοιαζεται ο κοσμος. Εγω εχω δει πακιστανο με την πουτσα καβλωμενη να κανει κολλητηρι σε ανηλικη με σορτσακι. Δηλαδη ειχε κολλησει πανω στον κωλο της πολυ προκλητικα. Και γυρω ηταν ανθρωποι ηλικιας 50+ και δεν ελεγαν τιποτα. Αμα τον αρπαζα απο το σβερκο και τον πεταγα εξω απ το τραμ, τοτε ναι θα μιλαγαν! Θα με ελεγαν χρυσαυγιτη! Οι γονεις αυτων των ανθρωπων, οι παππουδες μας, δεν θα επετρεπαν τετοιες συμπεριφορες, θα γινοταν χαμος! Αλλα τα παιδια τους, οι γονεις μας, κανουν μοκο. Αυτη ειναι η γενια που παραστρατησε και κατεστρεψε την Ελλαδα!

Θα με ρωτησε καποιος πονηρος: Και εσυ γιατι δεν εκανες τιποτα; Θα εκανα, αν ηξερα οτι η κοινωνια εγκρινει την πραξη μου. Οταν η κοινωνια επικροτει το αδικο, και καταδικαζει το δικαιο, μου δενει τα χερια. Πρωτα χαλασε η κοινωνια, μετα το κρατος.
Πριν 2xρονια βραδυ,εξω απο μεγαλο σ.μαρκετ σε παρκινγκ'παρατηρησα 2πακι να παρενοxλουν μια κοπελα.Κ'να την φερνουν σε δυσκολη θεση.Καθως μπηκα στο σκηνικο,ενστικτωδως τους zητησα το λογο.Στην αρxη δεν εκαναν πισω.Τοτε αρxισα να τους φωναzω,κ τους απειλησα με οτι βρηκα μπροστα μ.Δηλαδη με τα κουτακια απ τις κονσερβες.Βλεποντας οτι ειxα αγριες διαθεσεις.Καποια στιγμη το εβαλαν στα ποδια.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Θα με ρωτησε καποιος πονηρος: Και εσυ γιατι δεν εκανες τιποτα; Θα εκανα, αν ηξερα οτι η κοινωνια εγκρινει την πραξη μου.
τύπε μπορει και το ανηλικο να μη την ενεκρινε,να σου πέταγε κανα "τι σε νοιαζει ρε φασιστα" και να μενες μαλάκας :grin:  σα την άλλη τη καρια με τον σεκιουριτα και τον αράπη στο μετρό
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Το παιδι δεν ζηταγε βοηθεια γιατι ντρεποταν.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ειπαμε η αστυνομια σας μπουζουριαζει ολους

Αν παίζει έλληνας και οι άλλοι είναι γύφτοι ή μαυριδεροί λάθροι
παίζει να ... μπουζουριάσει μόνο τον έλληνα η ελληνική αστυνομία !
Ακόμη κι αν είναι το θύμα ο ελληνας.
Οι άλλοι (γύφτοι) ανήκουν σε "ευαίσθητη κοινωνική ομάδα".

Με τους άλλους φοβάται το ΣΥΡΙΖΑ, τις ΜΚΟ, τις Τατιάνες κτλ
 

Geo12S

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
145
Like
16
Πόντοι
1
το διαβασα κ διαφωνω καθετα.

Εαν δηλαδη το συμβολο που θα εκανε ενας Ελληνας φανταρος ηταν η Ναζιστικη Σβαστικα η το Τουρκικο συμβολο θα ηταν ΟΚ?
Μου φαινεται στο ονομα καποιας νοσηρης δημοκρατιας καταργουμε την εννοια του Ελληνα στρατιωτη. Λιγο υπερηφανεια στη Σημαια μας κ στις αξιες μας δεν θα εβλαπτε.Μπερδεψαμε τον Λαικισμο με τον Εθνικισμο.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.197
Like
1.726
Πόντοι
216
Υπαρχει και η αλλη οψη του νομισματος:
Οταν βλεπεις κατι 14χρονα να ντυνονται και φερονται σα να ειναι οι τελευταιες πουτανες λογικο ειναι ο πακης και ο καθε πακης να θελει να ξεφορτωσει τα χοντραδια, δε κοιταει το μουσλιμι αν ειναι ανηλικη η αλλη.. Τα πιτσιρικια εχουν ξεφυγει μιμουμενα κυριως τις μαναδες τους και τις φιλες τους. Οταν το κοριτσι βεβαια δεν προκαλει δε μιλαμε, εκει μαζι σου σπασ' τον στο ξυλο.
Ομως οταν ο πατερας δε ριχνει καμια σφαλιαρα στην κορη που βγαινει απ' το σπιτι με το σορτσακι ανεβασμενο στον κωλο για να μη στεναχωρησουμε το μουλικο τι περιμενετε να γινει;
Ολα ξεκινουν απ' το σπιτι και τους πατεραδες που κανουν οτι δε βλεπουν τι γινεται.
Ξερω πολλους μαλακες που φοβουνται να επιβληθουν στις κορες τους γιατι ετρωγαν παντοφλα απ' τη γυναικα τους.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Σε 10-20 χρονια αυτοι οι ελληνες πολιτες θα ζητησουν δικαιωματα μειονοτητας, ποσοστοσεις σε αστυνομια, στρατο, κυβερνηση, οπως στη ΦΥΡΟΜ.
Ξέχασε το,μειονότητα από οικονομικούς μετανάστες δεν υπάρχει. Η μειονότητα είναι άλλο πράγμα...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Μακαρι να διαψευστω.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
το διαβασα κ διαφωνω καθετα.

Εαν δηλαδη το συμβολο που θα εκανε ενας Ελληνας φανταρος ηταν η Ναζιστικη Σβαστικα η το Τουρκικο συμβολο θα ηταν ΟΚ?
Μου φαινεται στο ονομα καποιας νοσηρης δημοκρατιας καταργουμε την εννοια του Ελληνα στρατιωτη. Λιγο υπερηφανεια στη Σημαια μας κ στις αξιες μας δεν θα εβλαπτε.Μπερδεψαμε τον Λαικισμο με τον Εθνικισμο.

Μα ο στρατός δεν είναι ένας φιλειρηνικός χώρος όπου πρυτανεύει η ευγενία και η δημοκρατία. Θέλει εθνικισμό,πατριωτισμό, στραυτογκαυλωση και όλα τα σχετικά. Ένας ακροδεξιός παθιάζεται με την χωρα του, το βλέπει πιο σοβαρά από έναν που απλά μπηκε να κάνει θητεία και να φύγει.
Αυτος με τον ναζιστικό χαιρετισμό σου δείχνει ότι έχει πάθος για την πατρίδα.
Αυτος με το τουρκικο σήμα σου δείχνει ότι δεν σέβεται την πατρίδα και την έχει γραμμένη στα @@ του.



 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
364
Πόντοι
5.795
επειδή γράφοντε πολλά για τους γύφτους εδω  θα προσθέσω
θυμάστε ποτε νάχει δημιουργήσει εδω και χρόνια προβλήματα γύφτος στον στρατό???
πλην  καμμιας κοπανούλας και κανένα μπαφο παραπάνω??
2.μεγάλη σημασία στην γενική συμπεριφορά  των ρομα εκτος στρατού είναι η καταγωγή και η φάρα.
υπάρχουν γύφτοι που δεν πατανε κατσαρίδα.
μπορει πολλοί να ειναι αγράμματοι .αξεστοι άπλητοι άλλα οι περισσότεροι χριστιανοί ορθόδοξοι.
καμμια σχέση με το αλβαναριό πούχει καταφθάσει στην ελλάδα και με αυτα τα ζώα στην φωτογραφία
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
επειδή γράφοντε πολλά για τους γύφτους εδω  θα προσθέσω
θυμάστε ποτε νάχει δημιουργήσει εδω και χρόνια προβλήματα γύφτος στον στρατό???
πλην  καμμιας κοπανούλας και κανένα μπαφο παραπάνω??
2.μεγάλη σημασία στην γενική συμπεριφορά  των ρομα εκτος στρατού είναι η καταγωγή και η φάρα.
υπάρχουν γύφτοι που δεν πατανε κατσαρίδα.
μπορει πολλοί να ειναι αγράμματοι .αξεστοι άπλητοι άλλα οι περισσότεροι χριστιανοί ορθόδοξοι.
καμμια σχέση με το αλβαναριό πούχει καταφθάσει στην ελλάδα και με αυτα τα ζώα στην φωτογραφία

Πες ότι είσαι γύφτος ρε σκατιαρη και άσε τις μαλακίες!  :vomit: :vomit: :vomit:
Καταρχάς όλοι οι γύφτοι είναι βρωμιάρηδες και οι σάπιες συνοικίες τους εστίες μόλυνσης.  :vomit: :vomit: :vomit:
Δεν δέχονται με τίποτα να ενταχθούν στην κοινωνία και από ζώα να γίνουν πολιτισμένοι άνθρωποι, ούτε σχολειο δεν πάνε. Όλα αυτά έχουν σαν συνέπεια να μην αναγνωρίζουν νομους και κανόνες, να μην σέβονται τίποτα και να κάνουν ότι γουστάρουν, όπως γουστάρουν. Γαμάνε την χωρα στην φοροδιαφυγή, περνουν επιδοτήσεις από παντού και δεν πληρώνουν τίποτα. Τα παιδιά και οι γυναίκες είναι κυρίως κλεφτρόνια, πορτοφολάδες, τσαντάκηδες και τα λοιπά. Οι μεγαλύτεροι μπουκάρουν σε σπίτια για κλέψιμο, κάνουν διακίνηση ναρκωτικών, οπλων και γενικά η τάση τους στην εγκληματικότητα είναι τεραστια. Δεν υπάρχει Έλληνας που να μη του έχει κλέψει ένας γύφτος κάτι. Δεν υπάρχει πόλη για πόλη, χωριο για χωριο που να μη έχουν δημιουργήσει γύφτοι πρόβλημα! Και οποιος πάει να επιβάλει την ταξη βρίσκει και τον μπελά του! Πχ σε περιοχές όπως τα άνω λιόσια η αστυνομία δεν μπορεί να μπει μέσα, περνουν οι άνθρωποι τηλέφωνο το AT και τους λένε δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα!

Η γύφτοι είναι μια σάπια φάρα που το μονο που ξέρουν να κάνουν είναι να κλέβουν και να δημιουργούν προβλήματα! Δεν συμβάλουν στην κοινωνία σε τίποτα θετικό. Εάν εσύ βάζεις τους γύφτους πάνω από τους Αλβανούς ή είσαι γύφτος άρα αμόρφωτος ή αλλιώς οι Αλβανοί σου έχουν κάνει χουνέρια και σου έχουν μείνει.  :vomit: :vomit: :vomit:

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
επειδή γράφοντε πολλά για τους γύφτους εδω  θα προσθέσω
θυμάστε ποτε νάχει δημιουργήσει εδω και χρόνια προβλήματα γύφτος στον στρατό???
πλην  καμμιας κοπανούλας και κανένα μπαφο παραπάνω??
2.μεγάλη σημασία στην γενική συμπεριφορά  των ρομα εκτος στρατού είναι η καταγωγή και η φάρα.
υπάρχουν γύφτοι που δεν πατανε κατσαρίδα.
μπορει πολλοί να ειναι αγράμματοι .αξεστοι άπλητοι άλλα οι περισσότεροι χριστιανοί ορθόδοξοι.
καμμια σχέση με το αλβαναριό πούχει καταφθάσει στην ελλάδα και με αυτα τα ζώα στην φωτογραφία

Όντως είσαι γιούφτος? Τα μεγαλύτερα πουστόπαιδα δημιουργούν πάντα και παντού προβλήματα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom