Νέα

Άνοιγμα οίκου ανοχής επιπέδου Γερμανίας στην Αθήνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostasio1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kostasio1985

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
74
Like
158
Πόντοι
0
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.654
Κριτικές
11
Like
5.395
Πόντοι
1.346
Να ανοίξεις στη Μεσσηνία, λάδι έχουμε που όσο πάει ακριβαίνει, νταβραντισμένοι είμαστε, κάτσε να πέσει πείνα στις πόλεις και τότε θα φεύγετε σαν τα ποντίκια. Αυτό είναι ρατσισμός να μαζευόσαστε σε Αθήνα & Θεσ/νίκη παραπάνω από το μισό πληθυσμό.
Η βίλλα μήπως είναι το Κεφαλληνίας 75;
Εκεί πριν ~20 χρόνια μου είχε πάρει μια εγγλέζικη φοράδα για πρώτη φορά ακάπωτη πίπα :rockon:
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
καλο ειναι να ρωτησεις ενα δικηγορο.....υπαρχουν πολλα θεματα......πρωτο πρωτο ειναι αν θα δεχθουν οι κοπελες να δηλωθουν ως ιεροδουλες......
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
208
Κριτικές
40
Like
1.875
Πόντοι
2.471
Καλα ασε τις χρεωσεις , και αρχικα παρε οπλο να οπλοφορεις προσελαβε και κανενα φουσκωτο να εχεις απο διπλα και μετα ετοιμασου να ακουμπας και πολυ χρημα σε προστασιες ενθεν κειθεν και παει λεγοντας
Παντως με βολευει μα σου πω να χρεωνεις 80-100 μαξ με ολα μεσα και θα σαρωσεις την αγορα
 

at1sr

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
532
Πόντοι
20
Άστο φίλε. Το άθλημα δεν είναι για σένα.
Το να μπαίνεις σε forum και να ρωτάς τί θα κάνεις σημαίνει ότι είσαι άσχετος με το προσκήνιο και το παρασκήνιο. Ακόμη και καφετέρια να ανοίξεις στο χώρο που βρήκες και να βάλεις τις κοπέλες να σερβίρουν καφέδες, χρειάζεται να ξέρεις τα κόλπα της δουλειάς. Πόσο μάλλον στο χώρο του πληρωμένου έρωτα, που είναι επικίνδυνα νερά.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
...χιουμορακι
 
OP
OP
K

Kostasio1985

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
74
Like
158
Πόντοι
0
Παλικαρια.....
Ειμαι 30 χρονια στη νυχτα οποτε τα κατατοπια και τις προστασιες, ΤΙΣ ΞΕΡΩ.
Αυτο που ΔΕΝ ΞΕΡΩ ειναι το τι παιζει σε αυτο τον τομεα στο εξωτερικο ωστε να μπορω να δωσω κατι αντιστοιχο.
Οι κοπελες δεχονται να δηλωθούν ως ιεροδουλες.
Και ο χωρος δεν ειναι κανα μπουρδελο, ειναι αψογη βιλα που θελω να εχω μαξ 32 πελατες τη μερα.
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
361
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
1)η τοποθεσια του χωρου θα πρεπει να πληροι καποιες προυποθεσεις, αν οχι εκτος κατοικημενης περιοχης νομιζω μακρυα απο σχολεια εκκλησιες και κατι τετοια...

Νομιζω δεν δινονται ευκολα αδειες...

2) 9/10 οικους της Αθηνας δεν ειναι απλως παρανομοι, δεν υφιστανται, ειναι αλβανικα γκετο, δεν ειναι επιχειρησεις οπως δειχνεις οτι το εχεις στο μυαλο σου...

3) εχω να σου πω πολλους λογους για να μην ασχοληθεις αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει τι εισαι και κανεις αυτη την ερωτηση εδω μεσα, πολυ σχετικος η πολυ ασχετος.... Μπερδευτηκα λιγο επισης με το κονσεπτ σου, αλλιως θα σου ελεγα κι αλλες αποψεις μου...

Δυστυχως ψιλοσυμφωνω με τον at1sr απο πανω μου.

Ειναι αλλος κοσμος τα πορνεια στην Ελλαδα... Μπορει να εχεις καλη ιδεα αλλα να μην υλοποιειται, η να υλοποιειται και να μην μπορει να σε πειραξει κανεις.... Δεν μπορω να καταλαβω πολλα απο τα δεδομενα ως τωρα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.165
Like
2.077
Πόντοι
456
Παλικαρια.....
Ειμαι 30 χρονια στη νυχτα οποτε τα κατατοπια και τις προστασιες, ΤΙΣ ΞΕΡΩ.
Αυτο που ΔΕΝ ΞΕΡΩ ειναι το τι παιζει σε αυτο τον τομεα στο εξωτερικο ωστε να μπορω να δωσω κατι αντιστοιχο.
Οι κοπελες δεχονται να δηλωθούν ως ιεροδουλες.
Και ο χωρος δεν ειναι κανα μπουρδελο, ειναι αψογη βιλα που θελω να εχω μαξ 32 πελατες τη μερα.
Οι οίκοι ανοχής αδειδοτούνται βάση του πλυθησμού. Άμα οι νόμιμοι είναι ήδη αρκετοί εσύ νόμιμα δε μπορείς να ανοίξεις.
Μπορείς όμως να ανοίξεις δήθεν "πρακτορείο" μοντέλων η κάτι παρεμφερές. Δε θα φαίνεται πως πουλάς πουτάνες ντε αλλά κοπέλες για να κάνουν τα μοντέλα , σε ζωγράφους και φωτογράφους.

Πάρα πολύ συμαντικό είναι να κοιτάξεις τι θα κάνεις με την ασφάλεια. Να πάρεις κάναν ψηλό ( κατά προτίμηση απο τη Γεωργία τη χώρα όχι την πολυτεία των Η.Π.Α. ) και μπρατσωμένο να το παίζει "ασφάλεια" για παν ενδεχόμενο. Επίσης μιας και στην εποχήμας είναι πολύ επικύνδηνο να κάνεις κάτι όπως και δήποτε με το να φαίνεται πως οι κοπέλες κάνουν τη δουλειά με τη θέληση τους.
Επειδή εσύ όσα και να τη δίνεις και φεράρι να τη πάρεις άμα τα χαλάσει μαζί σου για τα λεφτά μετά well hmmm πως να το θέσω ....

Ας πούμε πως σου τραβάει μια μύνηση για σωματεμπορεί και το επόμενο thread σου θα είναι "Παλλικάρια μπορεί κάποιος να μου φέρει τσιγάρα στο Κορυδαλό."

Κατά τα άλλα , καλή τύχη στο έργο σου.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.552
Like
7.344
Πόντοι
2.306
Δεν νομίζω οτι προβλέπεται στην Ελλάδα κάτι άλλο νόμιμο πέραν του οίκου ανοχής είτε το ονομασεις μπουρδελο , ειτε στουντιο ειτε FKK είτε αρκτικό μουνολιβαδοδάσος. Τωρα αν εχεις άκρες με μπατσους και κρατικους φορεις μπορεις να το ανοιξεις με ο,τι ΚΑΔ θες ή και χωρίς καν εναρξη , οπως οι περισσότεροι.

Τιμολογηση ειναι πολυπλοκο θέμα και το δυσκολότερο για κάθε επιχείρηση. Αφενός πρέπει να κάνεις ένα στοιχειώδες business plan να δεις που βρισκεται περίπου το ROI σου και ποιο εύρος τιμών καθιστά την επιχείρηση βιώσιμη και κερδοφόρα. Αφετέρου πρέπει να λάβεις υποψη σου την αγορά , τον ανταγωνισμό , το πελατολογιο , την οικονομια κλπ κλπ

Η επιστημονική ομάδα του bou είναι πάντα πρόθυμη να βοηθήσει αλλά χρειαζόμαστε περισσότερα στοιχεία.
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
361
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
Αν παρεις αδεια, αν πανε ολα καλα και υλοποιηθει το σχεδιο σου, αν ξεκινησεις να δουλευεις και πας και καλα θα φας πεσιμο απο μαφιοζους... Εκτος και αν εχεις φιλους οι συγγενεις ηδη απο δαυτους, θα δινεις λιγοτερα...

αδεια για οικο ανοχης παιρνουν μονο γυναικες, διορθωστε με αν κανω λαθος...

κατι αλλο σημαντικο, 80% οι κοπελες, 10-15 οι μαφιοζοι, για ποσο νομιζεις θα αντεξεις να "τρεχεις" τη δουλεια για 5-10% πληρονωντας λειτυργικα εξοδα? Οσα και να χρεωσεις την ωρα θα βγαζεις παντα τα λιγοτερα απο ολους ενω ειναι δικη σου μπιζνα και ιδεα και αυτο θα ποναει...
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
177
Like
323
Πόντοι
21
Δεν νομίζω οτι προβλέπεται στην Ελλάδα κάτι άλλο νόμιμο πέραν του οίκου ανοχής είτε το ονομασεις μπουρδελο , ειτε στουντιο ειτε FKK είτε αρκτικό μουνολιβαδοδάσος. Τωρα αν εχεις άκρες με μπατσους και κρατικους φορεις μπορεις να το ανοιξεις με ο,τι ΚΑΔ θες ή και χωρίς καν εναρξη , οπως οι περισσότεροι.

Τιμολογηση ειναι πολυπλοκο θέμα και το δυσκολότερο για κάθε επιχείρηση. Αφενός πρέπει να κάνεις ένα στοιχειώδες business plan να δεις που βρισκεται περίπου το ROI σου και ποιο εύρος τιμών καθιστά την επιχείρηση βιώσιμη και κερδοφόρα. Αφετέρου πρέπει να λάβεις υποψη σου την αγορά , τον ανταγωνισμό , το πελατολογιο , την οικονομια κλπ κλπ

Η επιστημονική ομάδα του bou είναι πάντα πρόθυμη να βοηθήσει αλλά χρειαζόμαστε περισσότερα στοιχεία.
Γαμιέται ο Διας... :buck2:
:buck2::buck2:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
4.365
Αφου εχεις τις ακρες.. οπως λες...
φτιαξε ενα FKK λιγο εξω απο την Αθηνα... σε βιλαρα.. με πισίνες κλπ....
(για να μην ΄΄''ενοχλείς'' την γειτονιά..σχολειά..κλπ)
ριξε μεσα και 20-30 γυναικες.... και θα χεστεις στο χρημα...!!!
Όποιος το κανει 1ος αυτο... θα κονομισει....!!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.111
Πόντοι
27.261
Ειμαι 30 χρονια στη νυχτα οποτε τα κατατοπια και τις προστασιες, ΤΙΣ ΞΕΡΩ.
Αυτο που ΔΕΝ ΞΕΡΩ ειναι το τι παιζει σε αυτο τον τομεα στο εξωτερικο ωστε να μπορω να δωσω κατι αντιστοιχο.
Οι κοπελες δεχονται να δηλωθούν ως ιεροδουλες.
εφοσων λες οτι εισαι 30 χρονια στη νυχτα και ξερεις και τις προστασιες, συν του οτι και οι κοπελες δεχονται να δηλωθουν (πολυ βασικα πραγματα δηλαδη), γιατι δεν πας ενα ταξιδακι γερμανια να ψαχτεις και να κοψεις γενικη κινηση. να κανεις και καμια εξτρα γνωριμια για νταραβερι αναλογο.
θυμαμαι κολωνια πριν καποια χρονια, υπηρχε μια "πολυκατοικια" σε συγκεκριμενο σημειο που ειχε π.χ. 8 οροφους με 10 δωματια στον καθε οροφο και εκει ηταν μαζεμενες ολες.
πληρωνες ενα ποσο στην πορτα και απο εκει και περα, οτι εβρισκες στη βολτα σου μεσα σε ολους αυτους τους οροφους.
τσατσαδες δεν υπηρχαν και εκανες μονος σου το ντιλ με την καθε κοπελα.
ειχε τα παντα απο θεμα εμφανισης επισης και λογικα και εθνικοτητας.
η τιμη ξεκινουσε απο 50αρικο αν θυμαμαι καλα και εισοδο για να μπεις, πρεπει να ειχε κανα 20αρικο.
επισης ο κοσμος ηταν αναλογος και οχι οποιος να'ναι ηρθα, μπηκα για να δω απλα... οπως εδω.
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.323
Like
1.948
Πόντοι
216
Οπωσδήποτε pos, οπωσδήποτε παρκαδόρος και οπωσδήποτε άκρες σε πολιτικό ή ανώτατο αστυνομικό.Επισης επιθετική επικοινωνιακή πολιτική λόγου χάρη ότι θα δέχεσαι άτομα ΑΜΕΑ για να μπορούν και αυτά να γαμανε άνετα και μάλιστα στην μισή τιμή.Να κανείς κονέ με ΜΚΟ για ΑΜΕΑ!Γυναικες στην υποδοχή με αυστηρή πόρτα και σεκιούριτι γνωστής εταιρίας όπως η g4s.Ηκαθαριοτητα του χώρου και των κοριτσιών να είναι το α και το ωμέγα.Τελος να είναι το refund να είναι πολιτική του οίκου.Υ.Γ. Εννοείται ότι βρωμιάρηδες και λετσοι θα τρώνε πόρτα!
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.274
Κριτικές
134
Like
21.649
Πόντοι
25.186
Ενδιαφερομαι να ανοιξω οικο ανοχης στην Αθήνα παιδια.
Αλλα οικο ανοχης οχι στα επιπεδα μεταξουργειου, αλλα στα επιπεδα Γερμανιας.
Εχω βρει χωρο (βιλα στο κεντρο) με 4 υπνοδωματια και φουλλ χλιδα.
Εχω 4 κοπελες ΥΠΕΡΟΠΛΑ που εχουμε συμφωνησει να αφησουν τα γραφεια και να δουλευουν με το 80% του ραντεβου δικου τους και εχω και ενα σχετικο πρωτο πελατολογιο.
Το ζήτημα είναι ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΕΩΣΩ ΑΝΑ ΩΡΑ σε εναν τετοιο χωρο καθως και πως ειμαι καλυμμενος νομικα.
Αν υπαρχει ατομο να μας διαφωτισει, εδω ειμαστε!!!
Για τσατσά πάρε τον @papaphilips :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.111
Πόντοι
27.261
το καλυτερο πελατακι θα εισαι ελμουφαδορ
Screenshot (150)α.png

2λεπτος.png

hellapagid-hella.gif

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom