Νέα

Αόρατα θέματα λόγω ignore list.

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
32
Like
3.655
Πόντοι
2.846
Τίποτα δεν έχει από αυτά που μας τζαμπουνάει.

Πρίν από χρόνια ο κ. Λόπεθ του είχε ζητήσει να αναρτήσει φωτό της περιβόητης πανάκριβης καραμπίνας του, και αυτός μετά από ένα δίμηνο (που προφανώς έψαχνε στο κοντινό του περιβάλλον κάναν που να έχει καραμπίνα για να την βγάλει φωτογραφία) έβαλε φωτό από μια Mossberg 835 (σκάρτα 400 ευρώ τότε καινούργια).
Θα ρεφάρει με holland και lang οσονούπω...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.901
Πόντοι
25.467
Θα ρεφάρει με holland και lang οσονούπω...

Με φωτό από το διαδίκτυο φυσικά, επειδή το δικό του είναι κλειδωμένο στον οπλοβαστό που είναι μέσα στο τεράστιο Θησαυροκιβώτιο που διατηρεί στο εξοχικό του στις ελβετικές άλπεις μαζί με την καμπαρντίνα των 5.000 ευρώ και τα μανικετόκουμπα των 3.000 ευρώ. :coffee:
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.897
Like
18.160
Πόντοι
3.656
Πως σας φαινεται μουνακια που απο ολα εσας τα καργιόλια μονο εμένα διαβάζει ο Λακης και εχω αυτη την τιμη :rockon::rockon::rockon::rockon:

Δεν σας χάλασε :birdman::birdman::birdman::birdman::birdman::birdman::birdman: :2on1::2on1::2on1::piss::piss::piss::piss::piss:

Λακη ψοφάνε για λιγη σημασία εδω τα μουνόπανα :rockon::rockon::rockon:
Απόκληροι της ζωής τύπε ....
Ξαναέγραψα, ότι όταν έχω κέφια, μέρα με υψηλές θεαματικότητες ... θα στείλω μία φωτό με pm
σε κάποιον ... να τους τους πει τι είδε. Σε εσένα θα τη στείλω.

Παριστάνουν ότι ξέχασαν , είχα στείλει μία στον τραμουντάνα πριν 4-6 χρόνια πριν .
Πριν καμιά 10αρα .... είχε πει σε άλλον να ανεβάσει μετρητό ... κόλλησε στην οθόνη 3--4 χιλιάρικα αν θυμάμαι καλά .... του ανεβασα μία φωτογραφία στρωμένο καναπέ .... που είχα βγάλει με nokia του 2003 ...

ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΖΑΝ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ !!!!!!!!

Μιλάμε για ταλέντα.
Αν τους βγάλεις κάτι φωτό με φιλμ .... θα σχολιάζουν αν είναι ληγμένο το φιλμ ... πουσαρισμένο ...
αν έχει ... κόκκο !!!!!!!!

Θλιβερές, μίζερες υπάρξεις ......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που είναι χαμένος ο ομοιδεατης σου μπατζανακης ;;:confused:
Το χάσαμε το παιδί ;;;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
που ειναι το φιλαρακι μου @xxx_male να κανουμε επικοδομιτικη συζητηση περι πυρινικης φυσικης και διαστημικων σταθμων. :coffee:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.442
Κριτικές
7
Like
38.519
Πόντοι
10.411

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Έχω αγνόηση στο στέκα και το βλέπω το θέμα, όταν το τελευταίο ποστ είναι από κάποιον που δεν τον έχω στη λίστα. Αν είναι από κάποιον που έχω στη λίστα, δεν το βλέπω.
Πουτσα μας.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.901
Πόντοι
25.467
Ας πει κάποιος στον μέθυσο οδοντοτεχνίτη, ότι ουδείς είχε πρόβλημα με την ποιότητα της φωτογραφίας. Αυτό που του ζητήσαμε (εμού προεξάρχοντος) ήταν να "σπάσει" τα τουβλάκια που είχε απλώσει στον καναπέ, και να ξαναβγάλει φωτογραφία, για να διαπιστώσουμε ότι αυτά που μόστραρε ήταν όντως πάκα με χρήμα, και όχι πάκα με κολώχαρτο που πάνω πάνω είχαν ένα πενηντάρικο για εφέ. Για να είμαι απόλυτα ακριβοδίκαιος, είχε ένα σπασμένο (για δόλωμα προφανώς) και καμιά 11αριά δεμένα με λαστιχάκια. :coffee:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Μην ξηγιέστε σκουλικιάρικα!

Έχει ανεβάσει φωτό από εισιτήριο του μετρό της Νέας Υόρκης. (Στεναχωρέθηκε βέβαια γιατί το είχε κορνιζάρει και έπρεπε να χαλάσει την κορνίζα για να το φωτογραφήσει).
Δεν ήτο δικό του, ένας τριτοξαδερφος του από το κωριο είχε πάει πριν 37 χρόνια για μήνα του μέλιτος και του το έφερε δώρο ως σουβενίρ για να τιμήσει τη συγγένεια τους, ούτε ένα μπρελόκ big apple δεν ξοδευτηκε να του φερει. :confused::confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Με φωτό από το διαδίκτυο φυσικά, επειδή το δικό του είναι κλειδωμένο στον οπλοβαστό που είναι μέσα στο τεράστιο Θησαυροκιβώτιο που διατηρεί στο εξοχικό του στις ελβετικές άλπεις μαζί με την καμπαρντίνα των 5.000 ευρώ και τα μανικετόκουμπα των 3.000 ευρώ. :coffee:
Tα τηλεκοντρόλ ξέχασες θείο.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.734
Like
20.544
Πόντοι
6.056
Ας πει κάποιος στον μέθυσο οδοντοτεχνίτη, ότι ουδείς είχε πρόβλημα με την ποιότητα της φωτογραφίας. Αυτό που του ζητήσαμε (εμού προεξάρχοντος) ήταν να "σπάσει" τα τουβλάκια που είχε απλώσει στον καναπέ, και να ξαναβγάλει φωτογραφία, για να διαπιστώσουμε ότι αυτά που μόστραρε ήταν όντως πάκα με χρήμα, και όχι πάκα με κολώχαρτο που πάνω πάνω είχαν ένα πενηντάρικο για εφέ. Για να είμαι απόλυτα ακριβοδίκαιος, είχε ένα σπασμένο (για δόλωμα προφανώς) και καμιά 11αριά δεμένα με λαστιχάκια. :coffee:
Αυτα σιγα σιγα κομμενα,πριν λιγο καιρο μας την επεσε η Ζηναρα με το csi για τον μπαρμπα Σταθη,μην σκασει και κανενας ζουπερμαν Χατζη να ψαχνει για μαυρα:confused::confused::confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Αυτα σιγα σιγα κομμενα,πριν λιγο καιρο μας την επεσε η Ζηναρα με το csi για τον μπαρμπα Σταθη,μην σκασει και κανενας ζουπερμαν Χατζη να ψαχνει για μαυρα:confused::confused::confused:
γεια σου φιλο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Ας πει κάποιος στον μέθυσο οδοντοτεχνίτη, ότι ουδείς είχε πρόβλημα με την ποιότητα της φωτογραφίας. Αυτό που του ζητήσαμε (εμού προεξάρχοντος) ήταν να "σπάσει" τα τουβλάκια που είχε απλώσει στον καναπέ, και να ξαναβγάλει φωτογραφία, για να διαπιστώσουμε ότι αυτά που μόστραρε ήταν όντως πάκα με χρήμα, και όχι πάκα με κολώχαρτο που πάνω πάνω είχαν ένα πενηντάρικο για εφέ. Για να είμαι απόλυτα ακριβοδίκαιος, είχε ένα σπασμένο (για δόλωμα προφανώς) και καμιά 11αριά δεμένα με λαστιχάκια. :coffee:
Μην το πεις πουθενά.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom