Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Amouage Health Spa, Μεσογείων 289 πρώην Συγγρού 45 "Golden Time"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα χτες το ίδρυμα αποκλειστικά για μια περιποίηση nuru. Παρτενέρ η Ναταλύ η οποία είναι ευγενική και ευχάριστη αλλά λίγο υπερβολική ως προς τα βογγητά κλπ κατά τη διάρκεια του μασάζ και σε συνδυασμό με τη βιασύνη της μου έδωσε την εντύπωση διεκπεραιωτικής συμπεριφοράς αλλά καθώς δεν αναζητώ τον έρωτα στα ....μου. Το μασάζ αυτό καθαυτό πολύ κάτω του μετρίου για nuru, συγκρίνοντάς το με αντίστοιχη εμπειρία στο εξωτερικό. Οιυπόλοιπες "full υπηρεσίες" στο μέσο όρο χωρίς σε καμία περίπτωση να δικαιολογούνται τα 130€.  Στα συν ο πολύ περιποιημένος χώρος και οι αρκετές και καλές επιλογές παρτενέρ. Προσωπικά δε θα ξαναδοκίμαζα το nuru.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Επισκέφτηκα χτες το ίδρυμα αποκλειστικά για μια περιποίηση nuru. Παρτενέρ η Ναταλύ η οποία είναι ευγενική και ευχάριστη αλλά λίγο υπερβολική ως προς τα βογγητά κλπ κατά τη διάρκεια του μασάζ και σε συνδυασμό με τη βιασύνη της μου έδωσε την εντύπωση διεκπεραιωτικής συμπεριφοράς αλλά καθώς δεν αναζητώ τον έρωτα στα ....μου. Το μασάζ αυτό καθαυτό πολύ κάτω του μετρίου για nuru, συγκρίνοντάς το με αντίστοιχη εμπειρία στο εξωτερικό. Οιυπόλοιπες "full υπηρεσίες" στο μέσο όρο χωρίς σε καμία περίπτωση να δικαιολογούνται τα 130€.  Στα συν ο πολύ περιποιημένος χώρος και οι αρκετές και καλές επιλογές παρτενέρ. Προσωπικά δε θα ξαναδοκίμαζα το nuru.


  Μα τι έγινε βρε παιδιά ???  Στην αρχή τις πρώτες μέρες γινόταν της κολάσεως με 150 € και δύο κοπέλες μέσα στο δωμάτιο για εκπαιδευτικούς λόγους και η Ναταλύ μαζί με την άλλη κοπέλα να λυσσάνε στο νούρου πρόγραμμα.  Τώρα γιατί η απόδοση έπεσε.-μήπως είναι δυσαρεστημένες οικονομικά ή μήπως άλλου είδους προβλήματα ???? -  Βλέπω συνέχεια τα παράπονα εδώ στο site  αλλά δεν πρόκειται να επισκευτώ ο ίδιος για να διαπιστώσω τι γίνεται στο εν λόγω λαδάδικο εαν πρώτα δεν μειώσουν το νούρου στα 100 €.


V for Vendetta...

 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
'Οποιος πάει και ''πάρει'' Λίζα να μου το πει..να ξέρω αν ''παίρνετε'' ή το παίζει αφεντικό.
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Το νούρου τι είναι ρε μάγκες???  :helpplea:. άμα μετά απο αυτό ρίχνεις και έναν μια χαρά μου ακούγεται  :dancing:.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
 Μα τι έγινε βρε παιδιά ???  Στην αρχή τις πρώτες μέρες γινόταν της κολάσεως με 150 € και δύο κοπέλες μέσα στο δωμάτιο για εκπαιδευτικούς λόγους και η Ναταλύ μαζί με την άλλη κοπέλα να λυσσάνε στο νούρου πρόγραμμα.  Τώρα γιατί η απόδοση έπεσε.-μήπως είναι δυσαρεστημένες οικονομικά ή μήπως άλλου είδους προβλήματα ???? -  
...

Μπορεί να είναι η ραστώνη της Άνοιξης ...! :grin:
Πάντως, τις φορές που επισκεύθηκα το παρόν, δεν ... εισέπραξα τίποτα κάτω του καλού ! :thumbsup:
Είδομεν ...! :cool2:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πάντως, τις φορές που επισκεύθηκα το παρόν, δεν ... εισέπραξα τίποτα κάτω του καλού ! :thumbsup:
Είδομεν ...! :cool2:

Τι είδομεν...??? :hmm:

Τώρα που διανύουμε περίοδο ισχνών αγελάδων, δίνουμε μία, το πολύ δύο ευκαιρίες (αν οι θεραπεύτριες είναι εξαιρετικές εμφανισιακά)! Μετά, μαύρο. (Ταπεινή μου γνώμη)
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι είδομεν...??? :hmm:

Τώρα που διανύουμε περίοδο ισχνών αγελάδων, δίνουμε μία, το πολύ δύο ευκαιρίες (αν οι θεραπεύτριες είναι εξαιρετικές εμφανισιακά)! Μετά, μαύρο. (Ταπεινή μου γνώμη)
Πολύ σωστά....
 

EASTmasage

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι είδομεν...??? :hmm:

Τώρα που διανύουμε περίοδο ισχνών αγελάδων, δίνουμε μία, το πολύ δύο ευκαιρίες (αν οι θεραπεύτριες είναι εξαιρετικές εμφανισιακά)! Μετά, μαύρο. (Ταπεινή μου γνώμη)

  Συμφονό μαζί σου φιλαράκι. Ετσι είναι. Δεν μπορεί οταν μας ξαζουμίζουν από παντού να μας ζητάνε κατοστάρια, διακοσάρια και βάλε. Τι θα γίνη και με μας τα φτοχαδάκια. Εμείς στην απέξο δηλαδή ; Αλλά κάτι αγαπούληδες διστηχώς χαλάνε την πιάτσα και πάνε στης ζάνας και εδό και τα σκάνε χοντρά και μας μας έχουν στο φτύσιμο.  :headbang:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
  Συμφονώ μαζί σου φιλαράκι. Ετσι είναι. Δεν μπορεί οταν μας ξεζουμίζουν από παντού να μας ζητάνε κατοστάρια, διακοσάρια και βάλε. Τι θα γίνη και με μας τα φτοχαδάκια. Εμείς στην απέξο δηλαδή ; Αλλά κάτι αγαπούληδες διστηχώς χαλάνε την πιάτσα και πάνε στης ζάνας και εδό και τα σκάνε χοντρά και μας μας έχουν στο φτύσιμο.  :headbang:
.. Καλέ μου φίλε, ειδικά εσείς τα φτωχαδάκια πρέπει να είστε πολύ προσεκτικοί για το τι σας σερβίρουνε και κυρίως πως τα ξοδεύετε...Και κυρίως να διβάζετε προσεκτικά τι λέγεται και γράφεται εδώ μέσα. γιατί υπάρχει υλικό για όλες τις τσέπες και για όλα τα γούστα. και να αποφεύγετε τα μαγαζιά σφαγεία.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως, τις φορές που επισκεύθηκα το παρόν, δεν ... εισέπραξα τίποτα κάτω του καλού ! :thumbsup:
Είδομεν ...! :cool2:
Τι είδομεν...??? :hmm:

Τώρα που διανύουμε περίοδο ισχνών αγελάδων, δίνουμε μία, το πολύ δύο ευκαιρίες (αν οι θεραπεύτριες είναι εξαιρετικές εμφανισιακά)! Μετά, μαύρο. (Ταπεινή μου γνώμη)

Νομίζω ότι δεν διαφωνούμε, αγαπητέ ! :argue: Συμπέρασμα, άλλωστε, επί εμπειρίας κατέθεσα :woldman:, με ανοικτό το ενδεχόμενο της παραπέρα διερεύνησης :cool2: (η χρονική διάρκεια της οποίας και η επαναληψημότητα καθορίζονται κατά περίπτωση ...). ;)
Μερικές, όμως, φορές, όπως είναι γνωστό, παίζουν και άλλοι παράγοντες ρόλο που διαμορφώνουν τη ... συμμετοχική διαδικασία (π.χ. χημεία, ... φυσική, ιστορία ... κ.λ.π. :grin:) !

Υ.Γ.: Και 'γω ... ταπεινός και καταφρονεμένος είμαι ...!!! :cheesy:
 

EASTmasage

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
.. Καλέ μου φίλε, ειδικά εσείς τα φτωχαδάκια πρέπει να είστε πολύ προσεκτικοί για το τι σας σερβίρουνε και κυρίως πως τα ξοδεύετε...Και κυρίως να διβάζετε προσεκτικά τι λέγεται και γράφεται εδώ μέσα. [size=20pt]γιατί υπάρχει υλικό για όλες τις τσέπες και για όλα τα γούστα.[/size] και να αποφεύγετε τα μαγαζιά σφαγεία.

 Ταξική διάκριση που επιβάλουν με το ζόρι  οι φραγκάτοι να διόχνουν τα φτοχαδάκια στην τρούμπα και με το παραπάνο χρίμα να κρατούν για τον εαφτούλη τους τα καλίτερα και σε μας αφίνουν τα μπάζα. Δίνουν εκήνοι τα τριπλάσια λεφτά για να μην μπορείς εσύ να βρίσκεσε στον ίδιο χόρο μαζί τους. Το κολονάκι δεν χόνεψε ποτε τον μπίθουλα. Η Μυρτώ του κάθετε του σαπιοκιλιά με τα τρακοσάρια στο μασάζ. Που να μου κάτσει και μένα αυτό το θεόμουνο με το μεροκάματο που βγάζο. Τι γούστα να βγάλο με τρίς και ξήντα.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
 Ταξική διάκριση που επιβάλουν με το ζόρι  οι φραγκάτοι να διόχνουν τα φτοχαδάκια στην τρούμπα και με το παραπάνο χρίμα να κρατούν για τον εαφτούλη τους τα καλίτερα και σε μας αφίνουν τα μπάζα. Δίνουν εκήνοι τα τριπλάσια λεφτά για να μην μπορείς εσύ να βρίσκεσε στον ίδιο χόρο μαζί τους. Το κολονάκι δεν χόνεψε ποτε τον μπίθουλα. Η Μυρτώ του κάθετε του σαπιοκιλιά με τα τρακοσάρια στο μασάζ. Που να μου κάτσει και μένα αυτό το θεόμουνο με το μεροκάματο που βγάζο. Τι γούστα να βγάλο με τρίς και ξήντα.
Δεν μας είπες όμως ... τι είσαι ? Προλετάριος ή φτωχός καπιταλιστής ? Και παρειπτόντως υπάρχουν θεόμουνα και στο 60 κάνε έναν κόπο να διαβάζεις και να κρίνεις μόνος σου
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup:
Δεν μας είπες όμως ... τι είσαι ? Προλετάριος ή φτωχός καπιταλιστής ? Και παρειπτόντως υπάρχουν θεόμουνα και στο 60 κάνε έναν κόπο να διαβάζεις και να κρίνεις μόνος σου
:thumbsup: :thumbsup:
 

EASTmasage

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μας είπες όμως ... τι είσαι ? Προλετάριος ή φτωχός καπιταλιστής ? Και παρειπτόντως [size=20pt]υπάρχουν θεόμουνα και στο 60[/size] κάνε έναν κόπο να διαβάζεις και να κρίνεις μόνος σου


 Που είναι ρε αδερφέ αυτά να πάω και γώ ;  Γιατί εχω πάει στουρνάρη, συγγρού και 3ης σεπτ. με τα μαγαζιά που είναι με 50 & 60 αλλά σαν τα μοντέλα του Κολονακίου δεν ήδα.  Πέρασα βέβεα φανταστικά στης μάγιας και κατερίνας και στο Βικτωρίας 11 και θα μήνω εκεί πιά, και πολή μου είναι , αλλά τις μυρτούδες τις χέρονται οι φραγκάτοι και τα σκάνε χοντρά για να μας έχουν στην απέξο. Διαβάζο το site αλλά την ψάχνο πολή και μόνος μου μήπος βρώ κάτι καλό και το γράψο εδώ και για όλους τους μαγκίτες. Οσο περνά ο καιρός μόνο χηρότερα πάνε τα πράματα. Μετά τις εκλογές έχουν βάλει στόχο οι λίγοι φραγκάτοι να μήνουν ελάχηστοι και εμείς οι πολοί να μην έχουμε να φάμε.   :uglystupid:

 Τεσπα, θέλο να πώ Χρόννια Πολλά σε όλους τους μαγκίτες και νάχετε καλά cunts στα κέφαλα σας.


 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

 Που είναι ρε αδερφέ αυτά να πάω και γώ ;  Γιατί εχω πάει στουρνάρη, συγγρού και 3ης σεπτ. με τα μαγαζιά που είναι με 50 & 60 αλλά σαν τα μοντέλα του Κολονακίου δεν ήδα.  Πέρασα βέβεα φανταστικά στης μάγιας και κατερίνας και στο Βικτωρίας 11 και θα μήνω εκεί πιά, και πολή μου είναι , αλλά τις μυρτούδες τις χέρονται οι φραγκάτοι και τα σκάνε χοντρά για να μας έχουν στην απέξο. Διαβάζο το site αλλά την ψάχνο πολή και μόνος μου μήπος βρώ κάτι καλό και το γράψο εδώ και για όλους τους μαγκίτες. Οσο περνά ο καιρός μόνο χηρότερα πάνε τα πράματα. Μετά τις εκλογές έχουν βάλει στόχο οι λίγοι φραγκάτοι να μήνουν ελάχηστοι και εμείς οι πολοί να μην έχουμε να φάμε.   :uglystupid:

 Τεσπα, θέλο να πώ Χρόννια Πολλά σε όλους τους μαγκίτες και νάχετε καλά cunts στα κέφαλα σας.
 

stevesteve

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Αδελφια ειναι ανοικτα σημερα?και αν ναι μεχρι τη ωρα? :huh:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η Εβελίνα πάντως φάνηκε πολύ καύλα... έχει δοκιμάσει κανείς;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom