Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερεεες

Τι εγινε Λαφαμαινα ? πως τα πηγε η μικρη ?  :think:
ριξε μια ματια διπλα που εχει κατι αναφορες .. :rolleyes:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
η ξανθια η τσατσα που ηταν χθες τη νυχτα ειναι για τις κλωτσιες.Οταν δουλευε Αλιακμωνος αν την επαιρνες τηλεφωνο δε σου ελεγε ποτε ποια δουλευει?Αρχιζε τις μαλακιες...εσυ ποια ψαχνεις κτλ.
Επισης αν δεν περνουσες,οταν ξαναπηγαινες σε κοιτουσε με περιεργο υφακι και αρνιοταν να σου πει τιμες προγραμματων.

Χθες τη νυχτα  οταν και ρωτησα που ξεφυτρωσε εκει περα μου το'παιξε ιστορια παλι.Οτι αυτη ειναι μονιμα νυχτα εκει και καμια φορα παιρνει απο μονη της ρεπο με τη θεληση της για να φαει ψωμακι και καμια αλλη οπως χαρακτηριστικα μου ειπε.
Εγω τους τελευταιους μηνες οσες φορες πηγα Λαφαμ ηταν η κοντουλα η ευγενικη με το κοντο μαλλακι.Οπως και την Τριτη τη νυχτα με τη Σιμονα.

Αυτη η τσατσα λοιπον η ξανθια πιστευω πως πρεπει να παρει ποδι απο κει μεσα γιατι ειναι σκετος μπελας και πεταει τις μαλακιες με το τσουβαλι
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
η ξανθια η τσατσα που ηταν χθες τη νυχτα ειναι για τις κλωτσιες.Οταν δουλευε Αλιακμωνος αν την επαιρνες τηλεφωνο δε σου ελεγε ποτε ποια δουλευει?Αρχιζε τις μαλακιες...εσυ ποια ψαχνεις κτλ.
Επισης αν δεν περνουσες,οταν ξαναπηγαινες σε κοιτουσε με περιεργο υφακι και αρνιοταν να σου πει τιμες προγραμματων.

Χθες τη νυχτα  οταν και ρωτησα που ξεφυτρωσε εκει περα μου το'παιξε ιστορια παλι.Οτι αυτη ειναι μονιμα νυχτα εκει και καμια φορα παιρνει απο μονη της ρεπο με τη θεληση της για να φαει ψωμακι και καμια αλλη οπως χαρακτηριστικα μου ειπε.
Εγω τους τελευταιους μηνες οσες φορες πηγα Λαφαμ ηταν η κοντουλα η ευγενικη με το κοντο μαλλακι.Οπως και την Τριτη τη νυχτα με τη Σιμονα.

Αυτη η τσατσα λοιπον η ξανθια πιστευω πως πρεπει να παρει ποδι απο κει μεσα γιατι ειναι σκετος μπελας και πεταει τις μαλακιες με το τσουβαλι

ρε φιλαρακο πως συμβαινουν σε σενα ολα αυτα εγω τις ξερω ολες τις τσατσαδες και σε μενα και σε φιλαρακια μου ειναι ευγενεστατες
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
η ξανθια η τσατσα που ηταν χθες τη νυχτα ειναι για τις κλωτσιες.Οταν δουλευε Αλιακμωνος αν την επαιρνες τηλεφωνο δε σου ελεγε ποτε ποια δουλευει?Αρχιζε τις μαλακιες...εσυ ποια ψαχνεις κτλ.
Επισης αν δεν περνουσες,οταν ξαναπηγαινες σε κοιτουσε με περιεργο υφακι και αρνιοταν να σου πει τιμες προγραμματων.

Χθες τη νυχτα  οταν και ρωτησα που ξεφυτρωσε εκει περα μου το'παιξε ιστορια παλι.Οτι αυτη ειναι μονιμα νυχτα εκει και καμια φορα παιρνει απο μονη της ρεπο με τη θεληση της για να φαει ψωμακι και καμια αλλη οπως χαρακτηριστικα μου ειπε.
Εγω τους τελευταιους μηνες οσες φορες πηγα Λαφαμ ηταν η κοντουλα η ευγενικη με το κοντο μαλλακι.Οπως και την Τριτη τη νυχτα με τη Σιμονα.

Αυτη η τσατσα λοιπον η ξανθια πιστευω πως πρεπει να παρει ποδι απο κει μεσα γιατι ειναι σκετος μπελας και πεταει τις μαλακιες με το τσουβαλι

Αν ειναι η ιδια με το Λουξ συμφωνω ,
βεβαια απ την μια της χρωαταω χαρη γιατι πανω που το σκευτομουν να μπω
με την Μαρθα - λινα μου την εσπασε και την εκανα .. μαλλον γλυτωρα μια πατατα

Πριν λίγο που καλεσα παντως η πρωηνη με ενημερωσε πληρως
Με την Λαουρα ειμαι μεχρι τις 8 και μετα η Τσεσικα
Μπραβο Λαφαμαινα βλεπω τις εχεις βαλει σε ταξη και λενε οσα πρεπει
χωρις τηλεσπασαρχιδισμους ( πωπω τι ειπα ... τρεμε μπαμπινιωτη)
Το βραδυ θα βαλω διαγωνισμα στην Λουξοτσατσα  :s&m_2:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
ρε φιλαρακο πως συμβαινουν σε σενα ολα αυτα εγω τις ξερω ολες τις τσατσαδες και σε μενα και σε φιλαρακια μου ειναι ευγενεστατες
Με βλεπουν πιο συχνα απο σενα φαινεται...

Ποια ολα αυτα ρε συ?Ειναι 2-3 οι οποιες ειναι προβληματικες εντελως.Ε αυτη η χθεσινη ειναι μια απ'αυτες.Νομιζω ειχε αναφερθει και απο αλλους αυτο που λεω για το τηλεφωνο στην Αλιακμωνος.
Στ ιδιο στυλακι ηταν και η σπορου στο Νικ.Ουρανου...τι να κανουμε δηλαδη να μη τα λεμε??
Η τσατσα ειναι ο καθρεφτης του σπιτιου οπως και να το κανουμε...
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Με βλεπουν πιο συχνα απο σενα φαινεται...

Ποια ολα αυτα ρε συ?Ειναι 2-3 οι οποιες ειναι προβληματικες εντελως.Ε αυτη η χθεσινη ειναι μια απ'αυτες.Νομιζω ειχε αναφερθει και απο αλλους αυτο που λεω για το τηλεφωνο στην Αλιακμωνος.
Στ ιδιο στυλακι ηταν και η σπορου στο Νικ.Ουρανου...τι να κανουμε δηλαδη να μη τα λεμε??
Η τσατσα ειναι ο καθρεφτης του σπιτιου οπως και να το κανουμε...
πιο συχνα απο μενα αποκλιεται
στο νικ ουρανου δεν τηλ πρωτον απ οτι ξερω εσυ εισαι μαλωμενος με το ιδρυμα εγω οποτε παω ειναι κιριλε ολες οσο για αυτην απ το αλιακμωνοσ εχει λιγο ξινη φατσα αλλα γραψτη στα αρχιδια σου ρε φιλε για τη πουτανα πας οχι για τη τσατσα αστην να πει το παραμυθι και τελος
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Με βλεπουν πιο συχνα απο σενα φαινεται...

Ποια ολα αυτα ρε συ?Ειναι 2-3 οι οποιες ειναι προβληματικες εντελως.Ε αυτη η χθεσινη ειναι μια απ'αυτες.Νομιζω ειχε αναφερθει και απο αλλους αυτο που λεω για το τηλεφωνο στην Αλιακμωνος.
Στ ιδιο στυλακι ηταν και η σπορου στο Νικ.Ουρανου...τι να κανουμε δηλαδη να μη τα λεμε??
Η τσατσα ειναι ο καθρεφτης του σπιτιου οπως και να το κανουμε...

Αυτο που ειπες παιζει , και μενα ειχαν αρχησει να με μαθαινουν μερικες
βεβαια καναμε χαβαλε αντι να μαλωνουμε αλλα σε καποια φαση δεν εμπαινα
λογο γνωριμιας  :cheesy: επαιρνα τηλεφωνο απ εξω και αν δεν ηθελα δεν εμπαινα καν
Στον Βαρδαρη σαφως ευκολοτερη η τσαρκα χωρις περιτες κοδονοκρουσιες και χαιρετουρες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
πιο συχνα απο μενα αποκλιεται
Καλα...δε μπαινω στη λογικη του συμψηφισμου,νομιζω ο καθενας απο μας εχει αφησει το στιγμα του εδω μεσα και κρινομαστε...

στο νικ ουρανου δεν τηλ πρωτον απ οτι ξερω εσυ εισαι μαλωμενος με το ιδρυμα εγω οποτε παω ειναι κιριλε ολες οσο για αυτην απ το αλιακμωνοσ εχει λιγο ξινη φατσα αλλα γραψτη στα αρχιδια σου ρε φιλε για τη πουτανα πας οχι για τη τσατσα αστην να πει το παραμυθι και τελος
δεν ειμαι καθολου μαλωμενος,ισα ισα ως παραμαγαζο των τριδυμων επρεπε να το συμπαθω.Αλλα οταν μπαινεις και η αλλη μασαει τα σπορια της και μισοκοιμαται και τη ρωτας και σε γραφει,ε καπου εκνευριζεσαι και το λογικο ειναι να φυγεις.
Η τωρινη που εχουν με τα γυαλια η πρωην τσατσα της Ηρας ειναι μια χαρα γυναικα.

 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλα...δε μπαινω στη λογικη του συμψηφισμου,νομιζω ο καθενας απο μας εχει αφησει το στιγμα του εδω μεσα και κρινομαστε...
δεν ειμαι καθολου μαλωμενος,ισα ισα ως παραμαγαζο των τριδυμων επρεπε να το συμπαθω.Αλλα οταν μπαινεις και η αλλη μασαει τα σπορια της και μισοκοιμαται και τη ρωτας και σε γραφει,ε καπου εκνευριζεσαι και το λογικο ειναι να φυγεις.
Η τωρινη που εχουν με τα γυαλια η πρωην τσατσα της Ηρας ειναι μια χαρα γυναικα.

Αα τις ρωτας κιολας ? ααα εσυ ειναι μεγαλος Ηρωας  :cheesy:
εγω παρακαλω να μπεις καποιος πισω μου να παει σε αυτον να του τα κανει καρπουζια  :cheesy: :cheesy:


Εδεσσα Λουση ειπαμε ?  :think:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
η ξανθια η τσατσα που ηταν χθες τη νυχτα ειναι για τις κλωτσιες.Οταν δουλευε Αλιακμωνος αν την επαιρνες τηλεφωνο δε σου ελεγε ποτε ποια δουλευει?Αρχιζε τις μαλακιες...εσυ ποια ψαχνεις κτλ.
Επισης αν δεν περνουσες,οταν ξαναπηγαινες σε κοιτουσε με περιεργο υφακι και αρνιοταν να σου πει τιμες προγραμματων.

Χθες τη νυχτα  οταν και ρωτησα που ξεφυτρωσε εκει περα μου το'παιξε ιστορια παλι.Οτι αυτη ειναι μονιμα νυχτα εκει και καμια φορα παιρνει απο μονη της ρεπο με τη θεληση της για να φαει ψωμακι και καμια αλλη οπως χαρακτηριστικα μου ειπε.
Εγω τους τελευταιους μηνες οσες φορες πηγα Λαφαμ ηταν η κοντουλα η ευγενικη με το κοντο μαλλακι.Οπως και την Τριτη τη νυχτα με τη Σιμονα.

Αυτη η τσατσα λοιπον η ξανθια πιστευω πως πρεπει να παρει ποδι απο κει μεσα γιατι ειναι σκετος μπελας και πεταει τις μαλακιες με το τσουβαλι
κ όμως αλ η σίμωνα με αυτήν μόνο φέλει να δουλευει κ με την αλή με τα γυαλιά έχη πρόβλημα που μαλον το βγαζη από το μυαλό της ...τώρα για τα ρεπό μαλακίες λένε έχω 3 τσατσάδες 2 δουλευουν από 5 μέρες κ μια 4 μέρες .....κ δεν νομίζω καπια σε μένα να τρώει σπόρια το έχω για γρουσουζιά .....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
δεν μίλησα για Σίμωνα αλλά για της Tζεσικα.. ;) :-*
ναι αλλα εγω για τη Σιμονα σε ρωτησα...εγραψε καποιος οτι την πετυχε να κανει πιατσα στη Δυτικη εισοδο.Υπαρχει καμια τετοια περιπτωση??
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
ναι αλλα εγω για τη Σιμονα σε ρωτησα...εγραψε καποιος οτι την πετυχε να κανει πιατσα στη Δυτικη εισοδο.Υπαρχει καμια τετοια περιπτωση??
αποκλειετε τόσα που παίρνει στο μαγαζί μου δεν θα βγάλει  από κανένα δρόμο :birdman:
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
ναι αλλα εθες την πετυχα πριν τη μπουγατσα στην Δ. εισοδο!!
 

Επισκέπτης
Θα σου τσεκάρω τις καινούργιες, έκανα μαλακία σήμερα κ πήγα το μεσημέρι στη Βίκη, κανόνισε να δουλεύουν απο βδομάδα για να έρθω! Αν έχεις κονε με την Εβελίνα την ξανθιά με τα ωραία βυζιά που δούλευε Τσίρκο παλίοτερα (εκείνο δίπλα στο Ορόσημο) φέρτην πίσω, έχει να δουλέψει κανένα τρίμηνο κ θα ψήνεται λογικά για δουλειά. Ήταν πολύ δυνατή κοπέλα. Από τσατσάδες μιας κ το συζητούσατε πριν η αδύνατη μελαχροινή με τα ίσια μαλλιά και τα κοκκάλινα γυαλία που έχεις είναι η καλύτερη. Επίσης top τσατσά της πόλης για μένα είναι η intellectual κοντομάλλα που δούλευε στα τρίδυμα, είναι μονίμως με βιβλίο κ διαβάζει, ξέρει καμια 3-4 γλώσσες και το κυριοτερο φυσικά είναι πολύ ευγενική κ σου παρουσιάζει τα προγράμματα που όμορφα. :)
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
ναι αλλα εθες την πετυχα πριν τη μπουγατσα στην Δ. εισοδο!!
τη να πω από αυτές όλα τα περιμένεις αλά είναι λίγο χονδρό να αφήση τα σίγουρα κ να τρέχει στους δρόμους να πεζει κυνηγητό με τους κατικούς κ μπάτσους ....εγώ ξέρω ότι είναι έξω αλά για αυτές το χέρι μου στην φωτιά δεν βάζω ... :birdman:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Η τωρινη που εχουν με τα γυαλια η πρωην τσατσα της Ηρας ειναι μια χαρα γυναικα.

Πραγματικά καλύτερη τσατσά από αυτή δεν υπάρχει. Είναι αυθόρμητη πολύ ευγενική, ευχάριστη και το κυριότερο  δεν σου σπάει τα αρχίδια όταν δεν περνάς μέσα.

+1000  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Που σε ρε ΤΑΚΜΑΝ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom