Νέα

Απαντάτε στις τσατσάδες όταν βγείτε; (και ήταν μάπα το καρπούζι)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Στην ερωτηση < Πως περασες αγορι μου ? >ενω δεν περασες καλα , τι λες ?

  • Καλα ηταν, λεω ( απο ευγενεια και φευγω)

    Ψήφοι: 42 29,4%
  • Τα λεω ολα καλα & ασχημα

    Ψήφοι: 40 28,0%
  • Την κραζω και φευγω ..Σταδιαλα

    Ψήφοι: 23 16,1%
  • Δεν απαντω ( απ τα νευρα μου )

    Ψήφοι: 17 11,9%
  • Δεν απαντω (γενικως γιατι ντρεπομαι)

    Ψήφοι: 13 9,1%
  • Στ αρχιδια μου τις γραφω τις τσατσαδες

    Ψήφοι: 39 27,3%
  • Αλλο (γραψε τι )

    Ψήφοι: 11 7,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    143

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
Ποιος τις γαμαει κ τις τσατσαδες εκεινη την ωρα..

Πιστεψε με μια ευγενικη και χαμογελαστη τσατσα κερδιζει πελατες λογου χαρακτηρα, και ας μην βλεπεται η πουτανα που λεει ο λογος...
Οι αλλες τσατσαδες που βριζουν λενε μαλακιες, πετανε σποντες και σε πρηζουν τα αρχιδια για να μπεις μεσα (οτι θα περασουμε τελεια κτλ κτλ.) μονο κακο κανουνε στους πελατες...και ας ειναι η πουτανα πορνοσταρ...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δεν απαντάω γιατί δεν έχει νόημα, απλά δεν ξααναπατάω.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Οποτε παω παντα λεω ενα "ευχαριστω πολυ και καλη συνεχεια"
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πιστεψε με μια ευγενικη και χαμογελαστη τσατσα κερδιζει πελατες λογου χαρακτηρα, και ας μην βλεπεται η πουτανα που λεει ο λογος...
Οι αλλες τσατσαδες που βριζουν λενε μαλακιες, πετανε σποντες και σε πρηζουν τα αρχιδια για να μπεις μεσα (οτι θα περασουμε τελεια κτλ κτλ.) μονο κακο κανουνε στους πελατες...και ας ειναι η πουτανα πορνοσταρ...
:thumbsup:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
έχει τύχει να τελειώσω μέσα σε ένα λεπτό (γιατί πιο πριν με είχε αφήσει μια άλλη στα κρύα του λουτρού αφού μου τον έπαιζε πόση ώρα) και όταν βγήκα η τσατσά μου είπε τελείωσες κιόλας ? έτσι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να φέρεις και τους φίλους σου..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
έχει τύχει να τελειώσω μέσα σε ένα λεπτό (γιατί πιο πριν με είχε αφήσει μια άλλη στα κρύα του λουτρού αφού μου τον έπαιζε πόση ώρα) και όταν βγήκα η τσατσά μου είπε τελείωσες κιόλας ? έτσι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να φέρεις και τους φίλους σου..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny:
θα σου βγει το ονομα μαν...οτι ξεροχυνεις γρηγορα σαν τον κοκκορα/// :grin:
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η τσατσα του 373 παντως ειναι μικρη και καυλα αλλα δεν δινει τιποτα...κριμα γιατι εχει super  :tits: :tits:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
oταν  πηδουσα κνιδου ειχα βρει τον μπελα μου με τον  τσατσουλι :2funny:με το μαλλι....του ειχε πει η ελενα για το εργαλειο και ολο στο δωματιο ηταν.. :2funny:ολο ανοιγε το κλιματισμο....κολιτσιδα ειχε γινει :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εαν ισχυει κερναω καφε :grin: :grin:
οχι δεν την γνωριζω την συγκεκριμενη...μη σε παρω κ στο λαιμο μου.... :grin: :grin:
εγω σε μια περσυ που της ειπα να μου κατσει,μου ειπε :εγω ειμαι γιαγια τωρα,δεν τα κανω αυτα.... :zfuck: :zfuck:...εφαγα ακυρο... :P
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
οχι δεν την γνωριζω την συγκεκριμενη...μη σε παρω κ στο λαιμο μου.... :grin: :grin:
εγω σε μια περσυ που της ειπα να μου κατσει,μου ειπε :εγω ειμαι γιαγια τωρα,δεν τα κανω αυτα.... :zfuck: :zfuck:...εφαγα ακυρο... :P

αυτη που λεω δεν ειναι γιαγια....ειναι μικρη για τσατσα και κατι  :tits2: :tits2: θεικα!!!! ειναι καλυτερη απο τις μισες που δουλευουν εκει μεσα..... :) :)
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
οχι δεν την γνωριζω την συγκεκριμενη...μη σε παρω κ στο λαιμο μου.... :grin: :grin:
εγω σε μια περσυ που της ειπα να μου κατσει,μου ειπε :εγω ειμαι γιαγια τωρα,δεν τα κανω αυτα.... :zfuck: :zfuck:...εφαγα ακυρο... :P

γεροντολάγνος και συ τύπε ?  :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αυτη που λεω δεν ειναι γιαγια....ειναι μικρη για τσατσα και κατι  :tits2: :tits2: θεικα!!!! ειναι καλυτερη απο τις μισες που δουλευουν εκει μεσα..... :) :)
εγω σ αυτη που ειπα ηταν 50 αρα,αλλα καυλα...ουτε με το χρημα σαν δελεαρ δεν την ξεγελασα... :P
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
σε μια δυο  που ξέρω καλύτερα και της εμπιστεύομαι όταν μου πουν περνα αν μου βγει μάπα το καρπούζι εννοείτε πως το λέω
όπως και τους λέω την γνώμη μου όταν έχουν καινούργιες κοπέλες και δεν έχουν άποψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom