Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
επιχειρηματιας εισαι και φυσικα θελεις καλους συνεργατες και για δικο τους καλο και για το δικο σου
αν εφυγε ή την εδιωξες δεν με εδιαφερει προσωπικα απλα την ειδα και απορρισα!!και το εγραψα.
αν εφυγε απο μονη της και αφησε ενα χωρο σαν το δικο σου με ολες τις ανεσεις της για να βγει στο δρομο τοτε τι να πω... :idiot: :idiot: :idiot:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
επιχειρηματιας εισαι και φυσικα θελεις καλους συνεργατες και για δικο τους καλο και για το δικο σου
αν εφυγε ή την εδιωξες δεν με εδιαφερει προσωπικα απλα την ειδα και απορρισα!!και το εγραψα.
αν εφυγε απο μονη της και αφησε ενα χωρο σαν το δικο σου με ολες τις ανεσεις της για να βγει στο δρομο τοτε τι να πω... :idiot: :idiot: :idiot:
δεν υπάρχει περίπτωση να την έδιωχνα ,κ ούτε και μαλώσαμε όλα χαχα χιχι είτανε, αλά αν δεν έβρισκα την κυνουρία την δζεσικά βα με κρεμούσε κανονικά, δεν ξέρω πεδία θα το σκευτο κ εισος μαλον μετά από όλα αυτά πρέπη όντος να την διώξο δεν είναι όλα σε αυτήν την ζωή αγοραζμένα τουλαιστών όχι σε μένα ....
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
γαγαριν έχεις πει κάτι καλό στο γενικό ότι πας δίνεις πχ 30 κ φελείς η κοπέλα να σου κάνει κ κολοτουμβες βρε πεδία ότι πληρώνεις περνεις κ αυτό είναι σε όλες της δούλες κ μην τα ρίχνουμε όλα στην κρίση ναι κ αυτή ειπάρχη κ όλη ζοριζόμαστε αλ δεν ζητάει όμως κανείς να πάρει  ένα φορδ με 10 χλ κ μια μερσεντες με τα ειδια λεφτά ....κ αν πάρεις με τα ίδια θα είναι μιλφ :2funny:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
κ ας αφήσουμε λίγο της δούλες σήμερα έχω τα γενεφλια μου γέρασα ακόμα για ένα χρόνο βάρεσα τα 37 οπιος θα πέραση από το μαγαζει ας κεραστή μαλον θα σας βάλω σοκολατάκια στο τραπέζει οπιος είναι εδώ θα ξέρει γιατί σας ζαχαρώνω σήμερα !!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
κ ας αφήσουμε λίγο της δούλες σήμερα έχω τα γενεφλια μου γέρασα ακόμα για ένα χρόνο βάρεσα τα 37 οπιος θα πέραση από το μαγαζει ας κεραστή μαλον θα σας βάλω σοκολατάκια στο τραπέζει οπιος είναι εδώ θα ξέρει γιατί σας ζαχαρώνω σήμερα !!!!

Χρόνια πολλά να τα χιλιάσεις με υγεία πάνω από όλα.
 

Επισκέπτης
Χρόνια πολλά, εγώ αντί για σοκολατάκι να κεραστώ ακάποτο?  :2funny: :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
γαγαριν έχεις πει κάτι καλό στο γενικό ότι πας δίνεις πχ 30 κ φελείς η κοπέλα να σου κάνει κ κολοτουμβες βρε πεδία ότι πληρώνεις περνεις κ αυτό είναι σε όλες της δούλες κ μην τα ρίχνουμε όλα στην κρίση ναι κ αυτή ειπάρχη κ όλη ζοριζόμαστε αλ δεν ζητάει όμως κανείς να πάρει  ένα φορδ με 10 χλ κ μια μερσεντες με τα ειδια λεφτά ....κ αν πάρεις με τα ίδια θα είναι μιλφ :2funny:
χρονια καλα...και πολλα...δε ζητησα κατι σουπερ με 30 ...ειμαι παλιος παιχτης...και στο δικο σου...αλλο που δε γραφω ;)
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
παιδάκια σε 1 ώρα θα είμαι στο μαγαζι οποιος γουσταρει να τα πούμε κ από κοντα ας κατέβει....η αν φελετε να δοκίμασε κ αν έχει ακόμα καπιος ανφιβόλια για μένα ας πάρει τηλέφωνο κ ζητήστε την άννα .....2310-542200 είμαι σιγουρει ότι το ξέρετε καλύτερα κ από μένα το νούμερο.... :dancing:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
guten morgen!

χρονια πολλα κυρια λαφαμαινα  :cheesy:


τωρα για το θεμα της σιμονας οπως ειπες  η λεξη δρομος και  μονο δρα παντα αρνητικα . 
αβυσσος η ψυχη της γυναικας  :idiot:
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
κ ας αφήσουμε λίγο της δούλες σήμερα έχω τα γενεφλια μου γέρασα ακόμα για ένα χρόνο βάρεσα τα 37 οπιος θα πέραση από το μαγαζει ας κεραστή μαλον θα σας βάλω σοκολατάκια στο τραπέζει οπιος είναι εδώ θα ξέρει γιατί σας ζαχαρώνω σήμερα !!!!
χρονια πολλα και καλα γειτονισα!!
υγεια πανω απ' ολα :dancing: :dancing: :sunglasses: :sunglasses:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
χρονια πολλα γλυκια κυρια οτι επιθυμιται.
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
χρονια πολλα
 

Συνημμένα

  • imgres.jpg
    imgres.jpg
    6,1 KB · Εμφανίσεις: 19

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
παλικάρια  τη έχετε να μου πείτε για την έλενα προμiφέως 25  ??? μου ζητάει δουλιά δεν την ξέρω καφολου.....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
κ ας αφήσουμε λίγο της δούλες σήμερα έχω τα γενεφλια μου γέρασα ακόμα για ένα χρόνο βάρεσα τα 37 οπιος θα πέραση από το μαγαζει ας κεραστή μαλον θα σας βάλω σοκολατάκια στο τραπέζει οπιος είναι εδώ θα ξέρει γιατί σας ζαχαρώνω σήμερα !!!!

Χρονια σου πολλα να σε χερομαστε.!!??  :dancing:

Θα εχει και λικερακι το βραδακι??? Εγω θα ερθω αργα δεν πιστευω να μην προλαβω κανα σοκολατακι???  :think:
και οπως ειπαμε πες στην καινουρια χαδακια σε ολους.!!...μην ερθω και δεν παρω χαδακια...και παθω κανα ψυχολογικο.!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom