Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
  Πρόσεξε καλύτερα τι λέει ο συν αγωνιστής ´´ τίγκα στο ζελέ ´´

Μπορεί να κάνω λάθος.Εγώ νούρου και απλό έχω πάρει ως προγράμματα. Για να μην αρχίσω να πιθανολογώ ας τοποθετηθεί ο συναγωνιστής που έγραψε ότι πήρε το πρόγραμμα Β2Β κι ας το περιγράψει. 
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
κατα τις προηγουμενες επισκεψεις μου , ειχε προσφερθει απλο προγραμμα (80 ευρο) και νουρου (150), αλλα τιν μερα που περιεγραψα μου ειπαν
80 το απλο , 100 το b2b, και 130 το νουρου. νομιζοντας οτι το b2b (λογω ελλειψης μασαζοκρεβατου)θα ηταν το ιδιο πραγμα αλλα στο στρωμα με πολυ λαδι και επειδη λογω καυλας βαριομουν να περιμενω  :grin: , δεχτηκα. λοιπον εφερε η κοπελλα το ζεστο ζελε, το απλωσε σε εμενα και στην ιδια και αρχισε να μου τριβεται πανω κατω - περα δωθε...ε δεν ειμαι και απο πετρα και μετα απο 10 λεπτα γυρισα ανασκελα οποτε..το b2b κατεληξε σε mouth to mouth..επειδη λογω ταξιδιωτικων και επαγγελματικων εμπειριων εχω κανει νορου σε μπανκονγκ και σανγκαι ενταχει δεν εχει καμια σχεση..αλλα το αποτελεσμα ειναι το ιδιο και το αυτο :cheesy:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κι' αν ήταν στα 60, θα ήταν ακόμη πιό vfm! Ας το έχουν αυτό υπ'όψη τους οι υπεύθυνοι. :rolleyes:

Αναμφίβολα θα άξιζε τα χρήματά του ακόμη περισσότερο. Το κόστος του ζελέ δεν το ξέρω αλλά μην ξεχνάμε ότι στο Σ45 έχει (θεωρητικά) απεριόριστες εκτονώσεις το Νουρου και διάρκεια μίας ώρας ως υπηρεσία. Τα αρχικά 150 ευρά που ζητούνταν ήταν λόγω ζήτησης για το διαφορετικό στους μασαζολάτρεις των Αθηνών. Έπειτα, μαζεύτηκε το κόστος στα 130 ευρά. Με 100 ευρά το θεωρώ έντιμο κόστος με τα προαναφερθέντα έξτρα του προγράμματος, κάτι που συνεπάγεται βέβαια και την πτώση του απλού στα 60 ευρά με ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ή ίδια τιμή (80 ευρά) σε πρόγραμμα μίας ώρας και 2 εκτονώσεις.Κάτι που ισχύει ασφαλώς για όλα τα ιδρύματα. Θα είχε ενδιαφέρον η σφυγμομέτρηση των μελών-μασαζολατρών πάνω στο θέμα "Πόσο λιγότερα αφήνω στα Μασατζίδικα". Βασικά μου ήρθε ήδη η ιδέα...     
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ποια η διαφορα του b2b με τζελ στα 100€ και του nuru στα 130€ ? τα 30€
:think:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
τελικα ποια η διαφορα του b2b με τζελ στα 100€ και του nuru στα 130€ ? τα 30€
:think:
..θεωρητικά πάντα και πέρα από το γεγονός ότι το ΝΡ είναι ποιό ακριβό, το b2b γίνεται με λάδι και μπορεί να γίνει στο κρεβάτι μασαζ ενώ το ΝΡ γίνεται με ειδικό jel και στο ειδικό στρωματάκι......
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
Ενα μεγαλο μπραβο απλος πηγα χτες και περασα τελεια και καυλα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ενα μεγαλο μπραβο απλος πηγα χτες και περασα τελεια και καυλα

Όταν βρεις λίγο χρόνο μεταξύ των φορολογικών δηγλώσεων του κοινού, γράψε κατιτίς παραπάνω για να μοιραστείς μαζί μας την εμπειρία σου. ;)
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.121
Like
468
Πόντοι
36
Καλημερα συγγνωμη για πριν λοιπον πηγα χτες στο εν λογο μαγαζι μετα απο ενα πολυ θερμο καλοσορισμα απο την σεριφισα δοκιμασα το φουλ προγραμμα NYRY με την ΝΑΝΤΙΑ λιγο η διαθεση της κοπελας λιγο η δικη μου τι πιπες τι γλωσοφιλλα 69 και *2 παντος θελειν λιγο ακομα προσπαθεια στο μασαζ
 

howard hughes

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν απο λίγες μερες τη πρώτη με Ναντια παρά πολυ καλή δεν την είχα δοκιμάσει και μετα απο μια βδομάδα nuru με nataly σταθερή δύναμη

Όπως παντα ο χώρος και το προσωπικό απο τα καλυτερα

(η σεριφισα πρέπει να τα έσπαγε στα νιάτα της )
 

nikosbelbas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
29
Κριτικές
30
Like
3
Πόντοι
10
Το διπλό αξίζει; Πόσο πάει; Έχετε να προτείνετε κανένα καλό δίδυμο;
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Το διπλό αξίζει; Πόσο πάει; Έχετε να προτείνετε κανένα καλό δίδυμο;

Αξίζει με Ναταλι και Νάντια κατά την προσωπική μου άποψη, αν και δεν ξαναπατάω αν δεν κατεβάσουν εκεί το νούρου στα 100 ευρω.

V ...
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
αμα θέλεις διπλά ,τζέλ κλπ τανζανιές θα το πλρώσεις ρε φίλε το άθλημα
 

zrtstra

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω ποια πιστεύετε είναι η καλύτερη επιλογή για nuru ή b2b από τις ελληνίδες που δουλεύουν εκεί.

Ευχαριστώ
 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές!!
Επειδή σκοπεύω να κάνω σήμερα το απόγευμα μια επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα, είναι κάτι που πρέπει να ξέρω; Καμιά συμβουλή;

Ποιο είναι το ΑΣΤΕΡΙ του καταστήματος; Δεν είμαι καθόλου των MILF κτλ. Υπάρχει μοντελέ, πιπινοκατάσταση εκεί;

Πρόγραμμα αγαπημένο;

Διαφωτίστε!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom