Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Η Ελένη, η Ντιάνα και η Ναταλί μπορούν ίσως να της μάθουν τίποτα παραπάνω ώστε να μην απορεί γιατί  τις διαλέγουμε παρότι μεγαλύτερα και ασχημότερες  (?)  από άλλες όπως εκείνη.
:rockon: :rockon:
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστές.

Επίσκεψη τις προηγουμενες μερες στο χώρο. Παρούσα η Εβελίνα στην υποδοχή. Από κοπέλλες  Νικη, Ντιανα, Μονικα, Ελενη και μια γλυκια κοπελιτσα με μαλακια στους ώμους που δεν ειχα ξαναδει και θα τιμήσω την επομενη φορα.  Ηταν μεσημερι ειχε πολυ ζεστη και ηθελα ενα καλο μασαζ γι αυτο διαλεξα την Ελενη παρότι δεν πολυ γουσταρω gilf αλλα και λογω των κριτικων των υπολοιπων εδω μεσα.

Στον αγώνα πολυ φιλική (παλια πουτανα με ολη τη σημασια των λεξεων)  ξερει οτι η μπογια της περναει και κανει τα παντα ολα. Στο μασαζ με εκανε βιδες. Από πατουσα μεχρι παλαμες 40λεπτα την ιδρωσε τη φανελλα. Μετα γυρίζω και αρχιζει γλυψιμο πανω κατω και μια πιπα για σεμιναριο. Καραμελωμα στα μπαλακια  αψοφο, φτυσιματα κλπ. Εκει ομως που εμεινα μαλακας ήταν στο γλειφοκωλι, δεν το περιμενα και εμεινα μαλακας. Μετα ισπανικη και επειδη δεν εχυνα την πηρα πισωκολλητο. 

Κατόπιν στο μπανιο ηρθε και μου ετριψε την πλατη και λιγα χαδακια.  Η θεια-Λενα την ιδρώνει τη φανελλα και θα πρεπει μερικα κοριτσακια να μπαινουν μεσα για σεμιναριο. Τιμαει τα 80 ευρω. Επίσης όπως σωστά είχε πει άλλος φίλος αν ήταν πιο νέα θα κλειναμε ραντεβου για την πετυχεις εβδομαδες πριν. Περιττό να πώ ότι τα πόδια μου έτρεμαν οταν έφυγα, με στεγνωσε η μανταμ...

Διάρκεια 1 ώρα ίσως και παραπάνω.

Από την άλλη σκεφτόμουνα ότι με τόσα γλειφοκώλια κλπ μην έχει τίποτα μαλακίες στο σάλιο (οχι AIDS δεν κολλαει με το σάλιο αλλά τίποτα άλλα πχ κονδυλώματα κλπ) αλλά τώρα είπα μέσα μου "τώρα το κανες"...  αυτές κάνουν και εξετάσεις τα άλλα τα μουνακια στα club πιπώνουν τους άπλυτους στα όρθια και πηδιουνται στην παραλια μεθυσμένες.. δεν βλέπουν μπροστά τους όχι καπότα να βάλουνε. Αυτές είναι επικινδυνες πιο πολύ... έτσι σκέφτηκα και είπα ότι εγινε έγινε τώρα.

Τέλος θέλω να πω ότι προτιμώ το εν λόγω λαδοτριβείο για την καθαριότητα και την ποιότητα του χώρου και όχι τόσο για τις παρουσίες οι οποίες είναι ικανοποιητικές. Τα άλλα είναι κατώτερα... προτείνει κατί κάτι εφάμιλλο???



 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η θεια-Λενα την ιδρώνει τη φανελλα και θα πρεπει μερικα κοριτσακια να μπαινουν μεσα για σεμιναριο. Τιμαει τα 80 ευρω. Επίσης όπως σωστά είχε πει άλλος φίλος αν ήταν πιο νέα θα κλειναμε ραντεβου για την πετυχεις εβδομαδες πριν. Περιττό να πώ ότι τα πόδια μου έτρεμαν οταν έφυγα, με στεγνωσε η μανταμ...

Συμφωνώ σε όλα.

Η Ελένη παρ'ότι παλιά καραβάνα, είναι δύναμη και το πρόγραμμα που κάνει σε αποζημιώνει πλήρως. Δεν βαριέται ποτέ και ξέρει πως να κάνει τον πελάτη να φύγει με το χαμόγελο στα χείλη.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
επισκεψη τελος ιουλιου περιπου επελεξα ντιανα ψηλη αδυνατη ηλικια δεν μπορεσα να καταλαβω απο 35 συν απειρο απιστευτη πιπα  :pipa1: :pipa2: :cum:εχει κανει το στομα της μουνακι πολυ γλωσαααααα
μασαζ απλα μετριο
πρεπει να ταν η πρωτη φορα μετα απο χρονια που παω με αδυνατη η καλυτερα αβυζη θα ελεγα γκομενα στα μασαζ... εξαιρουναται τα κινεζακια που με καβλωνουν ανεξαρτητος βυζου....αν ξαναπαω με γκομενα αβυζη  :headbang: :headbang:που ανηκει στη λευκη φυλη να με χεσεται :2funny:
 

markoktm76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
περασμα το απογευμα απο κει μετα απο περιπλανηση σε π.φαληρο και ν σμυρνη οπου ηταν κλειστο λογω πενθους.
μετα απο συστασεις με την σεριφισα αρχισε η πασαρελα. καλα εμεινα αναυδος απο τον αριθμο τον κοριτσων το ενα μετα το αλλο. τρελλα..... διαλεξα ελενη......
και τελικα επεσα μεσα. απιστευτη .....
μασαζ με τρελη περποιηση και περασμα σε δευτερο γορω αφου πρωτα μου εκανε τρελη γλυφοκολαδα μετα γυρισμα και τελιο γλυψιμο το κατεχει απολυτα. value for money.
θα θελα βεβαια να διαλεξω και κανα πιπινη αλλα δεν ηξερα ποιο.
εχει κανεις καποια προταση?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  εδω κανει τα παντα μα τα παντα.  :pipa1: :kissass2: :zfuck:  φιλια  δεν θα δωσει ? 
 

markoktm76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
φιλι στην αρχη μονο ενα πεταχτο μετα δεν το επιδιωξα κιολας να σας πω.
 

Επισκέπτης
περασμα το απογευμα απο κει μετα απο περιπλανηση σε π.φαληρο και ν σμυρνη οπου ηταν κλειστο λογω πενθους.
μετα απο συστασεις με την σεριφισα αρχισε η πασαρελα. καλα εμεινα αναυδος απο τον αριθμο τον κοριτσων το ενα μετα το αλλο. τρελλα..... διαλεξα ελενη......
και τελικα επεσα μεσα. απιστευτη .....
μασαζ με τρελη περποιηση και περασμα σε δευτερο γορω αφου πρωτα μου εκανε τρελη γλυφοκολαδα μετα γυρισμα και τελιο γλυψιμο το κατεχει απολυτα. value for money.
θα θελα βεβαια να διαλεξω και κανα πιπινη αλλα δεν ηξερα ποιο.
εχει κανεις καποια προταση?
δωσε ki allo gkazi  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :s&m_3:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα συναγωνιστές, θα ήθελα να απαντήσω στον φίλο πιο πάνω που μιλάει για την Μόνικα, ότι οταν επισκέφθηκα το χώρο καθόταν αρχικά με ένα laptop στο σαλόνι και σηκώθηκε βαριεστημένα όταν με είδε γιατί προφανώς θα ήθελε να γράψει καμία μαλακία στο facebook ή κάτι ανάλογο. Γενικά το κοριτσάκι ενώ είναι πολύ όμορφο είναι λίγο ξινή. Και οι ξινές μου οι οποίες θέλουν τουλάχιστον 80 ευρώ για να τις πηδήξεις δεν έχουν καταλάβει πως τα βγάζουμε τα ευρώ εμείς. Και επίσης δεν έχουν καταλάβει ακόμα περισσότερο ότι όταν πηγαίνουμε σε αυτούς τους χώρους θέλουμε να περάσουμε καλά, να "φχαριστηθούμε γαμήσι" (sic)  και όχι "να μας πιάνουν τον πούτσο με την χαρτοπετσέτα" (sic).

Γουστάρουμε η άλλη να κάνει τσιμπούκι όχι αερόπιπα. Λοιπόν αν δεν αλλάξει άρδην νοοτροπία να πάει να μάθει να τυλίγει  πίτα-γύρο ή να βρει κανένα χορηγό για πάρτη της και όχι να κοροιδεύει εργαζόμενους ανθρώπους.  Η Ελένη, η Ντιάνα και η Ναταλί μπορούν ίσως να της μάθουν τίποτα παραπάνω ώστε να μην απορεί γιατί  τις διαλέγουμε παρότι μεγαλύτερα και ασχημότερες  (?)  από άλλες όπως εκείνη.
ρησπεκτ μεγα αντονιο,ειδικα για το πρωτο μερος!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Υπάρχουν πληροφορίες για μία γλυκιά χαμογελαστή κοπελίτσα μετρίου ύψους με ανοιχτά ίσια μαλλία μέχρι τους ώμους? Μου είχε κανει εντύπωση στην πασαρέλα αλλα τελικά πήρα την Ελένη. Με επιφύλαξη λέω ονομα Νικόλ (????)


Για ενημερώστε οι εμπειροι...
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
τεσπα η ελενη εχει μαζεψει ολη τη χαρτουρα....ρισπεκτ!!!
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
περασμα το απογευμα απο κει μετα απο περιπλανηση σε π.φαληρο και ν σμυρνη οπου ηταν κλειστο λογω πενθους.
μετα απο συστασεις με την σεριφισα αρχισε η πασαρελα. καλα εμεινα αναυδος απο τον αριθμο τον κοριτσων το ενα μετα το αλλο. τρελλα..... διαλεξα ελενη......
και τελικα επεσα μεσα. απιστευτη .....
μασαζ με τρελη περποιηση και περασμα σε δευτερο γορω αφου πρωτα μου εκανε τρελη γλυφοκολαδα μετα γυρισμα και τελιο γλυψιμο το κατεχει απολυτα. value for money.
θα θελα βεβαια να διαλεξω και κανα πιπινη αλλα δεν ηξερα ποιο.
εχει κανεις καποια προταση?

Λεπτομέριες για την Ελένη? Ηλικία, προσόντα φυσικά κ.λ.π.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
φιλιά στο στόμα είχε ?
---
Λογικα  θα είχε , αλλά με 2 κιλά  νικοτινη .... :- :headbang:
anyway,,,Ελενη = gilf, ψηλη  νταρντανα,  παλια  θα ηταν πολυ εντυπωσιακη ,  νυν= πολυ σπασμενη...
 

howard hughes

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
0
Υπάρχουν πληροφορίες για μία γλυκιά χαμογελαστή κοπελίτσα μετρίου ύψους με ανοιχτά ίσια μαλλία μέχρι τους ώμους? Μου είχε κανει εντύπωση στην πασαρέλα αλλα τελικά πήρα την Ελένη. Με επιφύλαξη λέω ονομα Νικόλ (????)


Για ενημερώστε οι εμπειροι...

Σωστά Νικολ ,

Πολυ δυνατό άλογο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom