Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ααααα γι αυτο εχει εξαρθρωση κατω γναθου...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ειναι γυρω στα 50 αλλα για τα χρονια της κρατιεται καλα.
===
Mόνο  50 ?  :rolleyes: :rolleyes:  :)
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
ααααα γι αυτο εχει εξαρθρωση κατω γναθου...

Υπάρχει κ η σχολή Kelly Divine...το βάζουμε ελάχιστα στο στομα,συν χέρια, αλλα φωνάζουμε σαν να πνιγόμαστε και τον γεμίζουμε σαλιο κλπ.
αερόπιπα δηλαδή με στυλ gag throat!!!
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Τέλος Ιουλίου επίσκεψη και συνεδρία με την Ελένη.Πάντα εντυπωσιακή και εκείνη την στιγμή κάνανε πρόβες για ρόζ ρόμπες με άσπρο γιακά ούτως ώστε να φορούν όλες το ίδιο ένδυμα!!!Ενδιαφέρουσα εικόνα...Συνεδρία b2b και διάρκεια τουλάχιστον 1ώρα,χωρίς να κοιτάζει ρολόι.Τα δίνει όλα όπως πάντα και φεύγεις από εκεί με καλή διαθεση και χωρίς να κλαίς τα λεφτά σου.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καμμιά νεαρότερη όμορφη και πρόστυχη υπάρχει?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
καμμιά νεαρότερη όμορφη και πρόστυχη υπάρχει?

Κοιτα να δεις. Πριν μηνες (Απριλης πρεπει να ηταν και δεν ημουν μελος του σαιτ) ειχα παρει μια Εβελινα για νουρου (130 Ευρω). Μολδαβεζα με καλα ελληνικα. 29 χρονων μου ειπε οτι ειναι, και οντως καπου εκει παιζει. Συμπαθητικο προσωπο. Σωμα με καποιες ατελειες (χαμηλοκωλα) αλλα με μεγαλα βυζια. Ανοιχτη περιφερεια ισως περισσοτερο απο οσο θα επρεπε. Σχετικα ικανοποιητικο μασαζ και μετα body-to-body στο νουροστρωμα με απ' ολα (και βυζομαλακια μεσα). Πιπα ακαποτη μετρια. Μετα ανεβηκε πανω μου και τα εδωσε ολα. Πολυ καλη. Μετα ειχε ιεραποστολικο το μενου. Τελειωσα με εκεινη στα 4 με αγριο σφυροκοπημα τραβωντας της τα μαλλια (ειχα ζητησει κωλο αλλα δεν δινει).

Το ωραιο ειναι οτι καναμε ντουζ μαζι στην καμπινα του δωματιου. Εκει μου σηκωθηκε παλι και της ζητησα να μου παρει πιπα. Η τσουλαρα γονατισε και με πιπωσε μεχρι που εχυσα στο στομα της (ολα αυτα μεσα στην καμπινα του ντουζ). Τα χυσια μου τα εφτυσε. Αρα ειχα 2 εκτονωσεις στη συνεδρια (αλλα πληρωσα και 130 -νουρου βλεπεις).  Συνολικα το νουρου σού αφηνει μια ωραια αισθηση αλλα ειναι ακριβο.

Δεν ξερω αν η κοπελα ειναι ακομα εκει. Την τελευταια φορα που πηγα (πριν μηνα+) και πηρα την Ελενη, δεν την ειδα. 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΘΩ ΤΟ ΣΑΙΤ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΚΡΙΤΙΚΕΣ.  ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΥΓΓΡΟΥ 45 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΛΟΓΩ  ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ  3ΦΟΡΕΣ .

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ. ΥΠΟΔΟΧΗ ΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΙΔΙΑ ΣΤΟΛΗ  ΕΚΡΟΥ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.  ΠΑΡΟΥΣΕΣ  ΝΑΤΑΛΙ, ΝΤΙΑΝΑ, ΜΟΝΙΚΑ, ΕΝΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟ  ΠΙΠΙΝΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗ.  ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΙΑ ΛΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΛΛΑ  ΠΗΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΤΙΑΝΑ. ΑΠΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΨΗΛΗ ΜΙΛΦ ΩΡΑΙΟ ΚΟΡΜΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΒΥΖΑΚΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΑΣΑΖ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΕΠΙΜΟΝΑ. ΠΟΛΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΑΡΚΕΤΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΩΡΑ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΜΕ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΧΑΔΑΚΙΑ, ΚΑΥΛΩΣΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ. ΠΙΠΑ ΚΑΛΗ (ΕΚΑΝΕ ΑΚΑΠΟΤΗ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΟΧΙ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ. ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΣΦΥΡΟΚΟΠΗΜΑ, ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΑ 4 ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ. ΗΜΟΥΝ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ. ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ 45ΛΕΠΤΟ ΟΠΟΤΕ ΚΟΛΛΩΣΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ.

ΥΓ. 1. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ, ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΥΖΙΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΕΧΡΙ ΑΝΤΙBACTER ΕΙΧΕ Η ΝΤΟΥΖΙΕΡΑ.
    2. ΓΙΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ  ΕΚΑΝΑ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΡΑΒΗΧΤΙΚΕ. ΜΕΤΑ ΚΟΛΛΩΣΑ ΝΑ ΠΙΕΣΩ.

ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ.


ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ: ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΙΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ, ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ , 2ο ΠΙΠΑ-ΓΥΡΟ, ΚΛΠ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Ο ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ-ΜΑΛΑΚΑΣ-ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ  ΑΠΑΙΤΩ ΑΥΤΑ  ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΑΔΟΚΟΡΕΣ  ή ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΙ. ΓΙΑΤΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΦΑΣΗ 2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ή ΦΙΛΙΑ ΚΛΠ???? ΗΡΘΑΝ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ.   

  ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΕ ΧΑΖΟΕΡΩΤΗΣΕΙΣ  ( Η ΛΟΓΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ "ΒΡΕΣΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙΣ" ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ-ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.....

ΘΕΝΚΣ  ;) :- :-

κ.συναγωνιστά?κατ'αρχήν άμα δεν αλλάξεις τα κεφαλαία σε μικρά θα σου διαγράψουν αυτό που έγραψες,οπότε άλλαξε τα σε μικρά και μετά ξαναμιλάμε.
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Θα το φροντισω εφεξης αν και αρκετοι γραφουν κεφαλαια. Αλλα τοσο σπάστικες που ουτε απαντας... οκ!!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Θα το φροντισω εφεξης αν και αρκετοι γραφουν κεφαλαια. Αλλα τοσο σπάστικες που ουτε απαντας... οκ!!!

Κοιτα φιλαρακι. Αυτα που εγραψα για Εβελινα οτι μου πηρε πιπα μεσα στο ντουζ ειναι αληθεια 100%. Αλλα δεν ειναι συνηθισμενο. Μονο μια φορα μου 'χει συμβει. Με την Εβελινα, οπως τα εγραψα σημερα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Θα το φροντισω εφεξης αν και αρκετοι γραφουν κεφαλαια. Αλλα τοσο σπάστικες που ουτε απαντας... οκ!!!

οχι βρε δε σπάστηκα...εν πάσει περιπτώσει είναι κανόνας του φόρουμ που κάποιοι νέοι κυρίως δεν το ξέρουν οπότε και γράφουν κακώς κεφαλαία. Σχετικά με αυτά που έγραψες..ναί κάποιοι είναι φαντασιόπληκτοι όπως και σε άλλους τομείς της καθημερινότητάς και των συναναστροφών μας και κάποιοι λένε την αλήθεια..Το σίγουρο είναι συμβαίνει σε κάποιους να τους πάει μιά πουτάνα περισσότερο για χψ λόγους και να συμβαίνουν διάφορα σε ντουζιέρες,σε καναπέδες,σε τουαλέτες κλπ...δεν είναι ψέμματα όλα επ'ουδενί.
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Εγινε συναγωνιστη, σ'ευχαριστω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
οχι βρε δε σπάστηκα...εν πάσει περιπτώσει είναι κανόνας του φόρουμ που κάποιοι νέοι κυρίως δεν το ξέρουν οπότε και γράφουν κακώς κεφαλαία. Σχετικά με αυτά που έγραψες..ναί κάποιοι είναι φαντασιόπληκτοι όπως και σε άλλους τομείς της καθημερινότητάς και των συναναστροφών μας και κάποιοι λένε την αλήθεια..Το σίγουρο είναι συμβαίνει σε κάποιους να τους πάει μιά πουτάνα περισσότερο για χψ λόγους και να συμβαίνουν διάφορα σε ντουζιέρες,σε καναπέδες,σε τουαλέτες κλπ...δεν είναι ψέμματα όλα επ'ουδενί.
δεν ήξερα ότι μπορείς να συγκρατηθείς και να απαντήσεις σοβαρά  :grin: :grin: :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
δεν ήξερα ότι μπορείς να συγκρατηθείς και να απαντήσεις σοβαρά  :grin: :grin: :grin:

    αστον επιτελους να πει κατι και αυτος.  να εκφραστει ελευθερα.  ολο τον καταπιεζεις.  μην του παμε κοντρα.  :grin:      ειδες μολις του λεει κατι ο λουπ , πως σπικαρει και πως αμεσως του ερχονται ιδεες και παπαρολογει ? 
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Καλησπερα,σε ολους τους αθλητες του τριαθλου :pipa2: :fuck2:  :2on1:.Μετά απο ενα διαστημα αποχης απο τα ιδρυματα εκανα ενα δυναμικο comeback περνώντας απο το ιδρυμα της Συγγρού.Στο στίβο μαχης ειπα να διαλέξω εναν πιο μικρό αντίπαλο,εν ονοματι Μόνικα.Επειδη εχω ξαναπαει μερικες φορες στο εν λογω καταστημα,της ειπα οτι ηθελα να ξεκινησουμε με το κυρίως πιατο,να κανουμε ασκησεις επι εδαφους δηλαδη,μετα μασαζ για χαλαρωμα και μετα να ριξουμε αλλο ενα....Δεν την ειδα πολυ ενθουσιώδη αλλα εκατσε κανονικα.Δεν μπορώ να πω οτι τρελαθηκα... στην :pipa1: ητανε καλούτσικη και στα υπολοιπα συμμετείχε αλλά έλλειπε το παθος.Προσπαθούσε εντωμεταξύ να καταλάβει τι μας τραβαει σε γυναικες οπως η Ελένη ας πουμε ή η Νάταλυ.
Λίγο ως πολύ της φαινοταν αξιοπερίεργο(για να μην πω ανώμαλο) το να πηγαίνει ενας νεος ανδρας με μεγαλυτερες του και μαλιστα επι πληρωμή,αλλά δεν υπαρχει περιπτωση να πληρώσω εγω διπλό για να μαθουν αυτες να γαμιούνται,ας το αναλάβει αυτο η αφεντικίνα τους,να προσφερει κανα διπλο σε κανα πελατη δωρεάν,να κανει και διαφήμιση.Στα του μασαζ τωρα ηταν πολυ καλή,αν και μου ειχαν πει στην υποδοχη οτι επειδη ειναι νεα στον χωρο των μασαζ,μπορει να μην έμενα και τοσο ικανοποιημένος,παρόλα αυτα για να αποφυγει τον δευτερο γυρο,την ιδρωσε την φανελα.Εκει απ' οτι φαινεται ειχε πεσει η σχετικη εκπαιδευση...... Δεν ξερω αν δεν καταλαβε οτι το extraball πληρωνεται εξτρα και γι αυτο το λογο να ηταν μαγκωμενη,παντως εγω χαλαστηκα γιατι ειχα διάθεση να ριξω αλλον ενα,ελπιζω να βελτιωθει με τον καιρο γιατι ειναι μικρη και εχει προοπτικες
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
περασμα απο το ιδδρυμα σαββατο και παρατηρησα οτι οι ελληνιδεσ αλεξιαα και ευη εφυγαν!!λιγα τεμαχια τα ιδια τα γνωστα καμια αλλαγη!!πρεπει παντωσ.....
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές, θα ήθελα να απαντήσω στον φίλο πιο πάνω που μιλάει για την Μόνικα, ότι οταν επισκέφθηκα το χώρο καθόταν αρχικά με ένα laptop στο σαλόνι και σηκώθηκε βαριεστημένα όταν με είδε γιατί προφανώς θα ήθελε να γράψει καμία μαλακία στο facebook ή κάτι ανάλογο. Γενικά το κοριτσάκι ενώ είναι πολύ όμορφο είναι λίγο ξινή. Και οι ξινές μου οι οποίες θέλουν τουλάχιστον 80 ευρώ για να τις πηδήξεις δεν έχουν καταλάβει πως τα βγάζουμε τα ευρώ εμείς. Και επίσης δεν έχουν καταλάβει ακόμα περισσότερο ότι όταν πηγαίνουμε σε αυτούς τους χώρους θέλουμε να περάσουμε καλά, να "φχαριστηθούμε γαμήσι" (sic)  και όχι "να μας πιάνουν τον πούτσο με την χαρτοπετσέτα" (sic).

Γουστάρουμε η άλλη να κάνει τσιμπούκι όχι αερόπιπα. Λοιπόν αν δεν αλλάξει άρδην νοοτροπία να πάει να μάθει να τυλίγει  πίτα-γύρο ή να βρει κανένα χορηγό για πάρτη της και όχι να κοροιδεύει εργαζόμενους ανθρώπους.  Η Ελένη, η Ντιάνα και η Ναταλί μπορούν ίσως να της μάθουν τίποτα παραπάνω ώστε να μην απορεί γιατί  τις διαλέγουμε παρότι μεγαλύτερα και ασχημότερες  (?)  από άλλες όπως εκείνη.

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημέρα συναγωνιστές, θα ήθελα να απαντήσω στον φίλο πιο πάνω που μιλάει για την Μόνικα, ότι οταν επισκέφθηκα το χώρο καθόταν αρχικά με ένα laptop στο σαλόνι και σηκώθηκε βαριεστημένα όταν με είδε γιατί προφανώς θα ήθελε να γράψει καμία μαλακία στο facebook ή κάτι ανάλογο. Γενικά το κοριτσάκι ενώ είναι πολύ όμορφο είναι λίγο ξινή. Και οι ξινές μου οι οποίες θέλουν τουλάχιστον 80 ευρώ για να τις πηδήξεις δεν έχουν καταλάβει πως τα βγάζουμε τα ευρώ εμείς. Και επίσης δεν έχουν καταλάβει ακόμα περισσότερο ότι όταν πηγαίνουμε σε αυτούς τους χώρους θέλουμε να περάσουμε καλά, να "φχαριστηθούμε γαμήσι" (sic)  και όχι "να μας πιάνουν τον πούτσο με την χαρτοπετσέτα" (sic).

Γουστάρουμε η άλλη να κάνει τσιμπούκι όχι αερόπιπα. Λοιπόν αν δεν αλλάξει άρδην νοοτροπία να πάει να μάθει να τυλίγει  πίτα-γύρο ή να βρει κανένα χορηγό για πάρτη της και όχι να κοροιδεύει εργαζόμενους ανθρώπους.  Η Ελένη, η Ντιάνα και η Ναταλί μπορούν ίσως να της μάθουν τίποτα παραπάνω ώστε να μην απορεί γιατί  τις διαλέγουμε παρότι μεγαλύτερα και ασχημότερες  (?)  από άλλες όπως εκείνη.
Δηλαδη, μαυρο στην Μονικα ???
 

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά οι τιμές εδώ παραμένουν ίδιες?
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Παιδιά οι τιμές εδώ παραμένουν ίδιες?

Σταθερα και ακατέβατα...ρουφάμε και τα λεμε
επίσης 100 για μασάζ με λάδια κλπ
120 nuru

ακριβά πολύ
χώρος πολύ καλός
ρόστερ έτσι κι έτσι
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom