Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.526
Πόντοι
46.232
φίλε dimit αφου τα ξέρεις αυτά είσαι χρόνια στον χώρο....
κουβέντα να γίνεται για το ίδρυμα....
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Η μιλφ ρωσιδα κοντή Τάνια (πρωην Κηφισαις 12 και Σολωμου 59) έφυγε και απο εδώ και πηγε Συγγρου 29.... :P
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.526
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα στο ίδρυμα , ,σεριφισα η Λιζα γκιλφ με ξανθια κοντα μαλλιά , στο ρόστερ ,  Ντιαννα πολυ λεπτη και πολυ ψηλη μιλφ με ωραίες γάμπες , Φωτεινή παχουλή ξανθιά μίλφ , Ντίνα(δεν το άκουσα καλά)κινεζοταιλανδέζα ασχημόφατσα λεπτή , δυο κοπέλες ήταν σε δωμάτια , Νίκη μελαχρινή λεπτή κοπελίτσα με συμπαθητικό προσωπάκι , όλες οι κοπέλες φορούσαν άσπρες ρόμπες(και η Λίζα),ένω στο ασανσέρ κλασσικά!!! ακουγόταν κλασσική μουσική.         
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ωραία η περιγραφή για την κλασσική μουσική στο ασανσέρ ,για το service της θεραπεύτριας που πήρες γράψε μας
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ωραία η περιγραφή για την κλασσική μουσική στο ασανσέρ ,για το service της θεραπεύτριας που πήρες γράψε μας
Διάβασες κάπου να λέει ο παίχτης ότι πήρε κάποια??
:coffee:
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
επίσκεψη για nuru στο ίδρυμα. παρουσιάστηκαν στην παρέλαση (και λόγω ημέρας) κάμποσες, θυμάμαι αλεξία ελληνίδα, χριστίνα με τους βύζους, νίνα η κινέζα, τζούλια, ναταλί, εύη και ντιάνα. στο μάτι χτύπησε η εύη ελληνίδα μελαχρινή πολύ γλυκό πρόσωπο και λεπτό σώμα λίγο κάτω από 30, που μου τράβηξε την προσοχή, όμως δεν ήταν διαθέσιμη αφού άλλος συναγωνιστής που προηγήθηκε την ανέμενε στα ιδιαίτερα. ανέβαλα την επίσκεψη για φορά που θα είναι ελεύθερρη και αποχώρησα για βόρειους (νέους;) προορισμούς.
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
στο μάτι χτύπησε η εύη ελληνίδα μελαχρινή πολύ γλυκό πρόσωπο και λεπτό σώμα λίγο κάτω από 30, που μου τράβηξε την προσοχή, όμως δεν ήταν διαθέσιμη αφού άλλος συναγωνιστής που προηγήθηκε την ανέμενε στα ιδιαίτερα. ανέβαλα την επίσκεψη για φορά που θα είναι ελεύθερρη


Κανε μας μια ενημέρωση για την Ευη , αν την πάρεις στην επόμενη επίσκεψη σου

 

papad

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη στο ίδρυμα. Παρέλαση των εξής κορασίδων : Νίκη (το μικρό λεπτό πιπίνι των 20 μαιων), εύη (ελληνίδα κάτω από 30 που δεν περνά καθόλου απαρατήρητη) και μία κινζούλα λεπτούλα αλλά με μέτριο πρόσωπο. Νάταλυ (η αδυναμία μου) εργαζόταν και Εβελίνα μόλις είχε φύγει. Ψιλοαπογοητεύτηκα που η Νάταλι δεν ήταν διαθέσιμη αλλά μια που είχα πάει είπα να μη φύγω ... Με τη Νίκη είχα κανει nuru και είχα περάσει καλά αλλα όχι εξέχαστα όπως με τη Νάταλυ που για μένα παίζει εκτός συναγωνισμού (γούστα είναι αυτά). Με την κινεζούλα δεν θα πήγαινα γιατί δε μου άρεσε και η μόνη επιλογή μου ήταν η Έυη η Ελληνίδα. Η κοπέλα έχει πάρα πολύ ωραίο σώμα και είναι ιδιαίτερα όμορφη. ΟΜΩΣ η έλλειψη ενημέρωσης από συναγωνιστές καθώς και η κάκιστη προηγούμενη προσωπική μου εμπειρία από Ελληνίδα με έκανε να διστάζω. Παρόλα αυτά είπα να δοκιμάσω. Ξέχασα να σας πω ότι την προηγούμενη μέρα μου είχε κάτσει και ένα στοιχηματάκι που με 25 euros έβγαλα 400. Ήμουν και αισθανόμουν δηλαδή αρκετά κολόφαρδος... ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΔΙΚΟ. Η κοπέλα ήταν λίγο τυπική (μάλλον επειδή δε γνωριζόμασταν και επειδή ή Λίζα δεν την είχε ενημρώσει ότι ήμουν από τους τακτικούς πελάτες ). Το μασαζάκι ήταν μέτριο προς το καλό. Αφού με ρώτησε εάν χαλάρωσα με γύρισ από μπροστά και άρχισε να παίζει με τον πούτσο μου. Της είπα να βγάλει τα ρούχα της και γδύθηκε σε χρόνο μηδέν. Άρχισα να φυλάω το υπέροχο στήθος της και σιγά-σιγά άρχισε να χαλαρώνει και εκείνη... Προχώρησα πιο κάτω και επικεντρώθηκα στο να την χαλαρώσω ακόμα περισσότερο και απ ότι έδειξε αλλά και μου είπε πέρασε υπέροχα ... Σκουφί για την συνέχεια και πίπα που χριάζεται δούλεμα ... Κατόπιν ατελείωτο γαμήσι στο μουσκεμένο μουνάκι της ... Περάσαμε και οι δύο υπέροχα. Η κοπέλα αφού χαλάρωσε έδειξε τον πραγματικό της εαυτό. Είναι Εξαιρετική κκαι μόλις σπάσι ο πάγος θα σας ανταμείψει πλουσιοπάροχα. ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση με άλλες Ελληνίδες ... Μετά τη Νάταλι στανταράκι
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Συναγωνιστές καλησπέρα. Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη στο ίδρυμα. Παρέλαση των εξής κορασίδων : Νίκη (το μικρό λεπτό πιπίνι των 20 μαιων), εύη (ελληνίδα κάτω από 30 που δεν περνά καθόλου απαρατήρητη) και μία κινζούλα λεπτούλα αλλά με μέτριο πρόσωπο. Νάταλυ (η αδυναμία μου) εργαζόταν και Εβελίνα μόλις είχε φύγει. Ψιλοαπογοητεύτηκα που η Νάταλι δεν ήταν διαθέσιμη αλλά μια που είχα πάει είπα να μη φύγω ... Με τη Νίκη είχα κανει nuru και είχα περάσει καλά αλλα όχι εξέχαστα όπως με τη Νάταλυ που για μένα παίζει εκτός συναγωνισμού (γούστα είναι αυτά). Με την κινεζούλα δεν θα πήγαινα γιατί δε μου άρεσε και η μόνη επιλογή μου ήταν η Έυη η Ελληνίδα. Η κοπέλα έχει πάρα πολύ ωραίο σώμα και είναι ιδιαίτερα όμορφη. ΟΜΩΣ η έλλειψη ενημέρωσης από συναγωνιστές καθώς και η κάκιστη προηγούμενη προσωπική μου εμπειρία από Ελληνίδα με έκανε να διστάζω. Παρόλα αυτά είπα να δοκιμάσω. Ξέχασα να σας πω ότι την προηγούμενη μέρα μου είχε κάτσει και ένα στοιχηματάκι που με 25 euros έβγαλα 400. Ήμουν και αισθανόμουν δηλαδή αρκετά κολόφαρδος... ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΔΙΚΟ. Η κοπέλα ήταν λίγο τυπική (μάλλον επειδή δε γνωριζόμασταν και επειδή ή Λίζα δεν την είχε ενημρώσει ότι ήμουν από τους τακτικούς πελάτες ). Το μασαζάκι ήταν μέτριο προς το καλό. Αφού με ρώτησε εάν χαλάρωσα με γύρισ από μπροστά και άρχισε να παίζει με τον πούτσο μου. Της είπα να βγάλει τα ρούχα της και γδύθηκε σε χρόνο μηδέν. Άρχισα να φυλάω το υπέροχο στήθος της και σιγά-σιγά άρχισε να χαλαρώνει και εκείνη... Προχώρησα πιο κάτω και επικεντρώθηκα στο να την χαλαρώσω ακόμα περισσότερο και απ ότι έδειξε αλλά και μου είπε πέρασε υπέροχα ... Σκουφί για την συνέχεια και πίπα που χριάζεται δούλεμα ... Κατόπιν ατελείωτο γαμήσι στο μουσκεμένο μουνάκι της ... Περάσαμε και οι δύο υπέροχα. Η κοπέλα αφού χαλάρωσε έδειξε τον πραγματικό της εαυτό. Είναι Εξαιρετική κκαι μόλις σπάσι ο πάγος θα σας ανταμείψει πλουσιοπάροχα. ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση με άλλες Ελληνίδες ... Μετά τη Νάταλι στανταράκι
:thumbsup:
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Επέστρεψα απο Αθήνα πριν λίγες μέρες και σας καταθέτω την ιστορία μου!
Έκανα NURU στο Golden Time..
Τελικά είναι ωραία εμπειρία, αλλά έχουμε ακόμα πολύ μέλλον στην χώρα μας για να ζήσουμε αυτά που βλέπουμε στα video.

Σερίφισσα η ξανθιά με κόντό μαλλί Λίζα, που ήταν πολύ ευγενική και θα ην ''τιμήσω'' όταν ξαναπάω Αθήνα.
Είδα 6 κοπέλες, μιας και ήταν Σάββατο, κάποιες έλλειπαν και κάποιες δούλευαν. Διάλεξα διπλό με Ναταλί ξανθό milf και Εύα ελληνίδα 23 χρονών.

Κόστος 180 ευρώ, τα οποία ήταν για μια ώρα και 2 κοπέλες. Μπήκαμε στο ντουζάκι όλοι μαζί και μετά απο τα χαδάκια, χωρίς να σκουπιστούμε ξάπλωσα μπρούμυτα στο στρώμα. Το λάδι φανταστικό και πολύ ζεστό. Αλοιφτήκαμε παντού και άρχισε ο πόλεμος! Τρελά χάδια, δάχτυλιάσματα παντού, βογγητά φουλ και στα ανάσκελα για 

Με το που έφτασα το τέλος με αυτό το τρόπο, μπήκα για ντουζάκι. Με το που μπαίνω, τις βλέπω οτι ντύνονται και φεύγουν απο το δωμάτιο! Εκεί τα πήρα στο κρανίο!!!!
Βλέπω το ρολόι , 32 λεπτά σύνολο! Ήμουν έτοιμος να μην τις δώσω ούτε ένα ευρώ! ΕΤΣΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ 180 ΟΕΟ?????

Πετσέτα στη μέση και φωνάζω την Λίζα! Λέω: Που είναι τα κρίτσια? Μου τα μασάει.. Λέω περάσαν 32 λεπτά! Μιά ώρα δεν είπαμε?
Αφού ξεροκατάπιε, μου τις έστειλε σούμπιτες! Ξανά ξεντύσιμο και πάλι απο τη αρχή. Η μαλακία ήταν οτι είχαν ξενερώσει οι μαλακισμένες και έκανα ευτυχώς επιτυχημένη προσπάθεια για να σπάσω τον πάγο απο την παρεξήγηση και να περάσω εγώ καλα.
Τελικά να μην τα πολυλογώ (νωρίς το σκέφτηκα), τις  και τις 2 και τις  επίσης!
Πολύ καλή η Ναταλί, ξενερωτάκι η Εύα! Ακόμα μαθαίνει η Εύα..
Ονόματα δεν θυμάμαι πάντως είχε μια σχιστομάτα, μια νταρντάνα χάλια, μια 30 άρα στυλάτη και μια αδιάφορη 25 άρα.

Πάντως είναι η χειρότερη εικόνα όταν πάνε να σε ξεγελάσουν! Είναι ντροπή στις μέρες μας να παίζεις με τα λεφτά του άλλου!

Στο τέλος μου έκοψε και απόδειξη! Άκουσα και κλασσική μουσική στο ασανσέρ και έφυγα.

 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Εκεί τα πήρα στο κρανίο!!!!
Βλέπω το ρολόι , 32 λεπτά σύνολο! Ήμουν έτοιμος να μην τις δώσω ούτε ένα ευρώ! ΕΤΣΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ 180 ΟΕΟ?????

Πετσέτα στη μέση και φωνάζω την Λίζα! Λέω: Που είναι τα κρίτσια? Μου τα μασάει.. Λέω περάσαν 32 λεπτά! Μιά ώρα δεν είπαμε?
Αφού ξεροκατάπιε, μου τις έστειλε σούμπιτες!
καλά ξηγήθηκες  :rockon: :rockon:

Σερίφισσα η ξανθιά με κόντό μαλλί Λίζα, που ήταν πολύ ευγενική και θα ην ''τιμήσω'' όταν ξαναπάω Αθήνα.
Χλωμό... τώρα το παίζει αμωμος παρθένα που δεν ξέρει τιποτα... Σαν αυτη εδώ ένα πράμα
tempMplanko_Ntora.jpg


:tooth: :tooth:
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Στο Nuru η Εύα συμμετέχει καθόλου η απλός βλέπει για να μάθει ;
Γιατί όταν την επέλεξα εγώ ενώ ήρθε στο δωμάτιο μαζί μου έδωσε την πετσέτα και ενώ εγώ έκανα μπάνιο αυτή έφυγε και όταν ξαναγύρισε μου είπε ότι την πονάει η μέση της και δεν μπορούσε να κάνει Nuru , στη συνέχεια ήρθε και η σεριφησα και μου είπε αν θελω να διαλέξω κάποια άλλη .
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Στο Nuru η Εύα συμμετέχει καθόλου η απλός βλέπει για να μάθει ;
Γιατί όταν την επέλεξα εγώ ενώ ήρθε στο δωμάτιο μαζί μου έδωσε την πετσέτα και ενώ εγώ έκανα μπάνιο αυτή έφυγε και όταν ξαναγύρισε μου είπε ότι την πονάει η μέση της και δεν μπορούσε να κάνει Nuru , στη συνέχεια ήρθε και η σεριφησα και μου είπε αν θελω να διαλέξω κάποια άλλη .
...εκεί χρειάζεται κανείς να φεύγει....
 

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Το σκέφτηκα να φύγω αλλά ήμουν στο μπάνιο και είχα βραχεί ο μίσος , στη συνέχεια διάλεξα τη Tζουλια με την οποία πέρασα πολυ καλα σ όλα . Κάθε εμπόδιο για καλο.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Στο Nuru η Εύα συμμετέχει καθόλου η απλός βλέπει για να μάθει ;
Γιατί όταν την επέλεξα εγώ ενώ ήρθε στο δωμάτιο μαζί μου έδωσε την πετσέτα και ενώ εγώ έκανα μπάνιο αυτή έφυγε και όταν ξαναγύρισε μου είπε ότι την πονάει η μέση της και δεν μπορούσε να κάνει Nuru , στη συνέχεια ήρθε και η σεριφησα και μου είπε αν θελω να διαλέξω κάποια άλλη .
Συμμετέχει πολύ χαλαρά. Απο πρωτοβουλία στο μηδέν, έπρεπε να την πω εγώ να μπει στην ντουζιέρα και ενώ η Ναταλί τα έδινα όλα, αυτή απλά κοιτούσε. Ναι είναι όμορφη, αλλά αμα δεν την αρέσει το σπορ,να πάει σπίτι της! Είχε και ψιλοαξύριστο νιμού! Δεν την προτείνω. Είναι 23 χρονών, δε γίνεται να μην έχει εμπειρία στο  :fuck1:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Συμμετέχει πολύ χαλαρά. Απο πρωτοβουλία στο μηδέν, έπρεπε να την πω εγώ να μπει στην ντουζιέρα και ενώ η Ναταλί τα έδινα όλα, αυτή απλά κοιτούσε. Ναι είναι όμορφη, αλλά αμα δεν την αρέσει το σπορ,να πάει σπίτι της! Είχε και ψιλοαξύριστο νιμού! Δεν την προτείνω. Είναι 23 χρονών, δε γίνεται να μην έχει εμπειρία στο   :fuck1:
:thumbsup:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Συμμετέχει πολύ χαλαρά. Απο πρωτοβουλία στο μηδέν, έπρεπε να την πω εγώ να μπει στην ντουζιέρα και ενώ η Ναταλί τα έδινα όλα, αυτή απλά κοιτούσε. Ναι είναι όμορφη, αλλά αμα δεν την αρέσει το σπορ,να πάει σπίτι της! Είχε και ψιλοαξύριστο νιμού! Δεν την προτείνω. Είναι 23 χρονών, δε γίνεται να μην έχει εμπειρία στο   :fuck1:
Γίνεται πως δεν γίνεται... αν είχε κανά γκόμενο αδιάφορο και μαλακοκαύλη για κανά δυό χρόνο και άλλο έναν για άλλα δύο 18+4= 22 χρονών.. Που να προλάβει να μάθει...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom