Νέα

Ανέκδοτα/αστεία/περίεργα e-mails κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ljsilver
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
:grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1549654342475.jpg
    FB_IMG_1549654342475.jpg
    27,5 KB · Εμφανίσεις: 21

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παντρεύεται η παρθένα κόρη και μετά το γλέντι πηγαίνουν με τον άντρα στο σπίτι τους.

Η πεθερά του γαμπρού, η οποία έμενε στον κάτω όροφο, ήταν στην κουζίνα και ανακάτευε μια σάλτσα για την μακαρονάδα που έφτιαχνε.

Ξαφνικά κατεβαίνει η παρθένα κόρη τρέχοντας και της λέει:

– Μαμά, αρχίζει και βγάζει τα ρούχα του και δεν ξέρω τι να κάνω.
– Πήγαινε πάνω και θα μάθεις τι πρέπει να κάνεις...

Σε λίγο κατεβαίνει ξανά και της λέει:

– Τώρα θέλει να βγάλω εγώ τα ρούχα μου και δεν ξέρω τι να κάνω.
– Πήγαινε πάνω και θα μάθεις τι πρέπει να κάνεις... Και συνεχίζει να ανακατεύει τη σάλτσα.

Σε λίγο κατεβαίνει πάλι η κόρη και της λέει:

– Μαμά, έβγαλε τα ρούχα του και έχει ένα πράμα ίσα με 25 πόντους και δεν ξέρω τι να κάνω.
– Αμάν ρε παιδάκι μου, τίποτα δε μπορείς να κάνεις μόνη σου. Ανακάτευε εσύ τη σάλτσα και πάω εγώ πάνω...
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.373
Like
47.175
Ρωτάει το παιδί τον πατέρα του, τι σημαίνει η λέξη πούστης.
Ο πατέρας του αφού το σκέφτεται για λίγο του απαντάει:

Θυμάσαι που για αρκετό, όταν ήσουν πιο μικρός έλειπα από το σπίτι; Ε λοιπόν ήμουν σε ένα μέρος που το λένε φυλακή …
Εκεί δεν υπήρχαν γυναίκες, και κάποιοι έπρεπε να κάνουν τις γυναίκες. Ετσι…

Εγώ λοιπόν ήμουν στο ίδιο κελί με έναν άλλο κύριο, και κάποιος έπρεπε από τους δύο να κάνει την γυναίκα. Αποφασίσαμε λοιπόν να…
παίξουμε κορώνα – γράμματα για το ποιός από τους δύο θα έκανε την γυναίκα την πρώτη βδομάδα.

Ετυχε λοιπόν στον μπαμπά, και ο μπαμπάς έκανε την γυναίκα για μία βδομάδα …
ην δεύτερη εβδομάδα έτυχε πάλι στον μπαμπά, και ο μπαμπάς έκανε την γυναίκα. Την τρίτη βδομάδα πάλι έτυχε στον μπαμπά, και έκανε την γυναίκα για άλλη μία βδομάδα.
Την τέταρτη εβδομάδα όμως έτυχε στον άλλον να κάνει την γυναίκα, αλλά αυτός δεν δέχτηκε να την κάνει…
Ε, αυτός είναι ο πούστης!!!
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
Ρωτάει το παιδί τον πατέρα του, τι σημαίνει η λέξη πούστης.
Ο πατέρας του αφού το σκέφτεται για λίγο του απαντάει:

Θυμάσαι που για αρκετό, όταν ήσουν πιο μικρός έλειπα από το σπίτι; Ε λοιπόν ήμουν σε ένα μέρος που το λένε φυλακή …
Εκεί δεν υπήρχαν γυναίκες, και κάποιοι έπρεπε να κάνουν τις γυναίκες. Ετσι…

Εγώ λοιπόν ήμουν στο ίδιο κελί με έναν άλλο κύριο, και κάποιος έπρεπε από τους δύο να κάνει την γυναίκα. Αποφασίσαμε λοιπόν να…
παίξουμε κορώνα – γράμματα για το ποιός από τους δύο θα έκανε την γυναίκα την πρώτη βδομάδα.

Ετυχε λοιπόν στον μπαμπά, και ο μπαμπάς έκανε την γυναίκα για μία βδομάδα …
ην δεύτερη εβδομάδα έτυχε πάλι στον μπαμπά, και ο μπαμπάς έκανε την γυναίκα. Την τρίτη βδομάδα πάλι έτυχε στον μπαμπά, και έκανε την γυναίκα για άλλη μία βδομάδα.
Την τέταρτη εβδομάδα όμως έτυχε στον άλλον να κάνει την γυναίκα, αλλά αυτός δεν δέχτηκε να την κάνει…
Ε, αυτός είναι ο πούστης!!!
:2funny: :2funny: :2funny:

 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μια μέρα, ο σύζυγος γυρνάει σπίτι κατά τις 6 το απόγευμα και λέει στη γυναίκα του:

- Καλή μου, έχω ένα meeting για τη δουλειά στις 10 το βράδυ, αλλά δε θα πάω! Μου φαίνεται ότι με εκμεταλλεύονται!

Η γυναίκα τον μεταπείθει, λέγοντάς του πως η δουλειά είναι σημαντική. Τότε, ο σύζυγος πάει να κάνει ένα ντουζάκι για να είναι έτοιμος και σκέφτεται:

- Ήταν εύκολο να την κοροϊδέψω!

Καθώς ο άντρας ήταν στο μπάνιο, η γυναίκα τσεκάρει όλα του τα πράγματα: πορτοφόλι, παντελόνι, σακάκι, κινητό, κτλ. και βρίσκει ένα χαρτάκι με το παρακάτω κείμενο:

"Μωρό μου, σε περιμένω να φάμε τη γαλοπούλα με τη λευκή σάλτσα που έχουμε πει..."

Η γυναίκα ξαναβάζει το χαρτάκι εκεί που ήταν. Όταν ο άντρας βγαίνει από το μπάνιο, τη βλέπει ξαπλωμένη στο κρεβάτι σε μια στάση πολύ προκλητική... και χωρίς να χάσουν χρόνο ξεσκίστηκαν όπως τον παλιό καλό καιρό...

Όταν τελείωσαν, ο τύπος μισοπεθαμένος αποκοιμιέται. Όταν πλησίαζε η ώρα του "meeting", η σύζυγος τον ξυπνάει.

Όταν έφτασε στο σπίτι της ερωμένης του, πολύ κουρασμένος, της λέει:

- Καλή μου, έχω δουλέψει πολύ σήμερα και μόνο θα κάνω ένα ντουζάκι και θα ξεκουραστώ λίγο...

Μπαίνοντας στο μπάνιο, η ερωμένη τσεκάρει τις τσέπες του και βρίσκει ένα χαρτάκι που έγραφε:

"Σου στέλνω τη γαλοπούλα.
Η λευκή σάλτσα έμεινε σπίτι.
Η Σύζυγος"
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
URL]]
 

Συνημμένα

  • 16789496_596679070537106_5327305248719503360_n.jpg
    16789496_596679070537106_5327305248719503360_n.jpg
    108,4 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Like
Αντιδράσεις: singer

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom