Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 642K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zundap

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
86
Πόντοι
0
Καλησπέρα παληκάρια....Μηπως ξερουμε Αντελινα απο Φρατζη 2 που βρίσκεται?
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
Έχει πάρει το μάτι σας την Μαυρούλα μπερυ από συγγρου 108;
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
391
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
H EYA απο PRINCESS που χαθηκε? εμφανιστηκε λιγο σε κηφισου 30-60 ως ΙΖΑΜΠΕΛΑ αλλα τωρα?
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
318
Κριτικές
45
Like
3.010
Πόντοι
5.491
Παιδια να ρωτησω μια γενικη ερωτηση? Δεν εχω παει ποτε σε μασατζιδικο και σκεφτομαι να παω να δοκιμασω μια φορα ετσι για την αλλαγη. Αλλα καθομαι και κοιταω φωτογραφιες απο κοπελες σε μερικα μαγαζια και τι φαση? Ολες νταρντανοπαχουλες με κατι πυραυλοβυζα. Καμια επαφη με το γουστο μου που τεινει προς πετιτ πιπινοκαβλακια. Γενικα σε ολα τα μασατζιδικα ετσι ειναι? Δεν υπαρχει ισως καποιο που να εχει μεγαλυτερη ποικιλια?? Μην ψαχνω και τσαμπα δηλαδη....
 

zeppelin100

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
15
Like
107
Πόντοι
11
Παιδια να ρωτησω μια γενικη ερωτηση? Δεν εχω παει ποτε σε μασατζιδικο και σκεφτομαι να παω να δοκιμασω μια φορα ετσι για την αλλαγη. Αλλα καθομαι και κοιταω φωτογραφιες απο κοπελες σε μερικα μαγαζια και τι φαση? Ολες νταρντανοπαχουλες με κατι πυραυλοβυζα. Καμια επαφη με το γουστο μου που τεινει προς πετιτ πιπινοκαβλακια. Γενικα σε ολα τα μασατζιδικα ετσι ειναι? Δεν υπαρχει ισως καποιο που να εχει μεγαλυτερη ποικιλια?? Μην ψαχνω και τσαμπα δηλαδη....

Πετίτ, κάτω του 1,60 κάτι.. υπάρχουν πολύ λίγες... Από τότε που σταμάτησε και η Λίζα από Συγγρού με το κιάλι τις ψάχνω κι εγώ.... Θέλει ψάξιμο και τύχη για να τις πετύχεις ελεύθερες.... Και εξαρτάται βέβαια και τί πρόγραμμα ψάχνεις να βρεις. Αυτό τα περιορίζει και άλλο....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.660
Πόντοι
41.443
Παιδια να ρωτησω μια γενικη ερωτηση? Δεν εχω παει ποτε σε μασατζιδικο και σκεφτομαι να παω να δοκιμασω μια φορα ετσι για την αλλαγη. Αλλα καθομαι και κοιταω φωτογραφιες απο κοπελες σε μερικα μαγαζια και τι φαση? Ολες νταρντανοπαχουλες με κατι πυραυλοβυζα. Καμια επαφη με το γουστο μου που τεινει προς πετιτ πιπινοκαβλακια. Γενικα σε ολα τα μασατζιδικα ετσι ειναι? Δεν υπαρχει ισως καποιο που να εχει μεγαλυτερη ποικιλια?? Μην ψαχνω και τσαμπα δηλαδη....


Ριτα στο Λαγουμιτζη ειναι μινιατουρα συναδελφε.
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
Παίδες ξέρουμε η Άσπα που δούλευε Σινώπης , Δημοκρίτου και silver spa που βρίσκεται τώρα;
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Παίδες ξέρουμε η Άσπα που δούλευε Σινώπης , Δημοκρίτου και silver spa που βρίσκεται τώρα;

Από όσο ξέρουμε δεν δουλεύει κάπου ακόμη.
Φήμες λένε ότι μπορεί να ξεκινήσει κάποια στιγμή στις Μούσες αλλά φήμες .......
Όταν έρθει η ώρα θα μάθουμε υποθέτω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Καλημερα κυριοι. Γνωριζει κανεις κατι για την Ναντια απο DBA και Silver Spa?
 

George Delis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Παιδες ξερει κανεις που βρισκονται η Αλεξανδρα απο στουρναρη και η Ναταλια απο central?
 
  • Like
Αντιδράσεις: iRazor
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Ευχαριστω Zero, ηταν αγαπημενο στανταρακι...
 

Bomberr

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2020
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Ξέρουμε που βρίσκεται η Σάρα από Μπακνανα (paradise spa)?
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
391
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
η EVA απο πρινσες πειραια πρωην μουσες καλιθεα ξερει κανεισ τι απεγινε? περασε λιγο απο στουντιο κηφισου αλλα εξαφανιστηκε
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Οντως ρε αλανια η Σαρα με τα μπαλονια η μαροκινη η λιβανεζα απο Μπακνανα που εξαφανιστηκε?
στη μπακνανα δεν την αναφερουν καθολου μετα τον κορωνοιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom