Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.936
Like
6.789
Πόντοι
1.056
Σ έχασα εσένα,εδω μου τριγυρνάς βρε ;!!χαχαχαχα!
Μάκια πολλα :kiss-mark:
αστα αυτα που ξερεις Αγαπητη Νηματοθετη....η γνωστη παροιμια...."Να σε καψω Γιαννη μου να αλειψω Μελι..."""....
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
28
Like
20.497
Πόντοι
5.896
Κατάλαβα ..εχει χιούμορ τ αγορι αυτό, και γενικα το νημα εδω εξου και κάνω λίγη πλακιτσα, τώρα όσον αφορά προσόντα σου κλπ μονο εγω γνωρίζω που βρεθήκαμε :wink: συν τις φωτο που τράβηξα.
...εεε ναι, ετσι το παιρνω κ εγω! Αλλωστε δν κανουμε κ διαγωνισμο :grin: :grin::grin:
Το θεμα ειναι να ξερεις να το χρησιμοποιεις καλα (μεγαλο η μικρο) :wink:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
28
Like
20.497
Πόντοι
5.896
βρεθηκε ενα κλασικο μελος του σαιτ με ψωλη - κωλονακι πεζοδρομιου, και αμεσως πεσανε να τον φανε οι γνωστοι μικροψωληδες - παρίες του σαιτ επειδη κανει ειδικη παραγγελια στις καποτες... :confused:
τυπε μην σκας....και καποτες να μην βρισκεις, πηγαινε για κανα ναυλον στα πρακτικερ να κανεις την δουλεια σου....
fireresistantpolysheeting.jpg
...μαγκα, και αυτες ειναι καλες, αλλα σε κοβει λιγο το κορδονακι :cheesy::cheesy::cheesy:
522681_4.jpeg
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.936
Like
6.789
Πόντοι
1.056
...εεε ναι, ετσι το παιρνω κ εγω! Αλλωστε δν κανουμε κ διαγωνισμο :grin: :grin::grin:
Το θεμα ειναι να ξερεις να το χρησιμοποιεις καλα (μεγαλο η μικρο) :wink:
Φιλε Odin...το ξερουμε...αλλα τις Καλομαθαινεις....παμε εμεις μετα να πηδηξουμε και μας λενε"Αντε αγορι μου στην Μαμα σου"......για την εμφανιση εννοω...δεν λεμε αν της προσφερουμε 3-4 απανωτους οργασμους....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.936
Like
6.789
Πόντοι
1.056

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.460
Πόντοι
216
και καλά αυτός ήταν άρρωστος . . . τι να πει κανείς για όλες εκείνες που κατά τη διάρκεια της φυλάκισής του για τις δολοφονίες και τους βιασμούς που είχε διαπράξει, του έστελναν δεκάδες ερωτικά γράμματα , δηλώνοντας θαυμάστριές του ;;;;
αυτες εχουν μια αρρωστια που λεγετε υβριστοφιλια.
ειναι οταν οι γυναικες ερωτευονται και θελουν να κανουν σεξ με κακοποιους δολοφονους κτλ. κανονικα ολες εχουν απο αυτην αλλα μερικες το φτανουν σε αλλα επιπεδα. οπως και οι αντρες ολοι θελουν να γαμησουν μια 18χρονη αλλα μερικοι καυλωνουν και με τα 9 χρονα και τοτε τους λεμε παιδεραστες
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.460
Πόντοι
216
Σ' εμάς μπορεί να φαίνεται απίστευτο, αλλά οι γυναίκες ως γνωστόν ψοφάνε για κακά παιδιά που τα φέρνουν στον ίσιο δρόμο. Ειδικά μια από τις μεγαλύτερες φαντασιώσεις τους είναι το κακό παιδί, που είναι αλήτης για όλους τους άλλους, αλλά σ' αυτές γίνεται πυρφόρος (εξ ού και το γνωστό άσμα που σπάει ταμεία). Στην πραγματικότητα, όμως, αυτό δεν συμβαίνει ποτέ.
σωστος! στην πραγματικοτητα θελουν να τον φερουν στον ισιο δρομο και να ζει μονο για αυτες
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
509
Κριτικές
18
Like
1.631
Πόντοι
1.296
σωστος! στην πραγματικοτητα θελουν να τον φερουν στον ισιο δρομο και να ζει μονο για αυτες
Και αν τα καταφέρουν αυτό είναι άλλο σενάριο
Που δεν τα καταφέρνουν αλλά λέμε τώρα...
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.570
Κριτικές
9
Like
1.112
Πόντοι
266
Τελικά ο giorgaraskalanatianos που χαθηκε με τις ωραιες ιστορίες του??
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.191
Κριτικές
60
Like
20.162
Πόντοι
14.936
Τελικά ο giorgaraskalanatianos που χαθηκε με τις ωραιες ιστορίες του??
Έχω την εντύπωση ότι μπαίνει με νικ kauliagouras η κάπως έτσι μου φαίνεται..
Κάπου τον είδα αλλά δεν θυμάμαι νήμα..
 

Vuzolagnos9

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
48
Κριτικές
45
Like
1.894
Πόντοι
2.390
Αν και δεν θεωρώ ότι το εργαλείο είχε το μέγεθος που αξίζει μία τέτοια αντίδραση, η τωρινή γκόμενα μου όταν το είδε το χάσε. Μέχρι και συγχαρητήρια μου έδωσε (;) και μετά το τίμησε και με το παραπάνω.
Καλή φάση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.061
Κριτικές
20
Like
24.343
Πόντοι
8.346
Λοιπόν για να κλείσει το νημα θα μιλησω με ενα ονομα. Alisha Lehmann. Η τύπισσα ψαλιζιαζοταν με συμπαίκτρια της και μολις ειδε το παλουκι του Λουιζ προσκυνησε ξανα την πουτσα. Αυτη ειναι η απόλυτη αντίδραση μιας γυναίκας στην μεγάλη πουτσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.546
Like
66.372
Πόντοι
11.956
Αν και δεν θεωρώ ότι το εργαλείο είχε το μέγεθος που αξίζει μία τέτοια αντίδραση, η τωρινή γκόμενα μου όταν το είδε το χάσε. Μέχρι και συγχαρητήρια μου έδωσε (;) και μετά το τίμησε και με το παραπάνω.
Καλή φάση.
Το φίλησε
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.460
Πόντοι
216
Λοιπόν για να κλείσει το νημα θα μιλησω με ενα ονομα. Alisha Lehmann. Η τύπισσα ψαλιζιαζοταν με συμπαίκτρια της και μολις ειδε το παλουκι του Λουιζ προσκυνησε ξανα την πουτσα. Αυτη ειναι η απόλυτη αντίδραση μιας γυναίκας στην μεγάλη πουτσα
λογικο το βρισκω. μια γυναικα στην θεα μιας μεγαλης πουτσας αισθανεται παντα ΔΕΟΣ.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.941
Like
3.210
Πόντοι
1.706
Λοιπόν για να κλείσει το νημα θα μιλησω με ενα ονομα. Alisha Lehmann. Η τύπισσα ψαλιζιαζοταν με συμπαίκτρια της και μολις ειδε το παλουκι του Λουιζ προσκυνησε ξανα την πουτσα. Αυτη ειναι η απόλυτη αντίδραση μιας γυναίκας στην μεγάλη πουτσα
Ε όχι ακριβώς, οι κοπέλες με τα ψαλίδια έχουν συνηθίσει στα πλαστικά και εκεί τα μεγέθη ελάχιστοι τα φτάνουν...
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
180
Like
424
Πόντοι
21
Καλώς ή κακώς έχω καταλήξει ότι το μέγεθος μετραει. Δεν είναι τόσο την ώρα της πράξης όσο το ότι καυλωνει την γυναικα εγκεφαλικά μονο που θα το δει. Και άρα μετά θα είναι πιο εκστασιασμένη να τον φάει . Η δικιά μου δεύτερο ραντεβού με ρώτησε για το μέγεθος. Κάτι λέει αυτό.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.967
Like
6.360
Πόντοι
1.056
Καλώς ή κακώς έχω καταλήξει ότι το μέγεθος μετραει. Δεν είναι τόσο την ώρα της πράξης όσο το ότι καυλωνει την γυναικα εγκεφαλικά μονο που θα το δει. Και άρα μετά θα είναι πιο εκστασιασμένη να τον φάει . Η δικιά μου δεύτερο ραντεβού με ρώτησε για το μέγεθος. Κάτι λέει αυτό.
Και,στην συνέχεια ενθουσιάστηκε?
 

giannoni

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Αν τον έχεις 16 με 20 είναι το ιδανικό πιστεύω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom