Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 606
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
104
Πόντοι
1
κοπελες 24 εως 29 οχι ολες με στυλ τικ τοκ που κανουν βιντεακια με χορους ερωτικους ... μερικες ζητανε μεγαλο 25 και ανω .... οι 35 και οχι πολυ δεν τους πειραζει τι μεγεθος θα ναι ... αρκει να γινει η πραξη .... πολλες οταν καπιως εχει 30 εκατοστα καυλι πονανε δεν μπορουν θελει πολυ μουσκεμα το μουνακι τους ....
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
104
Πόντοι
1
Οταν ημουν γυμνασιο της πρωτες ταξης θυμαμε τις βγαζαμε με τους φιλους δυο τρεις και τις μετραγαμε μαλακιζομασταν με συμαθητριες φανταστικα ..... θυμαμε ο ενας ειχε πιο μικρη οκ σιγα ....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.238
Like
16.337
Πόντοι
3.556
Dance Speedo GIF


:undecided::undecided::undecided:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οταν ημουν γυμνασιο της πρωτες ταξης θυμαμε τις βγαζαμε με τους φιλους δυο τρεις και τις μετραγαμε μαλακιζομασταν με συμαθητριες φανταστικα ..... θυμαμε ο ενας ειχε πιο μικρη οκ σιγα ....
τύπε ειχε και χορό το μενού; :undecided::undecided::undecided:
 

YourGeekGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
362
Πόντοι
20
Καλώς ή κακώς έχω καταλήξει ότι το μέγεθος μετραει. Δεν είναι τόσο την ώρα της πράξης όσο το ότι καυλωνει την γυναικα εγκεφαλικά μονο που θα το δει. Και άρα μετά θα είναι πιο εκστασιασμένη να τον φάει . Η δικιά μου δεύτερο ραντεβού με ρώτησε για το μέγεθος. Κάτι λέει αυτό.
Θεωρώ ότι καυλώνουν εκείνη τη στιγμή όταν βλέπουν ένα μεγάλο καυλί. Θα γυρίσουν να καυχηθούν στις φίλες τους και όλα τα σχετικά για να δείξουν ότι καλο περνάνε για να πάρουν και ένα ego boost. Πιστεύουν ότι όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο ειδικά οι νεαρές κοπέλες που από εκεί βλέπεις και τέτοιες αντιδράσεις κυρίως ενώ δεν ισχύει πάντα. Από προσωπική εμπειρία δεν μπορούν όλες να το διαχειριστούν. Μου έτυχε γκόμενα που απλά δεν σχολίασε τίποτα και την έφαγε άνετα και γκόμενα που την είδε και είπε ωχ θεέ μου είναι μεγάλη και μας πήρε ώρα για να μπω. Ακόμα και τώρα με τη κοπέλα μου πολλές φορές σταματάμε γιατί νιώθει πόνο. Άρα πιο πολύ θα έλεγα για μια ξεπέτα ή friends with benefits παίζει ρόλο το μέγεθος. Αν θέλει σχέση δεν θα θέλει κάτι μεγάλο γιατί δεν είναι "άνετο" πάντα.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
424
Πόντοι
21
Θεωρώ ότι καυλώνουν εκείνη τη στιγμή όταν βλέπουν ένα μεγάλο καυλί. Θα γυρίσουν να καυχηθούν στις φίλες τους και όλα τα σχετικά για να δείξουν ότι καλο περνάνε για να πάρουν και ένα ego boost. Πιστεύουν ότι όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο ειδικά οι νεαρές κοπέλες που από εκεί βλέπεις και τέτοιες αντιδράσεις κυρίως ενώ δεν ισχύει πάντα. Από προσωπική εμπειρία δεν μπορούν όλες να το διαχειριστούν. Μου έτυχε γκόμενα που απλά δεν σχολίασε τίποτα και την έφαγε άνετα και γκόμενα που την είδε και είπε ωχ θεέ μου είναι μεγάλη και μας πήρε ώρα για να μπω. Ακόμα και τώρα με τη κοπέλα μου πολλές φορές σταματάμε γιατί νιώθει πόνο. Άρα πιο πολύ θα έλεγα για μια ξεπέτα ή friends with benefits παίζει ρόλο το μέγεθος. Αν θέλει σχέση δεν θα θέλει κάτι μεγάλο γιατί δεν είναι "άνετο" πάντα.
Καλά ναι πολλοί παράγοντες παίζουν ρολο. Δεν διαφωνώ με αυτά που λες.
Απλά σίγουρα θα αναζητήσουν να βρουν και κάποιον με μεγάλη απλά για να το δοκιμάσουν και να πουν ότι έχω εμπειρία με έναν πουτσαρα. Σίγουρα δεν σημαίνει ότι αυτός ο παράγοντας θα παίξει ρολό στο αν θα κάνουν σχέση με τον άλλον. Απλά κάποια στιγμή στην ζωή τους θα θέλουν να το έχουν δοκιμάσει και θα το αναζητήσουν είτε είναι σε σχέση είτε πριν μπουν στο τρυπάκι οικογένεια κτλ.
 

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.449
Πόντοι
441
Τώρα σοβαρά, είναι δυνατόν να μετράει το μέγεθος, αν είναι έτσι, να πάνε με άλογα, για να γουστάρουν περισσότερο!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.059
Κριτικές
20
Like
24.314
Πόντοι
8.346
Είπαμε είναι στο μυαλό. Ολες θέλουν να μπουκωθουν μια φορα απο μια μεγάλη πουτσα. Για το παράσημο
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.213
Κριτικές
1
Like
5.783
Πόντοι
2.356
Αν και δεν θεωρώ ότι το εργαλείο είχε το μέγεθος που αξίζει μία τέτοια αντίδραση, η τωρινή γκόμενα μου όταν το είδε το χάσε. Μέχρι και συγχαρητήρια μου έδωσε (;) και μετά το τίμησε και με το παραπάνω.
Καλή φάση.
Τι συγχαρητήρια και καλή φάση, ρε τύπε. Μα δεν έκανες κάτι. :confused:

Όχι ότι θα με χάλαγε να το ακούσω κι εγώ, αλλά μάλλον είναι αδύνατον. :confused:
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.568
Κριτικές
9
Like
1.107
Πόντοι
266
Ρωτηστε τον Γιωργαρα Καλαματιανό ή αλλίως καβλιάγγουρα!
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
20
Τρελαινονται τα γκομενακια, οταν βλεπουν μεγαλη πουτσα! Ακριβως οπως στην αρχικη φωτο του νηματος! Καυλωνουν ασχημα
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.568
Κριτικές
9
Like
1.107
Πόντοι
266
Ο Γιωργαρας ο Καλαματιανος τελικά πιυ χαθηκε?Αυτος ελεγε τις καλύτερες ιστορίες?
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.295
Πόντοι
1.046

40ara

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
72
Like
120
Πόντοι
0
1. Το μεγάλο μέγεθος μπορεί να είναι "εντυπωσιακό" αλλά δεν είναι πάντα εύκολα διαχειρισιμο.
2. Πιο σημαντικό για την απόλαυση μου θεωρώ ότι είναι το πάχος, όχι το μήκος.
3. Διάθεση, χημεία και καύλα να υπάρχει, τα άλλα βρίσκονται, είτε 12 πόντους είναι, είτε 25.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.628
Κριτικές
8
Like
11.721
Πόντοι
3.786
τύποι μη στεναχωρηθείτε αλλά ο μέσος έλληνας την έχει 13,50 εκατοστά.
16,00, 18,00, 20,00, 25,00, 30,00 = ονειρώξεις για το 95% του πληθυσμού (και μπου)...
στη στατιστική έρευνα δεν είχαν συμπεριληφθεί τα μέλη του μπου ,γιατί φοβήθηκαν οι ξένοι ότι θα τους πάρουμε την πρωτιά
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: bloom5

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
16
Like
1.736
Πόντοι
3.425
Οι ποιο πολλές πονάνε όταν μπαίνω τελείως. Εάν είναι καυλωμένες φουλ, γουστάρουν τον πόνο.

Σίγουρα, προτιμούν κάτι μεγαλύτερο από τον μέσο όρο, παρά μικρότερο, νομίζω. Βασικό είναι να είναι σκληρό.

Π
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
938
Κριτικές
1
Like
1.950
Πόντοι
206
τύποι μη στεναχωρηθείτε αλλά ο μέσος έλληνας την έχει 13,50 εκατοστά.
16,00, 18,00, 20,00, 25,00, 30,00 = ονειρώξεις για το 95% του πληθυσμού (και μπου)...
δηλαδη εγω με 15 ειμαι μια χαρα ...κοιτα που νομιζα πως ειμαι μικροτσουτσουνος ..μαλλον θα πρεπει να βλέπω λιγότερες τσόντες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom