Νέα

Αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panagos35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 643K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

belonis

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2011
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
Κρίμα και είχα συνηθίσει τα 35 ευραιόπουλα μόνο , για ΔΥΟ ολόκληρες ώρες , έτσι για να βάζουν μυαλό μερικές-μερικές που ζητάνε εξωπραγματικά ποσά... :cool2:

:headbang2: Α μπραβο ! και καλό μασάζ όχι  χάδι η  πασάλειμμα που κανουν οι περισσότερες 
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
:headbang2: Α μπραβο ! και καλό μασάζ όχι  χάδι η  πασάλειμμα που κανουν οι περισσότερες  

Εντάξει, μπορεί να μην είναι η ομορφότερη με αναλογίες μοντέλου αλλά για όσους γουστάρουν τα πάντσερ  :tits2: της παλιάς Ρωσικής σχολής, μετά από δύο ώρες ζύμωμα , έβγαινες πούπουλο από το διαμέρισμά της...
 

Επισκέπτης
Κρίμα και είχα συνηθίσει τα 35 ευραιόπουλα μόνο , για ΔΥΟ ολόκληρες ώρες , έτσι για να βάζουν μυαλό μερικές-μερικές που ζητάνε εξωπραγματικά ποσά... :cool2:

σωστος μεγαλε σακις αλλα αυτο ηταν παγκοσμιο ρεκορ,δεν ξαναγινεται.
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
με το ίδιο όνομα σύντροφε? τις προάλλες που πήγα δεν ήταν καμιά Πάολα εκεί

για πήγαινε τώρα…!
και με το ίδιο όνομα


Πες μου τετοια να τρελαθωωωωωωω!!!! Παιζει τηλ;;

παίζει λέει…, στο πμ με τη…δραχμή!
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
σωστος μεγαλε σακις αλλα αυτο ηταν παγκοσμιο ρεκορ,δεν ξαναγινεται.

Μήπως είναι στο χέρι μας αξιότιμε συναγωνιστά ;

Διότι αν γίνεται χαμός από πελατεία στο λαδομάγαζο με ουρές σαν τα σκυλάκια με τη γλωσσίτσα έξω , είναι βέβαιο οτι θα παραμένουν υψηλά οι τιμές, και   εαν θα  εμφανίζονται δειλά-δειλά χαμηλότερες τιμές στο κουρμπέτι, τότε μετακινείται η "πελατεία" !


Καλή Δύναμη σε ΟΛΟΥΣ τους συναγωνιστές στα πολύ σκληρά χρόνια που θα έρθουν  με αρκετό πόνο...


V for Vedetta
 

Επισκέπτης
σακαρε λες μεγαλες κουβεντες..........παει κοσμος καργα στα λαδαδικα,ασε τι λεγετε.
προχθες σε πολυ γνωστο μαγαζι ανεβαινα για να διασταυρωσω κατι και κατω λαδοπαικτης χτενιζοταν
και παρφουμαριζοταν με κολωνια πριν ανεβει.τελικα ανεβηκε.εδωω οσοιγραφουνε ειναι το 5 της εκατο οσων πανε.
οι τιμες δεν θα πεσουν ποτε,κανα μπαμ γινεται μονο και ξανα στα ιδια.
απορω με οσες δεν εχον δουλεια ποσο χαλια χιριζονται το θεμα.
 

SYGRU29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
1.429
Like
0
Πόντοι
16
σακαρε λες μεγαλες κουβεντες..........παει κοσμος καργα στα λαδαδικα,ασε τι λεγετε.
προχθες σε πολυ γνωστο μαγαζι ανεβαινα για να διασταυρωσω κατι και κατω λαδοπαικτης χτενιζοταν
και παρφουμαριζοταν με κολωνια πριν ανεβει.τελικα ανεβηκε.εδωω οσοιγραφουνε ειναι το 5 της εκατο οσων πανε.
οι τιμες δεν θα πεσουν ποτε,κανα μπαμ γινεται μονο και ξανα στα ιδια.
απορω με οσες δεν εχον δουλεια ποσο χαλια χιριζονται το θεμα.
συνφωνο  :thumbsup:
 

Επισκέπτης
ε καλα σιγα μην δεν συφωνουσες.αυτος ειναι κι ο λογος που επιβιωνετε ακομα.
φιλικα να σου πω να κοψτε την μαμαδιστικη στοργη,τις χαιρετουρες και τις γαλιφιες στην εισοδο.
κατεβαστε του οποιου ερχεται το φερμουαρ και αρχινατε τον στην πιπιζα
να δεις πως ανοιγουν τα πανια στην βαρκα.
σας λενε ολο τι δισκλη δουλεια που κανετε κι ακουτε μονο το δισκολη μου φαινεται.
το δουλεια το ξεχνατε.

 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Καλημέρα σας!

Θα ηθελα να μάθω αν γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω την Λουλου που δούλευε στο Μαρνης 28? Νομίζω είχε αποχωρήσει λίγο καιρό πριν κλείσει και πιο πριν δούλευε μόνο υποδοχή. Αν κάποιος ξέρει κάτι θα ήμουν ευγνώμων.
 

astalavista

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
0
Ναταλυ Ρωσίδα από Σιβηρία με τα γατήσια μάτια που ήταν παλιά με τη Ζάνα Σολωμού 54 6ο ξέρεις κανείς που βρίσκεται;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Καλημέρα σας!

Θα ηθελα να μάθω αν γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω την Λουλου που δούλευε στο Μαρνης 28? Νομίζω είχε αποχωρήσει λίγο καιρό πριν κλείσει και πιο πριν δούλευε μόνο υποδοχή. Αν κάποιος ξέρει κάτι θα ήμουν ευγνώμων.
εχει αποχωρησει γενικοτερα
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια. Θελω να ρωτησω για τη Ζωη απο αχιλλεως μηπως ξερει κανεις τιποτα. Ειχε σταματησει λογω γαμου αλλα οπως εμαθα χωρισε . Ηταν η πρωτη μου μασατζου και μοναδικη!!! Οεο για τη Λιζα ρε παιδια πολυ καλη γυναικα αλλα εως εκει. Επρεπε να μας πληρωνει. Μασαζ σκετο χαδι, βαριομουν του θανατα και απο εμφανιση αστα να πανε!!!
 

GUNS N ROSES

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Η Βικυ που εφυγε-σταματησε δε ξερουμε ακριβωs τι εγινε....Ηταν στο ιδρυμα τηs Oλγαs Νέο Κοσμο.. Οποιοs συναγωνιστηs την πετυχει σε καποιο άλλο ιδρυμα αs ενημερωσει.. Ψηλη, αδυνατη με κοντο μαλλι Ελληνιδα
 

gastone22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
  Χαιρετω τους απανταχου μασαζοφιλους. Αν γνωριζει καποιος παιδια που εργαζεται
μια νεαρη κοπελα Αννα από Πολωνια την οποια αδυνατω να βρω ας βοηθησει.Νεαρη γυρω στα 25
baby face με κορμι τουμπανο και μεγαλο στηθος επισης τουμπανο.Εχει τατουάζ στη μεση της.
ερχοταν κατ οικων αλλα αλλαξε τηλ και εχαθει..... Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom