Νέα

Αντίδραση της γυναίκας σε μια πολύ μεγάλη πούτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellylove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 195K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.813
Like
8.176
Πόντοι
1.056
Εμένα όταν η γυναίκα μου είδε την πουτσα μου άρχισε και γελαγε...γιατί της λέω ....αααα τίποτα θυμήθηκα ένα ανένδοτο από την δουλειά που μου είπε μια ....λέτε να με κορόιδευε....όχι απλό χαμόγελο....γέλιο κανονικό
Αληθεια σου έλεγε. Τι, δεν την πιστεψες;
 

leon13-R1

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
372
Πόντοι
21
Υπάρχουν κ λυσαρες που μόλις δουν μεγάλη τσαπου ορμάνε.
 

Συνημμένα

  • IMG_20220427_105836.jpg
    IMG_20220427_105836.jpg
    47,3 KB · Εμφανίσεις: 270

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εγώ πάλι ρε παίδες που την έχω μεγάλη είμαι φτωχός και για την στιγμή δεν υπάρχει τίποτα
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
8
Like
9.207
Πόντοι
1.336
Η μιλφ που βρίσκομαι τώρα, την πρώτη φορά που βρεθήκαμε σεξουαλικά είπε"ΜΜΜ, πλούσια τα ελέη σου..." και άρχισε αμέσως την πιπα...
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
Ως αρκετά προικισμένος μπορώ να πω ότι οι περισσότερες είναι αδιάφορες. Εστιάζουν στο όμορφο πρόσωπο και την πλούσια κόμη μου. Μόνο οι άσχημοι παίρνουν κομπλιμέντα για το μέγεθος, το οποίο πάντα είναι και μέτριο. Οι δε άσχημοι με μικρό πέος αρέσκονται στην πίσω πόρτα σε σημείο εθισμού. Νιώθουν κατακτητές. Ειδικά όταν σκαλώσει λίγο κουράδι μεταξύ κεφαλιού και κορμού ανάμεσα στην καποτα - ή ακόμα καλύτερα ακα - και γυρίσει σαν τη Λιντα Μπλερ με τα μάτια μισόκλειστα απ’ τη ζάντα ενώ η μύτη ακόμα τρεχει και σου πει «τι; σχιτ;» εκεί μιλάμε είναι τρελη καυλα. Χαλάλι το τριαντάρικο.

Καλημέρεεεες. Ώρα για δουλειά.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.059
Like
28.863
Πόντοι
5.956
Ως αρκετά προικισμένος μπορώ να πω ότι οι περισσότερες είναι αδιάφορες. Εστιάζουν στο όμορφο πρόσωπο και την πλούσια κόμη μου. Μόνο οι άσχημοι παίρνουν κομπλιμέντα για το μέγεθος, το οποίο πάντα είναι και μέτριο. Οι δε άσχημοι με μικρό πέος αρέσκονται στην πίσω πόρτα σε σημείο εθισμού. Νιώθουν κατακτητές. Ειδικά όταν σκαλώσει λίγο κουράδι μεταξύ κεφαλιού και κορμού ανάμεσα στην καποτα - ή ακόμα καλύτερα ακα - και γυρίσει σαν τη Λιντα Μπλερ με τα μάτια μισόκλειστα απ’ τη ζάντα ενώ η μύτη ακόμα τρεχει και σου πει «τι; σχιτ;» εκεί μιλάμε είναι τρελη καυλα. Χαλάλι το τριαντάρικο.

Καλημέρεεεες. Ώρα για δουλειά.
Εμ γιαυτό γουστάρεις προικισμενους!!!
Όπως έλεγαν οι αρχαίοι "όμοιος ομοιω αει πελαζει"
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
10.158
Πόντοι
1.336
Επειδή είστε όλοι ψωλαράδες και όπως είδα ο πιο προικισμένος από εσάς την έχει τεράστια, δηλαδή μόλις 2,5 cm μικρότερη από την δική μου, θα σας πω:

Οι Ελληνίδες στην θέα του υπερόπλου λένε "καλά, μιλάμε δεν το πιστεύωωωωω, ρε φίλε".
Οι ξένες λένε "hmmm, god, Panas!".
 

Denbon8inches

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0
Εγώ όταν κάθομαι καθιστός φαίνεται πιο μεγάλη από όρθιος όπως σε όλους φανταστώ..είναι κοντά 20 και λιγάκι γέρνει όχι πολύ..μαρεσει να βλέπω να μου φτάνουν τα δύο χέρια χχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.613
Like
68.093
Πόντοι
11.956
Ως αρκετά προικισμένος μπορώ να πω ότι οι περισσότερες είναι αδιάφορες. Εστιάζουν στο όμορφο πρόσωπο και την πλούσια κόμη μου. Μόνο οι άσχημοι παίρνουν κομπλιμέντα για το μέγεθος, το οποίο πάντα είναι και μέτριο. Οι δε άσχημοι με μικρό πέος αρέσκονται στην πίσω πόρτα σε σημείο εθισμού. Νιώθουν κατακτητές. Ειδικά όταν σκαλώσει λίγο κουράδι μεταξύ κεφαλιού και κορμού ανάμεσα στην καποτα - ή ακόμα καλύτερα ακα - και γυρίσει σαν τη Λιντα Μπλερ με τα μάτια μισόκλειστα απ’ τη ζάντα ενώ η μύτη ακόμα τρεχει και σου πει «τι; σχιτ;» εκεί μιλάμε είναι τρελη καυλα. Χαλάλι το τριαντάρικο.

Καλημέρεεεες. Ώρα για δουλειά.
Πολύ παραμύθι πάλι ....δεν γράφεις κανά παιδικό για τα παιδιά έχεις πολύ φαντασία
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Ως αρκετά προικισμένος μπορώ να πω ότι οι περισσότερες είναι αδιάφορες. Εστιάζουν στο όμορφο πρόσωπο και την πλούσια κόμη μου. Μόνο οι άσχημοι παίρνουν κομπλιμέντα για το μέγεθος, το οποίο πάντα είναι και μέτριο. Οι δε άσχημοι με μικρό πέος αρέσκονται στην πίσω πόρτα σε σημείο εθισμού. Νιώθουν κατακτητές. Ειδικά όταν σκαλώσει λίγο κουράδι μεταξύ κεφαλιού και κορμού ανάμεσα στην καποτα - ή ακόμα καλύτερα ακα - και γυρίσει σαν τη Λιντα Μπλερ με τα μάτια μισόκλειστα απ’ τη ζάντα ενώ η μύτη ακόμα τρεχει και σου πει «τι; σχιτ;» εκεί μιλάμε είναι τρελη καυλα. Χαλάλι το τριαντάρικο.

Καλημέρεεεες. Ώρα για δουλειά.

Τώρα κατάλαβα γιατί σε κράζουν όλοι.Πολυ παπατζα ρε παιδί μου,φαντασιόπληκτος είσαι.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.399
Πόντοι
3.296
Εάν είχαν αντίληψη του μήκους (γενικά) θα ήταν καλές και στο παρκάρισμα!
Θυμαμαι ενω εκανα οπισθεν σε θεση παρκινγκ μια τυπισσα ηταν εκει και μου εδινε οδηγιες για να μην της τον ακουμπησω (τον προφυλακτηρα)
"Ελα πιο πισω εχεις 20 εκατοστα ακομη"
Και μετα απο λιγο "ντουπ" της τον ακουμπαω τελικα!
"Καλα δεν προσεχεις;;;" μου φωναξε
Της λεω "μανταμ ποιος σας ειπε οτι αυτο το μηκος που μου υποδειξατε να κανω οπισθεν ωστε να μη σας ακουμπησω,ειναι 20 εκατοστα;"
Απαντηση "ο συζυγος μου μου το ειπε...θες να τον φωναξω;;"
Τα συμπερασματα δικα σας για την αντιληψη του μηκους
:tooth:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
20
Like
27.305
Πόντοι
8.346
Εγώ όταν κάθομαι καθιστός φαίνεται πιο μεγάλη από όρθιος όπως σε όλους φανταστώ..είναι κοντά 20 και λιγάκι γέρνει όχι πολύ..μαρεσει να βλέπω να μου φτάνουν τα δύο χέρια χχαχα
Είναι επειδή την βλέπεις από πιο κοντά ρε γαβ γαβ. Δες μια πολυκατοικία απο τα 5χλμ κ πήγαινε δες την κ απο κατω
 

Denbon8inches

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
15
Like
7
Πόντοι
0

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Καλο μεσημερι στους Φιλους......οι αντιδρασεις που εισπρατω απο την κορασιδες για το μεγεθος του "Εργαλειου"ειναι οι εξης......
 

Συνημμένα

  • giphy (38).gif
    giphy (38).gif
    2 MB · Εμφανίσεις: 107
  • giphy (61).gif
    giphy (61).gif
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 97
  • giphy (3).gif
    giphy (3).gif
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 99
  • f558683a4a3d7ba78c50191087e3d685.jpg
    f558683a4a3d7ba78c50191087e3d685.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 88
  • giphy (34).gif
    giphy (34).gif
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 98

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.798
Πόντοι
4.766
Ως αρκετά προικισμένος μπορώ να πω ότι οι περισσότερες είναι αδιάφορες. Εστιάζουν στο όμορφο πρόσωπο και την πλούσια κόμη μου. Μόνο οι άσχημοι παίρνουν κομπλιμέντα για το μέγεθος, το οποίο πάντα είναι και μέτριο. Οι δε άσχημοι με μικρό πέος αρέσκονται στην πίσω πόρτα σε σημείο εθισμού. Νιώθουν κατακτητές. Ειδικά όταν σκαλώσει λίγο κουράδι μεταξύ κεφαλιού και κορμού ανάμεσα στην καποτα - ή ακόμα καλύτερα ακα - και γυρίσει σαν τη Λιντα Μπλερ με τα μάτια μισόκλειστα απ’ τη ζάντα ενώ η μύτη ακόμα τρεχει και σου πει «τι; σχιτ;» εκεί μιλάμε είναι τρελη καυλα. Χαλάλι το τριαντάρικο.

Καλημέρεεεες. Ώρα για δουλειά.
Γενικά όσοι ζητάνε συνέχεια κωλο και σπανε @@@ είναι under 13cm και δεν μπορούν ειδικά με προφυλακτικό από νιμου με λίγα λόγια πιάνουν αέρα δεν καταλαβαίνουν τίποτα... υπάρχει βεβαια και η κατηγορία που είναι σε νορμάλ μέγεθος και τους αρέσει ο κωλος γιατί ασυνείδητα είναι κρυφογκει χώρις να το ξέρουν και εκείνην την στιγμή νομίζουν ότι γαμ@νε άντρα...Με λίγα λόγια σαν το φρέσκο ξυρισμένο μουνι δεν έχει κύριοι....
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.059
Like
28.863
Πόντοι
5.956
Η μιλφ που βρίσκομαι τώρα, την πρώτη φορά που βρεθήκαμε σεξουαλικά είπε"ΜΜΜ, πλούσια τα ελέη σου..." και άρχισε αμέσως την πιπα...
Ε άμα χώραγε στο στόμα της,αρχιδια μεγάλη ήτανε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom