Νέα

Άμυνα - Προστασία της ζωής & της περιουσίας μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 162
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Βλεποντας τον τιτλο του thread φανταζομαι μερικους τυπους μικρομεγαλομεσαιους να ξαγρυπνουν αγκαλια με την καραμπινα και το ροτβαιλερ λυτο μες το υπνοδωματιο.

Περαστικα.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Βλεποντας τον τιτλο του thread φανταζομαι μερικους τυπους μικρομεγαλομεσαιους να ξαγρυπνουν αγκαλια με την καραμπινα και το ροτβαιλερ λυτο μες το υπνοδωματιο.

Περαστικα.

Εσύ παίρνεις χάπια για να κοιμηθείς;Εγώ πάντως κοιμάμαι,αλλά με τις αισθήσεις σε πλήρη λειτουργία,μήπως και προσπαθήσει κάποιος να μπει.Δυστυχώς έτσι μας κατάντησαν.Πριν 10 χρόνια δεν κλείναμε το καλοκαίρι τα παράθυρα,και τώρα βάζουμε κλειδαριές ασφαλείας,συναγερμούς και δεν είμαστε ήσυχοι...
 

Επισκέπτης
Εσύ παίρνεις χάπια για να κοιμηθείς;
Κανονικα κοιμαμαι,και σε διαμερισμα μενω.Ουτε σκυλο εχω-σε κλουβι το ζωντανο δεν λεει.

Ολο αυτο το σκηνικο με τις καμερες,τα οπλα και τα διπλοτριπλοκλειδωματα ειναι στα ορια της παραφροσυνης ΙΜΟ,και της χρησης χαπιων βεβαιως.
 

Επισκέπτης
Εσύ παίρνεις χάπια για να κοιμηθείς;Εγώ πάντως κοιμάμαι,αλλά με τις αισθήσεις σε πλήρη λειτουργία,μήπως και προσπαθήσει κάποιος να μπει.Δυστυχώς έτσι μας κατάντησαν.[size=20pt]Πριν 10 χρόνια δεν κλείναμε το καλοκαίρι τα παράθυρα,[/size]και τώρα βάζουμε κλειδαριές ασφαλείας,συναγερμούς και δεν είμαστε ήσυχοι...

Γιατί τότε δεν είχε λαθρομετανάστες?
Η μήπως είσαι πασόκος νεοταξίτης σημιτικός? :2funny: :2funny:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί τότε δεν είχε λαθρομετανάστες?
Η μήπως είσαι πασόκος νεοταξίτης σημιτικός? :2funny: :2funny:

μεγαλε ασε τα κομματικα και τις μαλακιες.εχει γινει μπουρδελο ολοι η χωρα αλωνιζουν οι μπασταρδοι.εδω βιαζουν γρια 85 χρονων.ξερεις τι σημαινει αυτο? οτι βγαζουν μισος οι μπαστραδοι για εμας τους ελληνες.
 

Επισκέπτης
μεγαλε ασε τα κομματικα και τις μαλακιες.εχει γινει μπουρδελο ολοι η χωρα αλωνιζουν οι μπασταρδοι.εδω βιαζουν γρια 85 χρονων.ξερεις τι σημαινει αυτο? οτι βγαζουν μισος οι μπαστραδοι για εμας τους ελληνες.

Δεν πιάνω κομματικά μεγάλε,καλαμπούρι κάνουμε.
Αν πάλι δε σηκώνετε καλαμπούρι να την κάνουμε.
 

Επισκέπτης
μεγαλε ασε τα κομματικα και τις μαλακιες.εχει γινει μπουρδελο ολοι η χωρα αλωνιζουν οι μπασταρδοι.εδω βιαζουν γρια 85 χρονων.ξερεις τι σημαινει αυτο? οτι βγαζουν μισος οι μπαστραδοι για εμας τους ελληνες.
Μπας και ξερουν τιποτις παραπανω?
Του τυπου"η γρια κοτα εχει το ζουμι"?
Ερωτηση δλδ...
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
παντος αν θυμαστε και μια φαση που εγινε στην αρτα και η κοπελα ηταν διανοητικα αναπηροι,και εδεσαν και τον πατερα τις σε αλλον δωματιο,και την βιαζαν τα ζωα,αλλοδαποι ητανε.γιαυτο λεω εγω οτι εκδικουντε και τους ελληνες μαζι με την ληστεια που κανουν.
 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Βρε παιδιά, ΟΠΩΣ και να'χει, ΟΠΟΙΑ κι αν είναι τα κίνητρα ή οι δράστες (Ελληνες ή αλλοδαποί), το αποτέλεσμα (δηλ. το έγκλημα) είναι αυτό που τελικά έχει επηρεάσει την ζωή όλων μας! Σημασία λοιπόν έχει να δούμε ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟΥΜΕ... άλλωστε έχουμε τόσα άλλα threads για πολιτικές κλπ αναλύσεις!
 

Επισκέπτης
Βλεποντας τον τιτλο του thread φανταζομαι μερικους τυπους μικρομεγαλομεσαιους να ξαγρυπνουν αγκαλια με την καραμπινα και το ροτβαιλερ λυτο μες το υπνοδωματιο.

Περαστικα.

Εγραψες !!!!!!!!!!
Παντως οσοι φοβαστε για την ασφαλεια σας μακρυα απο οπλα. Δεν ειναι παιχνιδι το κουμπουρι. Οσο για τα σκυλια μποξερ και παλι μποξερ. Πιστο, καλος φυλακας και δεν γαυγιζει χωρις λογο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δεν ξερω αν ειπωθηκε, αλλα οι περισσοτεροι κλεφτες εχουν σπρεϋ, οποτε και ο Τσακ Νορις να το εχει εκπαιδευσει το σκυλι δε ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο να τον εμποδισει.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
αμα ειναι εκπαιδευμενο το σκυλι φιλε και να τον φωναζει ο αλλος δεν πλησιαζει για να του ριξει το σπρει.αυτο που ειχε ο θειος μου κατευθειαν ορμουσε,μονον σε αυτο καθοταν προσοχη γιατι το ειχε απο μικρο και τον ηξερε,εδω να πω οτι το σκυλι επειδη το ειχε καθαρα για φυλακα του εδινε καπου καπου και κρεας ομο να τρωει,για να ορμαει κατευθειαν.εννοοιτε πως οταν ειχε κοσμο στο σπιτι ηταν παντα δεμενο.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Οσο για τα σκυλια μποξερ και παλι μποξερ. Πιστο, καλος φυλακας και δεν γαυγιζει χωρις λογο.

και πολυ αγαπησιαρικα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
λιγο τρελλα και πεισματαρικα βεβαια :cheesy: :cheesy: :cheesy:
δε τα αλλαζω ομως με τιποτα, μεγαλος ερωτας
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
καλά συνάδελφε,
σόρρυ αλλά αν κάτσω και διαβάσω (και εφαρμόσω) αυτά που λέει η ελληνική αστυνομιά καλά κρασιά.....

Φίλε ο καθένας είναι ελεύθερος ν' αποφασίζει για τον εαυτό του! Αλλά νομίζω πως είναι καλύτερα να παίρνουμε τα μέτρα μας... παρά να μην κάνουμε τίποτα! Δυστηχως η εγκληαμτικότητα πλέον οργιάζει... κ είμαι βέβαιος πως όσο περνάει ο καιρός η καθημερινότητά μας θα γίνεται όλο και ποιο επικίνδυνη!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εδω να πω οτι το σκυλι επειδη το ειχε καθαρα για φυλακα του εδινε καπου καπου και κρεας ομο να τρωει,για να ορμαει κατευθειαν.

μυθος ειναι αυτο μαναρακι μου γλυκο για τα ομα κρεατα ;)
Και εγω ομο κρεας (κυριος μοσχαρι) ταιζω τα δικα μου αρκετες φορες την εβδομαδα και δεν εχουν αγριεψει καθολου και ουτε προκειτε.
Υπαρχει ολοκληρη θεωρια (διατροφη barf) για το ταισμα με ομα στα σκυλια


με την οποια σε παρα πολλα σημεια συμφωνω και οσο μπορω την ακολουθω στα σκυλακια μου :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom