Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
υπαρχει ηδη αλλος μνηστηρας οπως εμαθα σημερα που τη θελει και την ψαχνει.Και σε συνδυασμο με το πρωινο του οπλο θα κανει ενα ντουετο ετσι και την παρει...που θα χαλασει κοσμο

:think: :think: :think:
Ενοεις μαγαζατορας ?  :think: Μυλο Η Βαρδαρη ?  :think:

καλα...σε πιστεψαμε....Γιουροβιζιον πας να δεις μωρη Τσοντου??
Α ουτε ηξερα οτι ειναι σημερα .. ηταν και στην Γερμανια  ;) γκουχ γκουχ


Εσυ Ανουλα γιατι γελας ? σε γαργαλαει ο στριπερ ? χεχεχε
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ναι απο Μυλο μερια...

Μαλλον με την ορεξη θα μεινει αν οι εικασιες μου ειναι ορθες
μαλλον πηγε δρομο για ποιο πολλα , αν ειναι να παει σε στουδιο , μια χαρα ηταν στο Λαφαμ πιστευω  :think:
Τεςπα .. προφητικος ο τιτλος της κριτικης μου στην Κατεχακη ... Της Σιμονας το καγκελο  :grin:


( Υγ σσσστττ υχηχια η Λαφαμαινα δε μιλαει .. απολαμβανει τον στριπερ της  :grin:  )
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
                Requiem για την Σιμονα

  Διαβαζοντας χθες το απογευμα ολα αυτα τα που γραφτηκαν για τη Σιμονα, ειπα να κανω επιτοπια αυτοψια.
Ηταν οντως αυτη! Πηγα με σκοπο να την "μαλωσω" κι οχι να την παρω, αλλα μολις με ειδε, με το μεγαλυτερο
χαμογελο του κοσμου, σαν να μην ετρεχε απολυτως τιποτα, μπηκε στο αυτοκινητο σαν να ειχαμε ραντεβου και
την καναμε για το ξενοδοχειο που την πρωτογνωρισα, σχεδον δυο χρονια πριν, οταν πρωτοηρθε στην πολη μας,
σαν city tour.
  "Τωρα δουλευω εδω"
  " Γιατι"
  " Ειναι καλυτερα τα λεφτα, ειμαι και πιο ελευθερη, ερχομαι και φευγω οτι ωρα θελω"
Περισσοτερη ελευθερια, το Roma αιμα που κυλαει στις φλεβες της!
Ανοητες δικαιολογιες που μου εκοψαν τη φορα για περαιτερω ανακριση.
  Το τι εγινε στο ξενοδοχειο δεν αφορα αυτην την απαντηση, εξαλλου εχει απαναληφθει δεκαδες φορες αυτα
  τα δυο χρονια.
Το τι φταιει γι΄αυτην την εξελιξη? Αν η la Femme μας λεει ολη την αληθεια, που το πιστευω, τοτε φταιει αυτος
που κανει κουμαντο στο μυαλο της. Πολυ λαθος κινηση ομως!
  Αβυσσος η ψυχη της γυναικας οπως ειπε και η la Femme παραπανω, και εγω εχω σταματησει να προσπαθω
να την αποκρυπτογραφησω εδω και πολυ καιρο. 
  Ειχα ζητησει πριν απο μερικους μηνες, στο διπλανο theard, να σταματησουμε τις πολλες συζητησεις για την
Σιμονα, γιατι καταλαβαινα πως ολα αυτα ηταν πολυ βαρια για ενα εικοσιτριαχρονο κοριτσακι. Δεν εισακουστηκα!
Δεν ξερω αν θα αλλαζε κατι ή αν απλα θα παρατειναμε τις εξελιξεις. Ισως και να μην αλλαζε τιποτα.
  Φυσικα αν η La Femme ξερει μονον αυτα που μας λεει, τοτε δεν θα την ξαναδουμε στο μαγαζι της.
Στη Φυσικη λεμε οτι ενα αστερι, οσο πιο μεγαλο ειναι, τοσο πιο γρηγορα πεθαινει, μεσα απο μια εκτυφλωτικη εκρηξη
Supernova που αφηνει πισω της συντριμια.
  Η Σιμονα ηταν πολυ μεγαλο αστερι και νομιζω οτι αυτα τα δυο βραδια παρακολουθουμε την εκρηξη της. Φοβαμαι για
το τι θα φερει γι΄αυτην ο χρονος!!
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
καλημέρα ! όλα αυτά που γράφεις είναι σωστά απλά κοπέλα τα έχη πάρη πόλη πάνω της ! εγώ θα δο όταν την μαζέψουν η μπατση , όταν την κυνηγήσουν η κατίκι όταν θα βρέξη το τη θα κάνει ? μπόρι να είναι κ καλύτερη αλά μην ξεχνάτε πέρασαν πολες καλές κοπέλες κ καμία δεν είχε κάνει αυτό όλα τα κορίτσια μιλάνε για το ξεφτελιζμο της ( μόνο έτσι λέγετε αυτό ) όσο για μένα εγώ επιρξα 3 χρόνια κ θα ειπαρχο ο μόνος εχφροσ μου είναι ο δήμος που μαλακιζετε με της αδιές . κ κάτι ακόμα η καλύτερη γινεκα στο δρόμο μπόρι να βγάλη 400 ευρώ στο μαγαζί  έβγαζε πόλη παραπάνω κ δεν βλέπω από το μέρος μαγαζιών καμία εκμεταλεβσει προς όλα τα κορίτσια επιδη όταν ερχουνδε στην δουλιά τους λέμε με το ν κ με το ς όλους τους όρους κ από εκη κ πέρα διαλέγει κ πέρνει. με λένε από χφές όλη άννα κάτε  στην πιάτσα με το αμάξι κ κιτα την στα μάτια τη θα σου πει ? δεν έχω όμως καμία διαφέσει να την κάνω καμία ανάκριση την αξιαμάς  την καφορίζουμε εμείς στο νεαβτομας αυτή διάλεξε αυτή του δρόμο οπότε όπως είπα κ πριν ας είναι καλά όπου κ να πάει παρόλου που εγώ θα προτιμούσα ξεκαφαρα λόγια από αυτήν κ( όλες αλες  )ας μελεγε άννα φευγο πάω στο πεζοδρόμιο κ ο δρόμος είναι ανιχτος κ τα σκυλιά δεμένα κ όχι να με πέρνει τηλ κ να με λέει αννούλη κ 3 βλομάδες ερχουμε η μαμά μου αρωστη ...αυτά  !
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλημερα και χρονια πολλα για τα γενεθλια σου!
  Απλα επαναλαμβανω οτι αν δεν ξερεις κατι περισσοτερο τοτε δεν εχει καμια δικαιολογια.
Οπως ειπες και συ μακαρι να ειναι καλα.
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Καλημερα και χρονια πολλα για τα γενεθλια σου!
   Απλα επαναλαμβανω οτι αν δεν ξερεις κατι περισσοτερο τοτε δεν εχει καμια δικαιολογια.
Οπως ειπες και συ μακαρι να ειναι καλα.
ευχαριστώ !!!
όχι δεν ξερω τπτ παραπάνω.
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
λιπών και πάλι αλλαγες σήμερα πρωινή Χριστίνα
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
απο τις κοπελες του επαγγελματος ποτε δεν ειχα την καλυτερη γνωμη για τις ρουμανες
και αλλη μια φορα με επιβεβαιωσανε
 

Nikolis13

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Η Μαρία από Σλοβακία  :tits: πότε δουλεύει? :huh:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
                Requiem για την Σιμονα

  Διαβαζοντας χθες το απογευμα ολα αυτα τα που γραφτηκαν για τη Σιμονα, ειπα να κανω επιτοπια αυτοψια.
Ηταν οντως αυτη! Πηγα με σκοπο να την "μαλωσω" κι οχι να την παρω, αλλα μολις με ειδε, με το μεγαλυτερο
χαμογελο του κοσμου, σαν να μην ετρεχε απολυτως τιποτα, μπηκε στο αυτοκινητο σαν να ειχαμε ραντεβου και
την καναμε για το ξενοδοχειο που την πρωτογνωρισα, σχεδον δυο χρονια πριν, οταν πρωτοηρθε στην πολη μας,
σαν city tour.
  "Τωρα δουλευω εδω"
  " Γιατι"
  " Ειναι καλυτερα τα λεφτα, ειμαι και πιο ελευθερη, ερχομαι και φευγω οτι ωρα θελω"
Περισσοτερη ελευθερια, το Roma αιμα που κυλαει στις φλεβες της!
Ανοητες δικαιολογιες που μου εκοψαν τη φορα για περαιτερω ανακριση.
   Το τι εγινε στο ξενοδοχειο δεν αφορα αυτην την απαντηση, εξαλλου εχει απαναληφθει δεκαδες φορες αυτα
   τα δυο χρονια.
Το τι φταιει γι΄αυτην την εξελιξη? Αν η la Femme μας λεει ολη την αληθεια, που το πιστευω, τοτε φταιει αυτος
που κανει κουμαντο στο μυαλο της. Πολυ λαθος κινηση ομως!
   Αβυσσος η ψυχη της γυναικας οπως ειπε και η la Femme παραπανω, και εγω εχω σταματησει να προσπαθω
να την αποκρυπτογραφησω εδω και πολυ καιρο. 
   Ειχα ζητησει πριν απο μερικους μηνες, στο διπλανο theard, να σταματησουμε τις πολλες συζητησεις για την
Σιμονα, γιατι καταλαβαινα πως ολα αυτα ηταν πολυ βαρια για ενα εικοσιτριαχρονο κοριτσακι. Δεν εισακουστηκα!
Δεν ξερω αν θα αλλαζε κατι ή αν απλα θα παρατειναμε τις εξελιξεις. Ισως και να μην αλλαζε τιποτα.
   Φυσικα αν η La Femme ξερει μονον αυτα που μας λεει, τοτε δεν θα την ξαναδουμε στο μαγαζι της.
Στη Φυσικη λεμε οτι ενα αστερι, οσο πιο μεγαλο ειναι, τοσο πιο γρηγορα πεθαινει, μεσα απο μια εκτυφλωτικη εκρηξη
Supernova που αφηνει πισω της συντριμια.
   Η Σιμονα ηταν πολυ μεγαλο αστερι και νομιζω οτι αυτα τα δυο βραδια παρακολουθουμε την εκρηξη της. Φοβαμαι για
το τι θα φερει γι΄αυτην ο χρονος!!

Τελικα ηταν αυτη με το ασπρο συνολακι ή λαθος ειδα??  :think:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μαλλον τα τις Σιμονας πρεπει να τα συζηταμε στο θεμα της , αφου απ οτι φαινετε
Σιμονα και Λα Φαμ ισς να μη ξανασυναντηθουν


hagem  :rockon: Ωραιο το  Requiem για την Σιμονα
δεν εχω παρα να συμφωνησω

Φουσκωμενα μυαλα και διαθεση για δοκιμες ισως δικαιολογουν την αλλαγη αυτη
Νομιζω πως το τραγουδακι ταιριαζει γαντι στην περιπτωση...

ενω και ενα σκιτσακι ισως συπληρωσει το Requiem ....
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/61325442580399572815.jpg[/img[/URL]]

Καλη τυχη ...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γκουχ γκουχ
( πως περασαμε με τοιν Στριπερ Ανουλινι ?  :cheesy: )

Καλημερα σας ..

Συγκεντρωτικες ερωτησεις για Τζεσικα
Καταγωγη ?  :think:
Παιζει να κανει πρωινα ?  :think:
Θα κανει φροντιστηρια καραμπαλικινγκ ?
Ελληνικα ξερει ?

Καθως και καποιες γενικες
Το απλο στα 30 η στα 40 τελικα ?  :think:
Το Τζακουζι παραμενει στα 100 ? :think:
Η λουξο τσατσα ειναι βραδυνη ?  :think:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καταντια παντως....απο τα σαλονια στα αλώνια....αντε μετα τραβα να κανεις ακαποτο αμα ξαναμπει σε μπουρδελο ποτε.....
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καταντια παντως....απο τα σαλονια στα αλώνια....αντε μετα τραβα να κανεις ακαποτο αμα ξαναμπει σε μπουρδελο ποτε.....

και γω το σκευτικα αυτο .. επισης ομως σκευτικα οτι οι Πακηδες δεν εχουν και αυτοκινητα
ενω στα ντελα πας και με τα ποδια  :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
και γω το σκευτικα αυτο .. επισης ομως σκευτικα οτι οι Πακηδες δεν εχουν και αυτοκινητα
ενω στα ντελα πας και με τα ποδια  :rolleyes:
και τρως πορτα ....στα στοντιο τουλαχιστον....τωρα γυφτακια τυπου σιμονα ολα τα σφαζουν ολα τα μαχαιρωνουν προφανως.....οι χαι κλας πουτανες δουλευουν με πελατολογιο και ριχνουν και πεντε ακυρα στους εκατο πελατες πχ......εκει που πρεπέι.....
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μαλλον τα τις Σιμονας πρεπει να τα συζηταμε στο θεμα της , αφου απ οτι φαινετε
Σιμονα και Λα Φαμ ισς να μη ξανασυναντηθουν


hagem  :rockon: Ωραιο το  Requiem για την Σιμονα
δεν εχω παρα να συμφωνησω

Φουσκωμενα μυαλα και διαθεση για δοκιμες ισως δικαιολογουν την αλλαγη αυτη
Νομιζω πως το τραγουδακι ταιριαζει γαντι στην περιπτωση...

ενω και ενα σκιτσακι ισως συπληρωσει το Requiem ....
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/61325442580399572815.jpg[/img[/URL]]

Καλη τυχη ...
[/quote]
  Σιγουρα το τραγουδι συμπληρωνει πολυ καλα το requiem .
Απο χθες το απογευμα που το πρωτοεμαθα μεχρι τωρα, ακομα τσιμπιεμαι.
Εγινα ολα αυτα χθες βραδι? Ημουν εγω εκει?

"Το όνειρο που σ' έφερε μια μέρα ως εδώ
σήμερα καίγεται, σκουριάζει και σε διώχνει
μια σε κρατάει στη γη, μια σε ξερνάει στον ουρανό
το ίδιο όνειρο σε τρώει και σε γλυτωνει

Ποια σύννεφα σκεπάσαν τη στεγνή σου καρδιά
ποια αστέρια τραγουδάνε την καινούργια σου ζάλη
ποιο ψέμα σε κρατάει στην αλήθεια κοντά
πες μου πιο φόβο αγάπησες πάλι"

 Καλη τυχη!! :'(



 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Παιδια ας μη γινομαστε και τοσο μελοδραματικοι διοτι σκεφτειτε οτι πολλες απ'αυτε εκει στις Ρουμανιες και στις Μολδαβιες και στις Βουλγαριες γαμιοντουσαν για 2 ευρω μες τους δρομους με οτι εβρισκαν μπροστα τους...Μη θεωρουμε και ξεπεσμο δηλαδη οτι στη πιατσα η Σιμονα μπορει να ζηταει 30ε.

Το πιο λογικο βασει βιωματων γι'αυτα τα κοριτσια ειναι να νιωθουν πιο οικειο το περιβαλλον της πιατσας και της βρωμιας παρα τα σαλονια του Λαφαμ.Μη τρελαθουμε κιολας δηλαδη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom