Νέα

Amsterdam

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tin_kanw_sfentona
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν μπαινεις σε σουιγκερ κλαμπ μονος σου.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Ο Νικόλας από Ελλάδα στην "κόκκινη περιοχή" (βίντεο)



Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.redlightssextrips.com/story/trailer.html?slug=rlst_008[/code[/URL]]
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Εχουμε καμμια update απο το πορνομετωπο?
Πηγε κανενας προσφατα στο Jan Bik να μας πει πορνοεντυπωσεις?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Τις τελευταιες μερες εκανα μερικες καταδρομικες στα κοκκινα φαναρια.Την Κυριακη το απογευμα νεκρα γενικα,τις επομενες μερες ειχε αρκετες βιτρινες ανοιχτες.
Γενικα απο επιπεδο γυναικων παραμενουν πολυ καλα τα πραγματα,με κοπελες για ολα τα γουστα ορισμενες απο τις οποιες πορνοτουμπανα.

Το αστειο της ολης φασης ειναι οτι επειδη πολλες γκομενες εχουν προυπηρσια στην Ελλαδα σου πετανε κατι ελληνικα για να μπεις.Επισης δεν περιμενα οτι θα ακουσω απο γκομενα σε βιτρινα την επικη ατακα των ελληνικων μπουρδελων "ολο βολτα κανετε,ποτε θα περασετε?" σε απταιστα ελληνικα.  :2funny: :2funny:
Δεν ξερω αν ειναι λογω του οτι εχω συνηθισει τα χαρακτηριστικα που βλεπουμε καθημερινα στην Ελλαδα αλλα παρατηρησα πως οποιες γκομενες επελεγα και τωρα και το 2008 ηταν απο Αλβανια,Ρουμανια.
Αυτη τη φορα μου βγηκε καλη η βιτρινικη ηδονη σε αντιθεση με την εμπειρια προ 6 ετιας,απλα πρεπει να εισαι στο deal (στην αρχη) πολυ ξεκαθαρος στο τι μπορεις να κανεις με το 50ευρω.Επισης οι περισσοτερες γκομενες σου λενε οτι ο χρονος που εχεις ειναι 20 λεπτα,αλλα οταν μπαινεις στο βιτρινοσπιτο ερχονται μαζι σου στο δωματιο αμεσως το οποιο σημαινει οτι ο χρονος σου εχει ηδη ξεκινησει πριν ακομα προλλαβεις να κλεισεις την πορτα. ;)

Με μεγαλη πορνολυπη διαπιστωσα οτι το θρυλικο Jan Bik εχει κατεβασει τα ρολα.Κριμα γιατι ηταν ο πορνοπαραδεισος των μιλφ (για εμας που ειμαστε λατρεις) σε best τιμη 75/ωρα.
Για τους τυπους που ψηνονται για ντουμανια και ναρκωτικα γουστα καλο θα κανουν να μη διαβαζουν τα διαφορα αρθρα σε εφημεριδες (ηλεκτρονικες και μη) που λενε οτι απαγορευτηκε και αλλες τετοιες μπουρδες.
Το Amsterdam, απο το Nieuwe Pijp ,που ειναι κυριλε περιοχη, μεχρι τον κεντρικο Σταθμο και απο το Diemen μεχρι το Geuzenveld μυριζει μπαφο.

Privehuis κλπ δεν επισκεφθηκα ακομα.
Τις επομενες μερες θα προσπαθησω να κανω το κλασικο πορνορεπορταζ με ακριβη πορνοπεριγραφη καθε κοπελας.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Κινεζικη ηδονη.
Επισκεψη χθες σε κινεζικο μασατζιδικο επι της Νieuwebrugsteeg αν δεν με απατα η πορνομνημη μου,γιατι ημουν και κομματια  :grin: Παρομοια μασατζιδικα υπαρχουν σε αρκετα σημεια του Αμστερνταμ και της ευρυτερης περιοχης De Wallen.Οι τιμες ξεκινανε απο 15 ευρω για 15 λεπτα μασαζ και ανεβαινουν μεχρι μια ωρα μασαζ.Επελεξα το πορνοπρογραμμα της μισης ωρας με 25 ευρω.
Μεσα δουλευαν δυο μιλφ κινεζες,δεν ειχα ποτε πορνιαρικη αλληλεπιδραση με μιλφ κινεζα οποτε το πεδιο ηταν ελευθερο για την αρχη.Ξεκινησε με πολυ δυνατο μασαζ το οποιο οντως κρατησε μιση ωρα οπου απομακρυνε την ενταση απο το πορνοσωμα μου.Κατα την διαρκεια ειχα καταγκαβλωσει γιατι οι κινησεις των χεριων της επεκτεινοταν και στο συστημα αρχιδια - πουτσα.
Οταν γυρισα απο μπροστα κανει μια κινηση και ανεβαινει απο πανω μου και οπως ημουν ηδη πυραυλος μου πιανει τον πουτσο και ρωταει γιατι καβλωσα χαχαχα,προσφερθηκε να μου τον παιξει με ενα εξτρα 20αρικο.Εβαλε εκει λαδια ιστοριες και με ενα μαγικο κινεζικο handjob επεφερε συνολικη χαλαρωση.
Πολυ καλη εμπειρια για 45 ευρω.

Highlight
Κατηφορισα λιγο στην RLD και σε ενα πορνοστενο πετυχαινω ξανθο πορνοτουμπανο με σοφιστικε γυαλι.Δεν ειχε πολυ κοσμο γιατι ειχε περασει η ωρα οποτε με τραβαει η τυπισσα εκει μπροστα και αρχισε να μου κωλοτριβεται στους ρυθμους ηδονιστικης house μουσικης που αντηχουσε μεσα στο βιτρινοσπιτο.Με ρωταει απο που ειμαι και της λεω να μου πει αυτη απο που νομιζει.Η απαντηση της "Dubai"  :2funny: :2funny: .Γαμιεμαι στο γελιο και της λεω οτι ειμαι απο Χρικενλαντ και μου κλεινει την πορτα στα μουτρα απογοητευμενη.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

drjeckil

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2012
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανενας αν υπαρχει κανα fkk κοντα στο αμστερνταμ?
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Μολις έχωσα το καβλί μου σε ένα νταρντανομούναρο από την Βενεzουέλα στο Red Light District, και μπορώ να πώ πέρασα πολύ γαμάτα. Συμμερίzομαι αυτά που έγραψαν άλλοι συναγωνιστές, ότι είναι ξεπέτα, ένα πενηντάρικο στο βρόντο, δεν ξέρω άν έχει τέτοια λατινο-αμερικάνικα μουνιά στην Αθήνα, καθότι εγώ είμαι στην επαρχία, αλλά έπαιξε καλή κατάσταση. Χαλαρά η γκόμενα προσπάθησε να με χρεώσει κι άλλο αφού πέσαμε στο κρεβάτι, του τύπου, άμα θές γαμήσι, κι άλλα χρήματα, αλλά εγώ το έπαιξα μαλάκας και την είπα ότι θέλω να χαρώ την κωλάρα της. Ε, αυτό και έγινε. Ο επιμένων ελληνικά. Επιβεβαιώνω ότι πολλές έχουν κάνει θητεία στην Ελλάδα. Προκαταρτικά πολύ ωραία και ηδονικά, πίπα υψηλών προδιαγραφών, και σπρώξιμο στην κωλάρα της. Πενήντα είναι πολλα, αλλά όταν έρθει τέτοιος μούναρος στην πουτάνα την ελληνική επαρχία, εγώ θα έχω γίνει  :woldman: 
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Κινεζικη ηδονη.
Επισκεψη χθες σε κινεζικο μασατζιδικο επι της Νieuwebrugsteeg αν δεν με απατα η πορνομνημη μου,γιατι ημουν και κομματια  :grin: Παρομοια μασατζιδικα υπαρχουν σε αρκετα σημεια του Αμστερνταμ και της ευρυτερης περιοχης De Wallen.Οι τιμες ξεκινανε απο 15 ευρω για 15 λεπτα μασαζ και ανεβαινουν μεχρι μια ωρα μασαζ.Επελεξα το πορνοπρογραμμα της μισης ωρας με 25 ευρω.
Μεσα δουλευαν δυο μιλφ κινεζες,δεν ειχα ποτε πορνιαρικη αλληλεπιδραση με μιλφ κινεζα οποτε το πεδιο ηταν ελευθερο για την αρχη.Ξεκινησε με πολυ δυνατο μασαζ το οποιο οντως κρατησε μιση ωρα οπου απομακρυνε την ενταση απο το πορνοσωμα μου.Κατα την διαρκεια ειχα καταγκαβλωσει γιατι οι κινησεις των χεριων της επεκτεινοταν και στο συστημα αρχιδια - πουτσα.
Οταν γυρισα απο μπροστα κανει μια κινηση και ανεβαινει απο πανω μου και οπως ημουν ηδη πυραυλος μου πιανει τον πουτσο και ρωταει γιατι καβλωσα χαχαχα,προσφερθηκε να μου τον παιξει με ενα εξτρα 20αρικο.Εβαλε εκει λαδια ιστοριες και με ενα μαγικο κινεζικο handjob επεφερε συνολικη χαλαρωση.
Πολυ καλη εμπειρια για 45 ευρω.

Highlight
Κατηφορισα λιγο στην RLD και σε ενα πορνοστενο πετυχαινω ξανθο πορνοτουμπανο με σοφιστικε γυαλι.Δεν ειχε πολυ κοσμο γιατι ειχε περασει η ωρα οποτε με τραβαει η τυπισσα εκει μπροστα και αρχισε να μου κωλοτριβεται στους ρυθμους ηδονιστικης house μουσικης που αντηχουσε μεσα στο βιτρινοσπιτο.Με ρωταει απο που ειμαι και της λεω να μου πει αυτη απο που νομιζει.Η απαντηση της "Dubai"  :2funny: :2funny: .Γαμιεμαι στο γελιο και της λεω οτι ειμαι απο Χρικενλαντ και μου κλεινει την πορτα στα μουτρα απογοητευμενη.  :2funny: :2funny: :2funny:
μένεις Άμστερνταμ τυπε ;
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ξερετε αν υπαρχει καμία οικονομική λύση για ξενοδωχεια ή χοστελ στο Άμστερνταμ ;
 

DeliveryMan

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
77
Like
2
Πόντοι
0
Αρτι αφιχθης στο Ελαντα μετα απο παραμονη 2 βδομαδων στο πανεμορφο Αμστερνταμ
Τα χορτα τους δεν συγκρινονται με κανενα απο αυτα που κυκλοφορουν στην ελλαδα (εκτος απο ιδιοπαραγωγης)
Οι πουτανες στην RLD ειναι ασυμφορες
Οι περισσοτεροι ελληνες τουριστες δεν εχουν δει περαν τις RLD το υπολοιπο κεντρο
Οι μπυρες τους ειναι τζαμπα και ποιοτικες
Οι Ολλανδες ερωτευσιμες με τα κοκκινα μαγουλακια τους  :kissass:
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
ναι ειναι γαματο το dam.πιστευω να το επισκευτω απο την νεα χρονια. !!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Και εγω γύρισα από Άμστερνταμ προχθές . Με φιλοξένησε ένας φιλος μου που σπουδάζει εκεί . Πήγα rld και λόγο της φτώχιας που υπαρχει στην ελλαδα απο τραβεστι προτίμησα να γαμησω 2 λαχταριστά τραβελακια απο την οδό bloedstraat . Την πρωτη την πήρα την πρωτη μέρα με 50€ . Πολυ ομορφη με μικρο βυζακι τελείως θυληκη σε σημείο που για να πιστω οτι ηταν τραβελος ζήτησα να δώ το εργαλείο της . Την πήρα την καυλα σε 3 στάσεις και της έσκισα τον κωλο . Την άλλη την πήρα απο τον ίδιο δρόμο την επόμενη μέρα . Αυτή ηταν ενα όμορφο crossdresser Ολλανδέζα πολυ γλυκουλα γύρω στα 30 . Και αυτή που ζήτησε 50€ αλλα δεν πρόλαβα να την γαμησω γιατι δυστυχώς ημουν πολυ καυλωμενος και τελείωσα με την υγρή πίπα που μου εκανε . Τελευταία μέρα πήγα στα μαυρακια που ειναι γύρω απο την παλια εκκλησία και με παζάρια μου εκανε μια πίπα μια χοντρή μαύρη με 20€ . Αυτά απο την πορνο εμπειρία μου στην ολλανδια
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Όσον αφορά το sameplace πήγα με τον φίλο μου που είπα πάνω αλλα φάγαμε πόρτα . Σε sexclubs και massage δεν πήγα λόγω έλλειψης χρόνου αλλα κυρίως λεφτων . Καμάκι παίζει πολυ εκεί . Εμείς καμαρώσαμε 2 άσχημες Αγγλίδες οι οποίες είχαν πιει μια κοιλάδα απο μαριχουανα  :grin:
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.391
Πόντοι
15.775
Ημουνα Ολλανδια πριν δυο εβδομαδες πρωτα Αμστερναμ για 2 μερες και μετα Γκρονιγκεν μια πολη στα βορεια κοντα στα συνορα με Γερμανια..Το red light district αξιζει οπωσδηποτε μια επισκεψη οι γυναικες ειναι ΜΟΥΝΑΡΕΣ καμμια σχεση με εδω..Λικνιζονται στις βιτρινες με τα κοκκινα φωτακια ενω με τα μπλε ειναι τα τραβελια..Μεχρι εδω καλα στο θεμα τιμης τα χαλανε ομως..Για να γαμησεις 15-20 λεπτα σαν ανθρωπος θα πρεπει να σκασεις κατοσταευρω..Με 50 απλα σε βαζουνε στο δωματιο για κανα 5λεπτο για μια σταση..Ειχα σταμπαρει μια ξανθια μουναρα ψηλη με βυζαρες αλλα ζηταγε 100 ευρω και δεν τα χα πανω μου γιατι ειχα πιει κατι ποτακια πριν σε ενα κοντινο μαγαζι..Τελικα βρηκα αλλη ξανθια και αυτη με σιλικονατο μεγαλο βυζι..Την ρωταω αμα γαμιεται με 50 μου λεει ναι τα δινω και περναω δωματιο..Παω να βγαλω τα ρουχα μου λεει μην τα βγαλεις κατεβασε μονο το παντελονι..Ξαπλωνω και μου λεει εδωσες 50 αρα θα σου παρω πιπα και θα κανουμε μια σταση μονο..Το σουτιεν δεν το εβγαζε και για να το βγαλει ηθελε αλλα 20 ευρω τα οποια και εδωσα(σαν μαλακας) μονο και μονο για να χουφτωσω λιγο βυζακι..Μην τα πολυλογω το μενου ειχε μονο πιπα μια σταση με αυτην απο πανω και τα βυζια στην μουρη μου(το μονο καλο).για τελειωμα μου τον επαιξε και εχυσα στην καποτα..Οταν τελειωσαμε μου λεει γιατι δεν πηρες το προγραμμα με τα 100 να καθομασταν περισσοτερο..Στην ιδια περιοχη εχει και στριπτηζαδικα ενα απο τα οποια το λενε Hospital Bar γιατι οι κοπελες που δουλευουν εκει ειναι ντυμενες νοσοκομες..Μου κινησε την περιεργεια να παω πραγμα που δεν εκανα εξαιτιας των τιμων που παιζανε..35 ευρω εισοδος με ποτο καθεσαι μια ωρα και βλεπεις ολες τις γυναικες να χορευουν και μετα κατεβαινεις στο μπαρ για να παρεις κανα χορο,ομως οι χωροι κοστιζουν 25 ευρω ο ενας..Δηλαδη για εισοδο και 2-3 χορους θες κανα κατοσταρικο..Ιδιες τιμες και σε ενα αλλο στριπ που ρωτησα..Το μονο καλο ειναι οτι οι πορτιερηδες ειναι ευγενικοι και δεν σε πρηζουν να μπεις αμα πεις οχι..Στο Γκρονιγκεν εχει παλι Red Light ποιο μικρο απο του Αμστερναμ και οι γυναικες ειναι μια κατηγορια πιο κατω σε εμφανιση..50 ευρω παει η επισκεψη ομως κατι Ελληνες που πηγαν δεν ειχαν καλη αντιμετωπιση απο την πουτανα(που ηταν και απο την Βουλγαρια)..Εν τελει το sex στην Ολλανδια κοστιζει αρκετα χωρις τα λεφτα που δινεις να ανταποκρινονται στην ποιοτητα που θα πρεπει να λαβεις..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom