Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε συ δεν εχω δει μεγαλύτερο παράσιτο εδω μέσα.... δες τα ποστς του... μόνο ερωτήσεις ξερει να κάνει...
Μηδεν ενημερωση - μηδεν κριτικές

για τα παράσιτα σου προτείνω σκορδάκι.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
θυμαται κανεις που ειναι η λιλλυ κοκκινομαλα milf με εφεση στην ακαπωτη πιπα;;περασα απο πατησιων αλλα τιποτα
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει  κανεις  καποια  κοπελα  που  κανει    squirting  σε  μασσαζ
???

ευχαριστω
 

JOSSS

Μέγας
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
25
Like
943
Πόντοι
4.460
αν γνωριζει καποιος την Κατερινα απο Σκουφα 10 αν εργαζεται καπου αλλου πλεον.
 

spintex

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
27
Like
16
Πόντοι
0
η Χριστίνα "παίζει" κάπου ? Ευχαριστώ...
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Ξερει  κανεις  καποια  κοπελα  που  κανει    squirting  σε  μασσαζ
???

ευχαριστω


Γιατί δεν κάνεις μια βόλτα από την Στουρνάρη να ρωτήσεις σχετικά ;


P.S. Sorry, κιόλας απορώ τι σας αρέσει σε μερικούς που επισκέπτονται τα εν λόγω για squirting , δεν σιχαίνεστε. Περί ορέξεως ο.κ. δημοκρατία έχουμε....

V...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
θυμαται κανεις που ειναι η λιλλυ κοκκινομαλα milf με εφεση στην ακαπωτη πιπα;;περασα απο πατησιων αλλα τιποτα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
αν γνωριζει καποιος την Κατερινα απο Σκουφα 10 αν εργαζεται καπου αλλου πλεον.
φιλαρακι αυτη μαλλον σταματησε ηθελε να μαζεψει καποια λεφτα να παρει ενα αμαξι....
...πιο πολλα δε μπορω να αναφερω,τωρα αν ψαξει για κατι αλλο,το σιγουρο ειναι το κοντοπουτανακι το ξανθο τα λεφτα που επαιρνε κει δε θα τα βρει αλλου
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Τις Ελισάβετ και Λίντα που δούλευαν στο Δεριγνύ τις έχει πετύχει κανεις να δουλεύουν σε κάποιο ίδρυμα?
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Ερώτηση προς τους έμπειρους συναγωνιστές: υπάρχει κοπέλα πραγματικά ψηλή (δίμετρη... πώς το λέμε ρε παιδάκι μου;) στο χώρο που να κάνει έστω και αποδεκτό επίπεδο υπηρεσιών;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Ερώτηση προς τους έμπειρους συναγωνιστές: υπάρχει κοπέλα πραγματικά ψηλή (δίμετρη... πώς το λέμε ρε παιδάκι μου;) στο χώρο που να κάνει έστω και αποδεκτό επίπεδο υπηρεσιών;
nai η τζουλια
 

costas1976

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους,

εχουμε καθολου νεα απο την Αννουλα που δουλευε Ιουλιανου? Δηλωνε Ρουμανα αλλα μαλλον ηταν Αλβανιδα. Πραγματικη απωλεια για το χωρο. Συμφωνα με τη σεριφισα Κατερινα, πηγε στην Αλβανια, αλλα ετσι κι αλλιως αυτη θα ηταν η απαντηση...
Λεω μηπως πηρε καμια μεταγραφη, η κοπελιτσα παντως μπορουσε να σταθει ανετα σαν City-Tour και ισως οι "managers" της, την εσπρωξαν εκει...
Thanks in advance!
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
καλησπερα, βρηκα μετα απο πολυ καιρο την σοφι (ιταλιδα) απο πανωπης. ειναι στην ομηρου 35. η σοφι μαζι με την βικυ ηταν απο τις καλυτερες περιπτωσεις, και σε ερωτηση μου για τη βικυ μου ειπε οτι μαλλον δουλευει μονη της (σε χωρο της). η βικυ (ρωσιδα νομιζω) ειχε πολυ γυμνασμενο κορμι , μικρο στηθος αλλα φανταστικο κωλο+ποδια και εκανε και το καλυτερο μασαζ που μου εχουν κανει. ξανθια γυρω στα 30 αν δεν κανω λαθος. αν καποιος γνωριζει για τη βικυ ευχαριστω εκ των προτερων.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλησπερα, βρηκα μετα απο πολυ καιρο την σοφι (ιταλιδα) απο πανωπης. ειναι στην ομηρου 35. η σοφι μαζι με την βικυ ηταν απο τις καλυτερες περιπτωσεις, και σε ερωτηση μου για τη βικυ μου ειπε οτι μαλλον δουλευει μονη της (σε χωρο της). η βικυ (ρωσιδα νομιζω) ειχε πολυ γυμνασμενο κορμι , μικρο στηθος αλλα φανταστικο κωλο+ποδια και εκανε και το καλυτερο μασαζ που μου εχουν κανει. ξανθια γυρω στα 30 αν δεν κανω λαθος. αν καποιος γνωριζει για τη βικυ ευχαριστω εκ των προτερων.

πετρομάριε για κάνε περιγραφή της σόφις...κατ'αρχήν έτσι την φωνάζουμε στο 35?
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
ναι σοφι ιταλιδα την φωναζουν στην ομηρου. στην πανωπης ηταν σοφια. τωρα για το ιταλιδα ενταξει μην το δεσεις και κομπο.μαλλον για να μην την μπερδεβουν με καμια αλλη σοφια. ειναι κοντουλα, με ωραιο μεσογειακα χαρακτηριστικα, μελαχρινη με μαλλια ισια μεχρι τους ωμους, στηθος πειραγμενο 4αρι , και πολυ σφιχτα ποδια - κωλο (κατα δηλωση της πρωην χορευτρια).
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μια ρωσίδα ονόματι Ειρήνη με πανέμορφο πρόσωπο και κάπως φαρδιά περιφέρεια που δούλευε πριν απο 1 χρόνο στο ίδρυμα Καραΐσκου στον Πειραιά, την έχει πετύχει κάποιος;;;
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
NA    ρωτησω..  η  χαρα  που  ειταν  πριν  ενα  χρονο  στο  ποσειδωνος  67  και  μετα  πηγε  μιχαλακοπουλου171  ειναι    εκει ??  οποιος  ξερει  ας  απαντηση... ευχαριστω..
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.932
Πόντοι
2.391
Συναδελφοι, έχουμε κάποιο νέο για την Μαιρουλα που  δούλευε Θ81 ? Δουλευει κάπου αλλού? Για ευνοητους λόγους δέχομαι και pm  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom