Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 606
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
είπα μια πρώην μου, όχι μια πρώην μου Ελληνίδα
ενταξει ετσι πες το μαν,ξενες ανετα μπορεις να βρεις και εσυ και ο οποισδηποτε γιατι ειναι λογικες και οχι σαβουρες στο μυαλο σα τις ελληνιδες.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.119
Like
3.167
Πόντοι
456
οι ελλεινιδες θελουν μικρες πουτσες..δε γουσταρουνε το σεξ και το κανουν αναγκαστικα για να μη χασουνε το χορηγο..το μονο μεγαλο που τις νοιαζει ειναι ο γκομενος να εχει μεγαλη..πορτοφολα..
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.440
Κριτικές
7
Like
36.068
Πόντοι
10.411
Καλησπέρα!!Aνοιγω αυτο ο θεμα για να ακούσουμε αποψεις για την αντιδραση των γυναικών σε μεγαλα εργαλεία
dFRSCox.gif
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
207
Like
151
Πόντοι
1
Η αλήθ Η αλήθεια φίλε μου είναι ότι τρελαίνονται για μεγάλα καυλιά. Γνωστή μου έχει κολλήσει με έναν που την βρίζει , την χτυπάει, την απατάει και πολλά άλλα και γενικότερα την έχει για ένα κρεβάτι, επειδή αυτός τον έχει 22 πόντους. Οπότε φίλε μου οι πόντοι και το μέγεθος μετράνε για τις γυναίκες πάρα πολύ. Αν δεν το έχεις με το μέγεθος , φρόντισε να κάνεις πολύ καλά τα πάντα με αυτό που έχεις. Γιατί αν είσαι και μικροτσούτσουνος και ανίκανος στο κρεβάτι, τότε θα έχεις το πουλί σου μόνο για παρέα. Οι γυναίκες μας νομίζεις όταν βγαίνουν μόνες τους δεν συζητάνε και για αυτά; Φυσικά και τα λένε όλα.
Τα λεφτά κοιτάνε όχι το μέγεθος,μεγεθος με ένα 15 καλά είναι.Αν δε έχεις λεφτά δε έχεις και γυναίκα εύκολα πλέον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom