Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Όταν κάνουν πασαρέλα παραμερίζουν με τα χεράκια τους το λευκό ένδυμα, για να δούμε τι κρύβεται από μέσα;

Οσάκις έχω πάει όχι. Οπότε διάβασμα και πάλι διάβασμα ή νέες τεχνολογίες (x ray)
 

Συνημμένα

  • stock-photo-x-ray-female-body-model-isolated-on-dark-background-14920150.jpg
    stock-photo-x-ray-female-body-model-isolated-on-dark-background-14920150.jpg
    25,5 KB · Εμφανίσεις: 58

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
χθεσινο περασμα απο το μαγαζι...εκτος απο το γνωστο ροστερ,πλεον ειναι και η ελενη,το ρωσικο μιλφ,πρωην ζανοσπιτο....
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ελα ρε τι πες τωρα η θεια λενα εφυγε απο την ζανα????
πως και την αφησε να φυγει η ζανα
ηταν καλο ατου για το μαγαζι
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Κρίμα τα έξοδα για τη μετατροπή του σαλονιού σε επιπλέον δωμάτιο......
...τα εχει βγαλει αυτα προ πολλου...τι την περνας την ζανα,για χαζη?...θα εκανε νομιζεις τιποτα αν πρωτα δεν ηξερε οτι θα της ερχοταν πισω τα λεφτα.....?.... ;)
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
1
Like
1.608
Πόντοι
216
...τα εχει βγαλει αυτα προ πολλου...τι την περνας την ζανα,για χαζη?...θα εκανε νομιζεις τιποτα αν πρωτα δεν ηξερε οτι θα της ερχοταν πισω τα λεφτα.....?.... ;)

Σορρυ αλλά σιγά μην είναι και η Martha Stewart.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
...τα εχει βγαλει αυτα προ πολλου...τι την περνας την ζανα,για χαζη?...θα εκανε νομιζεις τιποτα αν πρωτα δεν ηξερε οτι θα της ερχοταν πισω τα λεφτα.....?.... ;)

Να δούμε τώρα αν θα βγάζει άνετα, τα προς τη συντήρησή του όμως.....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
χθεσινο περασμα απο το μαγαζι...εκτος απο το γνωστο ροστερ,πλεον ειναι και η ελενη,το ρωσικο μιλφ,πρωην ζανοσπιτο....
...ας πάει και κάποια για απόσυρση - όσο καλή και αν ήταν - ανανέωση δεν γίνεται με "παλαιά υλικά" ....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
...ας πάει και κάποια για απόσυρση - όσο καλή και αν ήταν - ανανέωση δεν γίνεται με "παλαιά υλικά" ....

Προσωπική μου γνώμη είναι ότι δεν είμαστε εμείς αυτοί που θα υποδείξουμε σε κάποια εργαζομένη, την ώρα που θα κρεμάσει την....καπότα, αλλά η Ελένη, παρ'ότι είναι μορφή σε υπηρεσίες μασάζ και αγωνιστικό πεδίο, όντως έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα επί του "καναπέος". :cheesy:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μαγκες η θεια λενα σε θεμα μασαζ ειναι μια κλαση απο ολες τις αλλες
αν ηταν και πιο νεα δλδ γυρω στα 25 θα παιρναμε νουμερα για να μπουμε δωματιο
αλλα και στο σεξ δεν υστερει αφου ειναι πολυ καβλιαρα
τεσπα για μενα αν εφυγε απο τη ζανα ειναι απωλεια για την ζανα
αλλα και αν σταματησει θα ναι απωλεια για ολους εμας που ψαχνουμε ολο το πακετο καλο μασαζ συν καλο κρεβατι.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μαγκες η θεια λενα σε θεμα μασαζ ειναι μια κλαση απο ολες τις αλλες
αν ηταν και πιο νεα δλδ γυρω στα 25 θα παιρναμε νουμερα για να μπουμε δωματιο
αλλα και στο σεξ δεν υστερει αφου ειναι πολυ καβλιαρα
τεσπα για μενα αν εφυγε απο τη ζανα ειναι απωλεια για την ζανα
αλλα και αν σταματησει θα ναι απωλεια για ολους εμας που ψαχνουμε ολο το πακετο καλο μασαζ συν καλο κρεβατι.

ποσοι τζιλφάκηδες άραγε να υπάρχουν? :rolleyes:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ποσοι τζιλφάκηδες άραγε να υπάρχουν? :rolleyes:

Η Ελένη για τα γούστα μου ξεφεύγει πολύ από την κατηγορία μιλφ. Κι εγώ την κατατάσσω στην κατηγορία τζιλφ. Ακόμη και τα μιλφ δεν είναι εντός των γούστων μου. Μολοταύτα έχω κάνει αρκετές συνεδρίες με την Ελένη λόγω ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΜΑΣΑΖ (αρκεί να γίνει η επισήμανση να μην βάλει πολλή δύναμη). Και στα του σεξ είναι δυνατό χαρτί αν και ήταν εκτός των γούστων μου εμφανισιακά, οι πολύ καλές της υπηρεσίες με έπειθαν. Συμπέρασμα: Δεν την προτιμούσαν μόνο τζιλφάκηδες.   
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Βλεπω η λιζα κανει μεταγραφες απο την παλια αφεντικινα της (ποπη) μετα την νικολα διαβαζω οτι πηρε και Ελενη καμια καινουρια φερε
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Η Ελένη για τα γούστα μου ξεφεύγει πολύ από την κατηγορία μιλφ. Κι εγώ την κατατάσσω στην κατηγορία τζιλφ. Ακόμη και τα μιλφ δεν είναι εντός των γούστων μου. Μολοταύτα έχω κάνει αρκετές συνεδρίες με την Ελένη λόγω ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΜΑΣΑΖ (αρκεί να γίνει η επισήμανση να μην βάλει πολλή δύναμη). Και στα του σεξ είναι δυνατό χαρτί αν και ήταν εκτός των γούστων μου εμφανισιακά, οι πολύ καλές της υπηρεσίες με έπειθαν. Συμπέρασμα: Δεν την προτιμούσαν μόνο τζιλφάκηδες.   

ωραία τα λές αλλά γράψε μας και που είναι τα καλά μιλφ
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
η νικόλ από στουρνάρη της ζάνας παίζει κανονικά σε αυτό το μαγαζί?
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom