Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.433
Κριτικές
61
Like
42.549
Πόντοι
22.785
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
re ουθστ..............
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Ρε που φτασαμε να μας λενε καπη τωρα  :think: αλλα αντοχες υπαρχουν για  :knockinb: :zfuck: :pipa2:







μην το παρεξηγης το θεμα.....μπορει να εχει περασει και τα ηντα καποιος αλλα να κρατιετε καλα εμφανισιακα....αλλα αν βλεπεις πατσοκοιλιες και προγουλια ε, οσο ναναι, σου κοβετε καθε διαθεση!! το ιδιο ισχυει και για τις γυναικες.....
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Θα διαφωνησω!...παρτυ ανοιχτα σε μαγαζια ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ την ΄'ταμπελα' των swingers....και φυσικα οποιοσδηποτε γνωστος σε δει εκει δεν θα παραξενευτει!!....αν ομως σε δει να βγαινει απο το nirvana που εχει δηλωσει στην τηλεοραση τι 'παιζει' αντε να δικαιολογηθεις!!!
οσο για τα γαμησια να μου επιτρεψεις να εχω και εκει ενστασεις μιας και εχω δει καμποσες φωτογραφιες απο εκι μεσα!!

Αν έχεις δει φωτογραφίες από γαμήσια σε Ελληνικά swinger clubs να μου δείξεις και μένα που τόσα χρόνια swinger δεν έχω δει μπροστά μου...
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Ενώ οι swingers δεν στήνουν αυτό το απίστευτο σκηνικό με clubs, κώδικες, κανόνες, γνωριμίες, μυστικότητα για να ρίξουν έναν πούτσο παραπάνω.
Προφανώς αυτά τα ανώτερα και ευγενή όντα το κάνουν για να ρίξουν έναν πούτσο λιγότερο.

Και στο bourdela.com κανένας δεν προωθούσε γυναίκες στην πορνεία.
Πλην όμως τον Alexxx τον δέσανε για μαστρωπία.

Αγαπητέ voltaire45,

Τα "απίστευτα σκηνικά" στήνονται για τη διατήρηση της ανωνυμίας των συμμετεχόντων και την προστασία τους από τους διάφορους καραγκιόζηδες που κυκλοφορούν. Εμείς τον "έναν πούτσο παραπάνω" θέλουμε να τον ρίξουμε με άλλους τρόπους και κάτω από άλλες συνθήκες, όχι με τον τρόπο του xxxxxxx για παράδειγμα.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Πάντως στο ομόνυμο με το θρεντ σαιτ η ανταπόκριση ειναι αμεση. Φίλη, που ενδιαφέρετε, έκανε προφιλ και από τη πρώτη μέρα έλαβε αρκετά μέιλ, 2-3 εκ των οποίων αρκέτα αξιόλογα (εμφανισιακά/επίπεδο). Το σκέπτομαι σοβαρά να την συνοδεύσω σε μιά συνάντηση (δηλόνοντας, σαφώς την πραγματική μου ιδιότητα με τη κοπέλα, fuck baddy, δηλαδή)!
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
ουγκαμπουγκαμπουγκα περίμενα απο σενα τουλάχιστον την τιμιότητα να ζητησεις ενα συγγνώμη για το λάθος σου.αλλα που να την βρείτε εσεις οι αλλαξωκόλιδες.Η μήπως εφτιάξες και 2 προφιλ για να ανταπεξέλθεις και να πας την κουβέντα εκει που προσπαθεις απο την αρχή?

Ποιο λάθος;
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
ουγκαμπακουμπα οπως σε ολα οσα γραφεις εχεις μια σύγχιση έστι και στο τελευταίο σου.Για να ακριβολογούμε υπάρχει και απόδειξη για όλους αν κοιτάξουν πίσω το άρθρο ο πρώτος που το ανέφερε  ήταν ο Gatic μετα ο kotsakos μετα αρκετοί και μετα εγώ.Δεν μπαινω στην ψυχασθένεια να κάνω copy-paste και να σε βγάζω άκυρο.Είναι ανούσιο.Εγω απλά θα επιστρεψω με αποδείξεις για όσα λέω.

Καλύτερα ας μπαίνεις λίγο στον κόπο να λες σε ποιο πράγμα αναφέρεσαι για να καταλαβαίνουμε και εμείς το υψηλό σου πνεύμα.

Ακόμη δε μας είπες γιατί οι swingers θα πρέπει να ευαισθητοποιηθούν για αυτούς που δεν είναι σε κάποια σχέση ενώ εσύ δε δείχνεις τη στοιχειώδη ευαισθησία να μην τους παραμυθιάζεις. Δύο μέτρα και δύο σταθμά, ε;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.433
Κριτικές
61
Like
42.549
Πόντοι
22.785
:s&m_1: :s&m_1:
kolite που ισε;;;;;;;;
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Χεστ.κα για το nirvana τι με νοιάζει ποιοί μαζεύονται εκεί και ποιοί όχι.Αλλο σε ρώτησα παπαρ.ες μου απαντάς.


Δε χέστηκες καθόλου για το Nirvana. Γι'αυτό ήθελες να μπεις εκεί και σε σούταραν;

Κώλο θα έδινες για να ξανάμπαινες!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Κάποιο αντίστοιχο στη Θεσσαλονίκη υπάρχει; Δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό δυστυχώς...  (ποιός ρωτάει εδώ ugabugabuga?)

Εδώ ρωτάω εγώ με την ιδιότητα του swinger και όποιος θέλει/ξερει απαντάει. Εσύ ούτε καν τα προσχήματα δεν κράτησες και ρώτησες σαν single. Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά.

Και μάλλον δεν είμαι πάνω απο τον υπολογιστή συνέχεια για να απαντάω αμέσως σαν τον ugabugabuga με το νέο του όνομα πια dreamboygr που απαντάει για μένα.

Οπότε όσοι γράφουν γνώμη αντίθετη από τη δική σου είναι το ίδιο άτομο.

:idiot: :idiot: :idiot:

Φυσικά όλα τα ουγκαμπουγκανιστικα είναι ακυρα όπως έχει αποδειχθεί μέχρι τώρα. Ούτε μασονικές στοές υπάρχουν (οσο κι αν προσπαθούν να μας πείσουν για την  περίπτωση τους)ούτε κρυφοί κώδικες ούτε λίστες και passwords.Δεν πάτε στον άρχοντα των δακτυλιδιών ούτε στο eyes wide shut σε oriental party πάτε.
Είσαι πολύ συγχυσμένος αγόρι μου...

Μεταξύ τους δεν γνωρίζονται αφού στα site τους δεν έχουν φωτογραφίες με πρόσωπα ούτε ένας.Οπότε ακόμα και σε πάρτυ σε σπίτια δεν γνωρίζονται (σε αντίθεση με αυτά που λέει ο ουγκαμπουγκα με τα χίλια πρόσωπα).

Ρε είσαι τρομέρος! Γράψε βιβλίο για το Λιακόπουλο, θα σου το εκδώσει αμέσως!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αναρωτιέμαι αν έχει μπεί κανένας απο αυτούς που ωρίονται για το εξωτερικό,σε sites του εξωτερικού.Εκεί έχουν όλοι τα πρόσωπα τους.Εδώ κανένας δεν έχει αρχ..ια να δείξει ποιος είναι.

Φυσικά και ΔΕΝ θα τα δείξουμε τα πρόσωπά μας. Εδώ είναι Ελλάδα και κυκλοφορούν καραγκιόζ-μπερντέδες σαν και του λόγου σου που είναι έτοιμοι ανά πάσα στιγμή να μας κάνουν βούκινο. Άντε μετά να βάλεις μούτρα σε swinger site. Εδώ δεν τα βάζουμε και μας κρεμάνε κουδούνια, φαντάσου να τα βάλουμε κιόλας. Εσύ ο ίδιος δεν έγραψες ότι έχεις τραβήξει φωτογραφίες από πάρτυ;, Ε, αυτό τα λέει όλα.

:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Οπότε ουγκαμπουγκα ασε τα μασονίστικα.Αλλά σε τι ακριβώς στραβώνεις ρε ουγκαμπουγκα?Απαγορεύεται να ερθούμε και εμείς σε πάρτυ σε δημόσιο χώρο?Μήπως έχεις παραξεφύγει?

Πάλι κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις; Ποια μασωνικά ρε φίλε; Για μασωνικά μίλησε ο arcans. Σε δημόσιο χώρο φυσικά και μπορεί να έρθει όποιος θέλει.

Σε μαγαζί κλεισμένο για swgingers' πάρτυ και μόνο μπορεί το μαγαζί να είναι κλεισμένο μόνο για τους προσκεκλημένους. Mπορεί το πάρτυ να είναι και μικτό, δηλαδή να μην έχει μόνο swingers.

Αυτά τα έχω ξαναγράψει. Γιατί δε λες να τα καταλάβεις;

Αν τώρα το πάρτυ είναι σε σπίτι κάποιου ιδιώτη εσύ πως το βλέπεις; Θα μάθεις που γίνεται και θα πας απρόσκλητος; Και ο ιδιοκτήτης του σπιτιού θα σε βάλει έτσι χύμα μέσα επειδή "είδες φως και μπήκες";
 

xxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ουγκαμπουκα θα σε πιάσω αργότερα και σένα και τα σπιτιά.τώρα εχω να απαντήσω σε πολά pm που ρωτανέ το ιδιο.Ρε παιδία chakra to Σάββατο στην μεσογείων στο παταράκι εκει θα είναι.
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
ουγκαμπουκα θα σε πιάσω αργότερα και σένα και τα σπιτιά.τώρα εχω να απαντήσω σε πολά pm που ρωτανέ το ιδιο.Ρε παιδία chakra to Σάββατο στην μεσογείων στο παταράκι εκει θα είναι.

Άντε καλά να περάσουν τα παιδιά που σε ρωτάνε με τα παραμύθια που τους πουλάς. Δηλαδή θέλεις να μας πεις πως υπάρχουν τόσοι πολλοί που ενώ ξέρουν για το κόλπο που πήγες να κάνεις στο Nirvana το οποίο σου έσκασε στα μούτρα, θέλουν παρόλα αυτά τα φώτα σου για να κάνουν το ίδιο;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για πες μας τότε μέγιστε δάσκαλε, σε ένα μή swinger μαγαζί πως θα τους διδάξεις να ξεχωρίζουν τους swingers από τους μή swigers; Υπάρχει τρόπος άραγε;

Ή χωρίς να είσαι μέλος σε ένα site που κάνει party πως θα μπεις στο μαγαζί όπου γίνεται το πάρτυ όταν είναι κλεισμένο μόνο για τα μέλη του site; (Δε μιλάω για μαγαζί όπου γίνεται πάρτυ αλλά δεν είναι κλεισμένο μόνο για swingers, εκεί τα πράγματα είναι εύκολα).

Πρόσεξε μόνο μην τους πεις να κάνουν καμιά μαλακία όπως έκανες στο Nirvana και μετά να σε κυνηγάνε οι "μαθητές" σου!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άντε καλό κυνήγι!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paulko79

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι/ισες.

Σάββατο βράδυ (κατα τις 2) στο Λάμδα στη Συγγρού έπαιζε μόνο γκει φάση. Με το που τελείωσα το ποτό βουρ για κανα στριπτηζάδικο για να έρθω σε ισσοροπία.

Ίσως κάποια στιγμή δοκιμάσω το oriental που γράφετε.

Επίσης μου έχουν ψιθυρήσει κάτι για καφε στο Κολλωνάκι που μαζέυει 40αρες και 50αρες που ψάχνονται για μικρούς (μέχρι 30). Έχετε ακούσει τίποτα?

paulko79!!!

Υ.Γ. αφού βλέπω οτι υπάρχει αναγνωσιμότητα στο thread με θέμα το swinging γιατί δεν κανονίζουμε εμείς τα μέλη του site κανα παρτάκι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Επίσης μου έχουν ψιθυρήσει κάτι για καφε στο Κολλωνάκι που μαζέυει 40αρες και 50αρες που ψάχνονται για μικρούς (μέχρι 30). Έχετε ακούσει τίποτα?

αυτο τα ψαχνουνε πολλοι εδω και πολλα χρονια
μαλλον ειναι αστικος μυθος
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
λοιπον μαγκες, για να ειναι καποιο  ζευγαρι τετοια φαση,ανταλλαγη και ετσι,πρεπει και οι 2 να ειναι πολυ σεξουαλικα απελευθερωμένοι.εγω παντως ΠΟΛΥ δυσκολα θα εδινα την γκομενα/γυναικα μου σε άλλον για να παρω την δικια του.πρεπει να εχει περασει η σχεση σε αλλη φαση...αποψη μου παντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom