Νέα

Άμυνα - Προστασία της ζωής & της περιουσίας μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 162
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
442
Like
6
Πόντοι
1
Αν δεν κάνω λάθος η Ιταλική ακτοφυλακή βούλιαξε πλοιάριο με λαθρομετανάστες.
Αυτοί κάνουν τη δουλειά τους σωστά! Εαν έρθετε μπαμ και κάτω. Έχω κολλητό που σποθδάζει Ιταλία κα μου λέει ότι έχουν τεράστια προβλήματα με Ρουμάνους! Γενικά οι ιταλοί είναι δυναμικοί σ'αυτά. Αλλά εαν αυτό θα γίνει στην Ελλάδα θα λένε τον κόσμο φασίστα και ρατσιστή, αμα όμως στριμόξουνε κάποιον απο την οικογένειά τους να δώ τι θα λέει!

Το εχω ξαναγραψει αυτο αλλα δεν πειραζει αλλη μια τα ιδια γινοτουσταν και στην Λιθουανια οπου εχω ενα φιλο αλλα απο τοτε που αλλαξε ο νομος στην χωρα αυτη οι πολιτες εχουν το δικαιωμα απο τις 10 το βραδυ μεχρι τις 7 η ωρα  το πρωι να εχουν το οπλο τους διπλα απο το κρεβατι τους και οποιος μπει μεσα στο σπιτι εχουν δικαιωμα να τον πυροβολησουν χωρις να τους πει κανενας τιποτα εδω απο οτι διαβασα
σε ενα λινκ που εβαλε ενας συναγωνιστης αν πηροβολησεις καποιον που μπει σπιτι σου μπορουν να σου κανουν και μυνηση περιτο να πω πως απο τοτε που εφαρμοστηκε αυτο στην Λιθουανια σταματησαν αμεσως οι διαρηξεις και οι κλοπες στα σπιτια
εμ, στη Λιθουανια και στην Ιταλια ειναι ΚΡΑΤΟΣ! Δεν ειναι αριστερομπαχαλο!


κριμα το σκυλακι..
εμ κι αυτο το χαζοσκυλο δεν προσεχε? ΑΛΒΑΝΟ δαγκωσε! Δεν ηξερε οτι αυτη η παλιοφαρα ειναι γεματη ασθενειες?
 

eeeeee_20000

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Συναγερμός και ο Θεός βοηθός, οι μόνες λύσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom