Νέα

Αμμόχωστος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyprusxlc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
εχθες δεν μου απαντουσε οταν προσπαθησα.. απαντησε καποιου?
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
εχει καποιος κατι να προτεινει ή γνωριζει αν υπαρχει καπου κινηση?
 

K.maturelover

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

Παίζει αυτό και υπήρχε μια Αλίνα αλλά δεν την δείχνει άλλο εάν επισκέφθηκε κάποιος πείτε και εμάς!
 

Charis 69

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0

Παίζει αυτό και υπήρχε μια Αλίνα αλλά δεν την δείχνει άλλο εάν επισκέφθηκε κάποιος πείτε και εμάς!
Εμένα πάντως δεν μου φατσαρι ,
Και απελπισμένος να μουνα δεν θα πήγαινα
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0

Παίζει αυτό και υπήρχε μια Αλίνα αλλά δεν την δείχνει άλλο εάν επισκέφθηκε κάποιος πείτε και εμάς!
σκεφτομουν να παω αλλα κατι με τραβα πισω.... υπαρχει κατι αλλο στην περιοχη?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
και το πιο πρόσφατο πριν καμμιά βδομάδα,μια μεθυσμένη, καθόντας στην άκρη του δρόμου με ανοιχτά τα πόδια κι έκανε ωτοστόπ.
Κλασικό κόλπο που κάνουν για να βρούνε έναν μαλακά, που θα τους κάνει τον ταξιτζή με την ελπίδα ότι μπορεί να γαμησει τυπε :confused: :confused: :confused:
 

John91

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές χεραιτε… Άκουσα ότι στην περιοχή της Αγίας Ναπας ξεκίνησε πιάτσα με κορίτσια της μαύρης φυλής… θα μπορούσε κάποιος να μας διαφωτίσει επι του θέματος ή είναι απλά φήμες!!
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Για night club στα κατεχόμενα στην περιοχή Αμμοχώστου.

CLUB MOSKOW | KIBRIS GECE KULÜBÜ!

Στείλτε μύνημα στο whats up του site και ζητήστε catalogue και location (στα αγγλικά). Θα σας στείλει φωτό με τις κοπέλες που έχει και στίγμα στο google maps για να το βρεις εύκολα. Το μαγαζί είναι περίπου 15-20 λεπτά από το οδόφραγμα Δερύνειας.
Εγώ πήγα στις 12.30 το πρωί, ήταν ένας τύπος εκεί με ρώτησε στα αγγλικά ποια κοπέλα θέλω, δείχνοντας μου φωτό στο κινητό, διάλεξα μια ομορφούλα Κουβανή, την ειδοποίησε να ετοιμαστεί κ με οδήγησε ένας άλλος σε κάτι δωμάτια πίσω από το club που έμοιαζαν με φοιτητικές εστιες
Τιμή 800 λίρες για μια ωρα, πλήρωσα με revolut κ βγήκε περιπου 44 ευρώ. 2 φορές σεξ, πίπα χωρίς κ χύσιμο στο στήθος. Έχει κ μπάνιο στα δωμάτια.
Γενικα είναι χαλαρή φάση, μην αγχώνεστε, ήταν όλοι πολύ φιλικοί. Οι τιμές είναι 600-800-1000/ώρα ανάλογα με την κοπέλα. Έχουν κ κατι προγράμματα (τα λένε day / night programm ) που διαρκούν νομίζω 4 ώρες με περίπου 100-120 ευρώ αν θυμάμαι καλά κ αν θες τις φέρνουν και σε ξενοδοχείο.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Επειδή δεν έχει σημα και ίντερνετ στα κατεχόμενα, πάτε στο google maps, "χάρτες χωρίς σύνδεση" κάντε download τους τοπικούς χάρτες και μετά ανοίγοντας μόνο το gps του κινητού σε πάει όπου θες..

χάκερ έχουμε γίνει για το πουτί :headbang2:
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
υπαρχει κατι στις περιοχες μας? γνωριζει καποιος κατι που να αξιζει?
 

John91

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Γνωρίζει ή άκουσε κάποιος κάτι για την συγκεκριμένη;;
 

Charis 69

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Για night club στα κατεχόμενα στην περιοχή Αμμοχώστου.

CLUB MOSKOW | KIBRIS GECE KULÜBÜ!

Στείλτε μύνημα στο whats up του site και ζητήστε catalogue και location (στα αγγλικά). Θα σας στείλει φωτό με τις κοπέλες που έχει και στίγμα στο google maps για να το βρεις εύκολα. Το μαγαζί είναι περίπου 15-20 λεπτά από το οδόφραγμα Δερύνειας.
Εγώ πήγα στις 12.30 το πρωί, ήταν ένας τύπος εκεί με ρώτησε στα αγγλικά ποια κοπέλα θέλω, δείχνοντας μου φωτό στο κινητό, διάλεξα μια ομορφούλα Κουβανή, την ειδοποίησε να ετοιμαστεί κ με οδήγησε ένας άλλος σε κάτι δωμάτια πίσω από το club που έμοιαζαν με φοιτητικές εστιες
Τιμή 800 λίρες για μια ωρα, πλήρωσα με revolut κ βγήκε περιπου 44 ευρώ. 2 φορές σεξ, πίπα χωρίς κ χύσιμο στο στήθος. Έχει κ μπάνιο στα δωμάτια.
Γενικα είναι χαλαρή φάση, μην αγχώνεστε, ήταν όλοι πολύ φιλικοί. Οι τιμές είναι 600-800-1000/ώρα ανάλογα με την κοπέλα. Έχουν κ κατι προγράμματα (τα λένε day / night programm ) που διαρκούν νομίζω 4 ώρες με περίπου 100-120 ευρώ αν θυμάμαι καλά κ αν θες τις φέρνουν και σε ξενοδοχείο.
Έχει καλό πράμα?
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
αν γνωριζει καποιος κατι για τις περιοχες θα ηθελα πληροφοριες? κυκλοφορουν κατι μαυρες αλλα δεν ξερω αν αξιζει
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
φιλοι υπαρχει κατι στην περιοχη? τουλαχιστον καποιος που να ξερει κατι για μασσαζ με εκτονωση ή κατι αλλο?
 

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
φιλοι υπαρχει κατι στην περιοχη? τουλαχιστον καποιος που να ξερει κατι για μασσαζ με εκτονωση ή κατι αλλο?
Έχει 1 κινέζα στον Κάππαρη πολλά χρόνια εδώ, μασάζ με εκτ. στα 50ευ νομίζω για 1 ώρα. Επίσης έχει μαυρούες στο παζαράκι αν ψάξεις στα 50-60ευ.
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
δεν εμπιστευομαι πολυ τις μαυρουες φιλε..γνωριζεισ κατι αλλο? η κινεζα ειναι καλη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom