Νέα

Αμερικάνες δασκάλες που πιάνονται με μαθητές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 440
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AFESAYTOIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
21
Πόντοι
1
Για τον nik1410 που έγραψε,
"όταν ένα θηλαστικο ή οποιοδήποτε άλλο ζωο ωριμαζει σεξουαλικα και εχει ορμες για να κανει σεξ μονο στην ανθρωπινη κοινωνια διώκεται ως ανηθικο και παρανομο. ελεος με τον βιασμο".

Φίλε ολα αυτά εχουν μια εξηγηση στην Χριστιανική καπιταλιστική πουριτανική κοινωνία της Δύσης.
Σύμφωνα με τους ιατρικους και φυσικους νόμους, η γυναικα είναι ενήλικη αφ οτου της ερθει περιοδος, 12-14 χρόνων και μην ξεχνάμε τα ιερά μας βιβλια, η Αει πάρθενος εμεινε εγκυος στα 14;
Απολύτως φυσιολογικό,
Το ισ ιδιο κανουν και οι γύφτοι στα τσαντήρια τους αλλά δεν ειδα καμια ανακοινωση, καμια εφοδο του Ηθών για βιασμό ανηλίκου και αλλα φαιδρά.
Οι Μουσουλμάνοι τα ίδια,
μόνο εμεις οι πολιτισμενοι Δυτικοι το κρατάμε διοτι,
πρεπει πρωτα να φυγουν οσες εμειναν στο ραφι και ειναι πολλές!
Πρεπει ο πιτσιρικας να μαθει πρωτα τη μα...α απο πορνοβίντεο και μετά να πληρωσει στις τάνες,
πολλά τα λεφτά και μεγαλη μπίζνα η απαγορυεση δια λογους ηθικής!
Αστυνομια οργανώσεις γεροντικόρες παπαδες
πολύς κοσμος τρώει ψωμάκι χωρίς να προσφέρει απολύτως τίποτα.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.202
Like
30.746
Πόντοι
6.056
Παντως ειναι λιγο γελοίο το ολο θεμα, πιτσιρικάς 13 χρονων δέχεται τσιμπούκι :pipa1: :pipa2: χωρις να πιεστεί και το γουστάρει σύμφωνα με τα μηνύματα που αντάλλασσε με την δασκαλα και τωρα θα πρεπει θεωρητικά παντα να περιμένει μεχρι να γινει 18 για να μπορέσει να τσιμπουκώσει παλι :2funny: Εντωμεταξυ μπορει να τον παίζει  :bigdick: :bigdick:άφοβα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.202
Κριτικές
35
Like
4.558
Πόντοι
2.046
:erection:
Kickboxer στα τσιμπούκια η δασκαλίτσα

zamora-1.jpg
Πω ρε φιλε μουναρος  :erection: :erection: :erection: :erection:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.202
Κριτικές
35
Like
4.558
Πόντοι
2.046
Παιδιά οκ εν μέρει συμφωνώ με σχόλια, δεδομένου ότι και ο μικρός από τα sms που διάβασα χωνόταν κανονικά. Τα καλοκαίρια παλιά στο χωρίο είχα ένα φίλο που γεννήθηκε και μεγάλωσε στο εξωτερικό που μένει ακόμη, από όσο ξέρω γιατί πλέον τον έχω χάσει. Μου είχε πει ότι είχε κακοποιηθεί σεξουαλικά από τη δασκάλα του και μου το ανέφερε ως αρνητική εμπειρία. Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες.
Είχε κακοποιηθεί σεξουαλικά από τη δασκάλα του λεει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Καθηγήτρια Brittany Zamora ή άλλιώς στά λατινικά: Dynatus Tsibukius Arizonius

Κρίμα πού δέν πήγα έγώ σέ σχολεία μέ τέτοιες καθηγήτριες...

Θά είχα διαπρέψει στήν ζωή άντί νά είμαι ένα άποτυχημένο ρεμάλι τής κοινωνίας...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
14.202
Like
30.746
Πόντοι
6.056
Αναρωτιέμαι αν στα 13 του τον τσιμπουκωνει τέτοιο μουνί στα 25 του τι μουνί θα πρέπει να πηδάει;;;;
 
Εγγρ.
13 Μαρ 2018
Μηνύματα
42
Like
3
Πόντοι
0
φιλε μου, ο αριθμος των αντρων που γαμαει ειναι πιο μικρος απο των γυναικων που γαμιουνται.
δηλαδη ενας πηδηκουλας μπορει να γαμηθει με ποσες γκομενες τον χρονο; 5-7 -10 το πολυ πολυ.
δηλαδη λιγοι αντρες γαμανε πολλες γυναικες

μια γυναικα που εχει το μυαλο της στο σεξ με πολυ περισσοτερους.
ετσι γινεται και στην υπολοιποη φυση.τα θηλυκα εχουν παντα σεξ και κανουν παντα απογονους τα περισσοτερα  αρσενικα σε πολλα ειδη ζωων  πεθαινουν χωρις να εχουν κανει ποτε τους σεξ.

Ναι αλλά ο άντρας ο,τι και να κάνει θα έχει σίγουρα οργασμό στο τέλος.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.641
Κριτικές
165
Like
25.670
Πόντοι
34.538
Συνεχεια τετοια γινονται,αν ανοιγουμε θεμα στη καθε περιπτωση,
θα γεμισει το σαη..
Καλα το ειχα μαζι με τις αλλες περιπτωσεις..

Προς τους διαχειριστες αυτο..
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Ρε μαγκες μονο εμενα μου φαινονται ολα αυτα τα αρθρα περι σεξ μεταξυ καθηγητων-μαθητων κουραφεξαλα; Οχι πως δηλαδη τα πιτσιρικια δεν πηδιουντε με μεγαλυτερους/ες αλλα σιγουρα γινετε υπο πολυ μεγαλη προσοχη.
 

Ταθλι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2019
Μηνύματα
15
Κριτικές
11
Like
304
Πόντοι
290
Είδηση το έκαναν ενώ από πίσω γινοντε τα χειρότερα!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Αυτους πιασαν, αυτους βγαλανε ειδηση.

Ποιο ακριβως το προβλημα?

οτι σου φαινονται εσενα "κουραφεξαλα" τι μας το λες κιόλας?
γραψε εμαιλ διαμαρτυριας προς το αστυνομικο τμημα της περιοχης που τηνε συνελαβαν και πες τους οτι κανουν λαθος συλληψεις και βρισκουν οι εφημεριδες ευκαιρια να γραψουν κουραφεξαλα. Να δεις και τι απαντηση θα παρεις.
Και πες μας κι εμας να μαθαινουμε (απο τις μαλακιες...)



 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.781
Κριτικές
6
Like
3.463
Πόντοι
736
Ρε μαγκες μονο εμενα μου φαινονται ολα αυτα τα αρθρα περι σεξ μεταξυ καθηγητων-μαθητων κουραφεξαλα; Οχι πως δηλαδη τα πιτσιρικια δεν πηδιουντε με μεγαλυτερους/ες αλλα σιγουρα γινετε υπο πολυ μεγαλη προσοχη.
Απο την μια έχεις κάποιο δίκιο , γιατι είναι να απορεις πως γινεται να πιανουν συνεχεια καθηγητες με μαθητές , αλλα ίσως να είναι και πιο συχνό φαινόμενο μεταξυ καθηγητων μαθητων , οπότε βάσει πιθανοτήτων να το πάρεις πιο πολλες πιθανότητες θα έχουν να πιαστουν αυτοι απο άλλους , η αλλίως οι άλλοι είναι πιο προσεκτικοι οπως λες.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.889
Like
1.130
Πόντοι
216
Το μόνο σίγουρο είναι ότι για αυτήν η φυλακή γυναικών θα είναι παράδεισος!
 

gundick

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
ανεκαθεν τα σχολεια και τα πανεπιστημια ηταν μερη ανωμαλιας παιδεραστιας παιδοφιλιας κτλ..καθηγητης παντρεμενος μου επαιρνε πιπες ουτε καν στα 14.δεν ημουν ο μονος ο καριολας δεν εχει αφησει αγορι χωρις να το πολεμαει του αρεσε και του αρεσει η μεγαλη πουτσα γιατι η δικια του δεν φτανει τα 4 εκατοστα.ειμαι 30 ακομη διδασκει οι ιστοριες  του αμετρητες.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.249
Like
1.295
Πόντοι
266
ανεκαθεν τα σχολεια και τα πανεπιστημια ηταν μερη ανωμαλιας παιδεραστιας παιδοφιλιας κτλ..καθηγητης παντρεμενος μου επαιρνε πιπες ουτε καν στα 14.δεν ημουν ο μονος ο καριολας δεν εχει αφησει αγορι χωρις να το πολεμαει του αρεσε και του αρεσει η μεγαλη πουτσα γιατι η δικια του δεν φτανει τα 4 εκατοστα.ειμαι 30 ακομη διδασκει οι ιστοριες  του αμετρητες.
δηλαδξ εχεις κακοποιηθει σεξουαλικα εσυ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom