Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 456
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goldendragon

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Οπως ανεβαινεις την εθνικη προς Λαμια, μετα την εξοδο για Αχαρνων ειναι η εξοδος για Ν.Φιλαδελφεια. Θα δεις μια ραμπα που σε ανεβαζει στο υψος της γεφυρας της Αυρας(αν θυμαμαι καλα το ονομα) η οποια περναει καθετα πανω απο την εθνικη. Λοιπον στο τελος της ραμπας εχεις φτασει στην γεφυρα. Δεξια πας για Ν.Φιλαδελφεια. Ευθεια, διασχιζεις καθετα τον δρομο προς την γεφυρα και στο δεξι σου χερι θα το δεις λιγα μετα παρακατω στον παραδρομο.

α καταλαβα διπλα στη γεφυρα ειναι καθε μερα περναω κατω απ αυτη τη γεφυρα, ευκαιρια να παω και πανω απ τη γεφυρα :knockinb:
ευχαριστω
 

brasidas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
95
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
για την Μαργαρίτα υπάρχει κάποια άποψη?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.747
Πόντοι
4.365
Η Ροξανα που χαθηκε ορε παλικαρια?
Την εχει δει καποιος που8ενα..?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Παρεμπιπτόντως βλέπω τη Σαμπρίνα αύριο πουρνό πουρνό στο πρόγραμμα
 

rrrrrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το φορουμ, οπότε χαιρετώτους πάντες.

Ήθελα απλώς να επισημάνω την αλλαγή του ωραρίου την οποία μόλις είδα στο site!

Κάτι πολύ έξυπνο (κατά τη γνώμη μου), μιας και η πρώτη βάρδια ξεκινάει πλέον από τις 9 το πρωί, πράγμα που εξυπηρετεί όλους εμάς τους εργαζόμενους που πλέον μπορούμε να "αργήσουμε" ένα μισάωρο για να πάμε στο γραφείο. Κανείς δεν θα μας πει τίποτε. "Είχε κίνηση...".

Ήταν αδύνατο όταν πριν θα έπρεπε να αργήσω 1 1/2 ώρα.

Επιτέλους....!

Καλά μαμήσια.
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
ωραία αρχηγέ, ότι δοκιμάσεις από το συγκεκριμένο μαγαζί ανέβασε κριτική γιατί δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες για τα κορίτσια του...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το φορουμ, οπότε χαιρετώτους πάντες.

Ήθελα απλώς να επισημάνω την αλλαγή του ωραρίου την οποία μόλις είδα στο site!

Κάτι πολύ έξυπνο (κατά τη γνώμη μου), μιας και η πρώτη βάρδια ξεκινάει πλέον από τις 9 το πρωί, πράγμα που εξυπηρετεί όλους εμάς τους εργαζόμενους που πλέον μπορούμε να "αργήσουμε" ένα μισάωρο για να πάμε στο γραφείο. Κανείς δεν θα μας πει τίποτε. "Είχε κίνηση...".

Ήταν αδύνατο όταν πριν θα έπρεπε να αργήσω 1 1/2 ώρα.

Επιτέλους....!

Καλά μαμήσια.

Και έχει και καλό πρόγραμμα τις επόμενες ημέρες. Τουλάχιστον αυτές που αναγράφονται μέχρι στιγμής.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
τελικα υπαρχει καπια στο ν λογο στουδιο που να προσφερει κωλουριον???
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
τελικα υπαρχει καπια στο ν λογο στουδιο που να προσφερει κωλουριον???

Νομίζω η Νικόλ, χωρίς να είμαι σίγουρος.
H Νικολ ειναι η ιδια κοπελα που εργαζεται και στο Φ104 και Σπυρου Πατση 40.
Σε αυτα τα studio προσφερει κουλουρακι. Δεν την εχω πετυχει στο Αντιοχειας για να ακουσω προγραμμα για να επιβεβαιωσω 100%.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
H Νικολ ειναι η ιδια κοπελα που εργαζεται και στο Φ104 και Σπυρου Πατση 40.
Σε αυτα τα studio προσφερει κουλουρακι. Δεν την εχω πετυχει στο Αντιοχειας για να ακουσω προγραμμα για να επιβεβαιωσω 100%.

Γι'αυτό την ανέφερα κι εγώ, επειδή στα προαναφερθέντα δίνει, οπότε φαντάζομαι ότι θα δίνει και σ'αυτό :) Ένα τηλέφωνο πάντως, θα σ'απαλλάξει από τις αμφιβολίες :)
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
ρε παιδια μολις επεστρεψα απο το στουντιο , συνευρεση με Σαμπρινα , ειναι η δευτερη φορα και εχω μι νει εκπλικτος για ακομα μια φορα , αυτο οπο οτι καταλαβενω οφειλετε πρωτα στην αψωγη παρουσια , συμπεριφορα, περιποιηση της Σαμπρινας και μπραβο της καθως και στο οτι για μενα ειναι οΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟΣκαθοτι ψηλη νταρντανα με τα κιλα εκει που πρεπει κατανεμιμενα . Και ερωτω και ζητω την βοηθεια ολλων ευρισκονται σε αυτο το σαιτ 
    Ενα κολγκιερλ , ενα σιτι τουρ μια ανεξαρτιτη στα κυβικα - σωματοτυπο της Σαμπρινας μπορει καπιως αν ξερει να με δωσει το τηλεφωνω PLEASEη εστω η ηδια κανει επισκεψεις εκτος στουδιο , ειμαι διατεθημενος να δωσω καλον οβολον .
      ΠΑΙΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
η αλικη που ειναι σημερα το βραδυ εχει τεσταριστει απο κανεναν ;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
...  
    Ενα κολγκιερλ , ενα σιτι τουρ μια ανεξαρτιτη στα κυβικα - σωματοτυπο της Σαμπρινας μπορει καπιως αν ξερει να με δωσει το τηλεφωνω PLEASEη εστω η ηδια κανει επισκεψεις εκτος στουδιο , ειμαι διατεθημενος να δωσω καλον οβολον .
      ΠΑΙΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ

Η ηδια δεν ξαίρο, αλλά αμα θαις πάραι την Εβίτα που κάνοι αιποισκαίψης παντού ! :grin:
Τορα βαίβεα αν θες τη Σαμπρίνα αυτή καθ αυτή δε μενει παρά να την παντρευτοις ! Ερχομε για κουμπάρως πάντος αρκοί κι εγω ν αγλύφω κανα κοκκαλάκοι που και που ! :cheesy:
 

kairis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
παιδες γνωριζει κανενας να μου πει αν η Ρωξαννα δουλευει και καπου αλλου...γιατι απο εδω χαθηκε...ευχαριστω εκ των προτερων....
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Η ηδια δεν ξαίρο, αλλά αμα θαις πάραι την Εβίτα που κάνοι αιποισκαίψης παντού ! :grin:
Τορα βαίβεα αν θες τη Σαμπρίνα αυτή καθ αυτή δε μενει παρά να την παντρευτοις ! Ερχομε για κουμπάρως πάντος αρκοί κι εγω ν αγλύφω κανα κοκκαλάκοι που και που ! :cheesy:
σε ευχαριστω γοια το ενδιαφερων αλλα καμια σχεση η μια με την αλλη , την εχω δοκιμασει και την Εβιτα αλλα καμια μα απολυτος καμια σχεση με την Σαμπρινα και ενωω παντα απο θεμα σωματοτυπου
 

rrrrrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
η αλικη που ειναι σημερα το βραδυ εχει τεσταριστει απο κανεναν ;

Ναι, σε πρωινή βάρδια. Ελληνίδα, πολύ φιλική, τέλειο σώμα, στήθος μικρό, κατάξανθη και πολύ όμορφη. Ως εκεί.
Νομίζω οτι το μαγαζί διαθέτει πολύ καλύτερες λύσεις για το 50αρικο σου.
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
Ναι, σε πρωινή βάρδια. Ελληνίδα, πολύ φιλική, τέλειο σώμα, στήθος μικρό, κατάξανθη και πολύ όμορφη. Ως εκεί.
Νομίζω οτι το μαγαζί διαθέτει πολύ καλύτερες λύσεις για το 50αρικο σου.

όπως; εκτός από τη Σαμπρίνα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom