Νέα

Απαράδεκτη φωτογραφία με νεοσύλλεκτους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cretan_nudist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 513
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
εσι κουραστικε εγκω ντεν κουραζομε μποτε
σου γκαμισω γκωλο ουλη μερα και νικτα!
:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

σε μακεροσο ρε καριολι!!!! σε μακεροσο και γκαμισω κωλο μαζι με τη μπουφαν! 

φιλε αλβανος εισαι ? που μενης ? μηπως ασχολησε με οικοδομηκα, πλακακια κι ετσι ?

 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Το πόσοι άρρωστοι και προβληματικοί υπάρχουν στην Ελληνική κοινωνία και κάνουν εδώ μέσα και επείδηξη της αρώστιάς τους είναι προφανές και θλιβερό...να χαίρονται οι κύριοι πολιτικοί και δημοσιογράφοι μας, την κοινωνία που έφτιαξαν !

Σε μερικές νύχτες την ισιώνουμε την κοινωνία τύπε.
Μη σκας .

Ακόμη και ... καλοκαιρινές νύχτες που είναι μικρές.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
364
Πόντοι
5.795
τάχω πάρει ειλικρινα με αυτά που γράψαν και ειλικρινά αμφιβάλω αν υπάρχει ελληνικός στρατός.
1αλβανοι φωτογραφίζονται σε  στρατοπεδο με ελληνικές στολές να χαιρετουν με το συμβολο της αλβανίας και με ελληνικό στολη
2.έλληνες φαντάροι κανουν σκοπια με κινητα με κάμερα στον έβρο και οι αξιωματικοι κανουν γαργάρα.
3.πολλοι γραψαν ε δεν κάναν τίποτε τα πιτσιρίκια φοβερό ....απο επιπληξη μέχρι κανένα εξάμηνο....
4.άλλος εγραψε το μονο θέμα που θάπρεπε να συζητιέται είναι αν θάρχονται οι τσάμηδες στην ελλάδα
5.άλλος έγραψε ότι απο την στιγμή που γεννιεσαι στην ελλάδα είσαι έλληνας και οχι πακιστανός και υπηρετείς στον στρατό
6.άλλος έγραψε οτι εαν δεν ηταν υποχρεωτική η θητεία δεν θα πήγενε ουτε για 6 μήνες εθελοντης
ειλικρινα απογοητεύτικα.....
με τέτοια καφρίλα ειλικρινα αμφιβαλω εαν υπάρχει ελληνικος στρατός και  φοβαμε ειλικρινά μην γίνει πόλεμος με την τουρκία,μας βλέπω όλους πρόσφυγες ιταλια  κλπ....
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
φιλε αλβανος εισαι ? που μενης ? μηπως ασχολησε με οικοδομηκα, πλακακια κι ετσι ?


Πατριωτάκι ... είσαι και δικός μου λες!
Μην μου πεις ότι πληρώνεις ΓΙΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ;;;
Με ενα κόφτη, μυστρί , τανάλια και πλατουάρ τα βαζεις μόνος σου.
Και κάνεις και το χαβαλέ σου.
Έχω φτιάξει καμιά 10ρια μπάνια μόνος μου τα τελευταία 5 χρόνια.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
φιλε αλβανος εισαι ? που μενης ? μηπως ασχολησε με οικοδομηκα, πλακακια κι ετσι ?

εγκω γκαμιας οκι φιλος
μενω σκολιο 10 γκρονια ιδια ταξι
σπαω μπλακακια και μπλακα με μαλακες
γκαμαω γκολους και μπουφαν
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

το κωλο τη κοπρος εκω κανει ντουνελ στο τεπελενι
κοπρος ινε γκεματος κυσια   :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:


σε κανένα φούρνο δουλεύει.

νε φουρνο εκω κανει γκολο σου! σου κονο ντιροπιτα και πιτα με κορταρι!!!!
ολα μεσα τα τελεις ποτανα!!!!  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Πατριωτάκι ... είσαι και δικός μου λες!
Μην μου πεις ότι πληρώνεις ΓΙΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ;;;
Με ενα κόφτη, μυστρί , τανάλια και πλατουάρ τα βαζεις μόνος σου.
Και κάνεις και το χαβαλέ σου.
Έχω φτιάξει καμιά 10ρια μπάνια μόνος μου τα τελευταία 5 χρόνια.

υπαργηγε το παιδι που εχω στο μαγαζι και κανη τις δουλιες τρακαρε με τη μηχανη κι εχω να παραδοσω δουλια. και νομιζω οτι ο φιλος εγραψε οτι ειναι απο κορινθια. νταξη μπορη να ειναι αλβανος αλλα ας μην ειμαστε και ρατσιστες μπορη να ειναι αλβανος αλλα κομουνιστης δεν ειναι ο ανθρωπος. ας παρη ενα μεροκαματο να κανη τη δουλια
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
364
Πόντοι
5.795
φανταστειται να γίνει πόλεμος με ενα 20 με 30 τα εκατό του στρατου σαν αυτους στην φωτογραφία.
πακιστανους,αφρικανους,αλβανους αφγανους συρους ελληνοποιημένους,γενημενους δηλαδή στην ελλάδα οπως έγραψε κάποιος.αφου γεννήθικαν στην ελλάδα είναι έλληνες
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.561
Κριτικές
4
Like
2.353
Πόντοι
506
μια φωτο του αδερφού του κασιδιαρη που χαιρετά ναζιστικά, (βαριέμαι να την βρω) αν δεν κάνω λάθος είναι στρατιωτικός, την θυμάται κανείς;
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
υπαργηγε το παιδι που εχω στο μαγαζι και κανη τις δουλιες τρακαρε με τη μηχανη κι εχω να παραδοσω δουλια. και νομιζω οτι ο φιλος εγραψε οτι ειναι απο κορινθια. νταξη μπορη να ειναι αλβανος αλλα ας μην ειμαστε και ρατσιστες μπορη να ειναι αλβανος αλλα κομουνιστης δεν ειναι ο ανθρωπος. ας παρη ενα μεροκαματο να κανη τη δουλια

τι μεροκαματο ρε πουστη? ντουελευεις αχμετ? αχμετ πολαει ντρογκια βγκαζει πολλα γιουρο, εκι σπιτια στο τιρανα, στο ατινα, κοσοβο, εκει Μ5, μ16, καλασνικοφα, ποτσα 25 τσεντιμετερ, γκαμαει και ντερνει αχμετ!  :s&m_3:


ειλικρινα απογοητεύτικα.....
με τέτοια καφρίλα ειλικρινα αμφιβαλω εαν υπάρχει ελληνικος στρατός και  φοβαμε ειλικρινά μην γίνει πόλεμος με την τουρκία,μας βλέπω όλους πρόσφυγες ιταλια  κλπ....
σε γκαμισο ρε πουστη κλαψομουνι, γκαμισο αυτια μιν ακουει, κοψει γκλοσα μι λεει αλλα μαλακια και μετα σου γκαμισω τη μπουφαν ρε καριολι!!!!  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

στη γκαμισω τη μπουφαν!!!  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
εγκω γκαμιας οκι φιλος
μενω σκολιο 10 γκρονια ιδια ταξι
σπαω μπλακακια και μπλακα με μαλακες
γκαμαω γκολους και μπουφαν
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

το κωλο τη κοπρος εκω κανει ντουνελ στο τεπελενι
κοπρος ινε γκεματος κυσια   :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:


νε φουρνο εκω κανει γκολο σου! σου κονο ντιροπιτα και πιτα με κορταρι!!!!
ολα μεσα τα τελεις ποτανα!!!!  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

τι με νιαζη τι γαμας ρε φιλε κι εγω γαμαω κολο αμα λαχη, εδω μιλαμε για μεροκαματο.
αλλα τι ασχολουμε κοπρας αλβανος εισαι, σιγα να μη σου δωσο και δουλια, αντε μαθε εληνικα ρε  :jerking:
καμια καλη αλβανιδα προς κορινθια μερια παιζη ? εχης καμια ακρη ? γιατι η πενταγιοτησα δε μου καθετε. τη στελνω πμ αλλα δεν απανταη :S :S
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
υπαργηγε το παιδι που εχω στο μαγαζι και κανη τις δουλιες τρακαρε με τη μηχανη κι εχω να παραδοσω δουλια. και νομιζω οτι ο φιλος εγραψε οτι ειναι απο κορινθια. νταξη μπορη να ειναι αλβανος αλλα ας μην ειμαστε και ρατσιστες μπορη να ειναι αλβανος αλλα κομουνιστης δεν ειναι ο ανθρωπος. ας παρη ενα μεροκαματο να κανη τη δουλια

Σίγουρα κουμμουνιστής ή πουτάνας γιός αναρχικός, είναι το χειρότερο.
Απλά για τα πλακάκια , σου λέω να τα βάζεις μόνος σου, για να είσαι σίγουρος.

Πρόσεχε τουλάχιστον τις κόλλες. Βάλε καμιά ντουροστίκ έξτρα πάουερ, φλέξ βέμπερ, μη σου βάλουν καμιά φτηνιάρα και τα πάρεις στο χέρι σε 3-4 χρόνια.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
μια φωτο του αδερφού του κασιδιαρη που χαιρετά ναζιστικά, (βαριέμαι να την βρω) αν δεν κάνω λάθος είναι στρατιωτικός, την θυμάται κανείς;

Θα μας ζαλίσεις τα αρχίδια τώρα με τους ναζιστικούς χαιρετισμούς ;
Ο ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΙΚΟΣ.

Άντε ... εκτός κι θες τίποτε σπέσιαλ για τον τάφο του αρχηγού σου του ανδρέα και του γεννηματά που φόρτωσε τα ασφαλιστικά ταμεία με 240.000 κουμμούνια που ΠΗΡΑΝ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΡΑΓΚΟ.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
τι με νιαζη τι γαμας ρε φιλε κι εγω γαμαω κολο αμα λαχη, εδω μιλαμε για μεροκαματο.
αλλα τι ασχολουμε κοπρας αλβανος εισαι, σιγα να μη σου δωσο και δουλια, αντε μαθε εληνικα ρε  :jerking:
καμια καλη αλβανιδα προς κορινθια μερια παιζη ? εχης καμια ακρη ? γιατι η πενταγιοτησα δε μου καθετε. τη στελνω πμ αλλα δεν απανταη :S :S

Ρε παπάρα σε τρολαρω και θα το συνέχιζα αλλα δεν άντεξα!

Καλά εγώ, κάνω πλακα, αλλα να μου πεις για ορθογραφία που 9 στις 10 λέξεις τις γραφεις λάθος?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.561
Κριτικές
4
Like
2.353
Πόντοι
506
Θα μας ζαλίσεις τα αρχίδια τώρα με τους ναζιστικούς χαιρετισμούς ;
Ο ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΙΚΟΣ.
εθνικοσοσιαλιστικός είναι, και εθνικοσοσιαλιστές αυτοί που υποστηρίζεις και ο μεταξάς αυτό ήταν, και εσύ αυτό είσαι, απλά δεν το παραδέχεσαι,δηλώνεις εθνικιστής όπου είναι το ίδιο και το αυτό...
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
τι μεροκαματο ρε πουστη? ντουελευεις αχμετ? αχμετ πολαει ντρογκια βγκαζει πολλα γιουρο, εκι σπιτια στο τιρανα, στο ατινα, κοσοβο, εκει Μ5, μ16, καλασνικοφα, ποτσα 25 τσεντιμετερ, γκαμαει και ντερνει αχμετ!



στη γκαμισω τη μπουφαν!!!  

οχι και πουστης κολοαλβανε. εγω ειμαι κολομπαρας, σκατοσπρωχτης που λενε στα μερη μου και σε :fuck1:
σιγα μην εχης και βιλα ρε  :jerking: σε κανα υπογιο στην αχαρνων μενης και δε μπορης να κλησης ματι απο τη φασαρια :2funny: :2funny:
καμια πουτανα αλβανιδα παιζει να μας φτιαξης ? να την πληρωσωμε αλλα να λεη :rockon: :rockon: :rockon:

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.840
Πόντοι
1.686
οχι και πουστης κολοαλβανε. εγω ειμαι κολομπαρας, σκατοσπρωχτης που λενε στα μερη μου και σε :fuck1:
σιγα μην εχης και βιλα ρε  :jerking: σε κανα υπογιο στην αχαρνων μενης και δε μπορης να κλησης ματι απο τη φασαρια :2funny: :2funny:
καμια πουτανα αλβανιδα παιζει να μας φτιαξης ? να την πληρωσωμε αλλα να λεη :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Κάνεις λάθος , ο Supermario είναι 100% έλληνας
όπως ο

http://[URL unfurl="true"]www.netschoolbook.gr/archaicart/marathon.jpg[/img[/URL]]

:headbang3: :headbang3:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
εθνικοσοσιαλιστικός είναι, και εθνικοσοσιαλιστές αυτοί που υποστηρίζεις και ο μεταξάς αυτό ήταν, και εσύ αυτό είσαι, απλά δεν το παραδέχεσαι,δηλώνεις εθνικιστής όπου είναι το ίδιο και το αυτό...


Και οι ΠΑΣΟΚτζήδες γαμιούνται όλοι.
Και το ΠΑΣΟΚ κατέστρεψε την Ελλάδα.
Και φυσικά γαμιέται.

Εφτιαξε ένα κράτος μπουρδέλο , που όλοι οι ΑΧΡΗΣΤΟΙ-ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΙ-ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ
παίρνουν χοντρά λεφτά από το δημόσιο, ενώ τους άξιζε μέχρι ένα πιάτο φασόλια για να μην ψοφήσουν κι αυτό για ανθρωπιστικούς λόγους, αφού πολύ τους πέφτει.

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΟΜΩΣ.
Ο Μεταξάς και οι Απριλιανοί θα είναι κουμμούνια
μπροστά σε αυτά που έρχονται.

ΤΟ ΕΑΤ-ΕΣΑ , θα είναι λύκειο ελληνίδων
μπροστά στους μελλοντικούς διαδόχους του!

Και η Γυάρος θα είναι 5* resort ....


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom